Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Elitní jednotka Bíba 05.08.2006 21:40
Zdravím pane Radku! Chtěl bych jen zdělit, že v určitosti máte pravdu, ale pokud nevíte o co vše, při této akci šlo, tak ji nekomentujte.V krátkosti vám něco málo přiblížím, vše začalo den předem, přípravou na hromadný seskok a pokračovalo celý den na rozpáleném letišti až do ranních hodin dalšího dne, kdy poslední výsadek opustil letoun. Nevíte jaké je to psychické vypětí, několik hodin čekat ustrojený v plné parádě na to, až konečně seskočíte. Nevíte zda došlo k nějakému zranění po seskoku, a spoustu dalších věcí. Ono se to kritizuje, když u toho nejsme, to umí každý.Tak prosím všechny kritiky naší armády i policie, ať se nechají u těchto složek zaměstnat a poznají na vlastní kůži, co vše to obnáší. Děkuji
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! Bond 05.08.2006 17:01
No ale ty zákazy byly prostě všude v okolí (alespoň blízkém). Nešlo přeci o to šikanovat lidi na zákazech, ale zajistit majitelům atrakcí jejich bezproblémové umístění. Pokud by tam stála vozidla, jejichž majitele nelze lehce sehnat byl by to problém, ale u služebích vozů MP stačilo zabouchat na vrata a požádat o přeparkování. Kvůli ničemu jinýmu tam přeci ty zákazy nejsou. Někde jsem zaslechl termín, že se jedná o nějaké zvláštní užívání komunikací. Opět někdo dělá z komára velblouda a zásadní věci unikají. Jen počkejte až v pondělí či úterý "rozbombardují" Širokou ulici, to bude mazec. Lidi, chce to obyčejnej selskej rozum a ne demagogicky všechno napadat. Ti strážníci se tam nešli najíst nebo si něco soukromě zařídit. Mě taky někdy štvou, ale ohledně úplně něčeho jinýho, ne pro parkování v době konání pouti, tak přízemní nejsem. Řeči o nějakém principu mě v tomto případě nezajímají. Tím končím. Asi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! ANO 05.08.2006 15:52
Naopak. Naprostý souhlas s tou zmínkou o Žižkově náměstí. To ale nevysvětluje, proč stáli právě tam, kde to bylo značkou zakázáno - jiné možnosti byly, jak už tady někdo zmínil.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! Bond 05.08.2006 14:29
Ani policajt, ani osel, ani zamindrákovaný pablb. Půjčování DVD a plnění služebních povinností je zásadní rozdíl. Jinak se domnívám, že existuje (opět) udělování výjimek z místní úpravy. Nevím jestli to vědí, ale lehce si mohli požádat. Pokud ne, jejich blbost, úřad mají u nosu. K parkování na "Žižkárně" jen tolik, že v případě nutného výjezdu je ta vzdálenost od služebny nevyhovující. A teď už slyším a vidím ty ohlasy, kolikrát jste je nutně potřeboval a oni se zabývali zbytečnostma a flákali se. Hold není nad policajto-strážníko bijce, dnes jsou moderní a hájení. Někdy se zadívejte na chování politiků, kteří ty zákony tvoří a raději si nechávají imunitu, aby se jich to nedotklo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! ANO 05.08.2006 11:00
Parkovali tam od pondělka do pátku, značka (B29) tam byla od pondělního dopoledne. Stála tam obě jejich auta (střídavě Fabia i Felicia). Dle sdělení p. místostarosty Řezníčka tam mohli stát v době, kdy najížděly atrakce, jinak měli využít parkování na Žižkově náměstí. Případ prý bude řešen postihem vrchního strážníka (myslím, že by stačilo zajistit, aby se podobný exces již neopakoval, ale o tom už nerozhoduji já)... Hmmm P.S. Kdyby si tu značku posunuli o 5 metrů níž, mohli tam stát a nikoho by to nedráždilo. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! Leto 05.08.2006 08:24
Ale pokud vím už tam neparkuje?Rozhodně ale nemůžeme srovnávat policii a policii.Tito pouze poslouchají.Vlastní rozum-názor nemohou použít!!A ani nevědí kde,kdy,proč a za co.Kolik jich tam ještě zůstalo??Snad jen Vrchní strážník.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! John Malkovich 05.08.2006 08:11
Vím,že to také nemají jednoduché,zvláště když vidí co si dovolují policisté na vyšších místech nebo třeba ministr vnitra Franta Bublan.Ale postavit na náměstí služební auto těsně za zákaz stání,když je okolo i přes atrakce dost místa i třeba v bočních ulicích to zavání opravdu,alespoň z mého pohledu provokací.HAHAHA! Nebo třeba neznalosti:roll:
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! Leto 05.08.2006 07:56
P.Malkovich, nikdo se jich nezastává.Pozor,je pravda,že např.v Plzni -vlak.nádraží tento týden po zaparkování pouze krajem služebního vozu na vyhrazaném místě pro invalidy dostal od vrchního stážníka okamžitý zákaz řízení sl.vozu a asi přijde o řid.průkaz a bude tím i propuštěn.Viz.včerejší tisk.To je však jiné město.Zde je momentálně bezvládí,starosta v Praze a zástupci již před komunálními volbami,tedy si nechtějí škodit.Tedy i místostarosta.A co může řešit-rozhodovat Vrchní strážník?Také pouze poslouchá příkazy.Oni to opravdu nemají v této situaci vůbec lehké.Jsou snad prac.místa?
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! John Malkovich 05.08.2006 07:40
Není náhodou pán také od policie nebo nedělá obecního osla?Ještě když byla ve Smetanově ulici videopůjčovna,tak tady bylo každou chvíli služební auto,stálo v protisměru,v zákazu stání a ještě půl autem na chodníku a cajti si půjčovali DVD.Asi služební povinnost.A k tomu dodržování dopravních předpisů a zákonů.Oni by měli být první,kdo ho nebude porušovat.Ať je to Bublan,Husák a nebo MP.A je jedno jestli je pouť nebo není.Je tam daleko víc míst,kam to auto mohli postavit a ne přímo před značku.Já bych to bral jako provakaci.My můžeme a vy ne.HAHAHA! Podle statistik a udělení pokut a bodů je nejpřísnější policie ve Výchdních Čechách tak ať bere stejný metr i na sebe.Já osobně pokud se někdo z policie dopouští opakovaně porušování zákonů,řídí v opilosti,nechá se podplatit,zneužije informací nechal exemplárně potrestat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! Bond 04.08.2006 23:01
Když nevíš jak to všechno je, tak na to nereaguj. Dneska se všichni zbláznili nad údajnými přestupky policajtů a strážníků. Média jsou rovněž jako divý, ale tohle je zcela jiný případ. Strážníci zaparkovali ještě před umístěním značky nebo plnili služební úkoly a tedy mají výjimku ze zákona. Někdo totiž tu pouť organizovat musí nebo se na jejím organizování alespoň podílet. Nezlob se, ale ty bys to se svými předposra...i názory nezvládl. Zdar. Jo, a kdo jsi bez viny, hoď kamenem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Technoparty CzechTek MIREK 04.08.2006 21:42
Ty budeš asi hodně divnej.Ale když si myslíš že nás tihle mladí potáhnou,tak ať táhnou.Asi budeš tančící technař.Ale s tancem to nemá nic společného.Možná tak záchvatový stav.Jo to je přesně ono.Padoucnice. Jsou to prostě zhulený paka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! John Malkovich 04.08.2006 16:57
No já počkám až se vyčasí,lesní plodiny počkají den,dva,ale kolotoče Vám zatím odjedou.Počasí je přesně takové,jaké si přeji na každou pou´t.HAHAHA! Vždyť bylo načase,aby zapršelo.Tráva vyschla,květiny vydnou,voda v řekách ubývá.Tak ať prší klidně celý víkend.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! kwajdan 04.08.2006 16:07
Když se Ti pouť nelíbí,tak na ní nechoď a běž raději do lesa na lesní plodiny.
Reagovat na tento příspěvek
 
Technoparty CzechTek kokotek 04.08.2006 15:26
No milý diskutující. To že se nějaké skupině vymezí místo není možná, opakuji možná jen taková sranda. myslím, že pro společnost je lepší mít něco pod kontrolou, než nechat rozjet nějaký problémy.Náklady by pak byli ještě větší. a pokud stojíme o to, aby děti byli roboty co poslouchaj a chovají se jak rychlé šípy...tak teda jděte k doktorovi. Mladý jsou tu od toho, aby společnost táhli dpředu - většina lidí z akce stejně skončí u pásu trhu a budou vydělávat na důchodce. A smířit se , že holt tady bude skupinka lidí, který jsou nepřispůsobivý a budou společnost něco stát. Ruku na srdce, ty mladí jsou něčí děti a někdo se podílel na jejich výchově --takže nejdříve zmrskejte jejich rodiče...a třeba i sebe...protože my jsme společnost
Reagovat na tento příspěvek
 
Technoparty CzechTek Agarwal 04.08.2006 08:27
No právě takovéto postoje rodičů, způsobují u dospívajících dětí vzdor a to, že si spíše něco šlehnou. (To nemám ze sebe, ale existují na to docela obsáhlé práce z oboru sociologie a psychologie HAHAHA! . Protože už ve starém Římě věděli, že Cui peccare licet, peccat minus, tedy že Komu je dovoleno hřešit, hřeší méně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! John Malkovich 03.08.2006 16:40
Tam,kam ho jsou nuceni dávat ostatní majitelé aut firem a lidé co tu bydlí.Nebo tam pane nebo pani Leto jsou vidět automobily firem jako je Tako,Sport Pelikán.Ostaně to je nešvar všech ohránců zákona atd..Nesčetněkrát jsem je viděl porušovat dopravní předpisy.Navíc komerčně zaměřenou pouť bych vystrnadil někde na periférii města a ne do centra,protože to se tradicí už nemá vůbec,ale vůbec nic společného.Je to jen komerční záležitost šátoráků a Vietnamců.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici Max 03.08.2006 15:03
Pane/pani Leto, z Vasich prispevku jsem taky nekdy na vetvi, ten kamarad by Vam mel taky troch helfnout...Úsměv Jinak, madam Irax si tady uzila svych 5 minut slavy, nikdo nic nechce, tak uz ji nechte bejt. Ju? Uz tady byly horsi experti, (bojim se to sem napsat, abych ji zas´"nezapnul") nez pani Irax. Max
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! johhan 03.08.2006 14:12
Nebo zrušte pouť!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 03.08.2006 13:41
Mít známého v Bohnicích je prima, aspoň máte nějaké přilepšení a jak vidím i přístup k PC...o)), možná s vámi půjde i na tu pouť, nechá vás svézt na toboganu a vystřelit si kytičku na střelnici..o))). Zkuste přemýšlet nad tím, co píšete...vím..bude to pro vás velmi namáhavé, ale za pokus to stojí !!!
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici Leto 03.08.2006 13:25
Vážená,mám v Bohnicích super známého kamaráda.Jsem přesvědčen,že lze Vás zachránit.Ztoho co a jak píšete je zřejmé,že jste osoba která se před niším nezastaví pro svůj výdělek a to na všem a na všech.Proboha ji už umlčte!!Perla-vekslák těchto stránek.Asi jste musela osobně prožít nedávno v svém životě něco mimořádně strašného,snad přímo horor.Co vlastně potřebujete??Pomůžeme.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 03.08.2006 12:49
Vážené Léto...nikdo vás nenutí, abyste moje příspěvky četl a reagoval na ně..kam a co budu psát je moje záležitost, stejně jako rozhodnutí jak budu využívat svůj volný čas. Věřím vám, že pro vás jsou pouťové atrakce velice zajímavé - podle vašeho projevu jste na nich ztrávil hodně času a ono každé prostředí udělá s člověkem své - jak jste toho zářným příkladem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! ANO 03.08.2006 09:47
A kdo je nutil tam tu značku dávat? Ať si parkují tam, kde není zákaz. Jako všichni ostatní, kteří musí i v těchto dnech na náměstí parkovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! Leto 03.08.2006 09:29
Vážený-ANO,Vy jste asi dárešek pro psychiatra.Poradte strážníkum kam mají dávat v době poutě auta?Ato bych Vás za odměnu ještě zavřel na služebnu,tedy otevřel okna přímo nad tím největším rámusem který z poutě je.Nebo bude nejlepší aby p.Řezníček pro ně zařídil na dobu poutě třeba stanový tábor na Letišti?Co říkáte pane ANO.Prosím pomožte.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! ANO 03.08.2006 08:13
Městská policie jde občanům příkladem. Dohlížela na rozmísťování dopravního značení, které sama porušuje. Zkuste tam zastavit a uvidíte, co se stane! Podívejte se na obrázky (foceno dnes, tj. 3.8.2006, těsně před osmou hodinou ranní, v průběhu pěti minut - nikde nikdo, takže nešlo o "zastavení"): http://img96.imageshack.us/img96/9195/mp1lm0.jpg http://img130.imageshack.us/img130/6306/mp2nb0.jpg
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici Leto 03.08.2006 07:16
Vážená IRAX,nejkrásnější den pro nás všechny,Věřte bude pro nás všechny zcela určitě když nás již konečně v těchto řádcích přestanete otravovat Vaší neomaleností.Nebo snad někdo z nás poravdu z Vás onemocní.Doporučuji,opravdu zkuste dnes odpoledne-kolotoč,střelnici,tobogán a pod.Jsem přesvědčen,že z Vás sousedé na 100m musí být na nervy?Začněte prosím již raději psát do černé kroniky,něco o radnici města a podobné.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 03.08.2006 02:37
Ona to je pravda a na svete skutecne nikdo nemusi zemrit na zadnou nemoc, protoze prirozene neni byt nemocny, ale byt zdravy. Je zvlastni, jak my lide vzdelani, lide veku zazraku a neomezenych technickych moznosti, nejsme schopni uverit, ze neco je jednoduche.... Vzdyt ten nas zivot je prece tak strasne slozity! Neni prece mozne, aby stari ucenci byli chytrejsi nez ti nasi moderni, neni prece mozne, aby prirodni produkty fungovaly lepe, nez ty nase chemicke.... A neni prece vubec pripustne, abychom za nase zdravi platili nejakym pofidernim prodejcum, kdyz u doktora mame vsechno zadarmo! Ze to casto nefunguje? Ze nam chemie otravuje organismus, vyvolava dalsi nemoci a ve finale nejen nepopmuze, ale i ublizi? No a? Ti studovani panove prece vedi, co delaji a jak rikam, je to zadarmo... Oboji je chymera... oni casto nevedi, co delat a zadarmo to urcite neni. Kdyz se podivas na svou vyplatnici a spocitas si, co jsi zaplatil na zdravotnim pojisteni, pridas, co zaplatil tvuj zamestnavatel, zjistis, ze bys se v takove Intre klidne mohla i koupat. Kdybys mel svobodnou volbu, zda pojistovna proplati leky lekari tradicnimu ci alternativnimu. Jenze ty tu volbu nemas, a nejen ty, ale ani lekarska zarizeni nemaji moznost volby, ktera leciva jim pojistovna proplati, proc asi, co myslis?? A ty dokonce nemas ani informace, stale jich je zalostne malo. Moc se osveta v tomto smeru nenosi. Proc? Nu nejspis by farmaceuticke firmy brzy zkrachovaly, kdybychom pouzivali levnejsi prirodni produkty, kdybychom nastartovali prirozenou schopnost organismu samolecby, kdybychom byli vsichni zdravi..... Jiste mas dojem, ze ja ted mluvim jako ten "nejvrchnejsi" distributor Intry ci nejakeho jineho pofiderniho pripravku. Nikoliv. Mluvim jako velmi nemocny pacient, ktery si na vlastnim utrpeni vyzkousel, ze to, co nejlepe funguje, je kombinace obeho. Tradiccni i alternativni mediciny. Lekari dokazi i zazraky Vsechna cest! Ale nekdy je nedokazi, za to je zase dokazi ti, co se obratili ke stare medicine, k prirode. Kez by se tak tyto dva tabory domluvily..... pak by skkutecne nikdo nemusel byt nemocny Tedy nikdo... nemocny by byl jen ten, kdo chce. A ver, ze i takovych je mezi nami hodne Konec citátu... Bohužel jsem tohle nepsala já, ale s každým písmenkem souhlasím...prima den
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 02.08.2006 21:45
Nevím, nevím. Mám pocit, že postačí jedno kvalitní rozhodnutí typu přestavby Široké ulice, či o přípravě prodeje pozemků na Skřivánku a vypukne recidíva. Možná postačí i nějaká nová vyvážená a výhodná smlouva připravená našim milovaným starostou a poslancem p. Libým. Nebo jeho nějaký projev v novinách.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici shot 02.08.2006 21:44
Víte, on totiž jeden nabízí zázračnou vodu, druhý zaručený výtažek z bylin, třetí ochrannou folii proti dosud neobjevenému záření, čtvrtý pilulky co regenerují mozek, pátý speciální přikrývky které vás ochrání pomalu před vším a další a další. Kdyby to bylo tak zázračné, tak by ubylo nemocnic, lidé by neumírali a z nemoci bychom znali jenom z vyprávění babiček. Lékařské fakulty by zely prázdnotou a lékaři by se překvalifikovávali na popeláře a podobná povolání. Navíc, kdyby měl člověk kupovat takovéto věci, tak by musel mít příjem jako arabský šejk. Ve středověku se prodávaly různé amulety, škapulíře, odpustky. Chodilo se do Lurd a pila se voda ze zázračných studánek. Dnes je jiná doba a tak se to šmrncne neověřitelným senzačním vědeckým objevem či patentem, pokud možno z Ameriky nebo Japonska, přidá se odborná studie či posudek neznámého ústavu, uvede se uzdravení lidí které zná jen autor studie, žvásty celkovém vyčistění organizmu, posílení vitality požádá se o ochrannou známku (ta nic o účincích nedeklaruje, ale působí důvěryhodně) a „kvalitní“ zázračný přípravek či přístroj je na světě. A hlavně o tom hodně mluvit, ať lidé uvěří, kupují, a platí. Přitom postačí, budete-li se řídit rozumem a starým příslovím: jez dopolosyta, pij dopolopita, k tomu v pátek bezmasý den , 1x měsíčně celodenní půst. Ušetříte a účinek bude rozhodně zaručenější. A k tomu se může občas i mírně alkohol.
Reagovat na tento příspěvek
 
CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ??? MIREK 02.08.2006 12:38
Jak to tam může být malé,když tam hrajou. Ono to je tak.Kapela hraje a diskotéka pouští. Tak kdo tam vlastně hraje?
Reagovat na tento příspěvek
 
CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ??? ANO 02.08.2006 12:12
Ale mají tam rybičky! To je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek
 
CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ??? LukeD 02.08.2006 11:41
Byl jsem se tam podívat. Dole jsem zaplatil 30,- a vešel nahoru. Je to tam poloviční než předtím. Málo míst k sezení. Není tam žádný odvětrávání, takže je tam nedychatelno od cigaret. No prostě jsme se rychle otočili a odešli s tím, že sem už nikdy nepáchnem. Nedá se to srovnávat s diskoškou U Slejšků kdysi dávno.
Reagovat na tento příspěvek
 
Technoparty CzechTek MIREK 02.08.2006 09:34
Ale mě zajímá kdo to všechno sponzoruje? Že by Paroubek?Asi jo.Je to pořád ještě předseda vlády.Nebo nějaký drogový baron? Doufám že se nenajde nikdo tak naivní a nedomnívá se ,že tam cucají žužu.Ale kdo to všechno platí?
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici Administrátor 02.08.2006 09:17
Máte pravdu, kdybych to stihl podchytit na začátku, tak bych smazal celé téma, ale když už se vyrojilo tolik reakcí přišlo mi to nefér vůči těm kteří již vynaložili svůj čas k napsání komentáře.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Max 02.08.2006 06:36
Neni zac... U Tebe staci vzit si jednou za cas pilulku a ve vedrech dodrzovat pitnej rezim. OK? Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici ANO 01.08.2006 22:56
Dovolím si vás opravit madam: pana Š již policie nehledá, nýbrž jej našla na hraničním přechodu do Rakouska, převezla do Chrudimi, kde mu sdělila obvinění a propustila - je vyšetřován na svobodě.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 01.08.2006 21:41
Pokud myslíte, že "panák" před spaním je zdravější, dejte si ho, nebudu vám to vymlouvat..výrobek, který nabízím alkohol neobsahuje, takže vám opravdu to, co "panák" neposkytne...a k léčiteli s vodou..neznám tu kauzu, ale pokud se dopouštěl podvodů, určitě soud jeho počínání zhodnotí a odmění. Jen okrajově - výrobek, který jsem nabízela má několik ochranných známek, takže nepůjde o vodu z vodovodu, ale o kvalitní produkt, který jak už jsem psala pomohl hodně lidem...hezký večer...
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 01.08.2006 21:37
Děkuji, musím se zamyslet. S tím extrémistou, to je vážné. Dá se to léčit? Nebyl to překlep? Spíše trémista, to by mi sedělo více. Avšak tím, že admin vymazal název onoho zázraku, šance na mé vyléčení opět klesla.
Reagovat na tento příspěvek
 
Technoparty CzechTek shot 01.08.2006 21:36
Neodsuzujte to tak. Jsou tací, kterým se techno líbí. Tak ať se vyřádí, hlavně daleko od obydlí. Prostě někdo má rád vdolky, jiný holky.A armáda si s technaři přeci nevadí, granáty, tanky nebo techno, stejný kravál. Jen by se mělo dohlédnout, aby tam nebyly drogy a mladiství pouze s rodiči. Feťáci - příplatek na zdravotní pojištění. Na jejich dealery vytvořit zákon (něco jako na řidiče) a postupně je pozavírat a HLAVNĚ nepouštět.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici shot 01.08.2006 21:35
Myslím, že nám tady jeden super léčitel se svou zázračnou vodou vyráběnou z veřejného vodovodu, vodou co zdravému neuškodí a nemocnému nepomůže a svými zázračnými extra účinnými, vše léčícími přípravky stačil. Nyní ho sice hledá policie, ale úspěch měl (alespoň pro svou kapsu). Takže, dejte pokoj. Ten panák nějakého likéru před spaním je zcela jistě zdravější.
Reagovat na tento příspěvek
 
Technoparty CzechTek MIREK 01.08.2006 19:35
Dík.Mám podobný názor.Chtěl jsem jenom upozornit na to,že prachy a daleko větší prachy utíkaj všude.Né jenom v Chrudimi.Doufám že někoho nenapadne, půjčovat tak diskutované letiště takové pakáži. Přiznám se, že bych se ani moc nedivil. Ale ještě k těm penězům.Jsou stejně vyhozené za technoparty CzechTek,stejně jako za náměstí-Širokou ulici a podobné stavební blbosti.Taky to je za naše penízky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Technoparty CzechTek John Malkovich 01.08.2006 19:15
C je správně.Já osobně bych vzal práškovací letadlo a nehašený vápno a to byste viděli co by to s těma zfetovanejma nebo ožralejma dreďákama udělalo.Mít takový dítě doma,tak to nerozdejchá.Tatínku vzal jsem si pár lysohlávek,dva litry slivovice a možná v neděli nazdar.Lituju lidi co bydlí nedaleko a celou dobu musí poslouchat zvuk špatně seřízeného stabiláku.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 01.08.2006 19:13
Taky jsem měla babičku a taky házela slupky do kamen a taky říkala, že to vyčistí komín...o))), bohužel jsem si nevšimla, zda je do něčeho balila, v té době přicházely v úvahu staré noviny...hezký zbytek dne...
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 01.08.2006 19:10
Vážená....co jsem a nejsem nechejte laskavě na mém uvážení a rozhodnutí...i kdybych byla fena, pořád na tom budu s hodnotou IQ lépe než vy, protože to, co jste napsala by hned tak někdo nevypotil...přehřátí na vás nemá patrně vliv, takže prima den.
Reagovat na tento příspěvek
 
Technoparty CzechTek MIREK 01.08.2006 18:46
Mám dotaz.Nebo vtipnou hádanku.Kdopak asi platí policajty na Technoparty CzechTek? 1.placeno ve vstupenkách(ty magoři účastníci si to předplatí) 2.policajti včetně pilota a provozu vrtultíku to dělají na vlastní náklady 3.Platějí to daňoví poplatníci? To nebude jednoduchá hádanka. Hezký den.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici ANO 01.08.2006 18:16
No asi máte pravdu. Pamatuji se, že babička házela slupky od brambor do kamen - že prý se tím pročistí komín. Je vidět, že doba pokročila - máme ústřední topení a slupky dáváme do reklamních letáků. Ty babička neměla, možná by je do nich před vhozením do kamen zabalila. Hezký den! Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici Leto 01.08.2006 16:44
Vážená,budte tedy ráda,že jste ženská a ne fena.To jak se obhajujete,potažmoVaš produkt , tak si docela dovedu představit co by jste psala při prodeji prezarvativů.Opakuji,bude pout a takový tobogán by s Vámi zcela určitě udělal zázraky.Akdyž požádáte p.Spilkovou-majitelku tak Vás svezou gratis.Hodně štěstí a pozor ne vedra a přehřátí.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 01.08.2006 15:46
No mělo by se to tak dělat....to je fakt, ale ty slupky zabalený do letáku taky nejsou marný...o)))))
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici ANO 01.08.2006 15:41
Tak já teda letáky ze schránky vyhazuji do tříděného odpadu a slupky od brambor do koše. Hmmm
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici irax 01.08.2006 15:12
Ani já jsem neslyšela, že by tento produkt někomu uškodil, slyšela a viděla jsem spoustu lidí, kterým pomohl...a to, co říkám nejenže říkám - můžu doložit i nálezy jako operační zpráva, další kontrola ultrazvukem (nádor poloviční) a zase kontrola ultrazvukem (bez nálezu)..proto mi vadí, když někdo šmahem odsoudí něco, o čem vůbec nic neví, nevyzkoušel a nemá tedy osobní zkušenost-pouze "jedna paní povídala". Z druhé strany ale chápu i tohle, protože před těmi pár lety-než jsem se přesvědčila bych reagovala asi stejně. Protože ale tohle byla úplně poslední možnost-v případě mé fenečky,ekzaktní medicina nám nenabízela už žádnou možnost ani naději, pojezdila jsem bezvýsledně spoustu už zmiňovaných lidových léčitelů-patrně jsme neměly štěstí, byla bych tehdy ochotná vyzkoušet opravdu cokoliv...tohle zabralo, proto jsem tak skálopevně přesvědčená, že je to velice dobrý produkt.A k poznámce-pokud mám zájem, seženu informace, najdu na netu- ANO, ale musím aslespoň vědět, že něco takového existuje...pak můžu ty informace shánět a vyhledávat...a toto bylo cílem mého článku - nebo i reklamy, pokud chcete. Nikoho jsem nenutila ke koupi výrobku, prostě jsem chtěla dát na vědomí, že existuje. K letákům ve schránce...taky používám na bramborové slupky a odpad-nezamaže to tak koš..o))), ale už se mi i stalo, když jsem kupovala něco, že jsem jela cíleně do určitého obchodu. A svědci Jehovovi ? Vzhledem k faktu, že jsem ateista mě tato skupinka (sekta) v podstatě nezajímá..pokud oni věří v Jehova - je to jejich rozhodnutí, jsou to lidé, kteří jsou o své víře přesvědčeni a nemám v úmyslu je od jejich přesvědční zrazovat - ani já si nenechám od nikoho diktovat čemu budu věřit a čemu ne, nebudu diktovat ani druhým. Obtěžovat se od nich samozřejmě nenechám, prostě si jich nevšímám, nemám o tuto víru zájem - něco jsem o nich početla, něco jsem od nich vyslechla, ale nemyslím, že by to byla pravá cesta pro mne...neznamená to ale, že pro ně ta cesta správná není...prostě co člověk, to individualita...
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici John Malkovich 01.08.2006 13:49
Já vím jediné.Za zhruba 3 roky jsem neslyšel,že by tento přípravek někomu uškodil.Ale taky jsem neslyšel,že by někomu od něčeho pomohl,kromě peněz.A že nejsme na takový prodej zvyklí.Ať si tento druh prodeje ,provozují v USA jako třeba Amway,Avon ,Oriflame.Mě zkrátka tento druh prodeje obtěžuje stejně jako reklama,reklamní letáky(mimochodem-výborná věc na slupky od bramborHAHAHA! Svědci Jehovovy a podobná zvěrstva.Myslím,že takových je nás víc.Pokud mám o nějaký výrobek nebo informaci zájem tak si to dojdu koupit,eventuelně objrdnám po internetu. Pokud by to byl takový zázrak jak říkáte,určitě by to proběhlo nějakou masivní reklamní kampaní,nabízel by mi to lékař,zmíka by proběhla i medii.Já jsem osobně nikde neviděl jedinou informaci,mimo pár stránek na internetu a dealerů.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119  118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.