Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Konec letního kina?

Odesílatel:  Nos

Datum:  03.12.2008 16:51

Za muzeem radnice navrhuje 60 parkovacích míst. Promenádu parkem okola ostrohu a lávku pro lepší dostupnost a na večer park zamknout.
Přírodní amfiteátr se odkládá promítací stěna se bourá. Chrudim přichází definitivně o jednen důležitý kulturní stánek. Děkujeme........

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  04.12.2008 20:22

Letní kino, který bylo v provozu 2 měsíce v roce a poslední roky tam přišlo průměrně 20 diváků na film se mělo zrušit už dávno. Vedle plochy nejen na parkování, ale i na jarmarky, trhy, promítání a koncerrty má být navíc velký park. Já jsem pro, protože chrudim o nic nepřichází, ale získává.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.12.2008 19:06

Jistě, mnoho lidí do letního kina nepřišlo. Ale jen proto, že filmy tam promítané za mnoho nestály. To je ten hlavní důvod nízké návštěvnosti. A proč se tam promítaly neatraktivní filmy? Docela jednoduchá otázka, jen složitá odpověď a to zejména od těch, kteří za to mohou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  16.12.2008 20:54

Znovu zcestnej argument, atraktivní filmy a novinky mají jen velký multiplexy, který si to hlídaj. Chrudim bude vždycky co se týká výběru filmů druhá na tapetě. Není to tedy chyba těch, který ho provozujou. Je to jen další argument kterej má za cíl škodit, žvanit, špinit a donekonečna tlachat maloměstský bláboly.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  17.12.2008 22:52

Ano. Multiplexy si to hlídají, Praha nedá film Chrudimi, Pardubice také ne. Inu spiknutí jako hrom. Vlastně tedy není jiné využití, než udělat most a parkoviště. Na něj se nikdo nedostane - příjezd přes most a u vjezdu se dokonce možná časem objeví dopravní značka vjezd povolen je obyvatelům č.p.... Inu, je vidět, že různí poradci radí jen ku prospěchu města a jeho obyvatel. Bohužel, jen některých. Inu lidi jsou blbí a nevidí onen skvělý nápad.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  22.12.2008 18:40

Ty shote ty seš taky mimo mísu, vůbec nemáš ponětí jak se přidělují do distribuce filmy a blábolíš nesmysly. Jaký spiknutí!? Tobě fakt hrabe...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  22.12.2008 19:27

Vido, nauč se číst. Nejenom písmenka a sem tam i slova. Nauč se číst celé věty a jejich význam. Ty si pak vlož do kontextu sdělení. Pak pochopíš i to, co ti dnes uniká.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  12.01.2009 20:37

Tak jsem doma z dovolený a ten shot si vážně nedá pokoj, měl by se raději přejmenovat na žvanilkina. Číst jsem se naučil dávno, dokonce i nějaký školy vystudoval a umím si dát shotova sdělení do kontextu, kterej je úplně jasnej...že jo žvanilkine

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  14.01.2009 21:00

I já si umím dát některé věci do souvislostí. Jen je zajímavé, že se vžda vrátíš z dovolené a... Kolik jmen zde používáš?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  14.01.2009 22:04

A to je právě tvůj problém šotku, řešíš a prožíváš každou kravinu.Určitě to myslíš dobře, ale asi se z toho brzo zblázníš, pokud se už nestalo Ok? Zkus si taky trochu užívat života a myslet trochu pozitivně, ikdyž je to někdy dost těžkýOk?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  19.12.2008 17:24

Pokračuj v konspiracích, ať víme, proč jsme tak blbí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  22.12.2008 20:46

Tobě nepomůže ani lecitin. To máš zřejmě od narození, takže nic jiného, než státního úředníka dělat nemůžeš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  04.12.2008 22:17

Letního kina je sice škoda,ale sám za sebe přiznám, že jsem tam za posledních 10 let nebyl, takže souhlasím s tím co se zde má budovat, bude to určitě lépe využité. Docela by mě zajímalo, kolikrát jste za posledních 10 let byli v kině vy ostatní, zejména ti, co to nejvíc kritizují?? Přírodní amfiteátr a park bude pro město jistě jen přínosem a 60 parkovacích míst není zase tak mnoho, když se to udělá citlivě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  10.12.2008 08:03

Je to presne tak, jak pises. Skoda leťáku je to pro ty, kteri tam chodili, bohuzel jich bylo cim dal min.
Ted je sance, ze do nove vybudovavanyho parku/vc. parkingu bude chodit vic lidi a tenhle t.c. sedivej kout mesta trochu ozivne. Navic na studiich to vypada velmi slibne Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  05.12.2008 08:56

To mi vždy udělá velkou radost - představa, jak horliví diskutující o tom, že je parkoviště v centru zbytečné, vyplivnou kritický článek na tento web a pak odjedou do centra, aby tam na černo zaparkovali na náměstí, ve Štěpánkově, případně na chodníku v Hradební a Filištínské.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  04.12.2008 19:05

Kecy... Co vím bude tam amfiteátrum pro koncerty, divadlo a letní kino a taky parkoviště a kout pro rodiče s dětmi. Zbourání starý stěny na tom nic nemění. Tyhle řeči že přicházíme definitivně o důležitý kulturní stánek mě fakt prudí. A zase v tom má rypák ten ukecanej Nos!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nos

Datum:  05.12.2008 08:48

Vildo,
když tam nebude amfiteátr, pro kino, koncerty a divadlo. Omluvíš se mě?
Jinak Ti přeju krásný den a zbytečně se nepruď.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  08.12.2008 14:35

Omluvím se klidně ale nebude k tomu důvod. Letní kino už nějaký čas nefunguje, protože o něj nebyl zájem. Taky na něj nostalgicky vzpomínám ale doba se hold mění a s ní i požadavky lidí na kulturu. V případě letního kina je takřka nulový. Proto mě žvásty, že jeho zrušením zmizí poslední stánek kultury nemůžou nechat klidným. Je v tom buď lidská omezenost anebo záměr škodit...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  masa

Datum:  03.12.2008 20:34

ahoj mas pravdu ale je vic veci ktere by nasi predstavitele vykonat a ne vamyslet hlouposti.Skoda letniho kina.Ale to oni nevidi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  loping

Datum:  27.09.2010 22:59

Třeba letní kino tak špatně nedopadne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Konec letního kina?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  loping

Datum:  29.09.2010 09:31

Takže už je to jasné - v kuloárech se povídá, že se letní kino jen prostě vybetonuje, studie je jen jako vějička na voliče.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.