Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Ukládání broučků aneb petice za letní kino

Odesílatel:  Jiří Kozel (90.176.179.*)

Datum:  08.11.2013 08:25

Dobrý den,
zúčastnil jsem se akce ukládání broučků v letním kině Chrudim. Vím, že kdo nic nedělá nic nezkazí a tak by se takovéto akce asi neměli hodnotit špatně, ale já prostě musím. Program nebo něco na čem by se děti mohli nějak chytnout jsem nezaznamenal. Puštění pohádky Krtek mi skoro přišlo, jen pro možnost zmínění možného podepsání petice za letní kino...a to byla asi poslední kapka...přijdu na akci pro děti a při příchodu slyším hlahol podepište petici...při závěrečné řeči slečny Zimy slyším podepište petici, odcházím a slyším podepište petici...prostě paráda...tak děkujeme petici jsem nepodepsal...no ale nebojte podepsalo jich hodně...dokonce i děti...neměli by podepisovat starší 18 let? Příště prosím nazvěte akci petice za letní kino...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ukládání broučků aneb petice za letní kino

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kvakvá (90.178.46.*)

Datum:  11.11.2013 12:12

Dobrý den, akce jsem se z§častznila také jako již mnohá léta před tím. Mama klub pořádá tuto akci na tomto místě již minimálně osmým rokem a tak je v celku pochopitelné, že za letní kino bojují. Je to jedno z mála míst v Chrudimi, které lze pro kulturní akce použít a tak si velice vážím toho, že se najdou lidé, kteří ve svém volném čase, čistě na dobrovolné bázi dělají něco pro rozvoj kultury v Chrudimi a domnívám se, že by každý chrudimák měl spíše bojovat za jeho zachování. I když na druhou stranu chápu, že pokud Vás neztrhla tato akce ukládání broučků - lampionový průvod a doprovodná akce pohádka, scénka, kino nenadchlo, jste vy spíše zastánce parkoviště a další betonizace Chrudimi. a tak přijdeme i o další krásnou zeleň.
Já děvčatům z Mama klubu děkuji za jejich práci a holky držte se

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.