Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Všechno není tak jednoduché...

Odesílatel:  Alexandr Oblomov

Datum:  19.04.2004 10:22

Je velmi zabavne, jak se zde kupi prispevky na tema webove stranky Chrudime. Proc, kdyz jste si tak jisti svymi argumenty a nesmyslnosti pozadavku prislusnych zamestnancu MeU, nezvednete telefon a nezavolate nektereho z nasich volenych zastupcu(starosta, mistostarostove), event. vedouciho uradu, tedy tajemnika MeU (ci se s nimi nesejdete osobne) a nesdelite jim vase vyhrady primo? Kdyz to "zavani korupci" apod.. Dale vas mohu ujistit, ze jste-li ochotni pracovat za odmenu stanovenou narizenim vlady, 330/2003 Sb.,o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě(mluvím ted o dobre, kvalifikovane a vysoce erudovane pracovni sile, kterou neustale vyzadujete!), a odpovídate-li pozadavkum v zavorce, klobouk dolu, vezmou vas vsemi deseti!!!Ale takovi lide se objevi opravdu velmi zridka. A to je ten duvod, proc se muzeme obcas docist i usmevne veci...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Všechno není tak jednoduché...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  19.04.2004 16:04

Úsměv Úsměv Úsměv

teď mne ještě napadá rejpanec - pokud sháníte schopného člověka, tak taky vyhlašte výběrové řízení - jak bývá dobrým zvykem. Určitě bude z čeho vybírat.

Ale pokud se lidé nabírají poněkud pokoutným způsobem ve stylu, že když se někdo doporučí - nejlépe někdo známý, tak ho vezmeme - tak se nedivte za ty výsledky. A pokud by na radnici seděl alespoň průměrně schopný IT admin, tak i stránky města už mohly být postupně hotové.

Během své praxe už jsem zažil několik případů takových pochybných IT šéfů- jen pro zasmání: jeden byl bývaký vedoucí prodejny motosoučástek, a protože to měl 2 roky do důchodu, tak ho jmenovali šéfem výpočetního střediska (komedie na n-tou); v další firmě je ještě doposud na místě IT šéfa z armády vyhozený důstojník (a pořád se ještě nesrovnal s tím, že ty počítače fungují jinak než na řvaní povelů, ale je to dobrý známý majitele firmy). A z nemocnice taky neslyším moc velkou chválu na některé lidi z výpočetky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Všechno není tak jednoduché...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  19.04.2004 15:48

tak jsem si přečetl poslední dva příspěvky od odesílatele s přezdívkou Alexandr Oblomov a snad nikdo mi nevymluví, že to není někdo z radnice.

Ale teď moje odpověď:
ne každý se chce stát zaměstnancem, ať už ve veřejné nebo soukromé sféře. A taky existují ti, co se snaží využít svých znalostí a zkušeností a podnikat. A podnikání s sebou přináší účastni na různých výběrových řízeních a zadáních.
Ale zveřejněné zadání soutěže na tvorbu městského webu je (a to nejen podle mého názoru) velmi podivné. V kterých bodech je zřejmé v diskuzi na toto téma - http://www.chrudim.info/forum/allmsg.php3?id=1908#focus .

A protože už nevěřím současnému vedení radnice - viz situace kolem letiště, průmyslové zóny, obchvatu města, kruháků, zadání na tvorbu webu, ... - a ani se mi nechce plnit body zadané smlouvy a celého zadání, tak jednoduše se už nehodlám (a vlastně ani nemůžu) účastnit takto zadaného řízení. A do konce dubna - termínu podání nabídek - už je moc málo času.

Sice takto napsané to vypadá velmi pasivisticky, ale Chrudim (tedy hlavně naše radnice) si utržila další ostudu na celorepublikové úrovni a doufám, že si to lidé-voliči budou dobře pamatovat při dalších volbách, aby to současným radním dobře sečetli.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.