Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Karel Gott v divadle

Odesílatel:  Delgado

Datum:  01.03.2004 16:23

Co říkate na překvapení Plesu v opeře: Karla Gotta?Můj názor je, že je opravdu škoda, že na takové hvězdě si pochutnalo pouze několik málo lidí, převážně lidí z města a jiných VIP.
Celá akce na mě dělala dojem, jako by páni pořadatelé schválně (pod rouškou půlnočního překvapení) pokoušeli utajit, že na plese bude vystupovat KG, jen aby učastníci patřili do opravdové smetánky a nedostavili se tam náhodou (ne)obyčejní lidé.
Myslím, že je škoda, že město vynaložilo nemalé úsilí a prostředky, aby k nám mistra dostalo a nakonec je veškerá paráda určena jen vybraným.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Karel Gott v divadle

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Drahomíra

Datum:  17.03.2004 20:28

Chudák mistr, kdyby o tom věděl, tak by to určitě nepřipustil!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Karel Gott v divadle

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  deklen

Datum:  01.03.2004 18:26

Osobně mně Kája nebere ani trošku i když je to jistě hvězda nej nej velikosti, ale na tom co jsi psal je něco pravdy :-))

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.