Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Pronájem tělocvičny

Odesílatel:  Vorlajz

Datum:  08.02.2011 13:28

Dobrý den,
sháním pronájem tělocvičny na 1 až 2 hodiny v pondělí a možná i ve středu, záleží na domluvě.
Nejlíp i se šatnami a sprchami.
Prosím pokud někdo víte o něčem volném, dejte mi hned vědět. Děkuji za odpovědi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pronájem tělocvičny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hele

Datum:  09.02.2011 11:02

zkuste se zeptat v novém Dětském domově ( směrem na Markovice). Je zde krásná nová tělocvična se šatnami a pokud vím, tak ji pronajímají. u objektu je i parkoviště.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pronájem tělocvičny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vorlajz

Datum:  09.02.2011 11:43

Dobrý den,
děkuji za odpověď. zajímalo by mne, zda tento dětský domov má i své webové stránky. Díky za odpověď.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pronájem tělocvičny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  09.02.2011 11:53

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pronájem tělocvičny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vorlajz

Datum:  09.02.2011 11:56

Jj, díky :D Na těch stránkách už jsem byl ale nevěděl jsem jestli to jsou oni,protože sem v Chrudimi novej :D tak to tu zatím tolik neznám :D Ale díky moc všem za ochotu :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pronájem tělocvičny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  09.02.2011 12:04

Jsou, jsou. Doporučuji jednat přímo s ředitelkou - příjemná dáma.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pronájem tělocvičny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vorlajz

Datum:  12.02.2011 17:35

No :) Tak jsme si přes email popovídali, ale bohužel ta cena pro nás, jako začínající amatérský klub je neúnosná, takže budeme shánět dál něco levnějšího.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.