Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Lékárna U zlaté koruny

Odesílatel:  Péťa

Datum:  20.01.2010 18:01

Nevíte, proč je zavřená? Jiné chrudimské lékárny neuznávám a chodím do nich s odporem v případě nejvyšší nouze.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna U zlaté koruny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Hanička

Datum:  21.01.2010 11:29

Péťo a co lékárna pod nádražím???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna U zlaté koruny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Péťa

Datum:  21.01.2010 13:46

Pod nádražím je nějaká dobrá lékárna? A kde přesně?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna U zlaté koruny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Hanička

Datum:  21.01.2010 18:50

No přece Lékárna Prima,chodím si tam vyzvedávat internetové osobní odběry z lekarna.cz.Je tam bomba personál všechno pěkně vysvětlej a poraděj.Objednávají mi i veterinární léky pro moje mazlíky a nakonec i všechno co jsem jinde nesehnala.S receptama chodím jen tam.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna U zlaté koruny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  20.01.2010 22:15

Vy nebudete místní, že? Ok?
Lékárna je zavřená, neboť doktor Harant zemřel.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna U zlaté koruny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Péťa

Datum:  21.01.2010 07:46

No, přímo z Chrudimi nejsem, bydlím 9 km od ní. To je mi strašně líto... tak se teď hledá nový nájemce? Ach jo, byl to skvělěj člověk a lékárník, chodila jsem tam strašně ráda. A jeho kolegyně taky výborná. Vždycky poradili nejúčinnější variantu, byť by stála oproti preparátům z reklam jen zlomek ceny. A vždycky to pomohlo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna U zlaté koruny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  21.01.2010 15:05

Tato lékárna byla nej. snad v celém CR okrese. Pan Harant byl fantastický člověk.Když jsem se dověděl, že zemřel, byl to pro mě šok.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna U zlaté koruny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  21.01.2010 08:16

Neznám zcela přesně legislativu kolem lékáren, ale co vím, tak musí mít své provozovatele, který je zodpovědný za celý provoz - zejména odborně, tzn. dohlíží na to, co lékárna vydává a komu. A ten musí mít určité (VŠ) vzdělání, jenže s růstem počtu lékáren se tito, tzv. vedoucí lékárníci shánějí nelehko. Možná i to je jedním z důvodů, proč je tato lékárna zavřená. Ale již jsem zaslechl informaci, že by se měla otevírat, leč zatím je to jen "JPP".
Otázkou je, jestli to teď už nebude jen obyčejná výdejna léků, jako ty ostatní....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna U zlaté koruny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  sebak

Datum:  22.01.2010 13:09

JPP to samozřejmě není.Vše je již v takovém stadiu ,že se bude skutečně v dohledné době otevírat.Celá lékárna se bude výrazně lišit od ostatních "výdejen",včetně personálu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna U zlaté koruny

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  22.01.2010 18:38

Díky za informace - nerad bych v tomto ohledu tvrdil něco, co nemám ověřené. A to, že se bude znovu otevírat, jsem opravdu zaslechl jen náhodou a nebyl jsem si jist, jak důvěryhodný zdroj této informace je. (proto jsem ji označil za JPP)

Vy zdá se vidíte do situace kolem této lékárny více, takže je jistě dobře, že jste se podělil(a).
Já se nechám překvapit a určitě se přijdu podívat...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.