Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Chrudimská pouť?

Odesílatel:  Nos

Datum:  09.08.2008 11:31

Jak se vám líbí. Je to dobré místo?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská pouť?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  09.08.2008 11:53

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská pouť?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nos

Datum:  14.08.2008 07:17

Omlouvám se. Nevšimnul jsem si....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská pouť?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  14.08.2008 08:22

Nic si z toho nedelej - machr ti doporucuje diskuse nekolik let stare. Sice umi vyhledavat, ale prispevky z roku 2004 nebo brezna 2007 jsou asi pase.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská pouť?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  14.08.2008 14:02

Na všech třech odkazech jsou odpovědi z loňska, navíc, na otázku "Jak se vám libí a je to dobré místo" se snad netřeba rozepisovat stále znova, když je stále stejná a na stále stejném místě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská pouť?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  06.09.2008 21:27

Z chrudim-city.cz
(dotazy)
Dobrý den, v souvilosti s každoročním humbukem, který se dělá kolem kočovných atrakcí při chrudimské pouti bych ráda věděla, proč město pouští všechny ty kolotoče a stánky na náměstí a nevymezí jiné místo, kde ty tento hlučný a ne příliš vkusný druh zábavy nikomu nevadil? V jiných městěch se takovéhle atrakce schovávají, Chrudim si je umístí přímo na náměstí, což paralyzuje a komplikuje chod běžného života v centru. Domnívám se, že minimálně stejné procento lidí jako je atrakcemi nadšeno, je má za za nevkus, komerci, konzum a pokleslost. Umístěním (třeba do některého z parků) by určitě nikomu nevadilo a značná část lidí by si oddychla. Tedy proč jsou vytrvale na náměstí? Vždyˇ´t ruší i bohoslužby

Text odpovědi
Dobrý den,

jsem ve vedení města relativně krátce, ale pokud se nemýlím, tak se charakter pouti včetně jejího umístění v centru města hodně dlouho nemění. Neříkám tím, že je to ideální místo a ideální akce, pouze to konstatuji. Řekne-li se jiné místo, obecně řeknu, že jsem klidně pro, ale samozřejmě je nutné říci, jaké konkrétní místo. Mimochodem - já sám jsem proti umístění do některého z parků nebo na zeleň vůbec, protože stačí propršený víkend a je po trávě a všichni se brodí blátem (viz například loňská pouť v Heřmanově Městci). Jinak s Vámi samozřejmě souhlasím v tom, že část obyvatel města hodnotí pouť jako atrakci a oživení, jiná část se pouti vyhýbá, ať už z důvodu velkého hluku, zmatku nebo i nevkusu a přílišné komerce. V každém případě v současné době sbírám podněty k průběhu letošní pouti (pořádek, doprava, hluk, atd.) a budeme se touto záležitostí zabývat nejpozději začátkem září. Lépe Vám v této chvíli neumím odpovědět. V každém případě děkuji za Vaše dotazy a podněty.

Jan Čechlovský, starosta města

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská pouť?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filip

Datum:  14.08.2008 21:08

jste idiot, pane

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská pouť?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  14.08.2008 21:43

No jo, tak chytrý jako vy zkrátka není každý. Naštěstí.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.