Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 01.08.2006 13:24
Buď překlep, nebo pán psal foneticky, na tom v podstatě nezáleží, bylo patrné oč jde a pravopis se tady snad nehodnotí. K tomu provětrání peněženky..pokud člověk ať z jednoho, nebo z druhého má nějaký užitek, tak je to na jeho rozhodnutí.
Reagovat na tento příspěvek

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 01.08.2006 13:20
Já nevím jaké máte v zaměstnání dealery - jaký nabízí produkt, jak jsou vtíraví a netuším ani jak dalece zbohatli...za sebe vás můžu ujistit, že jsem za ty zhruba 2,5 co tento výrobek nabízím nezbohatla, ani se má životní úroveň nijak rapidně nezvýšila...tak opravdu nemáte co závidět.Způsob obchodu, který popisujete se jmenuje MLM (multi lewel marketing) a tento systém byl v 90 letech navržen na Nobelovu cenu za ekonomii, takže asi zase až tak špatný nebude. Že si každý kšeftman obhajuje to svoje..no, v určitém slova smyslu máte pravdu, ještě záleží na tom PROČ si to svoje obhajuje, pokud ten produkt má výsledky, je to v pořádku, pokud jen proto, aby prodal a ví, že ten produkt je k ničemu, je to sprosté. Já jsem bylinky, které nabízím nejprve vyzkoušela na sobě a své rodině, teprve když jsem viděla výsledky, začala jsem prodávat, pokud bych výsledky neviděla, rozhodně by mě nikdo nedonutil tento produkt nabízet. To, čemu se divíte - že je spousta produktů (jak dobrých, tak špatných) prodávána formou dealerů zase až tak k divení není, v ČR lidé nejsou pouze na takový druh prodeje zvyklí, jinde je toto postup zcela běžný a zahraniční firmy jej zcela běžně praktikují ( a toto je kanadská firma). Je pravda, že do toho "jdete na vlastní pěst", ale to v podstatě do všeho co koupíte, i do rohlíku - je čistě na vás, zda koupíte celozrný, pšeničný apod.) A k vašemu dotazu na docenta ..i já jsem se ptala,než jsem výrobek použila různých lékařů na jejich názor. Většinou chválili, někteří řekli, že neví jestli pomůže, ale uškodit v žádném případě nemůže. Pro mě je důležité, že pomocí tohoto přípravku zmizel mé fenečce během necelých 2 let neoperabilní nádor, že lidem, které mám ráda (rodina) opravdu vyřešil a zlepšil spoustu problémů jako je tlak krve, ekzém, bolesti hlavy, otoky nohou apod.) Mě je úplně jedno, jestli vy tomu věříte nebo ne, nemyslím si ale, že je dobře okamžitě striktně zamítnout cokoliv aniž by to člověk vyzkoušel a sám se přesvědčil jen proto, aby na tom někdo náhodou nezbohatl (ujišťuji vás, že abych na tomhle zbohatla,musela bych dělat úplně jinak - jak, to opravdu nevím).

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 01.08.2006 12:55
Velká většina výrobců léků dělá svému výrobku reklamu (zkuste se občas podívat na televizi když jede reklamní blok). Jestli na toto diskuzní forum reklama patří či ne bych nechala k posouzení administrátorovi (posoudil že ne a vymazal z mých příspěvků název produktu, takže respektuji jeho rozhodnutí a dál tento název neuvádím) a pokud vás můj příspěvek jakýmkoliv způsobem obtěžoval, omlouvám se.

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 01.08.2006 12:48
Pokud je to nesmysl a reklamní řečiky pak nerozumím tomu, že s tím vůbec zabýváte. Vysvětlovat vám význam detoxikace pro organismus je zcela zbytečné. Letáčky ve schránce také neodsuzuji, podívám se jaké kdo zboží nabízí, pokud mám zájem,tak koupím, pokud ne, letáček vyhodím a rozhodně nepíšu do hypermarketů jak na letáčcích "vydělávají těžký prachy", protože vím, že jsou lidé, kteří i podle těch letáčků nakupují a tento prodej jim vyhovuje, protože jinak by se o produktech o které mají zájem třeba ani nedozvěděli. Nedovedu si představit vás, že někde pracujete a za svou práci berete plat...není vám hloupé vydělávat na lidech, kteří to, co vyrobíte (prodáte,zabalíte,vykonáte jakoukoliv službu)potřebují ????

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici ANO 01.08.2006 09:53
Jistě, mažou. A to bez ohledu na to, zda někdo reagoval, či nikoliv. Takže co se týká mě: nejsem proti tomu, aby toto téma zmizelo kompletně, tj. včetně mých příspěvků.

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici Administrátor 01.08.2006 09:19
Bohužel, z časových důvodů, čtu nové příspěvky s jednodenním zpožděním.

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici Administrátor 01.08.2006 09:18
Dobrý den, reklama do diskusního fóra nepatří. V případě zájmu o placenou reklamu nás kontaktujte. http://www.chrudim.info/mail.php3 Děkuji za pochopení, Admin

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici Agarwal 01.08.2006 08:50
Velká většina výrobců léků, ale na rozdíl od vás neobtěžuje lidi spamem nebo (ve vašem případě) reklamou na fóru o problémech v Chrudimi. Pokud chcete vystupovat seriozně obraťte se na webmastera těchto stránek a zaplaťte si reklamní prostor, jako to dělají všichni ostatní. Jinak dáváte už předem signál, že vámi nabízený produkt je stejně mizerný jako vaše obchodní chování. Trochu mě mrzí, že na váš příspěvek vůbec začali ostatní reagovat, protože na jiných fórech se reklamy většinou hned mažou.

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici Mexiko 01.08.2006 08:24
zřejmě šlo o překlep, protože dialer je poněkud něco jiného nežli dealer. Termín dialer se používá u výpočetní techniky pro škodlivý kód, který přesměruje vaše připojení k internetu přes mnohonásobně dražší linky. Ale takový dialer a dealer má vlastně i dost společného - pokud si jej (s)pustíte moc blízko sebe, tak dokáže provětrat vaši peněženku. Úsměv

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici ANO 01.08.2006 08:02
Ale to je nesmysl. Reklamní řečičky. Detoxikace je moderní termín, vykládá si jej každý tak, jak se mu hodí a všichni z toho mají prachy. Všichni. Od MUDr. Jonáše až po dealery zboží pochybné kvality. Na zázraky nevěřím a nevěřím proto ani vám. Pokud má člověk zájem o očistu organismu, tak jej žádný zázračný prostředek (tak tady [smazáno Adminem] prezentujete) nepomůže. A když se vrátím na začátek: ne, inzerce sem nepatří, ten argument je scestný. Neděláte si tu reklamu proto, abyste KOMUKOLIV pomohla, nýbrž abyste prodala. Přirovnal bych to k letákům ve schránce - taky jen byznys, čím víc lidí je najde ve schránce, tím větší šance, že se zboží prodá.

Široká ulice John Malkovich 01.08.2006 06:44
Já mám extrémisty rádějí,než vyžraný skopový politický prasata.A tohle město by potřebovalo pořádný,ale pořádný průvan ve vedení města v čele s jeho vyčůraným veličenstvem p.ing Libým.[img] :wink: [/img]

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici John Malkovich 01.08.2006 06:40
p.Irax.Máte smůlu,to bylo jen přirovnání v množství proklamovaných bylinek, jinak nepiju. V zaměstnání máme rovněž dva dialery,rovněž jsou tak vtíravý,a rovněž si díky důvěřivosti lidí přišli na slušné peníze.Pokud se nemýlím,odměna je podle prodaných lahví a počet prodaných lahví umožňuje postup do předních řad ve skupince lidí,kteří se snaží zbohatnout na víře nemocných lidí.Neznám jediného,který se nechal nachytat a kterůmu by tento zázrak báby bylinkářky pomohlo zlepšit jeho zdravotní stav.Nu každy kšeftman si obhajuje to svoje.Je rovněž s podivem,že tento zázrak lékařství,je k dostání pouze od podomních prodejců a nenabízí ho žádná lékárna.6ádný doktor Vám ho nepředepíše na předpis,je to stejné jako s různými léčiteli.Jdete do toho na vlastní riziko.Jen tak pro představu,zeptal jsem se na názor docenta s 30 letou praxi.Jeho obor je onkoligická chirurgie a on jen mávnul rukou a ani mi neodpověděl.

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 31.07.2006 22:32
I pouhé vyzkoušení má pro jednotlivce efekt, protože [smazáno Adminem] pomůže KAŽDÉMU nejméně v tom, že jeho organismus detoxikuje, regeneruje, posílí imunitní systém, dodá stopové prvky a minerály..a to není zrovna málo. Navíc lze užívání zkonzultovat s tím či oním lékařem,ke kterému má člověk důvěru. Prima den...Irena

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici ANO 31.07.2006 22:22
Ovšem to, co by lidem "mohlo pomoci" nikdo z nich nedokáže kvalifikovaně posoudit. Jediná možnost je to vyzkoušet. A to není právě to, co by pomohlo komukoliv. Kromě dealerů...

Podchod na nádraží tohos 31.07.2006 21:40
no jo,už je to tak,začali makat. šlo to docela rychle od zveřejneění ppřipomínek. tak se zkusíme minimálně jednou týdně o něčem zmínit a třeba to v tom našem městě pude Úsměv začal bych obnovením letního kina alespoň v srpnu!!!

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 31.07.2006 21:37
V tomto názoru se rozcházíme...myslím, že je dobře, když budou lidé informováni o různých produktech, které by jim mohli pomoci...a pokud pomůže byť jen jednomu člověku, není diskuze na toto téma zbytečná...z druhé strany ale nenutím nikoho, aby můj příspěvek četl a už vůbec ne, pokud ho nezajímá, aby ztrácel jistě drahocenný čas reakcí na něj....prima den...Irena

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici ANO 31.07.2006 21:16
Aaaaa, zdravíme Irenku z Brna! To je děs, kam všude dneska ti dealeři vlezou! Tohle ale fakt není vhodné místo pro reklamu...

Podchod na nádraží johhan 31.07.2006 19:51
Tak jsem dnes koukal,že začali demolovat ten chodník.Jen aby to nabylo jako Na Šancích,když to tam před 6 týdny rozkopali a nic se neděje....

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 31.07.2006 18:52
Děkuji za přirovnání k dr.Rathovi, taktéž za optání na můj zdravotní stav, jsem spokojena, pokud Vás to uklidní. Pokud mne napadáte že bohatnu na nemocných, buďte prosím spravedlivý a napište podobnou výtku všem dealerům prodávající léky a výživové doplňky. Věřte, že je jich spousta a strávíte nad těmito dopisy dost času. Přeji neutuchající sexuální aktivitu a hodně štěstí při údržbě na projití STK..

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 31.07.2006 18:47
Docela zajímavá pohled na léčbu...asi těch Fernetů a Becherovek máte na kontě docela dost-vyšší spotřeba alkoholu zajistí degeneraci mozkových buněk...takže si kupte ještě Magistra, Myslivce aj... P.S. [smazáno Adminem] je potravinový doplněk, proto Vám ho nemůže lékař předepsat. Na zdraví !!!

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici Leto 31.07.2006 18:22
Vazeny,Jste jako MUDr Rath.Věřte,že nejlepší lék na všechny choroby je sex!!Atan kdo Vás bude potřebovat tak je už mimo provoz a neprojde STK.hODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI ZBOHADNUTÍ NA NEMOCNÝCH.Jakou máte kondici a chutná Vám.Aco spaní.Přijdte na Chrudimskou pout.Tobogán Vás srovná.

Tranza a výplaty superla 31.07.2006 17:38
už jste dostali zaplaceno? Jen vodí lidi za nos...

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici John Malkovich 31.07.2006 17:33
Docela solidní sajrajt za neskutečnou cenu.Radějí si koupím 6litrů Ferneta .Tam je těch bylinek minimálně 40 druhů a nekurví to v malých dávkách zdraví.Nebo Becherovku,ta taky není špatná.Kterýkoliv doktor Vám řekne,že [smazáno Adminem] je dobrá tak jako podpůrný prostředek k léčbě,žádný zázrak jak se praví.Navíc,pokud by to bylo léčivo,tak Vám ho předepíše doktor,nebo ho dostanete v lékárnách a ne od pochybných distributorů,kteří si mastí kapsu tučnou provizí.

[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 31.07.2006 15:43
[smazáno Adminem] je čistě přírodní produkt z 23 druhů bylin, kořenů a kůr z celého světa. Její základní úlohou je účinkem léčivých rostlin zbavit tělo toxických látek, regenerovat ho,dodat mu potřebnou energii, posílit imunitní systém a tím působit jako prevence proti civilizačním chorobám. [smazáno Adminem] dokáže vyřešit spoustu zdravotních problémů a potíží.Více na : [smazáno Adminem]

CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ??? 31.07.2006 14:38
Je to tam dost malý, celkem děs...a že hrajou dobře? No nevím o tom...HAHAHA!

Široká ulice Max 31.07.2006 11:53
Se shotem radeji nikam a do niceho nechod... Ok? Je to extremistka, bacha! Ohledne pana inžinýra rad pridam polinko pod rozpaalenyy kotel. Tohle tema je sice na tema Siroky, ale snad se neco deje na nasem zimaku - ze by nova tribuna? Tak uvidime, co to bude, i kdyz pro tech 100 vernejch fandu...

A co říkáte na pouť? Bond 30.07.2006 22:54
Pouť k Chrudimi patří, to je jasná věc!

Něco pro naše strážníky Bond 30.07.2006 22:51
Ale chlapi (asi), třeba jsou ještě tolerantnější a jen jim křivdíte. Ona tolerance deseti procent při dvacítce (obytná a pěší zóna) není nic moc. To se opravdu uhlídat nedá. Zdárek.

Aero Klub prič Bond 30.07.2006 22:42
Omlouván se, máte pravdu, asi spekulace.

Aero Klub prič Bond 30.07.2006 22:41
Omyl, byli "vyberaněni" a "vyberánkováni", leč pravdou je, že svoje umění mohli ukazovat mimo zastavěná území. Jinak jich je škoda a Chrudim přišla o další raritu. Poslední dobou to jde nějak volným pádem. Čágo.

A co říkáte na pouť? ja 30.07.2006 14:53
Přesně tak. Aspoň se tu něco děje. Za chvíli to bude poslední akce co tu zůstane. I letní kino nám zruší kvůli Kuštově bytovce.

Aero Klub prič Reski 29.07.2006 15:29
Mno nevím. Já jsem se vždy bavil pohledem na akrobaty při cestě ze školy, což bylo asi mezi 14 a 15 hodinou a když jsem se na ně díval, rozhodně mi nepřišlo, že jsou nad obytnými oblastmi (aspoň nad chrudimskými ne). Každopádně si myslím, že je škoda, že byli odsud vystrnaděni :(

A co říkáte na pouť? Leto 29.07.2006 14:11
Vážená,vždyt to bude brzo to jediné co bude toto pěkné,staré město moci nabídnout.Vše tady upadá a vlastně paradoxně se tato pout k tomu co se v městě děje náramě hodí.A to ještě pokud se budete chtít osvěžit tak Vás jistě potěší,že prý koupaliště bude již viz.mimořádná tepla,v bytovkách v noci kolem 30. Proč rušit něco co je zaběhnuté a městu přinese zisk.Lidé z centra jsou již naučeni.Apokud mají problém tak at opravdu na těch několik dnů odjedou z města.At žije pout a podobné super akce.

A co říkáte na pouť? marketka 29.07.2006 13:34
technicky sluzby mesta chrudim...:)

Podchod na nádraží John Malkovich 29.07.2006 09:46
Mohu se zeptat,jestli náhodou pan Lebduška není doktor a nebydlí v Markovicích u hřiště?Já abych věděl s kým mám tu čest.

Široká ulice John Malkovich 29.07.2006 09:43
Tak do toho jdu s tebou.Ale jak říkala moje babička:"Na každou svini se vaří v pekle voda".Doufám,že pro pana inženýra se vaří kotel oleje. Podle mě není pan starosta nic jiného,než škůdce města a prospěchář.Každý ignorant co ho volí nebo volil,by se měl chytnout za rypák,jít k přejezdu na Slatiňany a pomalou chůzí vyjít vstříc rozjetému vlaku.

Široká ulice John Malkovich 29.07.2006 09:38
http://img203.imageshack.us/img203/3308/sejmout0002xv0.jpg Tady je rozpis firmy,které bude stavbu provádět.Jestlipak tam má náš pan poslanec nějaké tantiéma?

Široká ulice shot 29.07.2006 02:09
Ale ano. Náš pan milovaný starosta a poslanec to má v hlavě opravdu srovnané. Bude pobírat ½ platu za starostování, tj. asi 25 tis. měsíčně, k tomu plat poslance min. 100 tis. měsíčně (se všemi náhradami a nezdanitelnými částkami), tantiémy za působení ve VAKu a EOP, možná ještě kápne něco kolem, podaří-li se dotáhnout některé věci do konce. Potom imunita a havaj. Inu jak pravím, je to nejchytřejší starosta v Evropě. Za nic nedělání královský plat, k tomu prebendy. Jestli budou předčasné volby a náš pan milovaný starosta a poslanec vypadne ze sněmovny, tak zapálím v kostele svíčku a věnuji nějakou kačku do kostelní kasičky. Vždyť přece nějaká spravedlnost na tom světě musí přeci být!

Široká ulice Renegade 28.07.2006 23:54
Víte, pane TRÁVNÍČKU, ani se Vám nedivím....HAHAHA! )

Široká ulice Max 28.07.2006 20:36
To datum je zvlastni...

Široká ulice John Malkovich 28.07.2006 19:26
http://img423.imageshack.us/img423/3425/sejmout0001am7.jpg Vrchnost už vydala oficialní parte.Blbeček se pod to ještě podepsal.Kdyby tak tím podpisem podepisoval i zodpovědnost za veškeré dopady,které mohou nastat.To potom uteče jak malý kluk od posraných kalhot. Je vidět,že to ma v hlavě pan starosta srovnaný.Stavba má trvat do 48.týdne,což je asi 4.měsíce a on ten ocas dopručuje živnostníkům,aby se předzásobili.Tak Smetánkovi navezou 10 tun majolky a do knihkupectví čtyři kamiony knížek,abě měli na vánoce předzásobeno.Páni,jak mi pan ing.Libý leží v žaludku to si nikdo nedokáže představit.Jestli budu mít vředy tak jen kvůli němu.Nedokážu pochopit lidi co ho ty léta volili.

Něco pro naše strážníky John Malkovich 28.07.2006 19:09
Na to bych moc nespoléhal.Třeba chrudimští strážníci neumějí číst,nebo ten co umí je na dovolené.

Pro diskutující - diskuzní příspěvky Administrátor 28.07.2006 08:26
Tak nová verze diskusního fóra je na světě. Pokud objevíte někde chyby, dejte mi prosím vědět. Děkuji.

Něco pro naše strážníky Mexiko 28.07.2006 07:34
Při čtení článku na níže uvedeném odkazu jsem si hned říkal, že ta dohoda "šerifů" je až příliš krásná a k občanům vstřícná, že to snad ani nemůže být pravda. Tak jsem zvědav, zda se k tomu připojí i ti naši "hlídači" či nikoliv. A ten odkaz http://www.autorevue.cz/default.aspx?article=9371

Hurá-letní kino! tohos 28.07.2006 07:00
Loni bylo samozřejmě letní kino ztratový,ale letos je vynikající počasí a na 100% věřím,že by byla návštěvnost dost dobrá. Jen je škoda,že se to nemůže porovnat. Kdo vůbec stojí za jeho zrušením??? DEFENESTRACI od koryt!!!!

Hurá-letní kino! ja 27.07.2006 23:45
Všude se staví letní kina, ale v Chrudimi ho vyměníme za parkoviště. Chrudim je velice zajímavé město ... Ještě, že se blíží volby ...

Podchod na nádraží Leto 27.07.2006 11:40
P.Lebduško,Vy a ten Váš přítel zubař-Pekárek jste Ti kteří něco platí.Tak akorát městu odlákat zájemce o prům.zonu a další nepříjemnosti.Libý,bohužel pozdě taká přišel na to,že Pekárek nic v Chrudimi nemá a schovává se za adresou v Praze.Asi dobře ví proč.Anení sám.To se ale jistě hodí odpůrcům a některým na radnici.Vždyt ty peníze za to opravdu stojí.?

Podchod na nádraží Lebduška Josef 27.07.2006 11:01
Mohu Vás ubezpečit, že ulici i tu zámkovou dlažbu jsme si zaplatili sami. Město na ni nedalo ani korunu.

Podchod na nádraží katcha 27.07.2006 10:48
Ahoj Jirko, to bys neveril, kdo ti pise, promin,ze pisu sem ale uz dlouho jsem se neozvala a e-mail jsem pochopitelne nekam zalozila, chtela jsem ti jen rict, ze se budu vdavat...nemusim...tak se ozvi na mai redka@atlas.cz, nebo KackaGold@seznam.cz, kdyz budes mit chut! Papa, a hodne stesti a zdravi vasi rodince!

Hurá-letní kino! leonid 27.07.2006 10:48
Hurá!!!!! Letní kino na náměstí-můžeme přijet autem a zaparkovat v bývalém leťáku, židli nám na náměstí přinesou! Na náměstí se v blízké době dokodrcáme po schodech!!!!!!

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118  117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.