Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Restaurace Sissy

Odesílatel:  Radka Novotná

Datum:  14.12.2010 16:07

Restaraci Sissy se vyhněte obloukem!!!!!!!!!!!

Chtěla bych všechny varovat před návštěvou nově otevřené restaurace Sissy v Chrudimi.Otřesnější služby a chování k hostům jsem skutečně ještě nezažila! Jen ve stručnosti uvádím, že jsme si dopředu rezervovali 11 míst na večeři u příležitosti rodinné oslavy. Po 2,5 hodinách čekání a dotazů, kdy už bude naše objednávka hotová, jsme se dočkali vyhotovení pěti jídel, která byla navíc studená a ani nebyla servírována najednou. Obsluha ani majitel nám nebyli schopni vysvětlit, z jakého důvodu trvá vyhotovení jídel tak dlouhou dobu, natož kdy budou hotová ostatní jídla. Proto jsme objednávku zrušili a po třech hodninách marného čekání opustili - nás 6 hladových a 5 špatně najedených- restauraci. Domnívám se, že je
vrchol drzosti provozovat takovéto služby a rastauraci Sissy považuji za výsměch gastronomii a služeb zákazníkům!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  osiris

Datum:  20.12.2010 11:52

Děkuji za Váš příspěvek, je potřeba sdílet špatné zkušenosti z chrudimských provozoven, aby si páni provozovatelé už konečně uvědomili,že oni jsou tu pro nás a né my pro ně...jediným bičem na ně,je jejich provozovnu už nenavštěvovat...já mám špatnou zkušenost s restuarací u slejšků,kde vám pan provozovatelem s klidem řekne,že můžete jít jinak když se vám něco nelíbí....tak doufám,že na každého jednou dojde!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  21.12.2010 13:34

Tak mě je sympatičtější opačná metoda. Místo negativních informací o restauracích uveřejňovat ty pozitivní. Pokud vyhlásíte "pište špatné zkušenosti" většinou se na to nabalí spousta chudáků (něco jako shot), kteří tam vyzvrátí i to co není pravda. Napsat něco pozitivního a doporučit nějaký podnik je daleko obtížnější, protože tak nesete i svoji kůži na trh. Takže já osobně budu raději když napíšete kam chodit a ne kam nechodit.

Například jsem měl skvělý kulinářský zážitek v restauraci Chez Miro v Pardubicích. Sice to není restaurace, která by se dala navštěvovat každý den (alespoň já bych na to neměl) ale čas od času to za to opravdu stojí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vaklaf

Datum:  22.12.2010 19:42

Doporučuji restauraci Fortna - stylové prostředí, ochotný personál, kvalitní jídla za vcelku přijatelnou cenu.
Ještě jednou doporučuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  23.12.2010 12:21

S Fortnou mám zkušenost jedinou a to špatnou - čekat v době oběda na jídlo z poledního menu 20 minut, aby dorazilo značně vychladlé, to se mi dlouho nikde nepodařilo.
Toho Guláška budu muset zkusit, když tu má tak dobré reference. :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kalista

Datum:  22.12.2010 20:51

Fortna je zřejmě jedna z nejlepších restaurací ve městě, obědy jsou dlouhodobě vynikající v Muzeu, na druhé straně špatně se vaří v restauraci Modrá hvězda, trochu lépe se vaří na náměstí u Slejšků, což bohužel nuluje svojí arogancí majitel pan Laker.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  21.12.2010 22:15

Konečně rozumný a pozitivní příspěvek Úsměv Já doporučuji pizzerii Pod náměstím. Jídlo vynikající, pivečko Master(Maestro?) luxusní a jako dezert skvostný medovník, lepší jsem nejedl a k němu kvalitní presso. Jinak z doslechu, rest. U guláška prý nemá chybu, ale nemohu soudit, ještě jsem tam nebyl, ale chystám se Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  24.12.2010 11:28

Vřele doporučuji hospodu U guláška.Správně se jmenuje U pivovaru(jenom pro pořádek).Jenom se připrav,že tam bývá většinou dost zahuleno když je plno a plno tam bývá skoro pořád.Hold ty kuřáci nám dokáží pěkně znepříjemnit život.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  23.12.2010 08:16

Gulášek nej pivo v Chrudimi. Gulášek nej vepřový kolena v kraji. Gulášek nej obsluha v republice. Jen kdo je nekuřák, doporučuji sedět v zadní místnosti. Nekuřácký prostor pouze u výčepu na stojáka Ok? A v pátek či sobotu radím raději reserve. Je to prostě vyhlášená klasická Hospoda s velkým H.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tyrrelll

Datum:  24.12.2010 12:26

Byl jsem tam podvakrát v neděli před 18. hodinou na dvě Plzně (za 28,-Kč) takže jsem si sedl na cizí rezervačku, jinak už bylo obsazeno, pan hostinský je velmi ochotný měl i trošku času si se mnou popovídat, jeho paní vaří nejlevnější jídla v Chrudimi a podle toho co jsem viděl u sousedů velké porce a podle ohlasu i chutné, interier je také docela pěkný, určitě žádná čtyřka, ohledně kouření z 15ti lidí bafali asi 4 takže se tam dalo i docela dýchat (jsem nekuřák), ve všední den ale otvírají až od 14ti hodin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  24.12.2010 11:19

To máš pravdu.Výborné pivo,jídlo a ta obsluha nemá chybu.Ve své kategorii naprostá špička v širokém okolí.Pan hostinský nemá chybu skvělé vystupování,ochota,slušnost atd....To se dnes jen tak nevidí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  avaker

Datum:  21.12.2010 08:23

I já mám špatnou zkušenost z restaurace u slejšků, na dveřích mají tuto provozovnu označenou za kuřáckou a uvnitř se smí kouřit pouze na některých místech (dle mého názoru tak porušují zákon). Při objednání jsem čekala na jídlo asi dvě hodiny, nemluvě o předražených cenách jídla. No naprosto šílený. Majitel je arogantní. Kde je to krásné „náš zákazník, náš pán“?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  14.12.2010 17:38

Restaurace Sissy? Vůbec nic mi to neříká - to je bývalá restaurace U Kata Mydláře?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Radka Novotná

Datum:  15.12.2010 10:39

Restaurace Sissi (omlouvám se za předchozí chybné uvedení názvu "Sissy")je v Chrudimi v ulici Na Sádkách a je to v 1.patře nad Restaurací U Kata Mydláře.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  21.12.2010 13:01

Díky za upřesnění. Tak tam jsem opravdu nebyl a jak to tak čtu, tak ani nebudu. :)
U Slejšků jsem naopak problém nikdy neměl - navíc tedy nevím, co by mě přinutilo v kterékoliv hospodě čekat na jídlo 2 hodiny. To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  osiris

Datum:  05.01.2011 13:26

ano to je pravda,jenže zaplatit nás nechtěli nechat a odejít bez zaplacení mi příjde příliš...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Restaurace Sissy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hele

Datum:  21.12.2010 15:37

dost často restauraci poškodí personál. jednou jsme byli s rodinou v restauraci Modrá Hvězda ( je to asi 3 roky) a čekali jsme dost dlouho na svíčkovou. na dotaz, proč to tak dlouho trvá, nám i jinak nepříjemná servírka odpověděla, že pokud na jídlo spěcháme, máme chodit do nádražní retaurace a ne k nim HAHAHA! )))
už jsem ji tam od té doby neviděla a jsem spokojeni Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.