Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Ostatní

Nabídka spolupráce, přivýdělku

Firma produkující parfémy z francouzských esencí s certifikátem vstupuje na český trh. Hledáme nejen zde v Chrudimi partnery do spolupráce. Práce není na zaměstnanecký poměr, ale není nutný ŽL. Vhodné pro každého, kdo má rád top kvalitu a parfémy. Průběžně hledáme účetní pro zpracování DPH, partnery pro zahraniční trhy, lidi pracující s ozvučením a technikou. Práce pro studenty a maminky na MD. Pro bližší info volejte nebo pokračujte na www.parfemy-exklusivne.webnode.cz

Cena: 280 Kč

Telefon: +420777200449

E-mail: prouve-parfemy@seznam.cz

Datum zadání: 14.7.2018

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.