Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  hřiště v revoluční

Odesílatel:  Svoboda Petr (94.143.232.*)

Datum:  26.04.2014 16:13

Hřiště v revoluční <super nebo paskvil> Omlouvám se ale už jsem se opravdu naštval.Skoro 2 roky jsem trpělivě snášel pod okny rámus stavby dětského hřiště s vidinou toho,že se budou mít děti ale i sportovně založení dospělí kde vyřádit.A tato vidina mě stála nemálo,ztrátu zaměstnání , jelikož jsem pracoval na směny a při nočních směnách jsem jak se říká padal na hubu,neb jsem se při zvuku nakladače,nákladních aut a především libých zvuků zbíječek nevyspal.Nikdy jsem si ani nepostěžoval,jelikož stavba je zájmem většiny. Tak jsem si našel práci jinou ,sice hůře placenou ,ale denní.Ještě do dnes se sám sobě směji, své naivitě o vidině sportovního vyžití na ploše dvora.Tam kde za 7 000 000 kč {tuto sumu jsem zaslechl,není ověřená} mohlo být zhotoveno krásné antukové oplocené hřiště na fotbálek,tenis,volejbal,nohejbal,v zimě hokejík a při dobré vůli by se dali postavit i basketbalové koše.Na místě kam by se bez problému vešel fotbalový plácek vyrostli dvě ocelové tyče s lanovim ,kde se může dětem stát úraz, nedej bože smrtelný {naštěstí si děti na těch obludách moc nehrají,asi mají větší rozum než projektant} Vám pane starosto a všem co měli co do činění s tímto hřištěm ,chci ze srdce poděkovat.Udělali jste nádherný plácek převážně pro setkávání ze široka daleka romské komunity, no a já si budu zase hledat kvůli řevu v létě až do 21,30 h práci,tentokráte noční Sportu zdar a zastupitelstvu města Chrudim zvláště.

ps* radní bděte

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: hřiště v revoluční

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (94.143.235.*)

Datum:  09.05.2014 18:33

Radní bdí.Napřiklad soudruh Málek by rád za půl miliónů zasadil stromeček se stolečkem a k tomu dvě židličky u sochy Masaryka,aby spolu se starostou měli kde pít kafíčko a vymýšlet další [ošklivé slovo]viny.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.