Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Lékárna Kaufland

Odesílatel:  tomí

Datum:  25.07.2008 14:05

Chtěla jsem se zeptat jaký máte názor na lékárnu v Kauflandu?Já tam několikrát byla a příjdou mi tam hrozně neochotný, kolikrát ani nevěděli co po nich chci a když jsem chtěla poradit tak se vůbec nechytli.Vždy jsem tam chtěla spojit nákup s návštěvou lékárny ( je to celkem dobrý když jsou děti nemocné)ale bohužel tam to nejde,už několikrát jsem byla světkem jak si tam lidi stěžují a i mé kamarádky radši přesedlali na jinou lékárnu.Teďka sme začali chodit do lékárny k nemocnici, kde nám vždy poradí,jsou tam ochotný a vůbec se netváří jako že je hrozně otravujem.Chodíme tam radi a nakupujeme hold v plusu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna Kaufland

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  marry

Datum:  27.07.2008 22:07

Mám stejnou zkošenost, jsou tam pěkně protivný.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna Kaufland

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  milen

Datum:  25.07.2008 14:14

Dobrý den. Mám přesně opačnou zkušenost, se současným personálem jsem velmi spokojena. Neochotné mi teda nepřijdou ani zdaleka a rozhodně vědí, co chci nebo potřebuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna Kaufland

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tomí

Datum:  25.07.2008 15:38

Já jsem tam chodila asi tak 1 až 2 týdně mám dvě malé děti z toho jedno je ještě opravdu malinký miminko a nestalo se mi ani jednou abych od nich odcházela spokojená.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna Kaufland

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  milen

Datum:  25.07.2008 16:59

Proč jste tam tedy chodila tak často?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Lékárna Kaufland

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Maxim

Datum:  25.07.2008 15:49

V kauflandu je nejlepší lékárna!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.