Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  úřední hodiny

Odesílatel:  Pavel Pavlíček

Datum:  11.12.2002 23:55

Tak první den, kdy rada zasedala nikoliv v úterý, ale ve středu - a tedy v úřední den, jsem jako naschvál potřeboval jednat na stavebním odboru. Okolo 16 hod.
jsem dorazil ke kanceláři č. 314 kde byl na zamčených dveřích přilepen nápis, že potřebné informace získám v kanceláři č. 313. Dveře č. 313 jsem nalezl zamčené, a na nich visí nápis, že potřebné informace naleznu ve dveřích číslo- všřte nebo nevěřte - 314. Makonec jsem nalezl osobu v čísle 302, kde jsem své podání předal s tím, že se zastavím zítra, tedy ve čtvrtek, tedy mimo úřední hodiny, a budu se těšit na vyřízené papíry - pokud ovšem budu přijat, resp. pokud nebudu odkázán na úřední den, kdy však může znovu zasedat předsednictvo a úřednictvo ... a pak půjdu pro vodu ke studánce ... - Pavel Pavlíček

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: úřední hodiny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Občan 2

Datum:  16.12.2002 23:35

Zato, ze zaseda "predsednictvo" ve stredu, "urednictvo" nemuze.... a "predsednictvo" je tam kvuli nam, obcanum.....alespon oficilane....PS: "Urednictvo" posloucha "predsednictvo"....pro ty mene chapave....

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.