Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ miholl 21.08.2006 17:52
Většinou, a to mám vyzkoušené, si dovolí psát na veřejné stránky, tam, kde to čte x tisíc lidí píšou Ti, co alespoň ovládají český jazyk, ale, jste anonymní co?
Reagovat na tento příspěvek

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Agarwal 21.08.2006 17:48
No právě Úsměv , střední škola je v dnešní době nic moc vzdělání. Vlastně úplné minimum pokud se bavíme o vzdělání jako takovém a ne o řemesle. Jinak z vlastní zkušenosti: ještě jsem nenarazil na kvalitního pracovníka z bezpečnostní agentury, který vykonával hlídací službu v supermarketu atp. Teda alespoň kvalitního podle mích představ. (Pravda je, že jejich kvalita odpovídá jejich platu) Znám ale jednu účetní z bezpečnostní gentury a to je vzdělaná a kultivovaná paní a rozhodně její místo není poslední štace před pracákem Úsměv .

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Max 21.08.2006 17:38
Cim jsem Vas tak nechutne urazil? Ze jsem se Vas zeptal kdo jste? Vy mate na damu (ale Vy ji NEJSTE ani omylem) velmi nevybiravi slovnik, ne nepodobny jedny prispevovatelce tady na foru... Neznam nejakou pani Nepovimovou ani Vas jen vim, ze to, co tady popisovala a co Vy tady hajite, je beznou rutinou.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ miholl 21.08.2006 17:22
Mám pocit, že tato stránka obsahuje jen a jen názory lidí, né nechutné urážky, které vedete vy a milá paní Nepomívová. Jedna informace pro Vás, celá Chrudim zná tuto paní jako K...U, která se na mateřské nudí a má pocit zakomplexované 70ti leté paní. Nejsem ani svědek, ani paní Jetmarová, jsem jen člověk, který zná velice dobře vlastnosti a povahu p. Nepomívové!!!!!!!!

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Max 21.08.2006 16:37
A Vy jste kdo? Ocitej svedek? Pani Jetmarova? Skrytej agent? PS VB? A ta pani, ktera si nenechala libit ztrapneni je podle Vas urcite spekulantka od konkurence, ze jo. A jeste nam povezte pohadku o Cerveny Karkulce a bude to... A jeste Vas bonbonek... "Až v tomto státě nebudou lidé krást, nemusí si hypermarkety najímat ostrahu." Pak gratuluji, mate zajistenou praci na 10 generaci dopredu na celym svete... Max

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ miholl 21.08.2006 16:15
Vážený neznámý, jsem Vašim příspěvkem dost dotčena a takových bude víc, nenechám si Váš názor pro sebe. Jsem pracovnicí jedné bezpečnostní agentůry již 11 let a mám středoškolské vzdělání s maturitou. Toto zaměstnání je pro mne velice perspektivní a Váš názor, že je to poslední štace před pracovním úřadem mě uráží i přes tu větičku, že těm slušným se omlouváte!!!!!!! Pokud máte pocit, že tuto práci vykonávají lidé bez vzdělání a jsou to troubové, které najdete tam, kde je postavíte, ráda Vám domluvím exkurzi!!!! Ale, taky mám pocit, že pomlouváte něco, o čem nemáte ani ponětí. Již delší dobu není ostraha jen sedící důchodce na vrátnici s páskou ZS! Jo, abych nezapomněla, přečíst si pár rad v novinách a podívat na pár negativních poznatků v televizi není vše, je taky spousta pozitivů, ale ty se nezveřejňují, mám pravdu?

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ miholl 21.08.2006 16:02
Reaguji na příspěvek. Článek o chování ochranky na HPN Chrudim, který píše paní není zcela pravdivý! V žádném případě ochranka nikoho neodtahovala od pokladen, nikomu netrhala zip na kabelce.Podle mého názoru jsou to vymyšlené fakta, je vidět, že milá paní nemáte co dělat a vyhledáváte konfliktní situace, Váš příspěvek je toho důkazem a plný lží.Až v tomto státě nebudou lidé krást, nemusí si hypermarkety najímat ostrahu. Paní, přemýšlejte nad sebou, jsou užitečnější věci než urážet druhé!!!!!!!!!!!!!!!

Je cenzura na těchto stránkách? Administrátor 21.08.2006 15:50
Dobrý den, tak problém byl vesměs opraven, pár záznamů, cca 5 ještě chybí, ale zkusím je dohledat a uložit. Za problémy se omlouváme. Admin

Senátní volby Katatonia 21.08.2006 10:08
1000% souhlas, pane Doležale. Petr Pithart je člověk, který pro tohle město udělal skutečně minimum, pouze mu vyhrané volby zajistily luxusní život. To jsou skutečně chrudimští voliči takové tupé stádo, že si to neuvědomují? A nebo se proti Pithartovi opravdu nenašel dobrý kandidát? Nevím, kde je pravda, nicméně pro mne bude lepší každý kandidát, který v Chrudimi bydlí, tedy lépe skutečně žije a tráví čas, vnímá potřeby města a ze své funkce senátora je a bude schopen městu přinést zájem těch, kteří např. rozhodují o přidělování peněz ve vztahu k výstavbě obchvatu, a nebo zájem investorů, kteří zde skutečně vytvoří nová pracovní místa a pomohou řešit problém nezaměstnanosti v okrese Chrudim spolu s růstem mzdového ohodnocení tak, aby okres Chrudim nepatřil k těm nejhůře placeným v zemi.... Takže pokud se kromě pana Trávníčka (který je z tohoto města a čas zde tráví) nenajde lepší kandidát více spjatý s Chrudimí, jistě není proti Pithartovi lepší volby.... Hlavně se již neřídit tímto dialogem: "Tak mámo, koho letos? Ale táto, koho jsme volili minule? No, přece Pitarta. Tak mu to zas hodíme, vždyť on to tam dělá dobře" Co dělá dobře???????????????????????????

Nejlepší kandidát na starostu Katatonia 21.08.2006 09:54
S tím Macelou to myslíte vážně? To má být kandidát, který stojí za povšimnutí? Osobně také nemám nic proti panu Málkovi (možná jen ten věk, takhle mladý starosta by byl opravdu raritou ve vztahu k městu s počtem obyvatel přes 20 tis.), ale Macela to je skutečně představitel tzv. starých známých časů (nemyslím před rokem 1989), to není záruka změny ve způsobu řízení města a především efektivní správy jeho financí bez zbytečného vyhazování. A pokud se podíváme na KDU-ČSL na té celorepublikové úrovni, kdo se chce spoléhat na stranu, která předvádí takové názorové kotrmelce, jako právě tato? Chvilku doleva, chvilku doprava, jak to zrovna vynáší a kam fouká vítr (nebo jejich vedení); hlavně, že se kouří z hlavně a vezeme se na korbě pohodlného vozu......z těch mi fakt není dobře, koukněte na Pitharta (KDU-ČSL), kterak Chrudimi pomohl......a hlavně to vnímejte reálně, jak se Chrudimi změnila a zlepšila z hlediska kvality života, infrastruktury, komunikací, prácovního uplatnění....atd. za dobu jeho KDU-ČSL fungování v senátu......

Senátní volby Jan Doležal 21.08.2006 09:51
Jen takové malé zamyšlení. Proč chtějí herci, zpěváci, bývalí sportovci, zkrachovalé existence jít do senátu??? Co tam takový člověk může udělat? Vždyť je jen nastrčenou figurkou strany, aby s ním mohla manipulovat. Takový člověk, který se v politice nepohybuje, neumí číst v připravovaných zákonech mezi řádky je ale občanům na nic!!! Souhlasím s tím, ať kandidují ti, co již něco dokázali, v politice jsou znalí, nebo pracují v oblasti, která je pro společnost prospěšná a je vidina toho, že by v této oblasti, nebo spíš pro tuto oblast dělali i něco po svém zvolení! Vezměme kupříkladu jméno Pert Pithart!!! Katastrofa, hrůza. Těží jen ze svého jména, ale pro svůj obvod neudělal vůbec NIC!!! Jen samé řeči a zas jen řeči. Já vím, že slovem neublížíš, ale volič by si měl uvědomit, že hezká slova nemůžou obvodu pomoci!!! A zákonům taky moc neprospějí! Pithart do důchodu!!! Ať kandidují opravdu jen ti, co již ukázali, že něco umí, je za nimi vidět kus práce a né jen jejich peníze!!! Volba do senátu v našem obvodu je těžká. Já říkám stop Pithartovi. Ostatní jsou sice nevýrazní, ale určitě budou lepší než on. Moje volba je tato: www.jaroslavtravnicek.cz - dobré názory a snad i skromný člověk který Chrudimi hodně pomohl!!!

Nejlepší kandidát na starostu Jan Doležal 21.08.2006 09:38
Nic proti Romanu Málkovi, on je jen využit nebo zneužit, neboť hned za ním – Miloslav Macela a Tomáš Kopecký. To jsou lidé bytostně spjatí s dnešním tunelováním peněz a majetku města. Jen vzpomeňte na nákup komunikací v Transportě, prodej bývalého katastrálního úřadu nebo naposled rekonstrukce Široké ulice s „řízeným“ (nebo „nařízeným“) navýšení nákladů. Jsou součástí radniční koalice, která toto a další má na svědomí.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Katatonia 21.08.2006 08:45
V případě dítěte je to určitě složitější (myslím ta příma obrana neprávem osočeného), jelikož ochranka v součinnosti s pracovníkem Hypernovy si asi dovolí ještě víc, když necítí autoritu dospělého. Opět bych navrhoval, pokud se to stane dítěti, zapamatovat si jméno člena ochranky, případně pracovníka té Hypernovy a s přímou stížností se obrátit na vedení Aholdu, vedení chrudimské Hyperboudy se Vám určitě vysměje. Domnívám se, že oficiální stížnost na centrálu majitele Hypernovy musí být řešena. Situace v jiných hypermarketech Hypernovy je, domnívám se, zcela odlišná (jde především o větší města, kde je kvalitní konkurence hypermarketů; ona je sice v Chrudimi cca taky, ale vedení tohoto super obchodu a pracovníkům chrudimské hyperboudy to jaksi ještě nedošlo, a proto se k zákazníkům chovají tak, jak je zde v diskusi popsáno) Kontakt příkládám (www.ahold.cz): AHOLD Czech Republic, a.s. a Ahold Central Europe, s.r.o. Radlická 117 158 00 Praha 5 Nové Butovice tel.: +420 234 004 111 tel.: +420 257 297 111

Nejlepší kandidát na starostu Ferdinand Všetečka 21.08.2006 07:51
Pan Jelínek hoří jako briketa. Mohl by od něj vyhořet i ten zbytek Chrudimi, který ještě stojí.

Nejlepší kandidát na starostu Mirek 21.08.2006 05:48
Proč chcete kazit charakter lidem,jakým je Ruda.Nechápu.

Široká ulice Mirek 21.08.2006 05:45
Nechci obhajovat něčí názory.Ale Třída míru je v Pardubicích jenom malá ulička.Chrudim je po všech stránkách mrtvé město.Ale jací lidé, takové město. Amen.

Nejlepší kandidát na starostu Kvedlačka Pepa 20.08.2006 23:44
Dobrý den, fotograf Vařejka nemůže dělat Chrudimského starostu, protože je to mimozemšťan. Tak pozor na ně.Lepší by byl pan Luboš Jelínek, který už to stejně všechno ve městě řídí.Jen si toho ještě nikdo nevšimnul.

Široká ulice Max 20.08.2006 21:40
A Vy jste do tedka stala v Siroke ulici pred obchodem? Tak to se jdete naprasit na MP a dejte si samokaznici, jelikoz tam je/byl zakaz stani/zastaveni. Vy muzete zastavit na Tride miru v Pardubicich, pred obchodem? Na Tridu miru je zakaz vjezdu mimo BUS a zasobovani... Bydlim rovnez v okrajove casti smerem na Markovice a jet jednou nebo druhou stranou mi vuubec nevadi. Howgh

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ hel 20.08.2006 20:17
Zřejmě se v těchto věcech vyznáte, prosím, poraďte, co má dělat nezletilé dítě, je-li v Hypernově tak to napadeno ochrankou? Radila jsem dceři, kdyby někdy začala omylem "pípat pokladna, jako se to stalo mně, aby odmítla jakoukoli prohlídku, dokud nebudou zavoláni rodiče. Co když ale dítě nemá u sebe mobil? Děkuji. Jinak souhlasím s tím, že chrudimské super a hypermarkety za pardubickými silně pokulhávají jak sortimentem, tak cenami. Nebo jinak - Chrudim silně pokulhává za Pardubicemi. Když už tady radní nědělají nic pro rozvoj města, jen se to tu snaží úplně umrtvit likvidací aut v centru, měli by se aspoň postarat o možnost rychlé dopravy do Pardubic - však my už si tam nakoupíme )))

Široká ulice hel 20.08.2006 20:07
Souhlasím s tím, že "přestavba " Široké ulici toto město dorazí. Bydlím v okrajové části směrem na Markovice a cesta kolem Chrudimi , použiji - li okruh a nepojedu přímo na náměstí , je pro mně dlouhá 7 km. Přestavba rozdělí definitivně město na dvě části : na kopci a pod kopcem. A turisti? Co by tu hledali? A k obchodům na Široké - nezlobte se na mne, ale v dnešní době je obchod, před kterým nemohu zastavit autem, obchodem odepsaným. Ještě že do Pardubic je to kousek, tam město žije a radní dělají vše proto, aby tomu tak bylo i nadále.

Je cenzura na těchto stránkách? Administrátor 20.08.2006 18:09
Dobrý den, cenzura na těchto stránkách není. Jak jsem nechal vystaveno v diskusním fóru na konci minulého týdne, našemu poskytovateli webhostingu se zrovna nezdařil upgrade databáze. Hlavní problém byl s kodováním čestiny, u některých tabulek bohužel stále přetrvává. Navíc jsem dnes zjistil, že tabulka obsahující záznamy o uživatelích má nyní pouhých cca 70 záznamů z původních cca 700. Většina účtů byla nějakým způsobem smazána. Požádal jsem o obnovu ze zálohy. Snad bude během zítřka již vše v pořádku. Za způsobené problémy se omlouváme. Admin

Nejlepší kandidát na starostu Ferdinand Všetečka 20.08.2006 17:18
S názory pana Málka opatrně. není to nějaký příbuzný paní Marie Málkové ze Slatiňan. Pak by se jednalo o nabourání naší diskuse od této dámy z ODS. Návrh hostinského je jednou možností. Co ale takhle pana fotografa Vařejku. Umí mluvit, poslouchat, ale dokáže se i prozíravě dívat, pozorovat a zaznamenávat. Takový člověk by se mohl stát starostou. Dělat starostu nemůže být žádný velký problém, když to zvládl i Ladislav Libý...

Nejlepší kandidát na starostu Jan Málek 20.08.2006 13:25
Starostou musí být člověk znalý místních poměrů. Navrhuji majitele nějaké chrudimské restaurace např. pana Lédla z Modré hvězdy. V úvahu připadá jještě pan Švihálek z chrudimské Balustrády.

Je cenzura na těchto stránkách? Bouře 19.08.2006 19:47
Určitě ano.Také často musím měnit ,tvář,.Snad nám to někdo vysvětlí,nebo se o to pokusí??Děkujeme.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Cenzura www.Chrudim.cz 19.08.2006 08:55
A víte,že se vůbec nedivím.Pokud tam zaměstnávají jako ochranku šoumeny,které vyhodili z jiného zaměstnání pro zlodějinu a teď hlídají druhé,aby nekradli,no to je potom Kocourkov.Zloděj křičí chyťte zloděje.

Široká ulice Cenzura www.Chrudim.cz 19.08.2006 08:51
Móóóóoc hezký.No a kdyby konšelé měli nějaké peníze navíc,tak by mohli nechat posunout kašnu.Není totiž uprostřed náměstí,ale je trochu blíž k masně než ke kostelu.Úsměv .Ale vrchnímu na radnici to neříkejte,on je tak blbý,že by se toho chytnul.Bohužel, škoda

KORUPCE Cenzura www.Chrudim.cz 19.08.2006 08:45
Někdo je uklidil.To Ti můžu říct naprosto přesně.Když je naše policie a justice tak neschopna a nedokáže se s tím vypořádat sama,tak by se mohlo udávat,jako za protektorátu.Zkusit se musí všechno.Ale ono je to stejně pro kočku,protože mnoho těch co by korupci mělo zabránit úplatky berou taky.

Je cenzura na těchto stránkách? Cenzura www.Chrudim.cz 19.08.2006 08:40
Již jsem byl registrován pod jménem Edimax a Malkovich a obě jména jako zázrakem zmizely.Zajímalo by mě jestli i na tady těch stránkách existuje cenzura a přispěvatelé,kteří nesouhlasí s praktikami,které se v našem městě točí okolo vrchnosti jsou vymazáni.Máte někdo podobnou zkušenost?

KORUPCE Bouře 19.08.2006 06:52
Odkud jste spadl-kdo Vás nastrčil.Libý,Čechlovský a pod.Nejste z ODS.Zeptejte se Trávníčka jak se tady řeší tr.oznámení.Akolik jich bylo a na koho.

KORUPCE Bouře 19.08.2006 06:49
Vážený,žasnu a nestačím se divit.Pochybuji,že jste odněkud nespadl.Tedy-na úřadě je oddělení na potlačování korupce.Otázka-čí ste zaměstnanci,pod koho spadáte.Vy tak asi akorát pokud jste,můžete potlačovat právě opak.A ještě,kde skončilo plno trestních oznámení na radní,často si podávali i jeden na druhého.Nikdo je nešetřil,bylo vždy odloženo a nakonec to pomohlo při likvidaci jediného,Trávníčka.Nejste také ODS??

KORUPCE Prima Vista 18.08.2006 20:42
http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=819: Vážení návštěvníci www.chrudim-city.cz, v zájmu zefektivnění boje proti korupci je zřízena e-mailová adresa, na kterou mohou občané zasílat informace o možném korupčním jednání zaměstnanců Městského úřadu. Lze využít i telefonního kontaktu. e-mail: korupce@chrudim-city.cz telefon: 469 645 238 Uvítáme, jestliže poskytnete konkrétní a ověřitelné údaje, popř. sdělíte i kontakt na vás. Zpracováním informací a jejich vyhodnocováním je pověřen útvar interního auditu. Občany současně upozorňujeme, že činnost útvaru interního auditu nenahrazuje činnost orgánů činných v trestním řízení. Máte-li podezření, že byl spáchán trestný čin, obraťte se i na příslušný policejní orgán, státního zástupce či soud.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Katatonia 17.08.2006 11:29
Tohle hodně souvisí s tím, jaká squadra je v tomhle rádoby hypermarketu zaměstnána (jedna věc) a dále jak ým způsobem jedná vedení Hyperboudy se svými zaměstnanci. V prvním případě, pokud je ohodnocení zaměstnanců cca na úrovní podpory v nezaměstnanosti (nízké nároky na kvalifikaci=nízké ohodnocení), případně o něco málo víc, potom je samozřejmé, že si zaměstnanci takové práce neváží a patřičně to dávají najevo přístupem k zákazníkům. Ve druhém případě, pokud zaměstnanci pociťují frustraci z důvodu chování vedení chrudimského hyperbaráku, který jim možná v jednom kuse předhazuje, že nejsou nic, že mohou kdykoliv jít, že na jejich super místo čeká dlouhá fronta hladových, potom je nabíledni, na kom si takový LIBÝ pocit mohou vybít..... Je to zákazník, který po nich něco chce a nebo třeba nešťastnou shodou okolností u něj zapípá zlodějský alarm.......tak ho v prvním případě pořádně vyfuckujeme, anebo ho ve druhém případě exkluzivně před zraky všech prolustrujeme, zneuctíme a když jsme náhodou nekápli na zloděje, ale na náš omyl, tak si alespoň v duchu na chvíli pocitově zamasturbujeme, že jsme si mohli zprostředkovaně vybít zlost teoreticky vůči managementu, ale prakticky na člověku, který už do takového prííma zařízení vůbec nepáchne a tím Hyperboudě nepřinese ani korunu zisku! Osobně volím Pardubice, nesrovnatelné s Chrudimí, doporučuji....8-))

Nejlepší kandidát na starostu Max 17.08.2006 10:11
Prima, tak uz vim, koho nevolit... Je to vetsina ritovlezu z rad KDU-CSL ("...jdu blejt, velebnosti"), kteri vytvori radnicni koalici a nic se de facto nezmeni. Max

Nejlepší kandidát na starostu shot 16.08.2006 22:50
Máme smůlu, nikdo se nenašel, kdo by dokázal nést kůži na trh. Takže volit můžeme zase jenom staré známé. Jiní na kandidátkách nebudou. A ti opravdu noví, ti jsou na nevolitelných místech. Takž snad jedině vzpouru a volit ty strany, které dosud v zastupitelstvu nejsou.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Leto 16.08.2006 22:42
Super,zkuste si např.reklamaci.!Zahradní obuv za 150 kč pár za 3týdny roztrhané.Že prý samozřejmě viz.zákon 30 dnů.Bude 19.8.06.Dnes info.informace prodejny-co chcete ještě je čas.Obsluha-mimořádná,nikdo o ničem neví prý oni zboží pouze prodávají!!Pokud potřebuji poradit s výběrem,tak at jdu do jiné prodejny.Mají prý sice někoho kdo zboží by měl rozumět ale mám smůlu-je na dovolené.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ René Prchlický 16.08.2006 20:35
Schodou okolností jsem byl o této celkem obvyklé šlamastice informován ještě před tím, než jsem si ji přečetl na internetu. Skutečně v globále rádoby bezpečnostní agentury jsou díky mzdám hraničící se zákonným životním minimem přístavištěm a jakousi jistotou pro lidi, pro které je to poslední štace před evidencí na pracovním úřadě. Těm pár kvalitním se omlouvám, ale nejsem si jist, zda existují... Podle svědectví paní Nepovímové došlo hned k několika porušení zákona ze strany pracovníků ochranky. Členové ochranky mají naprosto stejná práva a povinnosti jako jiný běžný občan a není jim zákonem dána jaká-koliv pravomoc veřejného činitele. Tzn: mohou zadržet potenciálního pachatele trestné činnosti a to na dobu nezbytnou do příjezdu státní či městské policie. V žáném případě nesmí komuko-li nahlížet do soukromých věcí!!! Pokud došlo k veřejné exekuci, těmito pracovníky, je tu zákon na ochranu osobnosti. O slušném chování samotných zaměstnanců bezpečnostní agentury raději pomlčet. Zaměstnanec kvalitně proškolený od svého zaměstnavatele by se nikdy takového chování nikdy nemohl dopustit. Vážená paní Nepovímová, toto bych si skutečně nenechal líbit a samotnou Hypernovu by to přišlo velmi draho. Ona si totiž najímá neprofesionály a tudíž je zodpovědná za důsledky jejich chování.

Nejlepší kandidát na starostu kwajdan 16.08.2006 20:32
Takový řečičky slibuje každý,co chce vstoupit do politiky. Ale potom skutek utek. Hlavně,že hrabu pod sebe.

Nejlepší kandidát na starostu Ferdinand Všetečka 16.08.2006 20:06
Milá kandidátko, již nebudu hledat. Jsi to Ty. Doufám, že vystoupíš ze stínu a dále nás budeš oslovovat.

Nejlepší kandidát na starostu Artific 16.08.2006 19:49
Zdravím všechny starostu chtivé, Můj názor je, že ať tam bude kdokoliv, stejně to nebude stát za nic.Starosta je jen figurka jako všichni ostatní v politice vysoce postavení a bez souhlasu radních nemůže sám nic. Jde o to, že lidé si volí toho koho htěj a pak na něj nadávaj a leží jim v žaludku. Lidi, vzbuďte se a sundejte ty klapky z očí, všechno je naše volba a tak nadávat si můžem jen sami sobě, že jsme ty lidi volili.To je jako když si koupím nějaký výrobek, o kterém reklama tvrdí, že je skvělý atd. , ale pak zjistím, že to tak není a že mi vlastně nevyhovuje.Vynadám výrobci či prodejci? Vůl jsem přeci já že jsem si ho koupil a je to můj problém že mi nevyhovuje tak jak jsem si představoval. Tak je to i s volbama. HAHAHA!

Nejlepší kandidát na starostu Bond 16.08.2006 19:30
No, tak to je bomba. Nevolím je!

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Artific 16.08.2006 18:53
Dobrý den! Rovněž bych se chtěl podělit o zážitek z Hypernovy, tentokráte z Pardubic.Rovněž se nám stalo, že po zaplacení nákupu vrátila paní pokladní mé manželce o 100,- kč méně a tak jsme volali vedoucí směny.Paní z pokladny ji informovala telefonem a když vedoucí přišla, měla již vyjetý nějaký doklad o pohybu transakcí na dané pokladně a tím i přehled kolik peněz by v ní mělo být.Kasu přepočítali přímo na místě a samozřejmě v kase byla navíc naše stokoruna. Peníze nám vrátili a omluvili se obě dvě, jak vedoucí směny, tak i paní z pokladny.Někdo by si mohl říct že šlo jen o stovku, ale i to jsou přeci peníze.Žeby šlo o vědomé "okradení" zákazníka ?.... Myslíme že ne. Chápeme, že se to stát může, neboť sedět tolik hodin u kasy a provádět ten jednotvárný pohyb, není jistě nic záživného. Ale vše se vyřešilo v klidu a slušně, tak jak se patří. Zkrátka Chrudimská Hypernova nesahá té Pardubické ani po kolena. Naštěstí máme na výběr kde v Chrudimi nakoupit a nakonec, do Pardubic to není tak daleko. Ok?

Nejlepší kandidát na starostu waterway 16.08.2006 18:50
Ostatní kandidáti vskutku stojí za pozornost, už jen proto, že vesměs byli členy (do dnešního dne) vládních stran: KDU a US. Sorráč. Ale to i zprofanovaná ODS má na kandidátce víc čerstvých tváří. Úsměv

Nejlepší kandidát na starostu myš 16.08.2006 18:29
Jak sleduji jednotlivé hlasy,usoudila jsem,že nejlepší kandidátkou na post starostkyně jsem já.Jsem nestranice,nezatížená žádnou politickou minulostí,jsem vzdělaná,bez jakýchkoliv vazeb na kohokoliv v Chrudimi kromě silné citové vazby právě k městu,jehož zájmy bych hájila a prosazovala i za cenu osobních ztrát.Najděte mi někoho s takovými kvalitami!!!!!

Nejlepší kandidát na starostu Glen 16.08.2006 17:50
Co třeba taková Koalice pro Chrudim?! http://www.roman-malek.cz Lídrem je mladý energetický člověk jménem Roman Málek. To může být zajímavá volba - na svůj věk relativně zkušený, zatím snad nezkorumpovaný, plný ideálů Ok? A i ostatní kandidáti stojí jistě za povšimnutí.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ broskef 16.08.2006 16:37
Dobry den, podelim se take s jednim starsim prispevkem, ktery se mi stal, shodou okolnosti, take v Hypernove Chrudim. Je to jiz cca. 2-3 roky nazpet, bezny nakup, platba v hotovosti (placnu) 650 kc. Manzelka zaplatila 1000,-Kc (tisicikorunouvou bankovnou), mladik u kasy vsak vratil pouze 150 Kc. Ihned jsme se ohradili, ze by mel vratit jeste 200 Kc, nacez mladik odvetil, ze si neni vedom, zda nam dvousetkorunouvou bankovku vracel nebo nevracel. Byla zavolana manazerka/vedouci smeny, pokladna byla zavrena a mladik s manazerkou sli nekam prepocitat penize v kase. Cekali jsme jeste s malym ditetem asi 40 min, kdyz prisli nazpet a vratili nam nasich 200 Kc. Avsak, zadna omluva, nic takoveho se nekonalo. Moje otazka vsak je, co kdyby se vratili a rekli, ze v pokladne nic neprebyva, jak bych se mohl proti tomu branit? Chapu, ze penize musi prepocitavat v ustrani a take ostatni zakaznici nemusi vedet, jaka je trzba (kolik penez je v pokladne), ale jak bych se pak mel domahat svych 200 Kc ??

průjezd chrudimí jaromir 16.08.2006 16:10

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Heinrich 16.08.2006 14:33
Zajímavé, osobně bych navrhoval přímý kontakt vedení společnosti Ahold s odkazem na konkrétní osoby, případně s požadavkem na uhrazení vzniklých škod na Vašem osobním majetku. Nicméně, konkrétně vzato k tomuto rádoby hypermarketu, lepší je zajít do Kauflandu, levnější zboží, slušný personál atd, případně pokud milujete Hypernovu, Pardubice rozhodně nejsou špatnou volbou. To, co společnost Ahold postavila a provozuje v Chrudimi jako Hypernovu, se s kvalitním a na zákazníka orientovaným moderním hypermarketem opravdu nedá srovnat, lituji těch, co tam chodí nakupovat...

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ NEPOVÍMOVÁ MARKÉTA 16.08.2006 13:53
chci se podělit o dnešní zkušenost s jednáním se zákazníky v Hypernově Chrudim dnes jsem si byla koupit v tomto obch.domě 2 minerálky-bohužel jsem si neuvědomila že mám v kabelce již dříve zakoupenou a téměř prázdnou voňavku ,která má nalepený kód ve víčku. Po projití pokladnou na mě upozornilo signalizační zařízení,byla jsem ihned i s dítětem v kočárku odtažena ochrankou ke stolku s kávovarem ihned u kasy,tam se objevila paní v civilním oděvu a s pánem z ochranky,ani jeden z nich se neprokázal služebním prukazem,nepředstavil a hrubým zpusobem se dožadovali prohledání mých osobních věcí.Vše z kabelky,u které mně rozbili zip vyházeli na stolek před zraky ostatních zákazníků.Po zjištění,že původcem alarnmu byl starý kod na parfému,se mně nikdo neomluvil,po požádání aby mi sdělili své jméno si pán z ochranky zakryl rukou svoji jmenovku,paní mně řekla,že jméno neřekne a jestli budu obtěžovat,tak zavolá Městskou policii. Chci proto varovat všechny zákazníky,aby si dali pozor na chování paní JETMAROVÉ a ochranky,v případě jejich nevhodného chování aby IHNED kontaktovali manažerku HYPERNOVY a jejich další nadřízené,protože pocit ponížení a urážky člověka,který nikdy nic nikde neukradl je strašný.Na těchto místech by dle mého mínění měli pracovat lidé,kteří umí jednat s ostatními,vědí co je slušné a asertivní chování. Myslím,že i k potencionálnímu zloději,by se měli chovat slušně.

CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ??? Lolynka 16.08.2006 13:45
byla sem tam jednou...zaplatila sem tam vstup....,vesla dovnitr a zase odesla.....,pardon je to tam desny....hlavne jak hrajou....,uznavam Chrudim potrebuje nakou poradnou dyzu..ale tohle nevyslo....

Nejlepší kandidát na starostu johansson 16.08.2006 09:49
Ano, jeden z nejneschopnějších a nejpasivnějších zastupitelů. Jste zřejmě nepříčetný....

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122  121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.