Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Chrudimské koupaliště Pirát 08.07.2006 06:09
Co říkáte našemu koupališti?Co by mohlo být jiné-otevírací doba viz-počasí,co ceny občerstvení?Co by bylo dobré změnit?A co program po zavírací době?
Reagovat na tento příspěvek

Letní kino - Parkoviště? Michal Tereska 07.07.2006 09:45
Opět od Vás vskutku pozitivní příspěvek

Letní kino - Parkoviště? shot 06.07.2006 22:59
Docela bezva nápad. Jen by tam každý musel jet alespoň hodinu předem a tak hodinu po by odjel. Je tam hodně špatný příjezd. Jsme v Chrudimi, takže ovšem nejprve by muselo být výběrové řízení, poté výhodná a vyvážená smlouva a prodej, tak dva tři melounky pod odhadem. Město by prvou splátku dostalo někdy kolem r. 2020. Mezi tím by nastoupil architekt a zrekonstruovala by se Lázeňská, znovu by se upravil náhon a hradby, no 30 – 50 melounů by možná stačilo. No a protože by bylo nutno zprůjezdnit Širokou, za 10 melounků by se odstranily schody.
Kde na to vezmem peníze?

Široká ulice zora 04.07.2006 21:17
Má tam být samozřejmě mluvíte....

Široká ulice zora 04.07.2006 21:15
Nemusím se nikam jezdit dívat,bydlím tam.A o čem mluvít opravdu nechápu.

Široká ulice MIREK 04.07.2006 21:10
Ono asi bude centrem místo, kde sídlí pan starosta.Centralista.Já také osobně nechápu kde je centrum.Asi někde u Kauflandu.Tam je šrumec.

Široká ulice Lebduška Josef 04.07.2006 17:07
Pojmy si nepletu. A v Pardubicích se nejedná o dočasné povolení vjezdu do historického centra, ale o povolení vjezdu do historické centra Pardubic. Můžete se tam jet podívat. A co je vlastně centrem Chrudimi? Borzna, Bída nebo náměstí? Můj dojem je, že centrum se právě z důvodu nepřístupnosti přesouvá na Bídu a do prostoru Borzna - Široké schody. Vždyť na náměstí nebýt pošty, tak tam pomalu nikdo nejde.

Široká ulice zora 04.07.2006 14:47
Možná si trochu pletete dva pojmy - historické centrum a centrum města.V Pardubicích to totiž není to samé a také jistě znáte důvod,proč je v Pardubicích DOČASNĚ povolen průjezd centrem.

Široká ulice Lebduška Josef 04.07.2006 13:58
Vůbec nesrovnávám situaci Pardubic a Chrudimi. Jen jsem chtěl ukázat, že existuje i jiný názor na to, zda auta do historického centra či nikoliv. Jinak jsem také pro ztížení průjezdu středem města tak, aby to nebylo výhodné, jenomže ne za 17 miliónů. Jsem toho názoru, že Široká ulice rekonstrukci nepotřebuje a je mnoho dalších míst v Chrudimi, která jsou v daleko horším stavu.
Která by nepotřebovala 17 miliónů, stačilo by pár set tisíc a lidem by to zpříjemnilo život. Právě pro tato velké a původně neplánované výdaje, na drobné akce se ve výdajích peníze nenaleznou.
Jenom ještě dvě otázky. Tu prvou zde již někdo položil. Kam se nacpou ta auta, co si dnes urychlují cestu přes náměstí? Já sám mám zjištěno, že pokud jedu od Slatiňan k Bohemii, je nejrychlejší průjezd kolem nádraží a vyjet u Evony. Díky novému řešení a načasování semaforů není totiž téměř možno se na křižovatku u Evony ve špičce jinak dostat. Budou se řešit tedy časem jakési schody i tam?

Nejlepší kandidát na starostu Pedro 04.07.2006 12:45
Tak to ještě nikoho nenapadlo.Super.Uplatit ho by stálo jen pár korun.Tedy velký rozdíl.Jen nevím zda umí alespon zdravit.Tedy ne pouze salutovat.Stejně se ale v tomto městě asi budou dít věci.A to ještě nevíte,že nadále z Prahy povede radnici-město p.Libý.Jak by mohl opustit něco tak mimořádného.I Kudrnáč dobře ví o čem píše.Chudák asi opět bude mimo.Má ale super moižnost se v Dvoře Králové naučit životu zvířat.Něco podobného.

Siréna ve 4:40 v Evoně LukeD 04.07.2006 11:28
Taky bych rád slyšel co se děje z rozhlasů, když houká siréna a zrovna není 1. středa v měsíci a 12 hodin. Při tý bouřce, když houkala okolo 4. ráno siréna mě napadlo, že třeba něco vybouchlo v průmyslový zóně a pro jistotu jsem zavřel okno (nikdo neinformoval o tom, že je záplava na Šancích). Příště bych rád IHNED věděl co se děje !!!

Široká ulice LukeD 04.07.2006 10:17
Nedávno tam sčutli fotbalovým míčem nějakýho 80ti letýho dědu, kterej projížděl kolem na babetě. Dědu s ošklivou tržnou ranou na hlavě a se zlomeným kotníkem odvezla sanitka a černoušci to policajtům zapřeli. takže se vlastně nic nestalo...

Široká ulice Bond 03.07.2006 22:54
Stačilo ponechat Širokou ulici jednosměrnou (směrem k Bídě) a milionky mohly být ušetřený, resp. vydaný účelněji a potřebněji. Až půjdou stěžovatelé ke komunálním volbám, ať si vzpomenou, kdo se chtěl nejvíce zviditelnit.

Široká ulice Mexiko 03.07.2006 22:35
Mám pocit, že jste v Pardubicích asi nikdy nebyl! Protože srovnávat dopravní situaci v Chrudimi a v Pardubicích je míchání kávy a betonu. V Pardubicích nemají řidiči důvod zajíždět do historického centra, protože to by znamenalo jen a pouze zdržení a motání se v úzkých uličkách. Kdežto u nás to je poměrně výhodná zkratka pro průjezd městem.
PS - nepatřím k příznivcům vyhozených miliónů na předělání Široké ulice -myslím si, že by to možná šlo dočasně vyřešit pěší zónou s povoleným vjezdem určitých vozidel a celkovým řešením bude až obchvat města.

Nejlepší kandidát na starostu Chozé 03.07.2006 16:00
Já navrhuji Jirku Hromádka alias Blecka, v Chrudimi žije dlouho, zná veškerá zákoutí a sociální cítění má jistě také.
VOLTE BLEKA!!!!

Pro Administrátora Administrátor 03.07.2006 15:34
Dobrý den, děkuji za upozornění. Podobný problémek jsem již jednou řešil, vím o co se jedná.
V plánované nové verzi diskusního fóra by to mělo být již opraveno ~ v půli července.
Každopádně to ještě ověřím.

Široká ulice Lebduška Josef 03.07.2006 15:17
V Pardubicích v těchto dnech umožnili vjezd autům do historického centra. Samozřejmě za omezujících podmínek.
Žádné koňské schody k tomu nestavěli.

Letní kino - Parkoviště? kokotek 03.07.2006 13:42
co to spojit a udělat tam carkino. Dopolko parkoviště a večer si s autem zajedete do první řady a budete ze své káry sledovat nějakou tu americkou ptákovinu.
...samozřejmě, že tam budou na kolech jezdit hostesky a nabízet nápoje a popcorn...aby to byla amerika jak vyšinutá Úsměv

ubytovna kokotek 03.07.2006 13:37
no přece v tovární ulici

....Strohé pokoje se studenou vodou, společné sprchy, okenní mříže a u vchodu ochranka. Taková je podoba ubytovny s přísným režimem v Tovární ulici....

ARALKA - KDYPAK BUDE OTEVŘENÁ..??? Pilař Michal 03.07.2006 10:36
Aral nevím, kdy se otevře, protože je v konkurzu. nýní už je majetkem ÖMV. A Hypernova snad kolem 12. července.

Nejlepší kandidát na starostu kokotek 03.07.2006 08:59
no právě.....to je k zamyšlení, že? jsou tu nacionalisté urbanisté x liberální agrárníci? to je samozřejmě vtip Úsměv Ono taky zatmění některých chrudimáků+vazby není košer, že

ARALKA - KDYPAK BUDE OTEVŘENÁ..??? buldog 02.07.2006 21:34

ubytovna dobrý den 02.07.2006 15:31
NECHÁPU...jaká ubytovna ?

ARALKA - KDYPAK BUDE OTEVŘENÁ..??? dobrý den 02.07.2006 15:30
NEVÍTE TO NĚKDO..???

A CO TŘEBA HYPERNOVA ??? KDY BUDOU OTEVŘENÝ ?

DÍKYS Úsměv Úsměv Úsměv

Letní kino - Parkoviště? leonid 01.07.2006 22:30
V Pardubicích promítá letní kino! S úspěchem! Jeďte se tam chrudimáci podívat!

Široká ulice Pavel Svoboda 01.07.2006 18:07
Když před lety znemožnili obousměrný provoz široké ulice.
Dobrá, sic se tím snížila atraktivita centra města, pro zhoršenou dostupnost.Většina lidí kritizovala tento postup, buď zachovat obousměrný provoz a nebo to uzavřít úplně. Ale nechme nostalgii tam kde je, stalo se . Po několika letech, až se obchody v centru rozprodali převážně vietnamským spoluobčanům se jakoby nic udělá přes náměstí obousměrná objížďka a už to i obousměrné zůstalo, opět jsme si zvykli na novou situaci. A nyní se vymyslely koňské schody. Asi nejhorší řešení ze všech. Vzpomenete si někdo,když v Pardubicích u Zelené brány umístili brzdové tarasy, aby tam auta musela zpomalit. A kde jsou dnes? Pryč. Zůstaly po nich pouze popraskané silnice a narušená statika všech domů v okolí. Takže Chrudimští radní se rozhodli zničit přilehlé domy v Široké ulici a jsem zvědav kdo zaplatí škody a kolik desítek milionů a nenahraditelných škod těmi schody vznikne.

Nejlepší kandidát na starostu Norei 01.07.2006 12:26
Je "naplavenina" apriori negativní nebo pozitivní element ve městě ?

Na Větrníku nurse 30.06.2006 08:55
Tak já jsem určitě jedna, co by to neuvítala...buďme rádi za trochu zeleně a do Kauflandu či Hypernovy to není zas tak daleko...

ubytovna kokotek 30.06.2006 08:49
ubytovna pro nepřizpůsobivé občany - to jako, že tam může jít každý kdo se nepřizpůsobí společnosti nebo městu?

Nejlepší kandidát na starostu kokotek 30.06.2006 08:47
blbečka si nenechám a mé okolí ví o mých mouchách a názorech.
Nejdříve si zjisti kdo je kdo - myslím, že když se někdo někam přestěhuje je jedna věc a věc další kolik let tu ten člověk působí a kde, aby si mohl udělat dojem o městu a jeho podhradí.
nevim jak ty se zapojuješ do dění ve městě, ale to je asi věc? Kolik ,,naplavenin,, asi působí ve městě?

Široká ulice Michal Tereska 30.06.2006 07:57
Provoz v obytné a pěší zóně § 39 (1) Obytná zóna je zastavěná oblast, jejíž začátek je označen dopravní značkou "Obytná zóna" a konec je označen dopravní značkou "Konec obytné zóny".
(2) Pěší zóna je oblast, jejíž začátek je označen dopravní značkou "Pěší zóna" a konec je označen dopravní značkou "Konec pěší zóny".
(3) V obytné a pěší zóně smějí chodci užívat pozemní komunikaci v celé její šířce, přičemž se na ně nevztahuje § 53. Hry dětí na pozemní komunikaci jsou dovoleny jen v obytné zóně.
(4) Do pěší zóny je povolen vjezd jen vozidlům vyznačeným ve spodní části dopravní značky podle odstavce 2.
(5) V obytné zóně a pěší zóně smí řidič jet rychlostí nejvýše 20 km.h-1. Přitom musí dbát zvýšené ohleduplnosti vůči chodcům, které nesmí ohrozit; v případě nutnosti musí zastavit vozidlo.
Stání je dovoleno jen na místech označených jako parkoviště.
(6) Za účelem organizování dopravy může obec v obecně závazné vyhlášce obce vydané v přenesené působnosti vymezit místní komunikace nebo jejich úseky v obytné zóně, které nelze užít ke stání nákladního vozidla2) nebo jízdní soupravy.2) (7) V obytné zóně a pěší zóně musí chodci umožnit vozidlům jízdu.
To platí i pro děti hrající si v obytné zóně.

........tu to máte vytaženo ze zákona - takže bacha na sáňkaře a na parkovaní mimo vyznačené parkoviště v Husově ulici

Široká ulice ANO 30.06.2006 07:35
Michale, stává se mi to zřídka či téměř nikdy, ale tentokrát s tebou na 100% souhlasím.

Široká ulice shot 29.06.2006 23:51
Nejsem odborník na dopravu, ale například Třída Míru v Pardubicích je také obytná zóna a Husova ulice v Chrudimi je jí též, přitom jsem nikdy neviděla v těchto ulicích např. jezdit dítě na tříkolce, proto se domnívám, že to lze řešit. Asi by ty sáňky nehrozily, jako nehrozí tříkolky. Z mé strany je to pouze podiv na tím, že bylo vybráno jedno z nejdražších řešení. Bez jakékoliv diskuse jak odborné, tak v laické. Alespoň já o ní nevím, nepočítáme-li za diskusi jednání zastupitelstva.
Takováto řešení by snad mohla být nejprve předložena v více variantách veřejnosti a teprve poté nějaké vybrat. Bez toho mi nějak uniká primární podstata. Je jí zklidnění dopravy, provedení úprav v Široké,nebo utracení původně 10, nyní 17 melounů? Nevím z čeho čerpáte informace o mé osobě, ale domnívám se, že jste v tomto případě poněkud vedle. Rozhodně se nedá hovořit o smutku, spíše o naštvání a to pouze na způsob jakým je vedeno toto město. A proč anonym? Protože vedoucí odborů městského úřadu a členové vrcholového vedení města místo jasné odpovědi, třeba na tomto fóru, zde pod rouškou anonymity dělají z diskutujících blbečky a sprostě je napadají, proto vystupuji anonymně. Jinak máte pravdu, mé příspěvky spíše napadají než chválí.
Bohužel toho občas ke chválení mnoho nevidím. Co mám chválit? Zpackaný nákup pozemků pro PZ? Zpackaný územní plán? To že většina zastupitelů neví co schválili na posledním zasedání? To, že dokáží nejprve něco zamítnout a po přestávce to samé schválit? Že jiná města dokáží na rekonstrukce center čerpat dotace z EU a Chrudim ne? Že se na jednu stranu utrácí, aby bylo možno utrácet tak rozprodává městský majetek a přitom nejsou peníze na drobné malé akce. Pokud v Chrudimi něco běží dobře, pak je to většinou to, do čeho radnice nezasahuje.

Nejlepší kandidát na starostu tohos 29.06.2006 11:27
Vyjádřil sem zde svůj názor. Prostě se mi nezdá,proč člověk,který je místostarostou ani ne volební období a přišel odněkud,by měl hned dělat starostu. Vím že se můj názor možná někomu nezdá,ale problematiku města,do kterého se přistěhujete,nepoznáte za dva roky. S tím blbečkem si to odpusť,nikdo tě neuráží,tak se uklidni. Pokud takto reaguješ hned při své první odpovědi,tak přeji tvým blízkým,a%t neodhalí tvé skutečné IQ!!! Oh my God!

Nejlepší kandidát na starostu kokotek 29.06.2006 09:28
já myslím, že by to měl být nějaký trafikant

Pro Administrátora Josef Jarkovský 29.06.2006 09:22
Trochu z jiného soudku - při prohlížení příspěvků jsem se dostal k následující hlášce: Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /www/doc/www.chrudim2000.cz/www/forum/req_tree.php3 on line 272

Hacker by možná zajásal...

Široká ulice Michal Tereska 29.06.2006 08:44
Jen upřesnění - obytná zóna nic neřeší - musel byste dát přednost sáňkaři co by jel ve vašem pruhu - toto se zde probíralo cca před dvěma měsíci - motáte se na toto téma dokola. Pokud chcete udělat demonstraci - udělejte ji, pokud chcete referendum - zorganizujte ho - jinak tu jen tlacháte a vše kolem sebe napadáte. Budou volby, tak si založte stranu a jděte do toho, ...pod anonymním jménem... Asi jste hodně smutný člověk, když vše jen kritizujete.

Široká ulice Max 29.06.2006 08:18
My si asi stale dost dobre nerozumime, nikdo nechce centrum mesta zavirat, jak pisete!!! Nemuzu se zbavit pocitu, ze Chrudim ma misto pohodovyho centra "dalnici." A to se mi proste nelibi. Stejne jako to, ze se tam postavi jednotka MP a bude nas "resit." A ze kazda vec neco stoji, to je prece normalka. Kolik, a aby co nejmin, za to jsou zodpovedni na radnici. A ze jsou tam takovi a makovi, takhle bysme mohli filozofovat do aleluja...

Prima den vsem.

Max

Široká ulice Agarwal 29.06.2006 08:11
Celé to je o přístupu. Buď si budu na vše jen stěžovat a nebo se budu snažit danou věc nějak pozitivně využít.

Stěžoval jsem si naposled před 89 v hospodě, protože tehdy člověku nic jiného nezbylo. Teď se dá pro podnikavého ducha skoro každé (i to špatné) rozhodování obrátit v prospěch a to na rozdíl od doby před 89 i bez křivení charakteru.

Ale nijak vám do toho tady nechci zasahovat, klidně si tady brečte dál. Já jdu raději něco dělat Úsměv

Široká ulice Administrátor 29.06.2006 08:06

Pro Administrátora Administrátor 29.06.2006 07:55
Ale no tak, kdo to tady trochu sleduje, tak ví že diskusi prakticky nemoderuji. Ale co je moc to je moc.

Navíc se nahrazením jednoho slova informační hodnota příspěvku nezměnila.

PS. Slečnu MM vůbec neznám, ta cenzura s ní nemá nic společného.

Ohledně "Kdyz nekdo o nekom napise, ze krade, je to v poradku" ..... to bych musel mazat téměř každý třetí příspěvek Ok? Postižený se může obrátit na policii a podat trestní oznámení za šíření pomluvy, není zase až takový problém vystopovat i "anonymy".

Široká ulice Lebduška Josef 29.06.2006 07:51
Ani jsem moc bádat nemusel. Měst, kde je povolen vjezd aut do historické části je opravdu hodně. Myslím, že obdobná situace jako v Chrudimi je například v Lounech, kdy si lze historickým centrem zkrátit cestu do Budyně nyad Ohří. I v Budyni je vjezd do náměstí povolen, ačkoliv objezd je delší. Ovšem vhodnou úpravou je zkratka delší časově. A další města, kde je vjezd do historické části povolen jsou např. Žatec, Velvary, Chomutov a mohu jmenovat další. Při takovémto rozhodnutí jde vždy o to, zvážit varianty a vybrat tu nejlepší a já mám pochyby o tom, zda zvolená varianta v Chrudimi je ta nejlepší. O tom, že je to jedna z nejdražších variant, o tom pochyb nemám.

Široká ulice Max 29.06.2006 06:25
Sakra, jsem odhalen...a zase je u toho paní shot! Ano, zcela "urcite" jsem maly radnicni SIBAL HAHAHA!

Široká ulice shot 28.06.2006 22:51
Široká ulice se mi zrovna dvakrát nelíbí. Ulic se mi v Chrudimi nelíbí vícero a mnohé by rozhodně potřebovaly mnohem naléhavěji opravu, než Široká ulice. Velice krásně byla provedena rekonstrukce ulice od Guláška k Chrudimce. Ovšem Široká ulice skutečně rekonstrukci nepotřebuje, potřebuje jen omezit množství aut. Toho se dá dosáhnout např., značkou obytná zóna a samozřejmě větší kontrolou ze strany policie.
Ovšem budou-li tam hlídat jako hlídali májku na náměstí, pak ani ty schody nebudou mít smysl. A co se týče oněch agentů radnice, nejsi náhodou jedním z nich?

Nejlepší kandidát na starostu shot 28.06.2006 22:50
Kdo na starostu? Toť otázka. Lidé kteří za něco stáli ze zastupitelstva odstoupili, soudě na základě připravenosti zastupitelů na jednání jediný p. Kudrnáč většinou věděl o čem je řeč. Ještě trochu p. Moučka, ale ten o problému nedokázal promluvit, vždy se do toho tak nějak zamotal, sem tam byl připravený p. Trávníček, hlavně poté co je v opozici. Ostatní snad ani materiály nečtou. P. Jelínek umí dobře napadat oponenty, toť vše. Koho z nich opravdu nevím, jen vím že tyto zastupitele já vícekrát nevolím. A budou-li kandidovat zelní, bude to asi má volba.

Nejlepší kandidát na starostu shot 28.06.2006 22:28
Svatá pravda. Proč starostu přímo z Chrudimi. Je to opravdu hloupost, po tomhle příspěvku je mi jasno. Žádný chrudimák, navrhuji p. Pitharta. Stejně za chvíli v senátu končí a k Chrudimi má opravdu vřelý vztah. Dobře to tu zná a navíc tu také poobědval s naším milovaným starostou p. Libým. Pitharta do čela!

Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 shot 28.06.2006 22:28
Ano, nadarmo čte ten, kdo nechápe. Ačkoliv z tvých příspěvků je zřejmé, že chápeš velice dobře, přesto se tváříš, že nechápeš.
Pročpak asi? Přitom k dění na radnici, nákupům a prodejům pozemků, úpravám Široké ulice a podobně postačí si jenom položit onu klasickou otázku: Komu to slouží? Kdo z toho má prospěch? Nebo snad např. z předraženého nákupu pozemků pro PZ mají prospěch 40 melounů občané Chrudimi, nebo někdo jiný? Nebo z zpackané smlouvy o prodeji katastru má prospěch Chrudim?

injekcni strikacky na jokeritu MIREK 28.06.2006 20:05
Mělo.Dát jim pořádnou práci cca 16.hodin směna.Ono by je to přešlo.A ty peníze co dostanou dají na škody které mají na svědomí.Oni si ti zmetci ničeho nevážej.

Široká ulice Max 28.06.2006 17:06
Hm, jde o to, ktery namesti (tridu) berete jako prirozene centrum UL...
Musel jste hodne badat, protoze takovejch mist v CR skutecne neni hodne. Vam se proste Siroka ulice libi tak, jak je! OK.
Ale kdyby tam nedejboze nejaky auto srazilo malyho skolaka nebo starou babcu, tak byste spolu se shotem prispechali jako prvni s tim, ze tam nestal cetnik a jak to, ze se tam jezdi tak strasne rychle. Jo a spolupachatelem by byl agent z radnice...

Široká ulice Lebduška Josef 28.06.2006 16:44
Ano, máte pravdu. Pokud budou v Chrudimi desítky šikovných podnikatelů v cestovním ruchu. Ovšem co turistům nabídnou? Jediné co zde je, je Muzeum loutek, Mydlářovský dům a historické centrum s opadávajícím kostelem a uzavřeným klášterem, regionální muzeum a pro zasvěcence ex libris, na závěr docela pěkná procházka po opravených hradbách (ovšem nesmíte tam jít večer). Jinak turisté mohou jet do Slatiňan (zámek a muzeum, park, Kočičí hrádek) či do skanzenu Veselý kopec. V Chrudimi se neubytují, nemají kde zaparkovat. Když už zaparkují cestou z parkoviště si mohou koupit zmrzlinu, navštívit (nevím jestli butiky či seconhdhands)prodejny textilu.Podobných historických center měst máme v republice hodně, takže se na to naše asi mnoho lidí nepohrne.
Spíše až uvidí schody, tak se otočí a pojedou jinam. Leda že ty schody, to bude ta atrakce, která nám turisty přiláká.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114  113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.