Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Požární poplach v TESCU Chrudim

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  06.12.2009 11:37

Požární poplach v Tescu Chrudim - přesně po měsíci od otevření:
http://www.youtube.com/watch?v=vVUG-nbQl_0

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Požární poplach v TESCU Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  08.12.2009 06:37

Video z poplachu bylo zajímavé...
Ovšem ještě víc by mě zajímalo, co si o tomto novém hyper-super marketu myslí zákazníci.
Moje osobní zkušenost je veskrze negativní, dle mého názoru je tento hyper-super daleko za svými konkurenty ve městě (Albert, Kaufland). Je mi jasné, že každý nový obchod prochází určitými tzv. porodními bolestmi, ale přeci jenom Tesco na českém trhu funguje již řadu let, tak se divím, že do tohoto hyper-super neangažuje takového manažera, který bude tento obchod držet na minimálně stejné úrovni jako jsou ostatní hypermarkety ve městě. Co konkrétně? Našel jsem vícero druhů zboží, které u svého umístěn nemělo uvedenou správnou cenovku, a to i přes obrovské množství různých pracovníků a brigádníků kolem, odlišná cena zboží uvedená u výrobku v prodejně a odlišná samozřejmě vyšší cena poté účtovaná na kase (případ pomerančů). Dále jsem se nestačil divit v úseku uzenin, které vypadaly opravdu nevábně, např. mezi párky byly jasně vidět i trošku starší kousky výrazně diferentní barvy, atd....
Toto vše by se dalo přičíst na vrub personálu, ale další věcí, která se mi hrubě nelíbila, je obchodní politika tohoto hypermarketu. Uvádět u různých výrobků informaci o akční ceně, přičemž je více než zřejmé, že jde o cenu standardní, obvyklou (mj. studentská pečeť za cca 39 Kč), považuji v dnešní době v rámci konkurenčního boje za hodně špatné body pro Tesco a dlouhodobou nevýhodu oproti Kauflandu a Hypernově, kde se u akčních nabídek skutečně nebojím, že jde o cenu nižší než obvyklou.
Uvidíme, jak se Tesco bude dále adaptovat na lokálním trhu, tedy zda se přizpůsobí ostatním nebo bude razit svůj vlastní přístup, nicméně pokud by platila varianta B, tak se rozhodně nezařadím mezi spokojené zákazníky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Požární poplach v TESCU Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tyrrelll

Datum:  08.12.2009 22:07

Tesco v Pardubicích to samé (opravdu si dávejte pozor u pokladny na vyšší cenu než je psaná na cenovce u zboží), pro mě nejhorší supermarket

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Požární poplach v TESCU Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  08.12.2009 08:28

Víte, pokud sledujete situaci kolem Tesca dlouhodoběji, pak vám jistě neunikla jistá napjatá atmosféra uvnitř - stávková pohotovost, atd. S tím souvisí celková atmosféra a tím pádem také výkonnost jednotlivých pracovníků. Tesco má dlouhodobě nejhorší uzeniny z hypermarketů s obsluhovaným úsekem - staré, špatně nakrájené, promíchané jednotlivé druhy salámů.... Kaufland tento problém (obsluhovaný úsek) nemá a Hypernova (Albert) má s obsluhovaným úsekem potíž v tom, že je na ni vyhrazeno málo zaměstnanců (ony se vůbec markety snaží šetřit a například drogerii má v Hypernově na starosti jediný člověk). Leč takový průšvih jako v Tescu HK jsem zatím v žádné Hypernově nezažil. To bych vám nepřál ani vidět, jak tam vypadaly uzeniny....
Rozdílné cenovky v Tesku CR potvrzuji.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.