Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Nemovitosti » Pronájmy - bydlení

Pronajmem: úplně nový byt 2+kk v Chrudimi

Částečně zařízený 2+kk, cel. plocha 57m2, balkon, sklep, vše úplně nové a nepoužívané. Kolaudace 12/2018. Preferujeme dlouhodobý pronájem, nekuřáky, bez domácích zvířátek, ne trvalé bydliště, udržovat v perfektním stavu jako při převzetí. Kauce 3 nájmy, smlouva na dobu určitou, platba převodem. 8000Kč+2500(záloha energie)/měs. Ul. Na Špici ( nová výstavba za nemocnicí).

Cena: 8000 Kč

Telefon: 777901174

E-mail: danys2@seznam.cz

Datum zadání: 6.12.2018

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.