Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Starci na radnici (chmelu)

Odesílatel:  das

Datum:  09.10.2010 20:40

Tak jsme si poslechl klip EB (64 let) kde říkal, že jedno volební období je pro starostu málo (mluvil o JČ), že nestihne dotáhnout vize atd. OK to beru a najednou koukám, že někteří čelní kendidáti by po 2 volebních obodbích řídili radnici ve věku :
EB 72
JT 74
DINO (PŘ) 67 - k tomu je ale třeba říci, že může po 4 letech (v 63 - což ještě jde) skončit a bude to mít pak zaokrouhlené na pěkných téměř 25 let ve funkci
Příjde tohle někomu normální ????? Mě fakt NEEEEEEEEEEEEEEEE . Tím nechci ale říci, že bychom měli mít starostkou zdravotní sestru jako to měli ve Slátaninách HAHAHA! (do RM klidně).
Obecně jsem shledal, že je hodně kandidátů, hodně těch, kteří by chtěli, ale naprosté minimum těch, kteří by měli, mohli a zároveň chtěli v TOP 4 (či 3) vedení města spočinout na židlích.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Starci na radnici (chmelu)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  muzejník

Datum:  13.10.2010 06:43

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Starci na radnici (chmelu)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bohemund

Datum:  10.10.2010 19:27

Nechápu ta pohoršení.
Je přece známou věcí, že Řezníček dostává pravidelně, volby co volby, nejvíce preferenčních hlasů ze všech kandidátů.
Pokud je dinosaurem, tak jen proto, že ho lidé chtěli. Říká se tomu demokracie :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Starci na radnici (chmelu)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  das

Datum:  10.10.2010 19:38

O žádném pohoršení to přece vůbec není (rozhodně ne u PŘ, kde další 4 roky vidím jako v pohodě, nejen vůči věku, ale především ve vztahu ke kontinuitě některých investic ve městě). Mě prostě nepříjde OK, aby město řídili lidé ve věku 70 let na TOP postech. Max. rada města to snad ještě. Nic více a nic méně.
PS: DINO je ať se to někomu líbí či ne opravdu jedním z minima lidí co kandidují na uvolněná místa, kteří nejen chtějí, ale i by tam měli být.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Starci na radnici (chmelu)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.10.2010 21:23

Mám dojem, že jakákoliv diskriminace, i podle věku, je u nás zakázána.Nechal bych tedy na voličích, zda chtějí mít na radnici šedesátníka, či někoho mladšího, nebo dokonce staršího. Navíc si myslím, že voliči se budou rozhodovat podle toho o jakého člověka se jedná, No a mají-li výběr mezi sektářem, kriminálníkem, nebo dinosaurem, tak předpokládám že budou chtít změnu. To může do křesla starosty vynést i ženu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Starci na radnici (chmelu)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  muzejník

Datum:  12.10.2010 15:22

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Starci na radnici (chmelu)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  das

Datum:  09.10.2010 20:42

Kurník a jsem zvědavej, jestli alespoň nyní bude mít SHOT či kdokoliv jiný dodobný názor.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.