Přeskočit navigaci

Soukromá inzerce » Automobily a motocykly » Ostatní osobní auta

Citroen C8 2,2 HDI po velkém servise

Prodám Citroen C8 2, 2 HDI 94kw, rok 10/2002, modrá metalíza, najeto 210tkm - doložím. 6 x airbag, Digiklima, 4 x el.okna, el.zrcátka+sklopná, ABS +ESP, centrál na DO, mlhovky, zimní pneu 6mm, zapsáno 8 míst v autě 5 sedaček. Vozidlo po velkém servise: rozvody, spojka včetně dvouhmoty, baterka, oleje + filtry, brzdy, termostat, žhavící svíčky, řemenice, mikrořemen + kladky, výfuk, nová STK + ME

Cena: 79000 Kč

Telefon: 777054323

E-mail: jamirauto@seznam.cz

Datum zadání: 12.2.2019

Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně) Klikni pro větší obrázek (otevře se v novém okně)

Upravit/Smazat

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.