Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Das ist hrůza.................

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (213.226.211.*)

Datum:  13.04.2011 18:22

O cinkání klíčů víme každý svoje a každý z nás si slovo revoluce vyložil podle svého.Tím mám především na mysly 99% politiků na všech stupních dnešního aparátu.
Druhá věc je ona ohavnost vytažená z nějakého šrotiště,kterou může jen pomatená mysl označit nebo pojmenovat umění.Pro mě je to jak už jsem psal v titulku "das ist hrůza"
http://chrudimsky.denik.cz/kultura_region/klicova-socha-david-chrudimske-namesti20110413.html

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Das ist hrůza.................

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK (85.161.246.*)

Datum:  14.04.2011 08:41

Hrůza jsou ty vyřezané díry na silnicích po celé Crudimi.
To mohl nařídit pouze magor.Hezkou jízdu.M.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Das ist hrůza.................

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe (213.226.215.*)

Datum:  14.04.2011 11:59

A jak se krásně jezdí v noci za deště přes ty díry. Nobelovku za deb..itu bych zavedl.
Copak socha, každý má jiný vkus, když se to někomu líbí, tak ať si jiný sochá co chce a když to není v Chrudimi nastálo, tak proč ne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Das ist hrůza.................

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  13.04.2011 23:47

Tedy v názoru na umění se u této sochy vcelku shodujeme. Tím vůbec nechci snižovat pracnost se kterou byla stvořena.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.