Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Odesílatel:  stisko (213.226.209.*)

Datum:  18.12.2011 19:19

Zdá se mi trochu smutné, že opět nepotkám své známé a nezakříčíme si to odpočítávání do nového roku na chrudimském náměstí. Mělo to úžasnou atmosféru a lidi měli k sobě alespoň na okamžik trochu blíž. Je škoda, že Chrudim tak musím mít tuhle nesmyslnou raritu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  19.12.2011 11:41

Inu ohňostroj nebude. Nejsou na něj peníze. Za to můžete poděkovat bývalemu vedení města, které jej zadlužilo na mnoho let dopředu projekty jako MBS, dotace sportovcům a podobně. No a ani nové vedení města v čele s panem Řezníčkem, který sám v minulosti úspěšně pomáhal město zadlužit, mnoho nešetří. Pan starosta se chce stát senátorem a tak slibuje na všechny strany, prosazuje další dotace sportovcům, chce nabrat další úvěry jen aby ho všichni volili. Nehodlá ani nijak šetřit na MěÚ. Protě má zřejmě heslo: po mě potopa. Důsledkem je zvyšování daně z nemovitostí, navýšení všech občany placených poplatků a daní, které jsou v kompetenci města.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomáš Kopecký (62.182.234.*)

Datum:  19.12.2011 09:20

Už vloni se sešlo docela dost lidí u ohňostroje před hotelem Bohemia. Letos to bude myslím podobné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stisko (213.226.219.*)

Datum:  20.12.2011 07:54

Věřím, že to tam je skvělé. Štve mě, že z rozhodnutí několika lidí z radnice musí ta stovka lidí změnit svoje zvyky. Ty peníze za ohňostroj stejně utratí...druhý den odpoledne. Znáte jiné město, které má datum pro oslavy nového roku, kdy vypukne ohňostroj a má se bouchat šampaňské stanoveno na 1. ledna někdy odpoledne?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina (77.104.206.*)

Datum:  02.01.2012 13:44

Jo, známe jiná města, stačí číst denní tisk nebo sledovat zprávy v televizi :-P
Myslím, že přesunutí na Nový rok je super, včera tam, i přes hnusné počasí, proudily davy lidí, takže to veřejnosti asi zase tak nevadí Ok? A navíc si to fakt užila i spousta dětí.
V tomhle městu fandím, stejně jako rozsvícení vánočního stromu až s Mikulášem Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina (77.104.207.*)

Datum:  30.12.2011 10:21

Ohňostroj se 31.12.nedělá,protože zanikal v hluku a mezi opilými spoluobčany na náměstí.A teď se jím oslavuje začátek dalšího tématického roku.Tak to vidím já.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mmilos (unknown, 194.149.101.*)

Datum:  20.12.2011 10:12

A není lepší, aby ohňostroj vidělo víc lidí a např. děti než pár zpitých lidí?

Pravda, atmosféra na náměstí a o půlnoci je zcela jiná než na nějaké umělé akci druhý den.

Na druhou stranu jsem se na náměstí bál, který opilý magor vystřelí raketu rovnou na mě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe (94.143.232.*)

Datum:  25.12.2011 17:50

Ticho léčí a ohňostroj jsou vyhozené peníze a pokud se má šetřit, tak toto je první rozumný krok. Jen kdyby ještě ubylo těch co střílejí svoje prskavky, je to otravné. Takže já jsem všemi deseti pro Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mates.c (213.226.210.*)

Datum:  01.01.2012 16:01

Zdravím PEPE, ono by chtělo zjistit jestli opravdu ohňostroj je a on je jako loni v Klášterních zahradách.Pak něco psát.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe (94.143.232.*)

Datum:  01.01.2012 22:57

No to asi jo Úsměv Ale jde spíš o to, jestli je to nutné a potřebné, slavit můžu každý hezký den, který se povede a ne šílet "na povel"
Hezký nový rok všem Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe (94.143.232.*)

Datum:  01.01.2012 23:00

Tím samozřejmě nechci říct, že se každý den zmastím na plech To je sranda :-D To jen čas od času To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe (94.143.232.*)

Datum:  28.12.2011 22:08

Ještě než vypukne celosvětové běsnění, tak se prosím trošku zamysleme: http://www.svobodazvirat.cz/novinky/budme-ohleduplni-ke-zviratum-oslavme-silvestra-v-tichosti.htm
A zkusme peníze využít jinak, než je spálit a vyhodit do vzduchu a navíc tím vystresovat spoustu zvířat. Co třeba těch pár korun, stokorun, tísíc... věnovat potřebnějším.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr bez ohňostroje na náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK (85.162.91.*)

Datum:  29.12.2011 17:59

Je to tak.Konečně normální názor.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.