Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Koupaliště města Chrudim MIREK 20.07.2006 18:49
Vlezte si do vany,dejte si stuenou sprchu a dejte už s tím mkoupalištěm pokoj.Samej blábol.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koupaliště města Chrudim Leto 20.07.2006 17:34
To jsi musel být také za komančů učitel.Aco cena občerstvení-Hejlovci.Já na bráchu a brách na mě.Všichni pak na p.ředitele.To opravdu musíme trpět tím,že není možná náprava-změna.Super.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koupaliště města Chrudim ANO 20.07.2006 16:04
Úroveň vyjadřování odpovídá žáku zvláštní školy! Co znamená věta "Prý např.na podobném je v těchto parných dnech noční koupání atd."?
Reagovat na tento příspěvek
 
Koupaliště města Chrudim Max 20.07.2006 12:59
Musis se pidit po "Knize prani a stiznosti." Uz to bude asi 3. vydani, po tom, co minula dve vydani jsou uz huste popsanaaaaa!!! Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice John Malkovich 20.07.2006 12:02
Já bych radějí volil defenestraci.Nejlepší je radikální řešení.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koupaliště města Chrudim Leto 20.07.2006 11:20
Vážení,nevěřím,že se nenajde nikdo z úřadu a neudělá v tomto městském zařízení pořádek.Opravdu zůstává rozum stát nad nezájmem vedení o prodloužení doby provozu,jako jinde a dalších.Prý např.na podobném je v těchto parných dnech noční koupání atd.Také monopol občerstvení,tedy ceny občerstvení.Zajímá to vůbec ,tedy situace zařízení v těchto parných dnech tak důležité někoho.To není možné někomu něco nařídit,poradit.Stačí se postavit na 10 min k bazénu a bude Vás bolet hlava,kritika,nadávky.Nebude lepší pro město např.toto super výnosné sportoviště pronajmout.Viz.Litomyšl a další.Stížnosti na místě nikdo nechce řešit.Prý to nejde a p.ředitel v hlavní sezoně je prý mimo a nebude.!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice MIREK 20.07.2006 07:49
Neprosadí.Ale prosedí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Max 20.07.2006 07:12
Verim v predcasne volby a v to, ze z parlamentu zmizi, jednickou ODS uz nebude, v komunalkach neuspeje a skonci na smetisti dejin... Nicmene imunitu za tech par tejdnu v lavici uz ma, takze tady muzeme nad nim akorat lamat ruce a to je asi tak vsecko.

P.S. Pani, tohle si Moucka nezaslouzil, je sice komunista, ale moČka Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 19.07.2006 22:49
Od našeho pana milovaného starosty a poslance těch žvástů a blábolů vypadlo více. Snad ani není s podivem, že o petici opět před zastupiteli na veřejném zasedání taktně pomlčel. Divím se našim zastupitelům, před veřejným zasedáním řada z nich hovořila o tom, že by se pan milovaný starosta a poslanec měl vzdát platu starosty. Nakonec mu odsouhlasili 50% plat téměř jednomyslně, pouze p. Močka se zdržel hlasování. Takže náš pan milovaný starosta a poslanec Libý bude tohle město stát cca 580 tisíc a přitom bude pracovat v parlamentu.
Prosadí tam alespoň urychlenou výstavbu obchvatu Chrudimi?


Reagovat na tento příspěvek
 
Aero Klub prič Leto 19.07.2006 22:04
Bude úplně stejné jako s pozemky Plochá dráha-Vrcha.Beránek přes noc zbohatl o hodně milionů.Prý zastupuje v právních věcech p.Berana.A co na druhé straně Ploché dráhy,pozemky/stavební/Vrcha a pan Klimeš.Tam bude ,je zlatý důl.To opravdu žijeme v takovém bordelu.??Kdy začnou tyto někoho zajímat.?Katastrální úřed by mohl vyprávět.
Reagovat na tento příspěvek
 
Aero Klub prič Leto 19.07.2006 21:50
Dej si raději k pivu panáka at máš větší přehled a více informací blbečku.Beru,je určitě z horka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Aero Klub prič prp 19.07.2006 20:10
Leto myslím, že na pozemky můžeš a všichni ostatní zapomenout, vzhledme k tomu, že část pozemků na letišti a v jeho blízkém okolí vlastní soukr. subjekt(dál se rozepisovat nebudu, zasvěcení vědí). A dám Vám krk na to, že ten ty pozemky neprodá, letiště tu bylo je a bude a tím myslím nemá cenu dál polemizovat. Ať pan podnikatel z vily pozdravuje v Rakousku!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice John Malkovich 19.07.2006 19:00
Tento blábol rozesílá doporučeně starosta občanům,kteří se podepsali pod petici proti blbosti jménem "Přestavba Široké ulice".A tím je to vyřešeno,diskuze se nepřipouští,Libý namazal lidem med kolem huby a tím to končí.Jestli budou dohlížet na stavbu a studie stavby je stejná jako v případě knihovny,kdy nikdo z kompetentních přisluhovačů obecního úřadu nebyl schopen zkontrolovat technologické postupy,statiku,sílu a velikost základů,které jsou u stavby jednou z hlavních priorit,tak se máme na co těšit.
http://img666.imageshack.us/img666/1695/sejmoutfd6.jpg
Reagovat na tento příspěvek
 
Aero Klub prič John Malkovich 19.07.2006 18:53
Leto-Ty si debil.A to jsem ještě slušný.Aby ses tim pivem udusil .Až polezeš Libýmu a Beranovi do zadku,tak si vem lubrikant,abys ho moc nenatrhnul.
Reagovat na tento příspěvek
 
Aero Klub prič Janet 19.07.2006 13:41
Tak vážení,to letiště bylo vždycky součástí Chrudimě, stejně jako nádraží, stadion nebo pošta.Je mi z vás nanic, vy kteří se najednu hlásíte k p. Beranovi, člověku, který přišel odnikud a chce nám vzít kus historie jen pro soje obohacení. Ale ti chlapi srávili na tom letišti kus života!!!Vzpamatujte se Chrudimáci, tady jste se narodili, tady žijete, tak si sakra nenechte vzít to, co tu vždycky bylo a patří k našemu městu!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Aero Klub prič John Malkovich 19.07.2006 10:53
Ty si mě nějaký chytrolín.Tak když lítají letadla a dělají kravál tak zrušíme letiště.A když kolem po ulici lítají kluci na motorkách z vykuchaným výfukem,tak zrušíme silnici.Když smrdí Lihovar,tak ho vyhodíme do vzduchu,že?V tom letišti bylo úplně něco jiného-možnost dalšího obohacení z velmi lukratívního pozemku.A přesně tak zbohatnul pan Beran a někteři jemu podobní.Prostě se spolčí s někým,nebo mají informace a možnosti jak se dostatat k penězům .Např.za nízkou cenu se koupí poze,ky a za dva měsíce se s několikanásobným ziskem prodá.Jakpak to bylo s průmyslovou zónou,kde město vyplailo navíc třicet melounů a nic se neděje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Max 19.07.2006 07:12
Je tvrdej, nesmlouvavej a přitom pracovitej a fair! A tohle holt některejm lidem nejde pod nos...tehle se asi ptat nebudem, co? Myslim si, ze on je jeden z mala podnikatelu a ne podnikavcu, kteri v Chrudimi jsou.

Max
Reagovat na tento příspěvek
 
Aero Klub prič shot 18.07.2006 22:56
Hm. Letiště prič, nevíte co to slovo znamená? Snad pryč, ale proč? Stěhovat ho chtěl už náš milovaný starosta a poslanec p, Libý. Jaksi mu to nevyšlo.
A že při vzletu a přistávání letadla dělají hluk? Zatím to jinak nejde. Je to ale mnohem lepší, než když se z plovárny ozýval kravál do dvou či třech hodin ráno a potom se trousily hloučky rozjařené mládeže. Hluk z letiště je naprosto zanedbatelný, je jen ve dne (jednou či dvakrát ročně i v noci, když výsadkáři cvičí). A pokud jsi si nepostavil dům v ochranném pásmu, tak ten hluk z letiště není větší než z dopravy např., U Stadionu. Kdysi tady někdo připomínal, jak to bylo s železnicí. Nejsi náhodou potomek někoho z tehdejších chytrolínů? A mimochodem, pivo tam mají za rozumnou cenu a dobré.
Reagovat na tento příspěvek
 
Aero Klub prič Leto 18.07.2006 22:42
Ano,jde určitě o mimořádný hluk-rámus.Jděte někdy do jejich klubu na letišti na pivo a zjistíte,že jim opravdu ani náhodou nejde o nějaké ohledy.Pokud se ozvete tak jste pouze další v řadě který chce letišti škodit.Fandím Beranům,Beránkům,Libým.Budou stavební pozemky a nebo rámus nad městem??
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu shot 18.07.2006 22:40
Mne taky vůbec nezajímá to, kdy, kde a co byl, mne zajímá co a jak dělal. A zkus se zeptat jeho bývalých spoluzaměstnanců jaký byl a co a jak dělal. Podle toho suď. Ale nechci hodnotit p. Hofmanna, on se pokud je mi známo, o žádnou funkci nedere. A ke cti mu slouží ona odmítnutá nabídka ODS.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu shot 18.07.2006 22:38
Tak proč si ten názor ODS neprosadí? Vždyť když si člen Chrudimské ODS dovolil v novinách publikovat vlastní názor, málem byl z ODS vyloučen. Když chtěl do ODS vstoupit p. Lebduška to jste tam měli pozdvižení, že ano? Musíte si pořádek v ODS udělat sami. Pokud vám budou vládnout p, Pištora se svou přítelkyní, p. Libý a p. Málková a vy ostatní budete jenom přikyvovat, tak vaše preference půjdou dolů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš pan starosta shot 18.07.2006 22:36
A začíná se vyjasňovat. Prodej provozní části VAKU bylo nutno uskutečnit, aby pan Čechlovský mohl zasednout ve správní (nebo dozorčí?) radě. Jak se vyjádřil i nevyjádřil náš milovaný starosta a poslanec p. Libý. Protože Chrudim je největším akcionářem VAKU p. Čechlovský tam je ehem i není za Chrudim.
Hlavně že tam mohl jít tak nějak bokem, bez vědomí zastupitelů, neboť město nemá v nové firmě podíl. Nyní tedy půjde vodné a stočné zcela jistě dolů. Náš milovaný starosta a poslanec p. Libý to zcela jistě zařídí ve VAKU, kde je ve správní radě a p. Čechlovský to prosadí v nové firmě provozující provozní část, kde sedí v správní radě. Lidičky těšte se, to bude úspora.

Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Leto 18.07.2006 22:34
Hlavně ne toho co má po Libým krýt kšefty starosty.Každý jiný musí situaci řešit.At jde o Beránka nebo super likvidátora p.poslance-Hofmana.Opakuji-super nápad.Uděláme kampan.Hofman není Beran ani mistr Beránek.Navrhněte potřebné-nutné.Jde o záchranu města a řešení situací radních města.To má vše projít a pokračovat.Bude snad opravdu konec světa?
Reagovat na tento příspěvek
 
Vzkaz panu Robertu Mlejnkovi z policie Leto 18.07.2006 22:21
Vážený,když jste přišel z školy do CR tak jste byl problémový frajer.Co např.zapnutý majáček v Dukalské a Vy jste stál u vchodu domu Vaší kamarádky,a další.Že se Vás kolegové bojí?Býv.nadřízený.Žijete v malém městě-ne v Praze.Hodně štěstí a rozum do ruky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vzkaz panu Robertu Mlejnkovi z policie fhenry 18.07.2006 21:55
Příteli,paní Mirku Melicherovou znám osobně (jsem jedním z jejích klientů) a mohu potvrdit, že u ní nepozoruji nic, co zde ve svém příspěvku uvádíte.
S pozdravem
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Lajos 18.07.2006 19:47
Asi by nebyl špatný starosta, ale má poněkud komplikovanější povahu. Navíc vzpomeňte se, jak s ním bývalí kolegové z místní politiky zametli, že v okolí o práci nezavadil, kdopak asi tahal za nitky? Nakonec dělá tajemníka městského úřadu ve Dvoře Králové. Obávám se, že není mezi "kluky, co spolu chodí", a ani mezi ně patřit nechce, takže pochybuju, že by byl zvolen, i kdyby se do zastupitelstva dostal.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu myš 18.07.2006 16:50
Když jsem tak v mysli probírala chrudimské osobnosti, p. Hofman mě napadnul také- ovšem jeho aktivity jsou úplně někde jinde...i p. Kudrnáč stojí za úvahu, ale obávám se, že ten už chrudimskou politickou scénou prošel, o ledaskom leccos ví a tím pádem se "nebude hodit".
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Lebduška Josef 18.07.2006 13:27
Zřejmě by špatným starostou nebyl.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu havelik 18.07.2006 10:39
A co Ondrej Kudrnac? Je to poctivej chlap, ma vsechny predpoklady, umi perfektne statni spravu. Je ale taky neuplatnej a to ho mozna v ty hladovy smecce diskvalifikuje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Aero Klub prič Max 18.07.2006 09:26
Pokud bydlis ve Vitaku, tak s tim asi nic moc nenadelas, to letadlo proste nejak pristat a vzlitnout musi (stejne jako lidi na Vrchach, tam co je ten "les"). A letadlo nad Husovkou nebo namestim jsem jeste nevidel. Nedavny manevry vrtulniku kolem 21.00 hod. nebyly prijemny, ale abych tady hystercil, za to mi to nestoji.
Tak se drz a trenuj h,ch,k,r,d,t,n a shodu podmetu s prisudkem Ok?

Max
Reagovat na tento příspěvek
 
Aero Klub prič Matador 18.07.2006 08:42
Já letiště plně respektuji ,že stojí tam kde stojí, když občas vyletí helikoptéra ,ultralait nebo horkovzdušný balón tak mně to nevadí. Ale když si nějací debílci začnou dělat kličky jako naschvál nad našimi hlavami se stroji které řvou pomalu jak nějaké stíhačky ,tak to není normální. Ano ať si lítaj ale někde nad lesy nebo nad velkými poli třeba jako je na druhé straně od letiště. Ale pokud si páni piloti nedají říct, tak asi rozhodne hygiena ,která naměří více decibelů než je povoleno :). Prostě je to součást Chrudimi kde nežije jen pan BERAN ALE SPOUSTA DALŠÍCH NORMÁLNÍCH RODIN!!! A neposuzujte takhle podnikatele, ano někteří si přišly k majetku ( jako třeba naši politici, pan Pitr ,Krejčíř,…) neprávem ale existuje spousta takových kteří si došly svého cíle poctivou prací. Někdy je to lepší než sedět doma na zadku pobírat podporu a tiše jim závidět.
Vždyť každý může začít podnikat!!! A pokud se vám to lítaní nad obytnými části zdá normální ,tak bych vám přál aby náš slavný Chrudimský Areo klub začal lítat nad centrum Chrudimi protože je to podle vás prostě normální!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Bond 17.07.2006 23:12
Pokud se týká Chrudimi, tak katastrofa je téměř všechno. Není z čeho vybírat. A jít jen tak s dobou, to mi prostě nejde.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Bond 17.07.2006 23:03
Ještě se vracím, protože vím, že se stejně ozvete. Nemohu uvést své plné jméno, protože taková demokracie tady zase není. Vy jste svůj názor na fungování politiky mohl sdělit, protože zde funguje primitivní antilevicovost. Já si to jako jeden z článků plnohodnotné rodiny nemohu dovolit. Nezlobte se, ale prostě to tady tak existuje. Já nevymlouvám Vám, ale Vy nevymlouvejte mně. Jmenuji se Bond, James Bond. Promíchat, netřepat!!!! Nebo obráceně???
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Bond 17.07.2006 22:50
Ale,ale, pane mladý Káles!!!???
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Max 17.07.2006 20:12
Ale pokud se nemylim, tak oba jmenovani jsou "vrcholni" predstavitele radnice a ODS v okrese.
To je malo? Oni urcuji smer chrudimske ODS, nazor pana Beranka nikoho (bohuzel) nezajima...

Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu J. Káles 17.07.2006 19:01
Já si myslim, že názor ODSky není být proti letišti s Beranem, ale že je to spíš názor p. Libého a p. Čechlovského a jejich lidí.
Třeba u nás na gymnáziu náš pan ředitel Beránek vyzýval studenty, aby šli na demonstraci za letiště pomocí "demonstračních" plakátů, které byly v každé třídě.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino - Parkoviště? John Malkovich 17.07.2006 18:30
10let jsem tam nebyl,tak mi to je celkem jedno.Šíleně mi vadějí komáři a kdo by se v dnešní době DVD,honil do kina.A Letní kino využívali poslední dobou stejně jen cikáni na ty svoje festivaly.To mi daleko víc vadí ujetá úprava Široké ulice.To mohl vymyslet naprostý demagog.Jinak proti panu Kuštovi nic nemám a myslí,že např.stavba v poděbradově ulici bude vzpadat líp,než ten humus co tam byl.Ještě by ho měli pustit do Revoluční ulice,aby to tam trochu zvelebil.
Reagovat na tento příspěvek
 
Na Větrníku někdo 17.07.2006 17:48
jen to ne,market a máme fuč náš krásný klid!
Reagovat na tento příspěvek
 
Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije Petr Polifka 17.07.2006 13:32
Chtěl bych poblahopřát Aeroklubu Chrudim hodně nalétaných hodin, ještě pořád pevné nervy a hlavně nepolevit v bdělosti - nepřítel si líže rány a ještě může kousnout. Docela mne bude zajímat jak B+B budou projednávat v EU změnu fungování UCL.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Josef Jarkovský 17.07.2006 07:03
Koukám, že je to pořád stejné - jeden to podepsal kvůli plachtění, další kvůli létání...
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Max 17.07.2006 06:31
Me osobne vubec nezajima to, kdy, kde a co byl, ted je to pro me nejlepsi kandidat na starostu Chrudimi TECKA.

Max

P.S. A poznamky z bonzblocku pani SHOT uz vubec ne...
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu shot 16.07.2006 22:03
Omyl, Jachtař nepodepsal jenom kvůli plachtění.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu shot 16.07.2006 22:02
A komu by tady z toho nehrabalo?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu waterway 16.07.2006 20:07
Heleno, Vám už jebe.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu waterway 16.07.2006 20:05
Nerad Vám beru iluze, ale lidé z Aeroklubu, kteří jsou v ODS, NEJSOU vlastně ČLENY ODS.
Šli jen za řešením, obávám se, že pro ně je to totéž jako zákaznická karta.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu waterway 16.07.2006 20:01
Ivan Hofmann je skvělý a zajímavý muž. Proto již před lety odmítl nabídku vstupu do ODS, protože je evidován v archivech StB. V nich je evidován proto, že se chtěl věnovat sportu neobvyklém v socialismu: plachtění.
Pokud chtěl vidět moře, musel podepsat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije ANO 16.07.2006 13:11
duc duc duc - taky tak! HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino - Parkoviště? kwajdan 16.07.2006 08:17
Pana Kuštu tady byl čert dlužen.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino - Parkoviště? lux 16.07.2006 01:39
A není to tak, jak pan Kušta píská na radnici tancujou ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije Mr.Voza 15.07.2006 23:38
Co k tomu dodat....
Snad jen poprat mnoho stastnych pristani...
A pro Pana Berana: stastnou cestu a na brzkou NEshledanou ;o)
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116  115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.