Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Obchodní zóna Jordánek

Odesílatel:  kif

Datum:  08.06.2009 18:31

Chrudim se rozrůstá všemi směry. Neví o tomto projektu někdo něco bližšího? A co si o tom myslíte? 6 průmyslových hal v dané lokalitě...

http://www.k2invest.cz/chrudim-jordanek/

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  davyy

Datum:  18.06.2009 16:34

hlavne by me zajimalo koho tam chteji nalakat, kudy budou jezdit kamiony atd. vsak vite jaka je dopr. situace v Chrudimi, ono napriklad prum. zona zapad tam by me taky zajimalo jak budou jezdit kamiony, kdyz nebude hotovy obchvat ... :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  19.06.2009 10:32

Rozvoj města je řízen velmi moudře. Na severu je uzavřeno Průmyslovou zónou za Depem, ta na jedné straně sousedí s prům. zónou u Májova a zleva s Transportou a průmyslovou zónou západ, pak je letiště a na to by měla navazovat skladištní oblast kde na velké ploše budou pendlovat kamiony - no a pak už jsme od Jordánku přes silnici, kde se staví architektonicky velmi "podařený" supermarket. No - nezbývá, než poblahopřát tvůrcům stragie rozvoje města.
Myslím, že je také velmi špatné to, že městský architekt je zároveň členem volebního uskupení, které rozhodování o dalším rozvoji města velmi ovlivňuje. Tomu napovídá i podvodné řízení, na jehož základě byl městský architekt vybrán. A zrůdný záměr zakrytí kostela řadou baráků je toho logickým výsledkem.
pp

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  21.06.2009 19:09

Pane Pavlíčku, jste tradičně špatně informován. Možná byste se mohl také jednou podívat do rozvojových materiálů města. Ale popořadě.

1. Co je podle Vás uzavření města na severu? Myslíte průmyslovou zónu na Pardubické, ve které jako první postavila svoji budovu firma, ve které máte finanční účast? Vzpomínám, jak jste stavbu všude loboval ...

2. Co je podle vás špatně na průmyslové zóně u Májova? Že je pár metrů od přivaděče Dašická, tzn. nebude zatěžovat dopravu ve městě?

3. Co myslíte skladištní oblastí u letiště? O něčem podobném město nikdy neuvažovalo ani neuvažuje, už z důvodu, že mu tam žádné pozemky nepatří.

4. Architektonicky podařený supermarket? Co je to za protimluv? Supermarkety nikdy nebyly spojovány s kvalitní architekturou, například proto, že jsou to účelové budovy s jedinou funkcí - obsloužit co nejrychleji co nejvíc zákazníků. A takhle se supermarkety stavějí po celé Evropě a Chrudim není výjimkou.

5. Pokud si vzpomínám, tak městský architekt je členem Chrudimské volby a po celých 10 let, co jste byl předsedou tohoto sdružení, jste to jako negativum neviděl. Copak se změnilo? Že vám sebrali ve Volbě hračku:) ?

6. Píšete: "Zrůdný záměr dostavět domy u kostela". Já to vidím tak, že architekti navrhují vrátit náměstí do historické situace a urbanistické logiky.

Kde berete sílu vyhodnocovat architekturu a urbanismus města? Nemýlím-li se, jste profesí zahradník, vzdělán jste jako učeň a žádné vzdělání v architektuře tedy nemáte. Zkuste příště něco napsat s větší soudností a vezměte si také něco na žluč:) Hezký den.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  22.06.2009 13:35

"Zrůdný záměr dostavět domy u kostela": Na tohle moje, podle mého soudu přiléhavé hodnocení, píšeš: Já to vidím tak, že architekti navrhují vrátit náměstí do historické situace a urbanistické logiky.

Tenhle nesmysl jsi Luboši asi četl v Perštejnu, ne?

K dalšímu: Nejde o to, zda se PZ u Májova (nebo kdekoliv jinde a jiná) líbí nebo ne. Jde o to, že se město podobně použitými plochami docela úspěšně obklopuje. A že to nutně přináší svá negativa (sklady = soustředěná doprava)

A když už kádruješ moje vzdělání - když ty jsi byl aktivistou v modré košili, přibližně v té stejné době mně vyloučili ze všech škol. Ale o tom Ty přece dobře víš.

A že by byl městský architekt ve své funkci už 10 let? To to ale utíká!
Na něm samotném mi snad ani nic nevadilo, spíše na způsobu jakým byl do funkce protlačen před 3 dalšími, kteří se při hlasování hodnotící komisí umístili před ním. Však na to také reaguje zápis z kontrolní komise města Chrudim, který konstatuje, že informace v článku MF Dnes o podvodech doprovázející výběr osoby městského architekta se zakládají na pravdě.

Zase někdy napiš, hezky si popovídáme.
pp

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  22.06.2009 14:44



Pane Pavlíčku, nehledě k tomu, komu odpovídáte se vás znovu ptám:

1.Co je špatného na tom, že architekti navrhují zpět dostavět proluku mezi kostelem a Balustrádou?

2. Co je divného na umístění zón pro lehký průmysl a služby ve 3 lokalitách města. Já to vidím tak, že se nekoncentruje doprava k jednomu bodu, snižuje se dojezdová vzdálenost do zaměstnání, město není zatíženo "monokulturní" infrastrukturou a ekologickými dopady.

3. Za toho architekta bych do ohně ruku nedal, nebyl jste tam, tak jako já. Proto mi vadí, že vynášíte soudy a nic nevíte. S panem Lubošem si to taky můžete rozpovídat v jiném vláknu, v tom vám soudce dělat nebudu.

Já trvám na tom, že jste nevzdělaný diletant, který "rozumí" uplně všemu a nemá žádnou soudnost.

Prosím, pokud budete odpovídat, zkuste se držet faktů a ne dojmologií typu: "to jsi četl v Pernštejnu" , "je to nesmysl" a pod. Děkuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  23.06.2009 16:56

Špatného? To, že prostě lžeš. Jako celé zadání a všichni příslušní úředníci. Proč najednou se slučují etapy, proč je celý projekt výstavby přifařen k zcela jinému projektu a proč se schovává za výstavbu na balustrádě. Jedná se totiž o zcela novou výstabu v místech, kde se vůbec nehodí a kde v minulosti stály nejvýše kadibudky. Mimochodem, tu trávu na balustrádě by mohl majitel pozemku dát alespoň posekat, přeci jenom je to v centru města.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  23.06.2009 17:57

Shote, tvoje komentáře lze již pouze diagnostikovat. nevím, co je slučování projektů, co je přifaření ke zcela jinému projektu. Asi vidíš do budoucnosti. Zastavění proluky je ve fázi diskuze a to je vše.
Tu trávu by tam město posekat mělo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Léna

Datum:  23.06.2009 22:48

Koukám - vše při starém, stodvacettrojka konečně zde pojmenována, mastí se prostřednictvím všech(a že jich už má)svých nicků se stejnými lidmi. Achjo, mává zde akorát červeným hadrem, hojíc si nějakou poruchu osobnosti. Pojďme se s ním nebavit....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  24.06.2009 08:19

Identifikace diskutéra 123 není záležitostí odhadu. Sám Luboš mi o svém alias řekl. Proto ho tak také oslovuji, když reaguji na jeho diskuzní příspěvek.
A to, že on je tak zuřivým zastáncem zničení okolí kostela výstavbou komerční zástavby nemůže překvapit. Zdá se totiž, že prosazení této zrůdnosti (opět používám toto slovo, přijde mi, že je to přiléhavé) je hlavním cílem skupiny, co si říká Chrudimská volba. Lze jen doufat, že většina zastupitelů se jimi nenechá zmanipulovat.
pp

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kusy

Datum:  23.06.2009 23:14

No, nevim. Na rozdil od vás Léno, píše 123 zajímavé věci. Já bych si docela rád přečetl, co z něj ještě vypadne:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IVAN - B.

Datum:  24.06.2009 13:59

Mohla by z něho vypadnout např. jak to bylo s výběrovým řízením na městského architekta a jakou roli v tom hrál on. Pokud se dobře pamatuji, vloni v červenci demonstrativně odešli od Chrudimské Volby její čelní představitelé kvůly těmto praktikám. 123píše a mluví zajímavé věci. Ale, už málo kdo v Chrudimi, mu je baští......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IVAN - B.

Datum:  22.06.2009 20:10

Luboši,
tvá argumentace je nudná a účelová.Koho to jen trochu zajímá a má všech pět pohromadě to ví.Současnou výstavbu v centru Pardubic zařídili tebou tak vychvalovaní odborníci. I odborníka lze koupit.Tři chrudimské údy navrhl také odborník.Městský architekt by se už konečně měl vyjádřit-Jak to vlastně bylo...Jeho mlčení nechápu...Luboši, na zastavění proluky mezi kostelem a Balustrádou je špatně to, že se za naše peníze připravují soukromé projekty.A o tom, co se tam chystá, se nediskutuje, jen se mlží.
i. baborák

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  22.06.2009 21:46

Přátelé, je mi velice líto, ale jste vedle. Zkuste se bavit o konkrétních tématech (proč zastavět proluku u kostela, logika rozmístění průmyslových zón). Rád si s Vámi budu povídat, teda těžko jako Luboš, on se možná časem připojí:) Ale teď, pojďte k věci. Zkuste už konečně nějaké argumenty ... Pěkný večer.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IVAN - B.

Datum:  23.06.2009 08:51

Proč se nevede diskuze o zastavění proluky od kostela po Růžovku, když po ní arch.Koucký volá? Z jakého důvodu radnice nepřipustí na svých stránkách jiný názor na tuto problematiku? Proč městský arch. nevyvrátí pochybnosti o jeho dosazení do funkce? Snad to jsou konkrétní témata. Prosím o odpověď.......Proč se mlží????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  23.06.2009 16:49

Protože by se k plánované stavbě zvedl odpor a stavbu by nebylo možno provést, to je přeci jasné. Takhle se jede přesně podle lidové "něco za cibuli, něco za křen, něco zaplatíme, něco zapřem". Až se začne stavět, bude se protestujícím říkat: to jste si měli vzpomenout před ... lety. Teď už je vše schváleno a je pozdě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  22.06.2009 16:51

Jek to myslÍš? To "Za toho architekta bych do ohně ruku nedal, nebyl jste tam, tak jako já." To znamená, že jsi tam byl více? Více než pan Pavlíček. Pak ale jsi tedy LuboŠ, že ano?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  22.06.2009 21:48

Shote, snažím se pochopit, ale nejde to. Zkuse to ještě jednou, jednoduše:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  23.06.2009 16:44

Jednoduše? To by měl pochopit žák, který dokončil 6. třídu základní školy. Tedy řeknu-li, neděláš to tak jako já, pak to znamemená, že to děláš jinak. No a neby-li pan Pavlíček přitomen a ty jsi měl jinou přítomnost, to znamená, že jsi byl přítomen. Jiná možnost u nepřítomnosti není. Nu a kdo byl ten, kdo by mohl být přítomen? Luboš?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  22.06.2009 15:47

Architekt nejsem, ale pokud se nemýlím, pam Pavlíček má na mysli zrůdný projekt výstavby nových bytovek za kostelem, směrem k resturaci Na růžku. Já to osobně také považuji za špatný záměr již jen proto, že se tím pádem musí přeložit silnice a zbytečně se budou z městské pokladny vyhazovat peníze. A je jistě mnoho akcí, které jsou důležitější, než příparava staveniště pro soukromého investora.
Průmyslové zóny a vůbec územní plán města jsou řešeny také nešťastně. Na jedné straně města jsou soustředěny obchodní doma a nemocnice, na druhé nic. Mezi tím frekventovaná komunikace. Do průmyslové zóny v Markovicích je plánován a již zhotoven příjezd přes město. I po dobudování obchvatu zatím jiné řešení není. Vzhledem k převládajícím větrům od západu, nic příjemného z hlediska pračnosti, zápachu a hluku. Od bývalé Hypernovy směrem k plánovanému obchvatu je v ÚP obytná zóna, také poněkuď netradiční řešení, dávat obytnou zónu k obchvatu. Doporučují, vezměte si mapu Chrudimi a vše si do ní zamalujte a udělejte si nějak barevně možnosti dopdavních spojení. Dojdete určitě k zajímavým výsledkům.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  22.06.2009 22:05

Pane Lebduško, dík za argumenty. Když vypustím pojem "zrůdný projekt" tak máte srozumitelné argumenty, se kterými se dá diskutovat.

1. Jak víte, že město bude platit přeložku silnice? Docela bych bral řešení, kdy přeložku platí investor.

2. Když odmyslím nešťastný Penny Market, tak obchodní domy jsou díky bohu na okruhu městem na straně spádového směru na Chrudim z vesnic a městeček na východě. Pokud by tomu bylo naopak, všichni ze Slatiňan a Chrasti by jezdili přes město.

3. Komunikace u Markovic bude řešena obchvatem kolem Transporty (1/17) a částečně severním obchvatem, takže ani tento argument není příliš silný.

4. Převládající větry ze západu ... to je blbě. Řekněte to, ale starému Wiesnerovi:)

5. Obytná zóna u Hypernovy mi taky moc nesedí, ale chápu logiku tvúrce ÚP, že navazuje na Stromovku, s tím, že v oblasti má již vyřešenou infrastrukturu (vnitřní okruh, obchody, nemocnice).

6. Dopravní spojení v Chrudimi není v současnosti ideální, ale podívejte se na mapu, na kterou se zde minulý týden odkazoval pan Roček. Tam je koncept celého vnitřního okruhu, který se práve teď zapracovává do nového územního plánu. Je to sice běh na dlouhou trať, ale díky za to. Bližší info dostanete na Odboru ÚP.

Co vy na to?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  23.06.2009 09:22

1. Protože město platilo studii, platí zadání k posouzení vhodnoti výstavby za kostelem či jak se to jmenuje, pak se tedy domnívám logicky, že bude platit přeložku silnice i sítí pod ní i nadále. Kdo by jinak platil přeložení ulice a úpravu náměstí?
2. Všichni ze směrů od Seče a H. Městce jezdí do obchoďáků přes město. A také všchmi chrudimáci z Markovic, Medlešic, Rozhledny, Skřivánku, Legumy. To je alespoň polovina obyvatel Chrudimi. Logicky by byl vhodný alespoň jeden obchodák na této straně města.
3. Propojka kolem Markovic je, pokud je mi známo, pouze ve stadiu úvah a není v ÚP. Logicky, protože chybí peníze na výstavbu obchvatu, kde v dohledné době město vezme peníze na další obchvat? Velikostí a tudíž i cenou se jedná o srovnatelnou stavbu s současně zablokovanou etapou. Vycházím-li z tempy budování tohoto 1. obchvatu, pak mi pouhou extrapolací trendu vychází, že druhého obchvatu kolem Markovic se s bídou dočkají mé děti.
4. P. Wiiesner měl rozum. Stavěl svoji fabriku (bývalá stará Transporta) za městem, sidliště Leguma tehdy neexistovalo, ani neexistovalo sídliště Rozhledna, ani další zástavba kolem. To znamená, že exhalace hnal vítr kolem tehdejšího města. Nová PZ u Markovic, je naopak přímo v ose převládajících větrů. 5. Obytná zóna směrem k obchvatu, který vede kolem a je výš, to není šťastné řešení. Hluk z obchvatu bude pokrývat celou tuto zónu. Kdo nevěří, ať se jede podívat do Hustopečí, kde podobně vede kolem dálnice. Mapu, na kteru odkazoval p. Roček jsem nějak přehlédl. Ovšem, to co vím o plánovaném okruhu - od budovaného Tesca ke kasárnám, podél technických služek a letiště, přes Skřivánek k Vaňkovým školkám - to není šťastné ani, jak se domnívám, průchodné řešení. Přinese hluk do nyní klidných míst, místy půjde příliš blízko obytné zástavby a nepůjde v budoucnu rozšiřovat. Nehledě na problémy s letištěm a jeho ochrannou zónou a tím i problémem s překřížením Sečské ulice.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  24.06.2009 00:46

Dík za odpověď. Trošku argumentujete do šíře, za chvíli se v tom ztratíme, ale zkusím to:

1. Kdo jiný má platit v centru města studii než město? Dávám tím totiž najevo svoji vůli. Předpokládám, že tyto náklady se objeví v ceně pozemků. Stejně tak je to se sítěmi, povrchy by dle mne mělo zaplatit město. Je tam nyní asfalt a záměrem města je dostat centrum do dlažby. To má logiku, ne?

2. To je na studii, propočítat průjezdy a počty z Markovic, Legumy a pod. vs. celá spádová oblst od Trhové Kamenice, Chrasti a Luže. Šel bych od toho, protože se pohybujeme v oblasti dojmologie.

3. Netvrdil jsem, že propojka kolem Markovic se staví. Odpovídal jsem vám na úrovni vaší otázky ohledně koncepce a to je dle mého reálná. Vzhledem k tomu, že obchvat města byl koncepčně navržen v roce 1940, tak nějakých 10-15 let na propojku 1/17 není žádná doba, co říkáte:)

4. Trochu nepřesné. Pokud přijmeme fakt, že převládající větry jdou od západu, pak pan Wiesner (jinak velkej machr), postavil fabriku blbě. tzn. smrad z továrny šel vždy přímo na město. Tansporta na tento stav navázala a PZ se pouze napojila dle starého (z r. 1970) konceptu vytvořeného na IVTASu.

5. Ale jo, hluk z dopravy bude vždy a nezabráníte tomu aby poblíž silnic nebyly byty. V Hustopečích jsem nikdy nebyl, za to jsem projel stovkama měst, kde stojí domy u silnic plných aut.

5. Koncept vnitřního okruhu jste jak píšete neviděl, přesto ho hodnotíte. Zkuste na něj mrknout a pak k tomu něco napiště.
Pěkný den.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  25.06.2009 17:05

1. Platit má ten, kdo potřebuje změnu. A tím není město. Město chce jen záměnu asfaltu za dlažbu. Do ceny pozemků se to nemůže promítnout, protože pozemek je veden v účetnictví za pořizovací cenu a ta se nemění, ani neodepisuje. Může se to promítnout pouze do nabídkové ceny, třebas jako u PZ. Po mohutných investicích města do PZ, tam město pozemky prodává pod pořizovací cenou. Jak se promítly náklady (investice města a dotace státu) do prodejní ceny ? Dalším krásným příkladem promítnutí nákladů, může být prodej parcel na výstavbu rodinných domků u Vaňkových školek. 2. O T. Kamenici a Luži jsem nepsal, to je od Vás zavádějící. A je naprosto logické, že lidé z dalších částí Chrudimi nakupují stejně jako ti z blízkosti např. Kauflandu. Ovšem ti z blízkosti tam dojdou, ti z druhého konce Chrudimi se nepotáhnou s nákupem přes celé město a tak vytáhnou auto. 3. Vámi uváděných 10 až 15 let je naprosto nerálné, bude to zcela jistě delší, odhaduji min. 25 let. 4. Pan Wiesner stavěl fabriku za městem, znovu opakuji: Leguma ani Rozhledna neexistovaly. A z hlediska tehdejšího poznání to bylo dostatečně za městem. Dělníci totiž chodili pěšky. Vítr od starého závodu jde převážně směrem na Májov, a tam tehdy nic nebylo (možná kromě mlýna) Navíc dnes jsme s poznáním přeci jen o trohu dál než v 19. století. Víme o negativním působení hluku, prachu a jiných zplodin. 5. Domky na svahu směrem k obchvatu, to je přímo rezonanční plocha. Budou se muset provádět nákladné stavební a jiné úpravy ke zmírnění hluku. 6. Koncept okruhu jsem si prohlédl a jedná se o to co jsem popsal minule.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  25.06.2009 22:16

Vzdávám se :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  21.06.2009 11:50

Naprostá pravda.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  19.06.2009 14:13

Ano, jak jste podotkl, město je řízeno moudře. Uprostřed bude památková zóna, proložená moderními paneláky v druhém okruhu zóna obytná a to vše bude obklíčeno zónou průmyslovou prostřídanou super a hyper markety. Od severu k jihu a od západu k východu je proťato silnicí, po které se valí jeden kamión za druhým. Pro zrychlení dopravy je zde jeden kruhák za druhým a červená vlna. Opravdu Chrudim bude zdravé město, protože ze všech stran ma něj půjdou kvalitní zplodiny z průmyslových zón naředěné výfukovými plyny. Na zasedání zastupitelů se nikdo nedostane, dílem proto, že nebude schopen přejít ulici, dílem proto, že uvízne v dopravní zácpě. Gončár by záviděl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  občan chrudimě

Datum:  21.06.2009 00:25

Za průmyslovou zónku v Jordánku poděkujte letišti a opozičním zastupitelům - pokud se nepletu, byl tam záměr postavit zonu bydlení. Zastupitele na nátlak letců ji nepodpořili a tak máme průmysl. Shote byl jsi u toho tak nemystifikuj !!!
A pane Pavlíčku, místo těch všech pomluv, by jste mohl přiznat barvu vašeho podílu na velké průmyslové zóně - tváří te se jako Mesiáš, ale vše je trochu jinak.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  KKilka

Datum:  24.06.2009 14:05

Naproti letušti měl pan Kušta stavět byty. Celý projekt shodili lidi okolo pana Beránka a dodnes nevím, co je k tomu vedlo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  19.06.2009 16:50

Kdo je to Gončár?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  22.06.2009 16:46

Omlouvám se, samozřejmě ne Gončár, ale Gočár.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  22.06.2009 08:33

Pravděpodobně Jen Gončár, zednický mistr, který už má pár domů za sebou:
http://www.firmy.cz/detail/2278856-jan-goncar-krnov-pod-bezrucovym-vrchem.html

Je trapné, když člověk vydávající se za osobu s rozhledem, nedokáže po usilovném hledání z wikipedie opsat ani jméno našeho předního architekta.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  18.06.2009 20:58

Kamiony budou jezdit ulicemi Jižní a Lonkova:

http://www.chrudim-city.cz/public/file/Limity_2_14.pdf

do PZZ ulicí Severní:

http://www.chrudim-city.cz/public/file/sirsi_vztahy.pdf

(nové ulice a obchvat vyznačeny červeně)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obchodní zóna Jordánek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  davyy

Datum:  19.06.2009 11:57

stejne si myslim dokud nebude obchvat tak tam ty firmy do novych prum. zon nepujdou, protoze jak vime dopr. situace v Chrudimi je silena ... ale treba v Pardubicich jsou ty prum. zony lepe situovany a volne kapacity tam jsou, tudiz predpokladam ze moc investoru do Chrudimi se nepozene ...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.