Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  30.08.2009 08:39

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tolpatsch

Datum:  05.09.2009 13:01

Žádám všechny pozůstalé, kteří uctívají památku na místě nehody, aby nezapomínali na bezpečnost svoji i projíždějících!!! Jezdím tudy 2x denně a setkala jsem se s parkujícími auty těsně před i v zatáčce. Když Vám někdo zastaví v zatáčce těsne před nosem, není to nic příjemného, i když dodržujete bezpečnou vzdálenost. Když parkujete v odbočce, procházíte se po vedleší silnici a způsobujete problémy řidičům, kteří odbočují. Odbočit je tam potřeba svižně, kvůli autům jedoucím za Vámi a je problém dávat pozor na lidi, kteří nedbají na svoji bezpečnost. Ať se nestane další tragédie....Díky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Terinka

Datum:  31.08.2009 18:17

Všem co Páju znali ...UPŘÍMNOU SOUSTRAST.Budeš nám chybět.Byl si super kluk

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina

Datum:  02.09.2009 11:29

Já teda nevím,ale super kluk,který málem zabil 4 lidi....to se mi nezdá

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Sávička

Datum:  03.09.2009 19:35

jo,ale je tam dulezite slovo malem a navic bejt tebou nez sem neco napisu, tak se skus vcitit do pocitu rodiny, pritelkyne a ostatnich pratel kreri ho meli radi. chtely bych videt kdyby toto nekdo psal o tvoji sestre ci kamaradovi.a tyhle stupidni vzkazy jim opravdu nepomahaji, to mi ver, radsi si to nech

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  05.09.2009 11:16

Slávičko, a co ta rodina, která k tomu přišla naprosto nevinně? Zkus se vcítit do jejich pocitů, do pocitů jejich přátel a všech těch, kteří je měli rádi. Prostě jeden, možná fajnový kluk na diskotéce a ve škole, ale nezodpovědný hazardér v autě, zničil jiným život. A to nejen své rodině, ale i naprosto cizím lidem a malým dětem. Jenom doufám, že až mu budete vybírat na věnec vyberete alespoň na bomboniéru a kytku pro tu nevinnou rodinu. A také doufám, že na pomníčku u silnice bude nápis, asi tohoto typu: Zde se zabil fajn kluk a zničil při tom život jedné rodimě. Vy ostatní, dejte si pozor, ať neuděláte něco podobného.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  08.09.2009 16:22

Tragédie je to,jak se řidiči dnes na silnicích chovají.Pokud by se zavedly povinné psychotesty-polovina z řidičů je bez řidičského oprávnění.Situace na dnešních silnicích mě utvrzuje v tom,že stále přibývá lidí,kteří při řízení motorového vozidla nechávají mozek doma .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  08.09.2009 18:36

Pokud by se zavedly povinné psychotesty, tak to bude asi tak s povinnou STK - Pepa dá za husu Jardovi štempl. Ok? Mimochodem, tolik psychologů v téhle zemičce ani nemáme, že bysme přeškolili na examinátory úředníčky?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.