Přeskočit navigaci

Letní barokní scéna 2020: Putování starou Chrudimí s bratrem Fortunátem
Kapucínský klášter s kostelem sv. Josefa - Muzeum barokních soch

Projít se historickým jádrem města můžete kdekoli, ovšem pouze v Chrudimi vás jím provede „bezhlavý kapucín“ Fortunát. Připravil si pro vás denní a večerní variantu. Přes den vám bratr Fortunát představí barokní klenoty našeho královského věnného města. Ti, co mají pro strach uděláno se s ním pak v noci za doprovodu luceren můžou vydat na tajuplnou a nebezpečnou výpravu za chrudimskými legendami. Ať už si vyberete první či druhou variantu, vždy v danou dobu vyčkejte příchodu bratra kapucína před naším muzeem a vydejte se s ním na tu nejzajímavější pouť, jakou jste kdy zažili.

Pokud máte zájem o nevšední putování s bratrem Fortunátem, nahlašte se prosím vždy v Turistickém informačním centru, aby s vámi bratr mohl počítat.

Kde: Školní náměstí, Chrudim

Kdy: 15.8.2020

Otevírací doba:
15:00

WWW: http://www.barokochrudim.cz/2019/12/zahajeni-prodeje-%e2%80%a2-letni-barokni-scena-%e2%80%a2-leto-2020/

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.