Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Nemovitosti » Pronájmy - bydlení

Pronájem bytu 2+kk v družstevním vlastnictví 60 m2, Chrudim

Pronájem bytu 2+kk 60 m2 s balkonem, v Chrudimi - Na Větrníku
Pěkný byt k pronájmu o výměře 60 m2, s lodžíí s výhledem nad město a do krajiny.
Nachází se na začátku sídliště Na Větrníku, ve čtvrtém nadzemním podlaží pětipatrového cihlového domu s výtahem.
Disponuje vstupní předsíní s francouzkým oknem, chodbou, plně vybavenou kuchyní, zařízeným obývacím pokojem s lodžií na JV, ložnicí s postelemi a šatní skříní, komorou s regály a koupelnou s vanou, pračkou a toaletou.
Byt se pronajímá kompletně zařízený a vybavený.
K bytu náleží sklep a společné prostory - kolárna a sušárna.
V bytě je WiFi a úklid spol. prostor zajišťuje úklidová firma.
Měsíční nájemné je 12.000, -Kč + 2.500, -Kč záloha na vodu, topení a správu domu. Elektřinu si nájemník přepisuje na sebe.
Vratná kauce 14.500, -Kč + poplatek RK.
Byt je suchý, ve velmi dobrém stavu.

Telefon: 733141550

E-mail: jjiri.brach@re-max.cz

Datum zadání: 22.5.2020

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.