Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Silnice k smuteční a rozlučkové síňi

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  07.03.2011 19:14

Tak zase jedno šťouchnutí do vosího hnízda.Jedu takhle spolu z pozůstalými na smuteční obřad do rozlučkové síňi v Chrudimi.To,že jedete po silnici třetí třídy rozmlácené jako sviňa jsem si zvykl,ale co mi docela vzalo dech,bylo okolí příjezdové cesty k samotné smutešční síňi.V první chvíli jsem si myslel,že jedeme někam na smetiště.To co vidíte,kromě dvou nebo třech upravených zahrádek je všudypřítomný bordel,složený starý stavební materiál prorostlý lebedou a co já vím jakým ještě svinstvem.Okolí cesty se sekalo možná naposledy za císaře pána.Samovláda z radnice utrácí milióny za propagaci města,chlubí se oceněním zdravého města a na poslední cesta občanů se ubírá zanedbanou,hnusnou,lebedou zarostlou cestou.
P.S.Možná ta lebeda má souvislost s tím zdravým městem,ale to neberte vážně.V každem případě je to ostuda a na reputaci města to moc nepřidá,navíc,když připočteme kolik lidí z různých části republiky se přijede se svými nejbližšími rozloučit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silnice k smuteční a rozlučkové síňi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  visit.cz

Datum:  08.03.2011 09:41

a není třeba začít hledat chybu raději každý sám u sebe?? a zamést si každý raději a to pořádně před vlastním prahem?? aby už konečně i po těch více jak 20ti letech od revoluce zmizel..konečně ten náš klasický a slavný český smrádek..ale teploučko?? P.S. a zavolal jsi alespoň třeba na ten národní výbor))?? a řekl to někomu konkrétnímu co tu popisuješ?? jinak to co má kdo na zahradě..či okolo svého domu..tedy bordel jak píšeš..tak tomu nepomůže asi ani starosta Milana..natož Chrudimi..hezký a usměvavý den))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silnice k smuteční a rozlučkové síňi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  09.03.2011 19:38

Když už něco čteš,tak čti všechno.Píšu,že kromě dvou nebo tří upravených zahrádek.Jen je smutné to,že smuteční síň a okolí je pěkně upravená,zato příjezdová cesta a pozemky okolo ní,které jsou v majetku města je docela humus.A neříkejte mi,že se v této lokalitě čas od času neobjeví nějaký ňouma z obecního úřadu a nevšimne si toho,když to upoutá pozornost 80-leté stařenky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silnice k smuteční a rozlučkové síňi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  08.03.2011 18:06

Proč by v tomto případě měl hledat chybu sám u sebe když tam nebydlí a ani tam nemá žádný pozemek??Tam jde především o pozemky města.Ty zahrádky jsou docela upravené okolo.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.