Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  sranda v Chrudimi

Odesílatel:  Z. Kotúč

Datum:  01.04.2004 23:23

Vážně nechápu, proč konkrétní osoba z radnice má potřebu skrývat se pod krycím jménem Oblomov. Nejdřív jsem se tomu zasmál, pak mi však dotyčného bylo líto.
Čeho se asi bojí? Skoro bych se vsadil, že "Oblomov" 1./ nemá čisté svědomí, 2./ neumí jednat na rovinu, 3./ nejspíš obojí dohromady.
Jeden člověk a dvě jména? Trošku mi z toho zavání Dr.
Jekyll and Mr. Hyde.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: sranda v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mara

Datum:  02.04.2004 10:06

Podle mě jde o chat, tak ať si každej píše pod nick name jakým chce (to že někdo např. ty píšeš pod skutečným a asi i svým jménem nic neznamená) to k tomu patří, pokud nejsou příspěvky urážlivé a sprosté tak ať si každej píše třeba i takové ty polopravdy a lži které jsou zde často. Administrátor psal že se omezí nějaké věci. Osobně píšu pod nick proto že to k chatu patří, až to bude registrace přes IP adresy na heslo a na jméno tak se přizpůsobím. Pokud ty ale nejsi s tím, že to je chat a tím pádem bezejmenná záležitost spokojen tak pak dohledáváš přes IP adresy vždy až kam se dostaneš což možná pro někoho nebude ještě více v pořádku než psát pod nick name, nicméně je to tvoje právo a já (možná ani nikdo jiný) ti to nechci upírat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: sranda v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Larry

Datum:  02.04.2004 17:46

Přesto si myslím, že by se někdo z radnice oficiáně vyjadřovak k tématům. Jonak s hodnocením Oblomova souhlasím.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.