Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Volební program pana Řezníčka

Odesílatel:  Pepin

Datum:  16.10.2006 13:09

Vážený pane Řezníčku,

přečetl jsem si podrobně Váš volební seznam. Zaujala mne nerovnováha mezi Vašimi prioritními vizemi v oblasti dopravy a rozvoje města. Ty řešíte slovy "budeme hledat možnosti, budeme spolupracovat, vyvineme větší úsilí" apod. Tak závažné věci, chcete řešit nekonkrétními frázemi? Naopak jste ale velmi konkrétní v oblasti sportu (vybudujeme novou vzduchotechniku na zimním stadionu, vyřešíme problém hokejového hřiště Na Valše).

Promiňte, ale Váš volební program mi připadá nevyvážený. K čemu si zadáváte různé SWOT analýzy? Hlavními problémy města jsou přeci doprava, parkování a bydlení! Na ně jsem nalezl ve Vašem volebním programu pouze slova: budeme hledat možnosti a budeme usilovat. Co si pod tím mám představit? Anebo Vám ta slova umožnují nesplnit sliby a ze všeho se vyvléknout, tak jako to děláte ve své funkci celých 15 let?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  16.10.2006 20:21

Milý Pepine,

všimněte si jak jsou si podobné programy pana Řezníčka a pana Beránka. Všeobjímající, mnohomluvné, nevymahatelné. A všimněte si také, že oba, mají podobný "image". Usměvaví, chápající, dobře oblečení, sportovního ducha. Prostě jsou takoví - sympatičtí.

Nedivte se, že jejich volební programy jsou nijaké. Oni je totiž nepotřebují. Ve společnosti, která je postavena na vizuálních vjemech a psaný text ustupuje fotografiím a klipům, nemusíte nic zajímavého vymyslet a napsat. Stačí Vám, když budet dobře vypadat, příjemně se usmívat a přátelsky se zubit na každého, kdo jde okolo Vás.

Tímto odpovídám také Petře. Ano máte pravdu. Pro nás obyčejné lidi je možná důležitější, jak říkáte: "že když se mi narodila dcera přivítal jí do života v Chrudimi příjemný člověk". Přesně tak. Takto přemýšlí většina obyvatelstva a díky tomu vytváří živnou půdu pro populisty. Oni dobře vědí, kde jsou maminky nejcitlivější. Dobře také vědí, že lidi volební programy nečtou (na této diskusi též někdo potvrdil) a že je pro ně důležitější osoba, kterou tzv. znají. Petr Řezníček dostal v minulých volbách 3 tisíce hlasů. Tři tisíce lidí dobře znají Petra Řezníčka. Vědí jak pracuje a co pro město vykonal. Myslíte si, že je to možné?

P.S. Hádejte, kteří dva kandidáti absolvovali jako oddávající nejvíce svatebních obřadů?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petra Váchová

Datum:  18.10.2006 16:54

pANE 123. Musím Vám odpovědět na otázku otázkou. A hádejte kam chodí ostatní členové rady o volných sobotách a odpolednech. A představte si, že jsou i lidé, kteří se ptají kdy bude pan Řezníček odávat. A co se týká volebního programu? On totiž pan Řezníček moc dobře ví, že ODS je stranou, kde bohatí podnikatelé budou stát za svými, zuby nehty, těm totiž nic nechybí, na rozdíl od nás normálních. Nám je opravdu milejší tribuna na zimním stadionu,kde se mohou vyblbnout nejen hokejisti, ale i ostatní obyvatelé (děti, školy a pod.)A nebojte se, že jsem nějaká citlivka na mě Ty sladký řeči taky moc neplatí. Ale vezměte si rozumem, i akci jako je vzduchotechnika v radě neodsouhlasil pan Řezníček sám, tak nevím proč neustále taková nenávist. A řekněte mi nakonec co on sám udělá v radě, když většinová část ho stejně vždycky převálcuje (viz Široká ulice. No a co jiného má slibovat ve volebním programu, než to , že se bude snažit v otázkách bydlení a dopravy, pořád lepší nekonkrétnost a podporovat ostatní než když Volba pro Chrudim slibuje občanův WC po celém městě zdarma!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  19.10.2006 07:50

Tak mně teda přijdou ty záchodky úplně super! Navíc, jestli dobře počítám, tak jsou po celém městě jen troje, tak to asi zase taková pálka za provoz nebude a bude to sloužit všem, nejen turistům. Stejně tak nonstop provoz lékárny.

Nevím, jak Vám, ale mně tyhle maličkosti oslovují víc, než nicneříkající fráze zde hojně zmiňovaných pánů. Prostě mám dojem, že někdo myslí i na moje blaho Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  18.10.2006 17:42

Bohužel Vás musím zklamat. Pan Řezníček pro rekonstrukci Široké hlasoval. Jeho současné populistické řeči jsou jen projevem jeho snahy si za každou cenu zachovat teplou židli. Všiml si, že nálada lidí je taková, že bude lepší teď se k tomu nehlásit. Na svoje hlasování si vzpomene až bude hotovo, lidi zapomeno ty zmatky a rekonstrukce se bude líbit. To je celý náš milovaný pan Řezníček.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petra Váchová

Datum:  18.10.2006 21:37

Pepine, tak to tam musíš sedět taky? Ale nevím, nevím, já myslím, že to tak nebylo?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  321

Datum:  18.10.2006 17:25

Záchodky? To mi připomíná Zvonokosy HAHAHA! Lidu záchodky a hlavně ať se neptá, kam tečou peníze z městské kasy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  18.10.2006 17:45

Mě ty záchodky vůbec neuráží. Je pro mě lepší konkrétní drobnost, než fráze omílané druhé desetiletí panem Řezníčkem. A lid se může ptát kam tečou peníze z kasy stejně tak bez záchodků, jako s nimi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  18.10.2006 16:57

Nic proti tomu, oddávat může i jako řadový zastupitel Úsměv HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jahoda.333@seznam.cz (93.181.125.*)

Datum:  06.08.2015 23:35

Pro pana Maru, jste pěkný chlap

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  17.10.2006 19:13

Milý 123,
jako prioritu rozhodování o tom koho volit pokládáte program.Rozumím. Asi jste jich dost napsal, tak že víte, že k jejich splnění potřebujete jen takovou maličkost a totiž to, aby vás vůbec někdo zvolil!Usměvavá tvář a milé jednání není populismus. To je to, co se schopní politici učí od nepaměti, ale to vy víte! Oddávat v sobotu na úředě s touto výbavou je přeci práce. Nebo ne? Být jako místostarosta na různých akcích pořadaných městem je také práce! Dávat to jako argument, že jde o populismus je smutné. Ale hodí se vám to. Možná by to tak mohlo být, kdyby se o tuto práci s druhým místostarostou a starostou prali, ale ty druhé jsem tam nikdy neviděl-bohužel.Jinak vám přeju ze srdce, aby se vám povedlo to, oč tu usilujete. Přidat body vašim koňům v nastávajících volbách. Oceňuji vaši energii a vaši manipulaci.Umíte to. Jste fakt dobrej!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petra Váchová

Datum:  18.10.2006 21:32

Konečně někdo normální, který věří tomu, co je realita.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  18.10.2006 08:18

Když už jsme u toho, tak druhý místostarosta oddává taky a myslím, že docela často...ale je fakt, že nechodí vítat prominentní prvňáčky...Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petra Váchová

Datum:  18.10.2006 21:58

No, a když už můžu se zeptat co je myšleno těmi prominentními prvňáčky?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.10.2006 22:22

Viz příspěvky s tématem: Jak se dělá protekce.
Začal nový školní rok. Prvňáčci zasedli do školních lavic a paní učitelky je vítaly ve škole. Ovšem ne ve všech třídách to takhle probíhalo. Do jedné z nich vtrhl zástupce starosty p. Řezníček a překvapené paní učitelce řekl, že jde přivítat prvňáčky. Hlavně tedy jednu prvňačku. Ta asi aby paní učitelka věděla jak se má ke komu chovat a asi také ostatním rodičům ukázat koho, že to mají mezi svými dětmi. No prostě, nabubřelost a trapas až na půdu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.10.2006 00:00

Ano Janku. Je to práce. Zejména, když na recepci jeden neví co dříve ochutnat. Nejlépe to předvádá p, Pithart - náš senátor. No a p. Řezníček lídr téměř všech politických stran opravdu mnoho za ty léta v Chrudimi nepředvedl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  16.10.2006 20:34

Omlouvám se, ale nedá mi to. Až teď jsem si prohlédl portréty kandidátů podporujících svými tvářemi pana Řezníčka: Jiří Krulich zástupce ředitele ze ZŠ U stadionu, Jiří Loukota ředitel ze ZŠ Školní náměstí, Karel Kincl ředitel ZUŠ, Luděk Marousek ředitel Sportovišť města, Ivana Bohatá ředitelka Centra sociálních služeb ... Všichni šéfové organizací spadajících pod pana Řezníčka a závislí na odměnách, které on navrhuje. Nevkusné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  xx

Datum:  16.10.2006 20:59

Já jsem si toho všiml také. Třeba jim pan Řezníček nějakou tu kačku navrch přihodil. Přece za sebou potřebuje zástup známých tváří. A takhle je to nejjednodušší. Ještě k tomu volebnímu programu. Pan Řezníček a jeho kolegové povětšinou z institucí přímo řízených jím, nebo závislých na penězích města přece žádný program nepotřebují. Oni se totiž spojí pokaždé s tím, kdo bude tvořit koalici. Ať to budou červení, růžoví, modří. To je přece jedno. A nějaký volební program by mohl být překážkou při usilování o místo ctěného místostarosty.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  16.10.2006 14:29

A čemu se, milý Pepine, divíš?
Proč by byl konkrétní u něčeho, o čem nemá ani páru? A v podstatě neví, jak to řešit.
Mnohem lépe se přeci vyjadřuje k tomu, co ho osobně zajímá a co jemu v rámci volnočasových aktivit (a tou hokej v Chrudimi bezesporu je) ulehčí
život a zároveň získá popularitu?
Proč by řešil neexistenci obchvatu v Chrudimi, rozbité a neopravené ulice např. Na Rozhledně, chybějící parkovací místa např. na sídlišti U Stadionu (kde už je situace
naprosto neúnosná, ale město to nezajímá), Na Šancích atd.? A další závažné problémy, které skutečně život lidem v Chrudimi ulehčí?
Proč, že ano?????????
Lepší je přihrát peníze na stavbu tribuny pro pár lidí zainteresovaných hokejem než vytvořit např. stovky nových parkovacích míst?
Takové lidi opravdu volit nelze!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  17.10.2006 10:55

Super.A jaké by vyhozené peníze-zimní stadion,bylo nákupní středisko ROZHLEDNA ale to by z tohotop.Řezníček neměl tak dobrý POCIT.Toto vše je ale zcela určitě úplně zbytečné.To nikdo nezmění ani náhodou.Každý prý na někoho něco ví??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ben

Datum:  16.10.2006 21:05

Vy najivko. O to přece místostarostovi Řezníčkovi nejde. Jak píše na svých stránkách, politika je pro něho nástroj jak všem pomáhat. Tak už pomohl hokejistům, přivítal mnoho občánků, oddal nejed novomanželský pár. A už mě skoro nic dalšího nenapadá. Ale asi nejdůležitější je, že tam vydržel už 16 let. A chtěl by více. Přece proto, aby mohl všem pomáhat ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kelly

Datum:  16.10.2006 18:48

A jeho leták privazany kousek od jeho bydliště v ulici Vrchlického ..opravdu ubohý.Fotečka pěkně nasměrovaná,aby byl pan místostarosta vidět pro všechny kdo vjíždí směr Stadion, nebo na zimák..Jedno vím, toho pána volit NEBUDU!!!.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bohemund

Datum:  19.10.2006 13:53

Víte, co je zajímavé? Že většinou z vás zavrhovaný pan Řezníček(na rozdíl od vás ho osobně znám nějakých 24 let a je to jeden z mála čestných lidí, co jsem potkal), získal v minulých volbávch nejvíce preferenčních hlasů. Bude to tím, že lidé nečtou tu splašku, kterou tady na diskusi předvádíte(123 především)? A nebo to bude tím, že ho lidé na rozdíl od vás hnojokydů znají osobně? Kdo pro tohle město něco udělal? Pan Libý? Pan Trávníček? Pan Čechlovský? Hmmm, kdo? Jediný důvod, proč je Řezňa stále na radnici je ten, že ho lidé chcou. Lidé, chápete?? To je demokracie. Zajímalo by mě, co hodlá například Chrudimská volba(s letáky bohatě dotovanými panem Kuštou) dělat, až budou všechny ty záchodky a jiné "důležité a nezbytné" věci hotovy?
Komu z vás kdy Petr Řezníček osobně ublížil? Nesplnil co slíbil? Ono se dost těžko hlasuje proti zkostnatělým ODSákům, kteří nikdy s ničím novým nepřijdou. Je vtipné, jak se tu každý vytahuje s tím, jak kdo hlasoval. Nevíte, že hlasování jsou tajná? Takže jsou jen dvě možnosti. Buď jste to vynesl přímo vy(a tím jste porušil slib, který jako zastupitel skládáte - vaše důvěryhodnost a čest je vážně předmětem na diskusi), nebo to vynesl někdo jiný a platí totéž. Vlastně je ještě třetí možnost a sice, že jste si to vymyslel a jste tedy lhář. Potom je vaše důvěryhodnost hodná odplivnutí si a poslání k šípku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ben

Datum:  19.10.2006 20:01

Já mám s panem Řezníčkem také osobní zkušenost. Vyslechl mě, můj názor podpořil a když se rozhodovalo, tak mě podrazil. Není to chlap, ale slizoun. To pro ty, kdo by ho chtěli volit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  19.10.2006 20:44

Souhlasím,ten dělá pouze a jenom to co mu sype.Teké ta reklam.agentura Zorky.pro č se stále stěhuje a stále dělá pro město??A co zakázky města pro jeho syna.A co sportoviště měste a diktatura tohoto zařízení.To opravdu nemá nikdo zájem řešit.??To je přeci v této době opravdu super zlatý důl a věřím,že pokud Řezníček neuspěje tak tady skončí.Která škola-kde by mohl učit.Snad pouze Zvláštní.Anebo,že má místo po JUDr Červenkovi.Ato nikomu nebude vadit to,Že i když tento nemá adekvátní vzdělání.tak z tohoto opravdu udělal super firmu.Pouze musí poslouchat Ty kteří vyhrožují-Libého atd.Modrá Hvězda by jiného starostu stála na 100%Funkci-našeho poslance??mÍSTNÍ NOVINY SI S NÍM POUZE KAŽDÝ TÝDEN CHODÍ KONZULTOVAT,CO MŮŽOU TISKNOUT.!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  16.10.2006 19:04

To Vám chválím,že ho volit nebudete.Ale ty další stovky lidí,kteří nemají o této diskusi ani šajnu ho volit budou.
A spousta z nich ani neví,že existuje něco takového jako je internet?
Tak to je problém.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  17.10.2006 10:59

Ano,ví dobře,že hlasy starých lidí-stále něco slybuje,jako mladým.Ale to jste se probudil pozdě.On si na toto hraje celá léta.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Andrea

Datum:  17.10.2006 18:48

A ty také něco "slybyš"?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Volební program pana Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  16.10.2006 17:08

Ona ma ta partaj nejakej program? Nevsim´jsem si. Omylani starejch blabolu kolem dokola, stacinaxeroxovat a program je hotovej...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.