Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Odesílatel:  baby

Datum:  24.09.2010 18:04

Ano, odtud přichází záchrana našeho města. Z výšin věží a střech, tak jak nám ji přináší pokrývač František Pilný, lídr Věcí veřejných v Chrudimi. Po přečtení rozhovoru v Chrudimském deníku jsem si konečně oddychl a v klidu odjíždím na ryby. František Pilný je totiž náš spasitel. Počítejte se mnou. Zcela neznámý politik, na jaře nakopnut kroužkovacím pogromem v české politice, registruje se na stránkách VV jako sympatizant. O pár měsíců již jako člen dává dohromady kandidátku (kapitola sama pro sebe) a o dalších pár měsíců dle vlastních slov "zvrátil rozhodnutí ministra Bárty a zařídil tak stavbu chrudimského obchvatu ještě před volbami". To co se nedařilo od 30. let minulého století desítkám starostů a ministrů, podařilo se jednomu pokrývači za 5 měsíců. Jestliže nevěříte, přečtěte si rozhovor s Františkem Pilným v dnešních Novinách Chrudimska. Jak říká moje babička: "V blázinci a v politice je možné všechno".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rozum

Datum:  26.09.2010 19:10

Sleduji tuto debatu a nestačím se divit co tady dokážete psát za urážky a sprostoty.Chápu je to anonimní.
Věci Veřejné v Chrudimi mě vůbec neuráží a navíc když se podívám na jejich kandidátku,najdu tam spoustu mě známích a férových lidí.Najdete je na www.veciverejne-chrudim.cz. Je tam i jejich program.(celkem srozumitelný).
Co se týče pana Pilného,,tak toho osobně neznám",ale znám nekteré lidi s kandydátky VV.A věřím,že by do svého čela nezvolili nikoho v koho by nevěřili.
Já jsem rozhodně jejich voličem,protože volit zloděje co tu vládli těch několik let a nic nedokázali,,teda až na vlastní profit"volit nebudu.Petr Franěk.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  27.09.2010 10:57

František Pilný si nedovede ohlídat ani svoji firmu, aby mu prosperovala. Tak to je opravdu skvělý kandidát na starostu. Když za 7 let podnikání prodělá 1,5 mega, tak to je fakt výkon. A že nám jeho ministr zasekl výstavbu obchvatu je taky jasný. Že se tady potom stavil a slíbil, že se obchvat stavět bude, to je fakt výhra.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  27.09.2010 14:15

Pan pokrývač Pilný slezl ze střechy, rozšafně si utřel ruce do montérek a šel vysvětlit ministrovi, že Chrudim obchvat potřebujde. A ministr jeho argumenty uznal! Není divu, že ti zloději, lupiči a vrazi, co sedí na radnici, můžou puknout závistí! Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karlík

Datum:  27.09.2010 14:55

Ten konec se mě fakt líbí(autor Krmelec).
Asi proto se zde stále řeší pan Pilný a né ostatní lídři konkurenčních stran.
Nebo snad VV jsou nejsilnější stranou v chrudimské kandidatuře?
Věřím že ano,alespoň přinesou na Chrudimskou radnici čerství vítr.A ne jen samé sliby a výmysly.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  27.09.2010 15:39

Karlík, vole, to byl fór Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomas2

Datum:  25.09.2010 13:26

Mně to, co se o něm píše v novinách přijde rozumné. Konečně člověk z venku, který nesedí na úřadě a nechová se jako úřednický nadčlověk. A zřejmě se ani nebojí.

A obchvat -někdo to s Bártou dohodnout musel - proč nejel třeba do Náchoda, kde lidé den před jeho návštěvou demonstrovali? Zřejmě v Náchodě nikdo netlačil. A kdo by to měl zvládat lépe, než jeho straničtí bratři?

Ale uvidíme, jaký bude další vývoj.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  25.09.2010 00:31

Nechť obchvat přinese třebas pokrývač, hlavně že bude. Mám chuť věřit p. Bártovi o obchvatu, jenomže chodby na ministerstvu jsou úzké, klikaté a temné. Protože nikdo z chrudimských ani krajských politiků nehlídá jejich zákoutí, do doby než obchvat bude stát, se může ledcos změnit. Na setkání pan ministr mluvil pěkně, jak chytrá horákyně. Obchvat slíbil, neslíbil až ke konci svého volebního období a ještě ne celý. Archeologové z průzkumu odešli, všechny pozemky ještě nejsou vykoupené. V lepším případě rok 2011 výkup a zahájení arch.průzkumu, r. 2012 vytyčení trasy, r. 2013 slavnostní první výkop. Rozhodně je třeba, aby chrudimáci a krajánci tlačili na ministerstvu. A hodně tlačili.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomas2

Datum:  25.09.2010 13:28

Rozhodně s Tebou souhlasím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  yes

Datum:  25.09.2010 14:41

VV nejsou jen Pilny, taky jsem za stvabu ochvatu, doufam, ze to VV mysli vazne

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  25.09.2010 08:21

A teď mi shote řekni, co jsi to tady zase vyblil. Řeč se vede o magorovi jménem František Pilný, co zařizuje zázraky na počkání a ty tady meleš o tom, že obchvat je potřebný a o temných zákoutích na ministerstvech.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Palkoska

Datum:  25.09.2010 01:20

Mně pan pokrývač Pilný vůbec nepřijde k smíchu. Drzost, s jakou se staví do role zachránce města, skutečně vyráží dech. Člověk, kterého ve městě vůbec nikdo nezná, produkt dětinské klikací ankety VV, zařídil běhen pár týdnů obchvat. Myslel jsem, že po různých Kálesech a Málkách už nemůže být galerie pošuků místní politiky překonaná. Evidentně jsem se mýlil...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  26.09.2010 19:08

Pan Pilný se v prezentuje jako podnikatel ve stavebnictví, tak jsem se podíval do obch. rejstříku, jak se firmám daří:
KOVOS s.r.o. má poslední údaje z roku 2005, kdy firma prodělala 21tis Kč, před tím žádnou činnost nevyvíjela.
František Pilný s.r.o. o sobě v rozporu se zákonem žádné údaje do obch. rejstříku neposkytl.
LKN s.r.o. podniká od roku 2003 a zde jsou její hosp. výsledky: +1.156, -1.958, -893, -630, +1.438, -721 a +24 tis za rok 2009, takže celková ztráta od počátku podnikání do loňského roku 1.584tis. Kč.
Že by další který potřebuje placenou funkci v politice, aby se uživil ?

















Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimak100

Datum:  27.09.2010 18:04

Fyzická osoba o sobě žádné informace v obchodním rejstříku poskytovat nemusí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kocour.Chrudim

Datum:  26.09.2010 08:23

Tak to asi bydlíte v paneláku a nezatýká vám střechou. Pana Pilného znám jako majitele seriózní firmy. Vše co slíbil, tak platilo. Už mi do střechy nezatýká a to je důležité. Doporučuji. Nedávno jsem se díval na Chrudimském deníku-hlasování: vyberte si svého starostu. Zatím byl pan Pilný na třetím místě. A pak že ho nikdo nezná. Asi se mýlíte ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  24.09.2010 18:19

Dobrý! Já zrovna dneska řval smíchy, když jsem si četl jejich web http://www.chrudim-obchvat.cz/ . Sotva ho stačili před pár dny založit, aby prostřednictvím něho bojovali za obchvat a vezli se tak na aktuální poptávce chrudimského voličstva ... ten pacholek ministr Bárta ho na veřejném setkání v Chrudimi tento týden odsouhlasil. Co teď budou na tom webu dělat? Asi dokumentovat jak archeologové připravují stavbu. To jsou experti!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  25.09.2010 17:30

Věci Veřejný jsou v Chrudimi k smíchu i s ministrem. Obchvat se měl stavět už tento rok, na přípravné práce bylo uvolněno 20 mil.Kč. Ministra Bárta stavbu zastavil, společně asi s dalšími 14-ti stavbami v celé zemi. Po dvou měsících se skoro všude staví dál, ale v Chrudimi ne. Potom sem slavnostně p. ministr přijede oznámit občanům, že se obchvat stavět bude, někdy za dva roky, ale to ještě neví jistě. To už jsem já slyšel asi 10x. A vrcholem pokrytectví je pokrývač Pilný, který nám sděluje, jak to zařídil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jolanda

Datum:  25.09.2010 19:29

Není pravda, že pana Pilného v Chrudimi nikdo nezná. Já ho znám docela dobře. Vyznačuje se tím, že dá stěží dohromady rozvitou větu. Představa, jak tento duševní gigant jedná s ministrem, je fakt cool Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  logo2

Datum:  24.09.2010 18:43

Když tak čtu volební programy, řekl bych, že na této poptávce, která je "aktuální" již mnoho let, se vezou v podstatě všechny strany i volební uskupení v Chrudimi...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomas2

Datum:  25.09.2010 13:28

Už aby to konečně někdo zařídil!!!!!!!!!!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  24.09.2010 21:51

Ovšem jedině F. Pilný (viděl ho už někdy někdo?) to dokázal zařídit. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  logo2

Datum:  25.09.2010 20:55

Je zvláštní, kdo tu všechno vadí: "dinosaurus" Řezníček, kterého zná každý, pokrývač Pilný, kterého nezná nikdo, kdo by tedy měl být zvolen ? Pana Pilného jsem viděl i slyšel, dal dohromady rozhodně víc než rozvitou větu a nevadí mi, stejně jako mi nevadí zdravotní sestra v čele chrudimské Top09 na rozdíl od inženýrů či magistrů z jiných stran. V jednom se s panem Pilným shodnu: silnice, která by skončila u Kauflandu rozhodně není obchvat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomas2

Datum:  25.09.2010 13:27

Taky jsem zvědav, až ho uvidím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  yes

Datum:  25.09.2010 14:40

myslim, ze to VV vzali od podlahy, ja jim fandim

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimak100

Datum:  25.09.2010 22:16

Františky Pilné znám 2, jeden je starší - cca 65 let a je klempíř, nikoliv pokrývač. Druhý je mladší 33 let a není pokrývač.

Mladší mi stavěl barák a starší dělal střechu.

Mohu prohlásit, že mladší pan Pilný, který kandiduje, umí hovořit, umí si poradit s problémy a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se normálně bavil s ministrem, notabene ho dokázal přesvědčit, vím, že má hodně aktivit mimo Chrudim a taky jeho pracovní rozsah je hodně široký.... Nikdy jsem ho neviděl v monterkách.

Mám dojem, že střechám velí spíše pan Pilný starší...

Takže psát o Pilném jako o pokrývači je přinejmenším zkreslené.

A teď tak přemýšlím, o kom to psaní celé předtím bylo......

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.