Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Chcete pas? Pokud máte malé dítě ,vemte izolepu!

Odesílatel:  petkas

Datum:  11.05.2009 15:43

Po dnešní zkušenosti na pasech,prostě musím napsat.Dnes jsem byla dát dceři udělat pas,vzala jsem s sebou i malého ročního syna (krásně žvatlá a ještě lépe křičí,prostě živé a hlavně zdravé dítko). S kočárkem jsem vjela za dveře a to jsem si dala (pokud máte živé dítě,nechte kočár s dítětem venku,nebo ho vezměte s sebou a zalepte mu pusu izolepou). Paní za přepážkou byla tak nepříjemná že mi z toho bylo až mdlo,nejen že dceru stále ,,peskovala,, při focení,při otisku prstů a když došlo na podpis (dcera se normálně podepisuje) tak ho z nervozity prostě spletla,nepřejte si vidět ten výraz v obličeji. No a pak začal můj synek křičet,vyjadřoval se tak jak umí a to bylo na paní za přepážkou něco (paní musíte nás pochopit my tady pracujeme a další slova),tak jsem se optala jestli mu mám ústa zalepit izolepou a pak i druhá paní za přepážkou volala jak je to hrozné kde má to dítě maminku že oni tam pracují. Jsem na mateřské mám 3 děti,starám se o úklid,vaření a ještě pracuji a nikdy mi dětský křik při práci nevadil tak jako nevadil paní na pokladně a krásně se na nás usmívala a vůbec ji nevadil křik. Hezký den všem

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.