Přeskočit navigaci

Články zařazené do kategorie:
Zajímavosti

Počet článků: 15

Airsoft team Chrudim

Vydáno dne: 7.9.2006 - Lukáš Němec

 Dne 1.6.2006 byl v Chrudimi založen amatérský airsoft team. Přidejte se k nám.

Ronja - 10MB/s bezdrátové optické zařízení

Vydáno dne: 7.9.2006 - Lukáš Němec

 Studentský projekt bezdrátového optického zařízení Ronja pro výstavbu LAN sítě.

Voda na Stromovce

Vydáno dne: 9.2.2006 - Ondřej Šilhánek

Hasiči likvidují nežádanou vodní plochu na silnici Voda z pole se postarala o rozruch na sídlišti Stromovka, kde za prodejnou potravin vytvořila rozlehlé jezírko nejen přes silnici, ale až na parkoviště. Nabízím vám množství fotografií přímo z místa zásahu.

Malý test - ovládáte dopravní předpisy?

Vydáno dne: 19.9.2005 - Ondřej Šilhánek

Server www.stigro.wz.cz - o reálném životě Jistě se k vám dostalo, že tento čtvrtek je Dnem bez aut. A právě ty odpovědné za auto - řidiče - jsem si vzal "na mušku" pro první test serveru Štígro. Můžete si otestovat své znalosti z dopravních předpisů a chování na silnicích. Tento jednoduchý test je zaměřen na všeobecné záležitosti, s nimiž se setkáváme téměř každý den. Vyzkoušet si jej mohou i neřidiči. Co myslíte - jsou za volantem lepší muži a nebo ženy?

Digitální mapa Chrudimi

Vydáno dne: 3.6.2005 - Lukáš Němec

POZOR! Super mapa. Klikněte na Chrudim, dalším klikáním bude mapa bude stále podrobnější a pak dokonce fotografická. Bez problému naleznete fotografii Vašeho domu!

<<  1  2 
© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.