Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  KONEC

Odesílatel:  deklen

Datum:  16.03.2004 22:39

Po úvaze co se zde probíralo, jaké to má dál perspektivy, jistě spoustě lidí udělám radost, protože jsem se rozhodl to zde nejen nekomentovat, ale ani už dále nesledovat. Přiznám se že mně to bavilo a stále baví , ale je to o ničem (a to nejen z mé strany, ale ode všech). Fakt o NIČEM !!!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: KONEC

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ron

Datum:  22.03.2004 08:39

Zase někdo, kdo se chce zviditelnit svým odchodem.
Proč jednoduše nepřestaneš psát? To nám to bude každý oznamovat, že končí? "Končím, roňte slzy......."

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: KONEC

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Drahomíra

Datum:  17.03.2004 19:53

"mně" je nesprávně, je to hrubka!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: KONEC

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  17.03.2004 21:19

Hele to je dobrý, tomu říkám kritika. Buď konstruktivnía vysvětli MI to! Tohle je věc co MI ZŠ, SŠ ani VŠnikdy vysvětlit nedokázala, alespoň ne tak abych si topamatoval!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: KONEC

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  17.03.2004 13:24

Pokud je to definitivní rozhodnutí, tak škoda. Ubyde zase jeden se slušným rozhledem, přehledem a informovaností...
S pozdravem Blix :-)PS.: Nebo že by Hašek....? Klid, jen pokus o vtip... :-)))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: KONEC

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  16.03.2004 23:13

To už tady jednou bylo a ten onen se jmenoval Peter van Hofen.....:-)))Škoda, Deklene, Tvé příspěvky jsem většinou ráda četla. Třeba se brzy najde podobný diskutující.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.