Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:   Volby a pan Čechlovský

Odesílatel:  Pavel Horák (188.134.128.*)

Datum:  08.02.2013 19:28

Dobrý den,

tak nám skončily volby prezidenta. V Chrudimi samozřejmě vyhrál bývalý komunista. Co jiného také zde čekat ? Volby jsou svobodné a záleží na názoru každého z nás. Sice jsem přesvědčen, že každý kdo byl členem KSČ je vrah nebo minimálně se podílel na spáchaní trestného činu vraždy a nebo jej schvaloval a neoznámil. Ani odsuzovaný fašismus nedovedl spáchat za své působení tolik vražd jako KSČ. To je prokazatelné a nezpochybnitelné. Komunisti jsou prostě pořád zlo tohoto národa. Ukažte mi, který nekomunista "dostal" byt Na rozhledně, baráček v Markovicích, pozemek na chatu na Seči? Osobně bych všem komustistům exekučně vše zabavil.

Ale o tom psát nechci. Kdo uměl udávat souseda nebo bratra stejně nemá žádné svědomí. Vlastně to nejsou ani lidi ...

Co mi vadí je zastupitel Chrudimě "pan" Čechlovský. Sice to není komunista, ale jsem přesvědčen, že si z nich vzal dobrý příklad.
Vymyslel jak by stát mohl ušetřit. Pro poslance určitě geniální nápad. Každý z nich si přišel na "pěkné" peníze. A jistě ještě přijde. Napsal jsem mu tedy návrh, ať navrhne poslancům věnovat toto navýšení platů na užitečné věci. Máme tady ústav ve Slatinanech, domov důchodců v Předhrádí, psí útulky ... Cokoli, co by někomu pomohlo. Odpověděl (po několikátém vyzvání a v podstatě mě poslal někam ....).

Takže "pane" Čechlovský podle mého názoru jste lump a zloděj. Jestliže se pletu, rád se veřejně omluvím.
Pavel Horák

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.