Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  jak umí starosta chrudimi nastvat obcana?!

Odesílatel:  mischa

Datum:  13.06.2002 22:43

Je čtvrteční podvečer, asi 20 hodin do otevření volebních místností.Před chvílí jsem se vrátila z práce a utahaná se svalím do křesla.Když tu se ozve píppíp -přišla mi SMS na mobilní telefon.Znechuceně se po něm natáhnu a čtu:DOBRY DEN. VOLITE PRAVICI A JSTE Z CHRUDIMSKA? VOLTE ODS A PREFERUJTE KANDIDATA C.4 LADISLAVA LIBEHO!POSLETE PROSIM TUTO SMS SVYM ZNAMYM.
Musím říci, že v ten okamžik pro mne ¨večerní pohoda skončila.To že se mi ODS cpe už i do mého obýváku na moje soukromé tel. číslo a ještě je zjevně pan starosta přesvědčen, že jsem takový tupec, že bez jeho rady koho mám volit bych zjevně tento akt nezvládla mi tak nadzvihlo adrenalin, že mohu prohlásit pouze toto: Vážený pane Libý, pokud jsem měla v úmyslu volit ODS, tak jste mi to opravdu rozmluvil.Děkuji.
PS:pokud se nemýlím, tak 24 hodin před volbami nemáte už právo na předvolební kampaň.Nebo pro Vás zákony neplatí?????

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.