Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  CHrudim @lias Kuštov

Odesílatel:  Edward

Datum:  28.10.2008 09:30

Tak si tak jezdím po tom našem krásném městě a koukám, tam ta budova je pana Kušty tam a támhle taky a jistě budou i další...nebylo by vzít v uvahu změnit názem města Chrudim, na město Kuštov??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  30.10.2008 12:59

Jestli on nám pan Kušta nehraje s někým hru Monopoly? Ok?

Teď trochu vážněji, v čem je problém?
Když chce a má na to, tak ať si kupuje.

Myslím, že jsem tuhle konkrétní nemovitost viděl před několika měsíci v nabídce na prodej na internetu.
Mohl jste si ji koupit pro sebe.

Dnešní doba holt přeje aktivním a připraveným.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  30.10.2008 20:16

Souhlas. Když chce a má na to, ať si kupuje. Třebas i kostel.
Jen nerozumím tomu "tuhle konkrétní nemovitost viděl před několika měsíci v nabídce na prodej na internetu". Kterou máš na mysli? tuhle nebo támhetu? O jiných totiž nebyla řeč. Takže poněkuď křečovitá snaha o objektivitu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  31.10.2008 07:35

Chápu to tak, že Edwarda vyprovokovala nová budova naproti hotelu Bohemia. Takže mám na mysli právě tuhle.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  30.10.2008 15:46

Ale at si klidne kupuje co chce a stavi dal byty v Chrudimi, protoze sehnat v tomhle meste byt je horsi nez kdekoliv jinde. Ale stve me, ze na staveni bytu ma monopol a zadny jiny firmy v Chrudimi stavet nemohou, protoze Kusta je jedna ruka s starostou a bejvalym starostou, kteri proste dalsi stavebni firmy na svuj pisecek nepusti. Pisu tu jen realitu jak to na chrudimskym meste funguje a je to moc smutny.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  31.10.2008 09:31

Asi máte špatné informace.

Například, Skřivánek mají kompletně zastavět investoři Jiří Wiesner a Aleš Pelikán - XY bytů a domů.
V Hliníkách jiný investor postaví rezidenci Park s cca 350 byty.
V Malecku budou další tři obytné domy (allcredit.cz).
Za nemocnicí směr Presy bude stavět Kupdum.cz
(a mimochodem zde také bude další bytový dům pana Kušty Ok? ).

Pokud tedy developery nesmete hypoteční krize.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  J. Káles

Datum:  31.10.2008 15:17

poznámka ke Skřivánku - jeden z investorů - Jiří Wiesner - je zároveň ve firmě Volaris s panem Kuštou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  31.10.2008 11:25

Tak souhlasim pouze s allcredit, dalsim se do toho nechce a hlavne je nejspis nechteji dalsi "zainteresovani" lide na meste. Proste vse pro Kustu. Jen kdyby dodrzel u kazde nabidky bytu termin a ne jako u bytu v balustrade, kde bylo zpozdeni 3 mesice a splneni norem u bytu nakonec nebylo moc stastne (elektrika, dodrzeni rozlohy)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  31.10.2008 17:18

Pokud je mi známo, tak na Balustrádě se rochnili šest měsíců archeologové. V Mikulovicích má stavební firma zpoždění už rok. A taky kvůli nim. Navíc souhlasím, že s tím, že je tady naplánována spousta projektů. Jak dopadnou, je jen otázkou tahu na branku jejich autorů a vývoje ekonomiky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nos

Datum:  06.11.2008 09:27

Archeologie je důležitá činnost-někdy trvá déle, než by stavebník-investor potřeboval-chápu. Pepine, každý máme svoji práci-snad i ta tvá je pro nás důležitá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Civis Habitator

Datum:  06.11.2008 12:10

.. velmi pěkně řečeno a nepochybně s tím lze i souhlasit, pokud tím stavebníkem či investorem nejste zrovna Vy. Ono pokud Vás mnohaměsíční či rovnou několikaleté "rejpání" v hlíně přijde na několik set tisíc či třeba i na pár milionů, nepochybně se na celý "archeologický průzkum" budete dívat úplně jinak... :-/

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nos

Datum:  06.11.2008 12:44

Pokud já bych stavěl na náměstí-budu samozřejmě počítat s tím, že mě archeologové zdrží-nejsem naiva-pan Kušta také ne, doufám....snad i vy to víte......Tak o co vám jde?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Civis Habitator

Datum:  06.11.2008 14:47

.. nejde mi zhola o nic. Jen jsem reagoval na Vaše pochopení pro potřebnost "archeologie". Ono koho tahle "archeologie" nikdy nepostihla v praxi,tak příliš neví o co tu jde. A mimochodem ta paralela mezi náměstím a automatickými archeologickými nálezy je poněkud odvážná. Viz. např. pole u obce Mikulovice, že? Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nos

Datum:  07.11.2008 05:39

Práci archeologů v tomto případě upravuje zákon. Ten se vám může i nelíbit. Pole u Mikulovic je jedna z nejvýznamějších archeologických lokalit PCE kraje. Nálezy se dostaly i do TV zpráv. Jste mimo mísu....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  07.11.2008 15:37

Tak to už opravdu je významné, když se něco dostane do televizních zpráv :) !!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Civis Habitator

Datum:  07.11.2008 12:24

...myslím, že nikoliv. Pole u Mikulovic jsem zmínil pouze jako argument a praktický příklad na Vaše generalizování ve stylu "náměstí=archeologické naleziště z čehož plyne, že Kušta měl předpokládat...". S příslušnou legislativou jsem přirozeně obeznámen. Ale o to tu nešlo a nejde. Primárně jsem reagoval jen a pouze na Vaše "pochopení pro práci archeologů". Zkrátka jsem měl jen osobní dojem, že hovoříte o něčem s čím máte maximálně teoretickou zkušenost. Proto jsem reagoval. S praktickou zkušeností by jste se na to třeba díval jinak a volil jinou formulaci. A nebo také ne. Toť vše. Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  07.11.2008 13:05

Tak to tady jistou dobu sleduji a koukám, že většina zde diskutujících onemocněla Kuštovirem a vznikla u nich Kuštofobie.... Abyste se z něho nepo...li, ať ti co ho milujete, tak ti co ho nenávidíte HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Oponent

Datum:  06.11.2008 14:11

Týdeník Pernštejn 3. 11. - 9. 11. 2008

Nová dominanta na Palackého třídě

Dům Omega je od středy sídlem tří firem podnikatele Kušty

Chrudim - Dům na Palackého třídě čp. 314 se proměnil od letošního dubna rozsáhlou rekonstrukcí za téměř 15 milionů korun na jednu z dominant této páteřní ulice města. Nově nese název Omega.

Ještě donedávna byl přitom tento bytový objekt se sedlovou střechou, pocházející z přelomu 19. a 20. století, na prodej. Před rekonstrukcí nabízela v jeho přízemí několik let firma Evres luxusní rustikální nábytek. S dobou se však změnila poptávka, což vedlo patrně k prodeji objektu. Nyní je tedy vše úplně jinak. Celá budova změnila nejen svůj vzhled, ale i charakter. Zmizely odsud staré byty, ale i prodejní prostory a vzniklo tu administrativní centrum tří firem místního podnikatele Milana Kušty. "V objektu je nyní zhruba 700 metrů čtverečních kancelářských prostor nejvyššího standardu. Kanceláře využijí společnosti Omega Plus a K2 investiční, v přízemí bude sídlit realitní kancelář RE/MAX. Dalších asi 200 metrů čtverečních pronajmeme," popisuje využití Kušta. Kolemjdoucí jistě příjemně překvapí na Chrudim nezvykle moderní a přitom střízlivá architektura. "Provedli jsme přístavbu jednoho patra a obytného podkroví s výrazným strukturálním světlíkem, který tvoří dominantu budovy. Původní štuková fasáda byla značně poškozená, proto jsme se rozhodli změnit celkovou tvář domu. Fasádu jsme nahradili celoplošným kamenným obkladem z Těšínského pískovce, okna jsou celohliníková a licují s fasádou. Tím bylo dosaženo zcela čistých tvarů a dům se tak stal zástupcem moderní architektury, která je výsadou spíše velkých měst," míní Kušta. V nevyužitém dvorním traktu vzniklo parkování pro 12 automobilů. "Obětovali jsme kvůli tomu třetinu komerčního přízemí a obnovili průjezd, který tu ještě před sto lety byl. Později, v 30. letech minulého století, byl zazděn," uzavírá Kušta. (pav)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  09.11.2008 21:04

Ano, ten dům se mi nyní líbí daleko víc.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  10.11.2008 14:17

Děkuji všem,že se o mě píše.Jen tak dál.Jenom mám strach. Jak se komanči dostávají k moci,tak všechno co jsem pro Vás postavil, Vám zase seberou.S pozdravem
Váš populární Kušta.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  11.11.2008 21:14

Nevím o tom, že by p. Kušta postavil něco pro mne. A pokud něco postavil, tak především pro sebe, nebo pro svůj výdělek. Mluv především za sebe, pokud pro tebe něco postavil, a neoháněj se námi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Gregg Fleishman

Datum:  16.11.2008 17:23

V CR jsem dlouho bydlel, nyní sleduji situaci zvenčí. Chci se vyjádřit nyní k architektuře, kterou v CR dehonestujícím způsobem ovlivňuje shora zmíněný pán. 3 centra nazval obchodní -ha, ha, ha. Tak nejdříve Kateřina - hrůza, tam si pronajme obchod jen blázen. Tak tmavé krcálky v zadním traktu, kam asi moc lidí nezavítá. Kam by ale zavítalo jistě více lidí, to jsou obchody v OC Žralok. V průjezdu , který by měl být osvětlen ho však přivítá takový nepořádek a .... Kdykoliv přijedu do CR, mění se skladba obchodů, tedy, ... Dále Balustráda. Rádoby něco dnešního, avšak nedotažené a vedle bývalého katastru nehodící se . A co ty arkýře všude??? Co na to architekt města? Nová budova na Palackého? Uvidíme za 5 let, co udělá přední stěna. Již povolená výstavba za nemocnicí svědčí o velmi dobrých kontaktech s MěÚ. Tam se přeci nehodí vůbec činžovní výstavba, ale rodinné domy. A plánovaná Rozhledna. Domy tak blízko u sebe povolují málokde. A nakonec vlastní rodinný dům pána? Hodil by se do časopisu jako odstrašující příklad podnikatelského baroka. A tento pán neustále ovlivňuje tvář CR aby pan CR nebylo zjizvené město. Nenechejte se to Chrudimáci líbit!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  19.11.2008 22:46

I vy znalče chrudimských poměrů z velké dálky. Když tomu tak rozumíte, napište nám nějaké rady, atˇpan Kušta ví, jak to má dělat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  19.11.2008 21:21

Gregg Fleishman, Lord John, Darth Vader - všichni používaj slovo "dehonestujícím způsobem". Podle mě je to právní formulace a používá ji jeden a ten samej provokatér pod několika jménama. Jako rodilý Chrudimák žádnýho Fleishmana neznám. Židovských jmen tady moc není. Dělat ze sebe že tady nebydlí a důkladně znát architekturu města je hodně nepovedený mimikri!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  19.11.2008 23:26

Vildo, jsi asi jedinej, komu ještě nedošlo, že Gregg Fleishman, Lord John a Darth Vader je právní adjunkt a neúspěšný "obroditel" místní ODS Aleš Korejtko ml. :) Jen je mi líto, že člověk s takovým profilem bude u nás jednou soudit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  24.11.2008 18:29

A tak se filku přiznej. Co jsi provedl? A proč tě jednou bude p. Korejtko soudit? Ulev si duši.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Gregg

Datum:  14.12.2008 19:43

Chci jen říci, že veškeré informace k tomu, co jsem zde napsal pod jménem Gregg Fleismann jsem čerpal z internetu a ze svých procházek po městě. To mají k dispozici všichni. Nejsem pan A.Korejtko. Ale mohu potvrdit, že se zabývám právem, architekturou, etc. Lidé pohybující se v podobných oblastech, používají i podobná či stejná slova. A nakonec něco pro Vildu, Vaše poznámka o židech je nemístná. Ukazujete pouze na hysterické poruchy osobnosti (Freud). Těším se zase, až opět přijedu do CR, a budu reagovat na dění.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Uživatel

Datum:  18.12.2008 12:25

Je k neuvěření, jak si pan Velkostavitel dělá z města dojnou krávu. Zase mu z rozpočtu město postaví most a parkoviště za muzeem pro majitele bytů nebo nájemníky z jeho dvou baráků za řekou. To nestačil tunel v družstvu Eko, už je tu i tunel na město – a lidi mu to žerou a jsou úplně tupí. Asi si to všici zasloužíme.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  18.12.2008 18:00

Co tady blábolíte. Na co potřebuje most ? Nejsem zrovna expert na bydlení, ale když se stávající zeleň a klid letního kina vymění za most, kde budou jezdit auta na parkoviště, tak mi z toho žádný zájem nekouká. Spíš myslím, že jste mimo a tupí, tedy tupý jste tady vy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.12.2008 18:52

Je vidět, že jsi kapitáne Nemo byl dlouho pod vodou. Totiž ona ty auta se do Poděbradovy ulice nevejdou a obcházet kolem muzea a KB je nepohodlné. Proto most.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  18.12.2008 13:05

A čemu se pořád divíš? Když si lidé v Chrudimi zvolili do čela zástupce jako jsou Čechlovský (alias Libý), Řezníček, Pištora, atd., tedy hlavně ODS a jí spřízněné strany, tak co jiného mohou čekat? To, že Kušta seděl v jedné restauraci za jedním stolem se dvěma výše uvedenými fešáky, přeci není jen tak náhodou! Já na bráchu, brácha na mě, zn. kamarádšoft kvete v každé době a ODS na jiné bázi ani fungovat neumí!


Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  19.01.2009 18:06

To je sranda :-D buď moc koukáš na TV bo neznáš situaci v CR...tyhle sedánky mají delší tradici než toto téma.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  20.11.2008 09:58

To je smutný když se adjunkt justice angažuje politicky, naposledy to tak dělali komanči. Vědí to jeho nadřízení? Měl by jít od válu a živit se jako soukromník.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Civis Habitator

Datum:  17.11.2008 18:01

..nelze než souhlasit ve všech bodech "obžaloby"..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  17.11.2008 12:37

To je blábol ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  17.11.2008 11:24

Velmi dobře napsané.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lord John

Datum:  11.11.2008 12:08

Blbost. Komanči už v Chrudimi u moci dávno jsou a Kušta je s nimi velký kamarád. Že se jmenují např. KS ODS Chrudim, Chrudimská volba, apod., je jen zástěrka. Podstata však zůstává stejná.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  11.11.2008 18:33

Ano jsou v Chrudimi.A jsou ve všech stranách.Jsou prostě všude.Ale proč?Protože jim v tom ještě nikdo nezabránil.Chrudim už nebude jiná.Je to prostě rudé město.Ale stejně mám nejradši DEEP PURPLE.
Ak ať Ti to hraje Johne Lorde.
Hezký večer.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  broskef

Datum:  10.11.2008 17:04

Ja myslel, ze se jedna o p. Ing. MILANa Kustu a ne MIRKa Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  01.11.2008 07:37

To opozdeni nebylo zapriceneno archeology. Kamarad tam koupil mezonetovy byt a az po tech vykopech byl termin dan pevne na nejake datum a byt byl zkolaudovan o 3 mesice dele. Spatne zapojena elektrika, kdy pri rozsviceni v dolnim patre se vyhodily pojistky pro osvetleni nahore. Ale to je asi zalezitost stavbyvedouciho a ten ma nad sebou majitele, tudiz pana Kustu. To jen pohled na vec. Ovsem ma tu hodne oponentu, tak at v Chrudimi stavi jen on. Protoze az budou byty napr. v objektu VCESu, tak tomu uverim, ze tu muze postavit par bytu i jiny firma nez pan Kusta.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jalovec

Datum:  06.11.2008 00:09

S těmi pojistkami je to závažná věc. Stavbyvedoucí je samozřejmě malá ryba, pravým viníkem je pan Kušta. Vidím to tak na 3 roky natvrdo. Ovšem kdyby to vyhazovalo pojistky i v dalších patrech, klidně bych mu napařil 10 let, holoubkovi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  06.11.2008 07:33

Taky nazor Úsměv Jinak omlouvam se Vilodvi, Nemovi kpt, Filkovi a dalsim, ktery sem oponoval v nazoru na pana Kustu. Jak ho mate radi, tak ja ho naopak nemusim a je to muj nazor. Rozhodne nejsem nakej rejpal, jen sem se vyjadril a jestli sem se nekoho dotknul, tak to je jeho problem Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  01.11.2008 15:35

Tak tři měsíce zpoždění a ještě k tomu při rekonstrukci ? To je docela dobrý, ať za to mohli archeologové, nebo nemohli. Nová Balustráda je krásný dům, skvěle zapadl do okolní zástavby. Navíc jsem byl v původním domě, kam jsem chodil na katastrální úřad a musím před panem Kuštou smeknout. Zrestaurované schodiště, obnovené pískovcové portály, uprostřed prosklený výtak ... Velkorysá rekonstrukce a i kdyby se opozdil o půl roku, tak nic neodflákl a v Chrudimi je další moc hezký dům

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zdena2

Datum:  01.11.2008 13:14

Pri rozsviceni v dolnim patre se vyhodily pojistky pro osvetleni nahore ... no to je rána! Ale každá příležitost jak pošpinit pana Kuštu je dobrá, že?

Já tam na rozdíl od tvého údajného kamaráda byt mám a jsem ráda, že bydlím v nadherným baráku. A nemůžu si vzpomenout, že by tam byly nějaké zásadní problémy. Spíš normál, tak jako u každé novostavby.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  03.11.2008 07:09

Koukam ze nema cenu oponovat tem co maji indulonu na hlave a lezou podvodnikum do riti HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  04.11.2008 09:19

Nemá cenu oponovat lidem mdlého rozumu, rejpalům a závistivcům - viz. tohos. Není na této diskuzi sám.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  04.11.2008 12:01

To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  03.11.2008 20:22

Jenom mi teda vysvětli, koho p. Kušta podvedl, nebo co ti udělal. Když teda pominu ty vyhozený pojistky na Balustrádě. A do zadku nikomu nelezu. Jen mě štve, že soustavně pomlouváš lidi, kteří toho v Chrudimi hodně udělali a doufám, že ještě udělají.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  04.11.2008 12:02

Nepostavil pro me moc bytu, chtelo by to jeste vic, hlavne at je stavi on, tveho srdce sampion Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  04.11.2008 13:09

Koukám, že tu po shotovi máme dalšího magora - tohose :(

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  05.11.2008 09:10

Filku máš pravdu - tohos je totální pako!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  05.11.2008 21:58

Jen se vyrvi, me neurazis Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  28.10.2008 15:47

Promiňte, ale s čím máte problém. Že je v Chrudimi několik domů, které opravil ? Opravil je dobře. Navíc na proti hotelu Bohemia vznikla docela zajímavá rekonstrukce. Moderní, vkusná, která tam sedí. Teda, nevím jestli je v jeho sbírce, ale na fasádě je OMEGA, tak asi jo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  28.10.2008 10:13

Je hrozný tady pořád číst jak se kdekdo trefuje do lidí který něco v tomhle městě udělali. Chrudim zůstane Chrudimí i když tady Kušta postaví třeba sto baráků. Určitě to nemá lehký a pokud čtete noviny developeři jako Kušta jsou nejvíc ohrožený druh podnikavců. Zaplaťpánbůh že stihl zastavět tu hroznou díru po granátu vedle policajtů. Jinak by tam dál rostly kopřivy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  28.10.2008 11:11

No ono by se do Kušty lidi strefovali méně, kdyby všechny jeho kšefty byly vůči městu košer. Vzhledem k tomu, že pan Kušta je odsouzený kriminálník a i to šméčko s průmyslovou zónou nebylo zrovna křišťálově čisté, si tu nevůli vůči své osobě dělá sám.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  28.10.2008 15:51

Jestli není něco košér, tak to ohlas na policii. Je to ostatně tvoje povinnost. A třeba se do kriminálu opravdu dostane a ty tady nebudeš jenom pomlouvat. Navíc budeš mít dobrý pocit z dobře vykonané práce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  28.10.2008 19:26

Znovu musím souhlasit - ať jdou ti dva pomlouvači a jistě i nemakačenkové na policii a vše ohlásí. Ve skutečnosti žijou z pomluv a drbů a Kuštovi závidí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  28.10.2008 23:29

Správně vildo, jen do nich. Určitě nejenom, že nepracují, ale určitě užívají výdobytků nás všech pracujících. Jenom mi chybí vysvětlení, kdo je platí. Nemohl bys se toho ujmout?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  29.10.2008 18:08

Ale pořád mi tady chybí konkrétní informace o Kuštovi od Lajose. Napiš něco, třeba co ti udělal, nebo tvým známým ať si na něho my všichni dáme velkýho bacha....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  31.10.2008 20:29

No pokud vím, tak pan Kušta byl pravomocně odsouzen k podmíněnému trestu za daňový únik - proto to označení za kriminálníka. A pokud jde o ty pozemky k průmyslové zóně, je to na tomto fóru propíráno už několik let. Ano v tomto máte pravdu, orgánům činným v trestním řízení se nepodařilo prokázat, že byl spáchán trestný čin. V daném případě by totiž musel na policii mluvit někdo ze zainteresovaných osob na tomto kšeftu, a jak praví klasik - přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest. Ale pokud si dáte vedle sebe známá fakta v kauze průmyslová zóna, tak mi tam prostě něco smrdí. Jinak pokud se ptáte na můj vztah s panem Kuštou, on nezná mne, já sám jsem s ním nikdy nehovořil, v životě jsem s ním nepřišel do styku, nepracoval jsem pro něj, osobně mi nic neprovedl, nemám žádné osobní důvody jej nenávidět, ve svém prvním příspěvku jsem pouze konstatoval, že si za svou rozpornou pověst může pan Kušta sám.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  29.10.2008 16:48

Tak na to nemám čas shote, ale ty seš takovej pisálek tak nám tady udělej přednášku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  28.10.2008 18:31

To vypada jako kdybys pro nej makal nebo si s nim chodil na pivko Úsměv Aby ses z nej nepo... , z podvodnika. HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  28.10.2008 18:41

Jo, držkovat umí každej. Plivnout taky. Napadá mne jen verš z písně Dana Landy: "Jedovatý plivanec se stává důkazem. Ten má tohle a ten má ještě víc! A já to chci taky! se řve z plných plic. Co nás čeká? Kam nás donese řeka? Kam kráčí naše zem?"

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  28.10.2008 23:23

Domnívám se, že naše soudy soudí na základě jiných důkazů než jedovatých plivanců. Jinak Landa zpíval i jiné texty a jsi-li jejich obdivovatelem, pak jsi zřejně i prázdná vyholená makovice.
Ovšem je pravda, že p. Kušta se o svůj majetek stará velmi dobře a jeho domy vypadají pěkně, opravdu. Konec konců, kdo jiný, než majitel by se o své domy měl starat. Ovšem, když mu katastr dalo naše slunko jasné za hubičku a tu ještě dodnes nezaplatil, to se pak dobře opravuje.
Skutečně nemám nic proti p. Kuštovi a je mi zcela jedno kolik domů v Chrudimi vlastní a bude vlastnit. Jediné co mi vadí, to jsou nezvykle (řečeno ústy našeho slunka jasného)"vyvážené" smlouvy s městem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  29.10.2008 10:58

Co je takový "Obdivovatel textů"? To by mě moc zajímalo. Problémem smluv s městem není osoba investora, ale náklonnost úředníků, resp. politiků. Kušta je jen 1 strana mince, na smlouvách s městem není jen jeho podpis, víme? Ok?
Mně Kušta nevadí třeba proto, že ve městě buduje výstavbu, kterou město potřebuje (a která je v Územním plánu). To, že mu úředníci jdou na ruku není tak docela jeho starost. Daleko více, než Kušta mi vadí třeba takypodnikatel Beran (aeroklubáci by mohli vyprávět).
PS: vlasů mám zatím dost.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  loping

Datum:  27.09.2010 23:09

Doporučuji přečíst....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  asdfg

Datum:  07.11.2008 07:23

Kušta na Hrad!§

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CHrudim @lias Kuštov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  07.11.2008 08:39

Zajímavý výkřik. Za sebe říkám: klidně, pokud si nějaký postaví....

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.