Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Nejlepší kandidát na starostu J. Káles 15.08.2006 21:54
Nebo spíše proč neuplatnit možnost kroužkování a kroužkovat kandidáty, o kterých si myslíme, že jsou schopni něco pro město něco udělat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu shot 15.08.2006 21:29
Máte pravdu, jsou zde schopní nestraníci, určitě. V Chrudimi je celá řada schopných lidí, Dokázali, že se umí uživit bez politiky, řada z nich jsou zaměstnanci a dobří zaměstnanci mnozí i na vysokých postech. Jiní podnikají a přes všechny problémy s podnikáním, podnikají čestně a úspěšně. Ovšem tito lidé netouží po tom stát se starostou, oni budují svou kariéru po mnoho let a chtějí dosáhnout úspěch v zaměstnání a ne v politice. Navíc, naprostá většina z nich si umí spočítat že vstup do politiky přeruší jejich dosavadní, úspěšnou kariéru a tu politickou by museli budovat od nuly. A protože jsou nestraníci, nemají šanci uspět. Politické strany v Chrudimi, to je jen hrstka lidí řádově 10 až 20 členů. Proto tytéž tváře, totéž chování. Nedokáže-li někdo dát do voleb nějaké sdružení, které by oslovilo voliče a dokázalo postavit kandidátku, pro kterou musí opravdu hledat nové lidi a sestavit jednoduchý program, pak volby nijak nezmění složení lidí na radnici.
Reagovat na tento příspěvek
 
průjezd chrudimí shot 15.08.2006 21:27
No vida. Kdyby tedy naši zastupitelé uvažovali hlavou a nekoupili silnice v areálu bývalé TRANSPORTY od firmy ONIVON byly peníze na výkup pozemků. Město je mohlo vykoupit, nabídnout ŘSD, které by je mohlo městu splácet i několik let (když to šlo při prodeji katastru). A myslím, že by se nenašlo mnoho lidí, kteří by protestovali proti tomu, aby to byla spoluúčast města na výstavbě obchvatu. Nevím, ale možná by se dalo uvažovat i o dotaci či spoluúčasti z fondů EU. Chrudim se mohla dočkat tímto způsobem obchvatu mnohem dříve. Ale co by neudělalo vedení města pro své občany, že ano.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Ferdinand Všetečka 15.08.2006 21:01
Proč volit pořád z řad ODS? Jsou tu přece i schopní nestraníci. Proč nevybírat z nich?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu J. Káles 15.08.2006 20:58
Přesně tak ... :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu ANO 15.08.2006 20:24
 
Nejlepší kandidát na starostu J. Káles 15.08.2006 18:59
Neházel bych všechny radní do jednoho pytle. Myslím si, že bych si mezi nimi dokázal vybrat starostu. No určitě by to nebyl současný starosta a ani jeden z místostarostů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Administrátor 15.08.2006 17:56
Přikládám pro ilustraci fotografii Dlouhé ulice v Praze: Dlouhé ulice v Praze
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Ferdinand Všetečka 15.08.2006 17:04
Milý Johne, politická paměť lidu je velmi krátká. Cožpak by se jinak mohl proboxovat na místo starosty v tomto končícím období opět pan Inž. Libý? Je pravdou, že každý, kdo přijde odjinud bude platit za odborníka. A že v předvolební kompani se bude bít hlava nehlava; a pak si zabere to nejlepší místo. Ale přesto bych ho hledal. Nemáme jinou šanci. Nebo jen nadávat a žehrat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu John Malkovich 15.08.2006 12:53
S tím mohu jen souhlasit..Jen nemůžu pochopit voliče,kteří volí jednu a tu samou verbež do zastupitelstva.Prostě ať dělám co dělám nepochopím.Jak můžou být lidé tak slepí a jdou jak ovce za zkorumpovaným byrokratickým uřednickým šimlem.Kdo se jim nehodí do krámu,toho se zbavíme,viz Trávničkova aféra.Jak může být stále starostou pan ing.Libý,když podle mého názoru městu víceméně jen škodí.Co pro tohle město udělal tak záslužného?To je to co mi nejde do hlavy .Samozřejmě,že s ním se veze i celá parta z náměstí,ale ať tápu ve své paměti,tak si nedokážu vybavit co pro mě konkrétně město udělalo jako pro občana.Ani chodník,po kterém denně chodím a kde nerovnosti dosahují dvaceticentimetrů nebylo město schopno jako jeho vlastník opravit.A když vidím jak město hospodaří tak ať se mi nikdo nediví,že jsem z celé měststké rady zhnusen.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Heinrich 15.08.2006 12:20
Milý Johne, těch pokusů a náznaků, jak na tomto fóru vyburcovat lidi, kteří diskuzi na www.chrudim.cz sledují, k tomu, aby se něco změnilo k lepšímu bylo tolik, že se to nedá spočítat (debata o průmyslové zóně, o prodeji pozemků pro PZ, o aktivitě či pasivitě jednotlivých konkrétních /Půlpán, Broďák atd./ členů zastupitelstva, etc.). Bohužel (otázkou je pro koho) se nic nezměnilo a ani nezmění, natvrdo počítej s tím, že lidé, kteří dnes radnici ovládají, na ní ve valné většině budou sedět i po dalších komunálních volbách. Lidé jsou slepí, rádi dělají za minulostí tlusté čáry, je potom méně konfliktů s těmi, kteří by moc rádi zapomněli na to, jak např. hospodařili s veřejnými prostředky.........
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu John Malkovich 15.08.2006 10:53
Nojo,ale hledej jehlu v kupce sena nebo vezmi na dlani chlup.A taky byste museli vyměnit celé zastupitelstvo,protože -Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti.Málokterý politik totiž ví,že-Chudoba cti netratí,a že platí -Jez do polosyta, pij do polopita. Ona totiž - S jídlem roste chuť.Já vím-Kdo si počká ten se dočká.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Ferdinand Všetečka 15.08.2006 09:34
Milý Johne, ale kdo nehledá, nenajde. Není možné, že by se někdo nenašel. Jinak nám zbývá poslouchat jen chrochtání, mlaskání a řeči o nečisté hře. Návrhuji: nejlepším kandidátem na starostu by mohl být pan ................... hledám, hledám, hledám - až najdu, tak napíšu. Ještě trochu času zbývá.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice johansson 15.08.2006 08:49
 
Nejlepší kandidát na starostu Leto 15.08.2006 07:56
Fidéle,uhodil jsi ne hlavičku.Ten kdo město skutečně rozhýbal/bude se ještě hýbat dlouhá léta/právě zmizel a ještě s imunitou.Ty snad někoho,kdo by v tomto nepokračoval znáš??Málková-to je chodící příklad,ze jsou a je jich hodně lidé kteří se před ničím nezastaví asi adrenalinový sport a k tomu plno peněz.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu John Malkovich 15.08.2006 07:51
"Zkusme najít v této diskusi cizího, který není zkorumpovaný, úplatný a schopný vnést do našeho maloměsta čerstvý vítr." Tak podle těchto požadavků snad jedině Mirek Dušín z Ryclých šípů,protože jak se někdo dostane ke korytu tak mlaská jako prase.Jen si běžte poslechnout na radnici,na krajský úřad nebo do Poslanecké sněmovny jak si prasata chrochtají.HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Fidél 14.08.2006 20:33
Proč pořád jedny chválit a druhé hanět - i když si to zaslouží (mnozí velmi)? Udělejte si statistiku, kdo jak dopadl. Na radnici je třeba udělat při volbách revoluci nebo dopadneme jako v polovině 19. století, kdy naši radní odmítli železnici ( a tu dostalo městečko Pardubice). A proč do našeho života má zasahovat Marry Málková - ta je přece ze zahrádky u Slatiňan. Tam ať si pleje. Možná, že se Beránkovi pomstí. Zkusme najít v této diskusi cizího, který není zkorumpovaný, úplatný a schopný vnést do našeho maloměsta čerstvý vítr. Asi ho moc potřebujeme! Rozhýbat město nebo raděj zmizet odsud???
Reagovat na tento příspěvek
 
průjezd chrudimí ANO 14.08.2006 20:32
Smím se - čistě ze zvědavosti - zeptat, odkud "ze severu Čech"?
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunalky 2006 ANO 14.08.2006 20:26
Ooops! Díky - vyzvednu si ji po skončení volební kampaně. Přiznám se, že jsem to tipnul podle věty "uzavření centra města z historicky přirozeného směru od Prahy a Pardubic", která je dle mého soudu dílem pana P. Pavlíčka. (dokonce bych se vsadil, že nejen tato jediná věta)
Reagovat na tento příspěvek
 
průjezd chrudimí Administrátor 14.08.2006 17:58
iDnes http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice Obchvat Chrudimi se zpozdí ČEKÁNÍ NA SILNICE. Pardubice a Chrudim bude spojovat nová kvalitní silnice. Nic to ale nezmění na tom, že obě města budou i dál ucpaná auty. Chybí jim totiž obchvaty Pardubice - Poté, co se po otevření Wonkova mostu zklidnila doprava v Pardubicích, se řidiči mohou těšit na další dobrou zprávu. V první polovině října se totiž otevře nově budovaná silnice směrem na Chrudim. Do konce listopadu navíc silničáři zrekonstruují i současnou komunikaci, která krajské město s dvacetitisícovou Chrudimí spojuje. Tím ale dobré zprávy končí. Zejména pro obyvatele Chrudimi. Na novou silnici z Pardubic totiž měla podle ideálních plánů hned navazovat stavba obchvatu města. Silničáři ale s jeho budováním začnou nejdříve v roce 2008. Kolem Medlešic se bude jezdit už v polovině října „Dokončení nové komunikace mezi Pardubicemi a Chrudimí se snažíme co nejvíce urychlit. Předpokládám, že pro motoristy ji otevřeme už v první půlce října. Některé další práce u této komunikace sice budeme dokončovat ještě v listopadu, ale ty už nebudou omezovat provoz,“ řekl ředitel pardubické správy Ředitelství silnic a dálnic Bohumil Vebr. Stavba mezi Jesničánkami a Medlešicemi je čtyři a půl kilometru dlouhá a bude celkem stát zhruba 740 milionů korun. „Její součástí je ale také rekonstrukce stávající silnice, kterou rovněž dokončíme v listopadu. Postup bude takový, že nejdříve spustíme provoz na nové silnici a pak budeme opravovat starou komunikaci. Práce budou probíhat za provozu, krátkodobou uzavírku v některých úsecích ale nemůžeme dopředu vyloučit,“ řekl Vebr. Obchvat Chrudimi nabírá zpoždění Podle původních plánů měli silničáři hned v příštím roce začít s budováním dalšího úseku, který by vedl z Medlešic až k výpadovce z Chrudimi na Vysoké Mýto. Obchvat Chrudimi by měl snížit neúměrně vysoký provoz ve městě. „Chrudimí v současné době projíždí okolo třiceti tisíc aut denně. Jejich počet se navíc podle posledních studií každým rokem zvyšuje. Městu už nepomohou žádné další kruhové křižovatky ani jiná dopravní zlepšení. Jediným lékem je obchvat. Aktuální situace je taková, že v této chvíli nabylo platnosti územní rozhodnutí a Ředitelství silnic a dálnic začalo vykupovat pozemky. K tomu má prozatím k dispozici 25 milionů korun,“ řekl starosta města Ladislav Libý. Jenže na příští rok má Ředitelství silnic a dálnic místo dalších 35 milionů, které potřebuje, k dispozici jen dva a půl. „Přednost dostali jednoznačně jiné komunikace, které budou navazovat na dokončovanou dálnici D11. Obchvat Chrudimi proto určitě nezačneme stavět v příštím roce. Nejdříve se tak stane v roce 2008,“ řekl Vebr. Tím se ovšem posune i začátek stavby posledního úseku, který má dopravu přivést až za Slatiňany. Původně měli silničáři naplánovaný start na rok 2009. Celkem si vybudování nového tahu na Vysočinu vyžádá kolem dvou miliard korun. Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj Autor: JIŘÍ TŮMA
Reagovat na tento příspěvek
 
Technoparty CzechTek kokotek 14.08.2006 13:45
Milý Mirku, nejsem technař a možná jsem divnej. A co ty? jsi pivař, dresař, tesař? Copak xenofobia is not dead? Jestli se ti něco nelíbí....tak to můžeš změnit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunalky 2006 Max 14.08.2006 11:37
BINGO. Vyhravas 1. cenu... Plakatek se starostou a jeho podpisem... Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ??? Tomáš Kopecký 14.08.2006 10:12
nevím jak na jiné, ale přijde mi to jako špatně podaná reklama. Navíc když mi 16ti letý bratr mé přítelkyně vypráví jaké to tam je. Kdyby MP dělala více kontrol po celém městě, bylo by méně těchto pochybných podniků, které žijou z nalitých dětí. Pak se možná dospělý člověk bude mít kam bavit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Tomáš Kopecký 14.08.2006 10:06
Musím se vložit, jako rodák z Husovy ulice vím moc dobře jak to chodí tam. Udělej si něky procházku Husovou ulicí a jestli napočítáš špatně parkujicích aut méně než 20 tak méš u mě sud piva. S úpravou široké ulice naprosto nesouhlasím, určite by bylo jiné řešení než tenhle nesmysl kterej odradí nejen řidiče aut. Radši budu dávat přednost sáňkařům, než vidět "lidi" už jen v okolí našich hypersupermarketů. Vítejte v našem mrtvém městě
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Petr Jílek 13.08.2006 21:58
Plně s Vámi souhlasím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu hana 13.08.2006 16:55
souhlasim mozna toho vidi vic z okna trafiky nez z okna radnice.
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunalky 2006 ANO 12.08.2006 18:34
 
Široká ulice Leto 12.08.2006 17:56
Je to tak na půl-doplním.Socha ta by strašila Chrudimáky až tolik,že by ji někdo bud ukradl nebo zcela zničil.Tedy dopředu škoda investic.Jistě města a ta super zakázka.Další,i Jelínek by brzo zjistil,že mu jeho ubohá galeri nevynáší jako akce města a tedy by přeměnil prostory na Noční podnik , ŠANGHAJ-u JELINKŮ.A již ted nemám vůbec strach o to,že by mu to někdo nepřiklepl.On je hoch velice aktivní a šikovný už teď.Ato by ještě na toto mohla být v novém ****hotelu výrazná reklama.
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna Bond 12.08.2006 17:44
Pane "shot", nemohu jinak než souhlasit. Snad kvůli tomu nezměníš názor.
Reagovat na tento příspěvek
 
mylná informace kocourek 12.08.2006 16:31
Ve čtvrtečním i v pátečním Chrudimsku napsali,že se bude tuto sobotu konat v Seči noční hasičské závody.Vůbec to není pravda.Konají se až 18.srpna.Že si to lépe neověří než to napíší.Určitě někoho zmátli a ten vážil cestu zbytečně.Já naštěstí mám kamarády hasiče,kterým jsem zavolal a tak jsem se ušetřil velkého zklamání,ale každý tu možnost nemá.
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna kocourek 12.08.2006 16:18
Člověk nemůže věřit všemu co uvidí a nebo uslyší.A srovnávat to s Vietnamem tak to není rozhodně na místě.
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunalky 2006 Max 12.08.2006 15:09
Vynatek z programu strany/sdruzeni: "Již v minulém volebním období naši zastupitelé podporovali: - řešení dopravní situace obchvatem města - vznik funkční průmyslové zóny (pozn !!!!!!!!) - systém péče o seniory - projekt „otevřená radnice“ – zapojení do práce pro město všech, kteří o to stojí - výstavbu zimního stadionu - bytovou výstavbu pro mladé rodiny a byli proti: - neschopnosti zástupců města koncepčně hospodařit s obecními financemi - protizákonnému způsobu zadávání městských zakázek bez výběrových řízení. - neochotě města stanovit investiční priority a z toho plynoucí nehospodárnosti financování nahodilých akcí. - vydání téměř jednoho sta milionů na to, aby se velké koupaliště s možností sportovního plavání přebudovalo na sice nerezové ale jen poloviční. - uzavření centra města z historicky přirozeného směru od Prahy a Pardubic" A jeste nakonec slibovali: "A úplně nakonec: BLA BLA BLA "...bude v každém případě nejméně jedenkrát ročně letákem do schránek informovat všechny občany, co se z tohoto volebního programu daří plnit i co se plnit nedaří a proč (stejně tak, jak tomu bylo v uplynulém volebním období). Věříme, že naši maximální otevřenost si chrudimští občané nejen přejí, ale i zaslouží." Tak ktera koalicniiii, radnicniii, to je?
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna divokej bill 12.08.2006 11:29
Já jsem pro. Až nějakej bláznivej ajatoláh nebo někdo vystřelí raketu naslepo na evropu a vítr jí zafouká k nám, budeme USA označovat za zrádce, pokud nezasáhnou. USA pravděpodobně zasáhnou, a to i tehdy, když budou mít svoji základnu někde na moři, jak tady moudře někteří radí. A pokud US zasáhnou uspěšně, budeme se plácat po ramenou, jací jsme kabrňáci a že pravdu měli ti, kteří říkali, že základna u nás být nemusí. A češi budou dál jezdit se svými spojenci na černo a budou se tvářit ukřivděně, když někdo bude chtět "zaplatit jízdné". Skutečnost, že US vojáci nepodléhají zákonům země, ve které se nacházejí je vskutku strašidelná. Stejně tak nepodléhají např. jugoslávským, afgánským nebo iráckým zákonům ani naši vojáci, kteří jsou tam na misi, ani žádní jiní.
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna MIREK 12.08.2006 07:21
 
CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ??? dolejš 12.08.2006 01:14
BYL jsem TAM - chodil jsem tam i dříve a musím říci je to SUPER - lepší jak dříve - prostě club,čisto,nezakouřeno,útulno dokonce se tam dá vést při muzice na předním baru rozhovor - nechodí tam žádné děti,je tam vstup od 18 let, hrajou klasickou moderní taneční muziku co jde z rádia ,příjemné posezení - je mi 28 let a myslím si ,že jim popřeju, aby jim to klapalo tak jako ,když jsem tm byl já kdy tam bylo snad 200 bab a jen tak 30 chlapů BOMBA BONTONU HAHAHA! )Držte se, a na ukecané kecálky nedejte TO JSOU TI CO jsou věčně s něčím nespokojeni a budou krafat i do smrti své babičky
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 11.08.2006 22:48
Ale ne. Počítá se s důchodci. Nynější obchodníci budou v Široké ulici sedět na schodech a natahovat ruce pro milodary kolemjedoucích kongresových turistů. Proto schody, aby ta auta mohla jet pomalu a aby měli bývalí obchodníci kde sedět. A pan už Jelínek počítá kolik mu vynese jeho galerie, protože nyní na obyčejném plebsu mnoho nevydělá. Proto se těší na budoucí ruch. Má to jenom jednu vadu na kráse. Co by zde všichni ti kongresmani dělali. Leda že by už konečně někdo postavil tu sochu našemu nejmilovanějšímu a nejchytřejšímu starostovi. Pak by zde bylo turistů požehnaně. Pokud ovšem ne , pak dojde k tomu, jak to krásně popsal p. Jelínek, v centru budou obchody a stánky jak v Šanghaji a večer se rozblikají světla lokálů, výčepů a jiných laciných náleven. A ráno se pod nemilosrdným denním světlem objeví zbytky po vracejících se hostech. Silná vůně všech těch zbytků a výměšků bude odrazovat slabší povahy ke vstupu do centra. A to bude teprve ten pravý puls města.
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna shot 11.08.2006 22:31
No tak si Oli někde přečti jaký že to momentálně probíhá proces s americkými vojáky. Proč například vystříleli celou rodinu a co dělali s jejich 14 letou dcerou. Zkus si zjistit jak se někteří dokázali chovat ve Vietnamu. Ono vůbec není špatné zabrousit i do jiných novin a televizí, než které mají licenci v ČR. Případně si přečti třeba na internetu jak se chovají k Japoncům (není to o mnoho lepší) a jak řeší dopravní problémy v Itálii. Hodně toho najdeš i v takových zprávách jako BBC, VOA News a podobně. Víš, já z toho mám pocit, že se vůči jiným chovají obdobně středověcí žoldnéři na dobytém území. Jinak jsi-li to ty, která o kdysi pracovala na OVS, tak zdravím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna ANO 11.08.2006 18:51
Nebudu - slibuju! Úsměv Ale včera jsi jednu dávku vynechal, že? Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna MIREK 11.08.2006 16:36
Já Ti to povím a budeš to brát taky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna Bond 11.08.2006 13:33
To nemám z NOVY na ty jejich oslavný paskvily se moc nedívám, ale jsou i jiné zdroje informací a někdy čtu i mezi řádky (nejen MfD).
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna Jan Rydl 11.08.2006 09:55
Co není, může být, když už tady budou. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Mexiko 11.08.2006 07:54
Upřímně řečeno/napsáno - na přečtení tohoto příspěvku bych potřeboval věšteckou kouli. Abych pochopil, co tím chtěl autor vyjádřit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! Max 11.08.2006 07:40
Leto, obavam se, ze s Tvoji interpunkci mam mnohem vetsi problem nez se spatne parkujicim autem MP... Sorry!
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! Leto 11.08.2006 06:48
Olinko,jak se říká,vše je v lidech.Jak chcete aby ,hulvát,dělal něco slušného.Věřte,že kdyby denně a to 24 hod dva měst.policajti chodily po celém městě jen kvůli parkování tak by se nenudil ani jeden a to by bylo peněz v měs.pokladně.Budte tedy opravdu rádi,že to je tak jak to je,Je to opravdu hrozné a to někdy zůstává rozum stát.Upozorněte takového a bez zábran Vás pošle někam.Je to výchovou a takz.demokracií.To přináší doba.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie - náš vzor! Olina Kopecká 10.08.2006 23:21
Je to hlavně o tom,že lidi jsou líný udělat pár kroků na víc.Než by parkoval o panelák dál,tak se raději postaví na přechod pro chodce např.u Centrálu tam je to na dením pořádku.A mohli by jsme pokračovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna Olina Kopecká 10.08.2006 23:14
Hold jsi Bond,vidíš to moc akčně.Moc se díváš na filmy na Nově.
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna Olina Kopecká 10.08.2006 23:11
Cituji:o tom jak se dokáží američtí vojáci chovat k civilnímu obyvatelstvu.Tak z toho bych neměla strach.
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna shot 10.08.2006 22:42
Asi raději ne, a vůbec ne, budou-li u nás pro americké vojáky platit americké zákony. Hlavně proto, že jsme suverénní stát a na našem území musí platit naše zákony, to pro všechny, kteří se vyskytují na našem území. Také proto, že základna má za úkol chránit USA a ne nás. A když se jim to nelíbí, ať si postaví plošiny kdesi v moři a na nich ať si své základny rozmístí. Nechci číst v novinách zprávy jak vojáci US army u nás předvádějí to co v Japonsku, Itálii, Iráku a jinde.
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna ANO 10.08.2006 22:31
To tady diskutuješ sám se sebou? Oh my God! Co na to bereš? HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Raketová základna MIREK 10.08.2006 19:38
Díky Mirku.Ale oni si to už nepamatují.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121  120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.