Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Včerejší bouřka; Bára :-(

Odesílatel:  Zizi

Datum:  26.06.2008 08:11

Milí spoluchrudimáci a okolňáci.
Chtěla bych vyjádřit lítost nad Bárou. Je to velká škoda a je mi to moc líto. Každý den, ještě i před jejím otevřením, jsem se po ránu při letmém pohledu z okna přesvědčila, že tam je a dneska nic Bohužel, škoda
Jsem ráda, že jsme se na ní stihli podívat.

A jak to vypadá ve vašem okolí? Známá ve Svídnici říkala, že je to tam děs, dokonce snad zábradlí u mostu přes Chrudimku je pryč.....
Pokud máte někdo nějaké fotky na netu, tak dejte prosím odkaz.

Všem, komu vítr způsobil škody přeji, abyste se z toho co nejdřív dostali!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tomaš marny

Datum:  26.06.2008 10:51

včera to nemělo chybu.pěkně to třískalo a to asi všude.já sem z choltic a mám tady vysílačku (přehleďák) a poslouchám kde co a kde koho.(pokud mám náladu.po včerejší průtrži sem si jí zapnul a poslouchal sem široké okolí.bylo to asi všude stejný.a co se týče rozhledny,tak podle toho jakoej byl šrumec na frekvenci hasičů a MP tak lze usoudit,že bylo asi co dělat a měli toho asi dost.a na druhou stranu:nechápu (i když to k tomu asi patří)lidi co volají v takovéto situaci na MP,že blbě parkují auta a nemají parkovací kartu.nebo že pobíhá někde nějakej pes.občas to poslouchám a některé hlášky které probíhají éterem jsou,jak vystřižený z nějaký komedie co lidi chtějí a volají.to se netýká jen CR,ale i PCE a KO.závěrem (sem taky dobrák)to včera nikdo asi neměl jednoduchý co se týče lidi co museli zachranovat a pomahát po kalamitě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  26.06.2008 10:18

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  26.06.2008 09:06

Tak to je vážně síla.

Jsem rád, že jsem si s děckama v sobotu tu frontu na rozhlednu vystál ....

Tady jsou fotky:
http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/aktualne-na-chrudimsku-radila-boure-mnoho-domacnos.html

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  26.06.2008 08:49

můj názor je ten, že vyšší moc existuje!!!!

za ohromných ovací byl otevřen paskvil pro 6 lidí...

rozhledna je dobrá věc - ovšem musí být na dobrém místě a hlavně - na vhodném podloží!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  26.06.2008 09:17

Vyšší moc neexistuje. Pokud by byla, nedala by vzniknout chytrolínům tvého tipu:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  26.06.2008 09:32

Ok? taky názor - esa máš kdepa? Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  26.06.2008 09:44

jen pro doplnění - typ/druh - tip/odhad výsledku - mám pocit že prázdniny letos začaly dost brzo...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  26.06.2008 09:03

samozřejmě že všech újem na majetku a zdraví je mi líto!

Přeji Všem rychlou nápravu vzniklých škod a hezké léto Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zizi

Datum:  26.06.2008 10:55

Teda tady dokáže každý akorát kritizovat, místo aby třeba projevil lítost nad tím, že to nadělalo takové škody.
Ve Žďáru nad Sázavou jim to na Zelené Hoře poničilo střechu kostela. Všichni jistě víme, o jakou jde památku. Možná byste tedy měli zkritizovat pana Santiniho, že to špatně vymyslel Ok? Možná byste mu to někdo mohl říci i osobně To je sranda :-D

Já neříkám, třeba byla Bára opravdu špatně postavená. Jenže dokud nemám důkazy, tak nebudu nikoho obviňovat. Pokud byla zfušovaná, tak ať architekt a stavbaři za své chyby zaplatí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  26.06.2008 11:36

Milá Zizi, zda je příspěvek určen mně - lítost jsem projevil a kritika je v určité míře zdravá.
pakliže se bavíme o "Báře", bavíme so regionu CR -nikoliv o Žďáru nad Sázavou..Poškozených regionů i památek bylo včerejší pohromou dost Bohužel, škoda

Nicméně a nicvíce - nemíchejme hrušky s jablkama..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zizi

Datum:  26.06.2008 11:43

Ne jen vám, všem, jen jsem chtěla aby byl příspěvěk dole, jako poslední Ok?
Nechápu, proč bych nemohla míchat regiony...to bylo pro příklad... takže ve Žďáru je to přírodní kalamita a u nás je to chyba zastupitelů... hmmm....
Pokud chcete případy od nás, tak byste třeba mohl udělat "ty ty ty" na ty zahradníky, co sázeli stromy tak blbě, že teď spadly To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johhan

Datum:  26.06.2008 12:56

Proč na zahradníky a ne třeba na ty po..... ochranáře co chrání každý zhnilý strom?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  26.06.2008 12:27

ještě mě napadá zda tedy nejste zastupitelkou/zastupitelem že jste tak vztahovačná - nemluvil/nepsal jsem o rozdílech mezi kalamitami přírodními a politickými Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Eiffel

Datum:  27.06.2008 13:53

A tenhle znáte?: Před masnou na chrudimském náměstí (klasické shromaždiště rejpalů) říká jeden důchodce: "Měli by toho architekta Rajniše zavřít!" ... A druhý na to: "Měli by ho zavřít až zčerná. A s ním taky Santiniho Eichla za blbě vyprojektovanou střechu na Zelené hoře" ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  26.06.2008 12:25

pardon, ale v této Vámi nepochopené diskuzi končím - -zřejmě Vám dělá problém vícero témat najednou..Velice se omlouvám Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Včerejší bouřka; Bára :-(

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  26.06.2008 11:23

pojišťovna...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.