Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Senátní volby johansson 24.08.2006 09:28
Mluvím o volbách do města, bratře šibale, kde byl pan T. dvakrát nebo třikrát lídrem ČSSD. Totální výsledkový propadák.
Reagovat na tento příspěvek

Nejlepší kandidát na starostu Doležal Jan 24.08.2006 08:04
No, ale získat peníze z EU není záležitostí starosty, ale projektového manažera, který se tomu musí na 100% věnovat. Starosta podle mě má dohlížet na fungování a rozvoj města, investice, snažit se získat podporu občanů atd. a má být jeho reprezentantem, ale rozhodně by neměl shánět peníze z EU, protože to by toho jinak moc neudělal!!!

Senátní volby Doležal Jan 24.08.2006 07:59
Hmmm, tady se ukazuje typický český člověk. Tak na vysvětlenou. Myslím si, že jako kandidát na radnici byl velmi úspěšný, ale díky svému přesvědčení se trochu nehodil do politiky pana Libého a Řezníčka. Do kraje kandidoval, což je pravda a taky byl řádně zvolen. Svůj post v zastupitelstvu však musel přepustit dalšímu, neboť se jeho post v zastupitelstvu neslučoval s jeho novým zaměstnáním. Do parlamentu též kandidoval, bohužel pro Chrudim a celý okres až na nevolitelném místě. Co se týče výsledků ČSSD, tak si nemyslím, že by dosahovalo podprůměrných výsledků, protože pokud se podíváte na statistiky, okres Chrudim vždy parlamentní volby vyhrál!!! Co se týče ministerstva pro místní rozvoj, tak Jaroslav Trávníček, pokud já vím, řádně vyhrál konkurz. Mimo to, na různá ministerstva dojíždí za prací více lidí z Chrudimě a okolí. Co se dělo na úřadě práce v Chrudimi a proč byl konkurz zrušen opravdu nevím, jen vím, že to samé, nebo něco podobného se dělo i v Pardubicích, takže myslím, že to jsou pouhé, ničím nepodložené spekulace.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ kuna 24.08.2006 07:51
To se divím že ses naučil psát.Takové kretény bych dal do karantény.Idiote.

Nejlepší kandidát na starostu shot 23.08.2006 23:56
Nevím, nevím. Jde o to sehnat peníze a pak je utopit v nesmyslných akcích typu předláždění Široké, zřízení PZ, nebo o to udělat něco pro město a jeho občany? Koho potřebujeme, to je člověk a ne jeden, musí jich v tom zastupitelstvu více, lidé s vizí. S vizí rozvoje města a ne takový člověk jako dosavadní milovaný pan starosta a poslanec p. Libý, který umí jen rozhazovat. A v tom mu velice dobře sekundují pánové Řezníček a Čechlovský. Vize musí být v tom, že město musí mít majetek se kterým hospodaří, získává tak peníze nezávisle na státních dotacích či dotacích z EU. Samozřejmě, že dotace ano, ale na smysluplné projekty a ne na nákupy rozbitých silnic, které město nepotřebuje. A o těch vizích tak trochu uvažuje pan Trávníček, který hovoří o tom, že město se nemá zbavovat majetku. Ano, město má mít majetek, má jej rozmnožovat a z jeho výtěžku dotovat to, co by jinak museli zaplatit jeho občané. Např. opravy a úklid komunikací, likvidaci odpadů, údržbu kanalizací apod. Proč jiná města svůj majetek rozmnožují, budují kompostárny, ekologické kotelny pro vytápění, alternativní zdroje elektrické energie apod. a mají tak další příjmy. Proč nic z toho nejde v Chrudimi. Proč Chrudimi se majetek jen ztenčuje? Naši zastupitelé si myslí, že předlážděním Široké ulice nastartují rozvoj města. Nenastartují, naopak přibrzdí. To proto že nesmyslným utrácením město postupně zadlužují a potom nebudou (a nejsou) peníze na potřebnější věci. Proto jsem proti tomu stavět u kandidáta na prvé místo dokázat sehnat peníze. To vlastně nynější vládce milovaný pan starosta a poslanec p. Libý dokázal také. Prostě prodal co mohl.

Senátní volby johansson 23.08.2006 23:45
Aha... vy myslíte pana Trávníčka, neustálého kandidáta na radnici, do kraje , do parlamentu a teď už i do senátu? Člověka, který nikdy v žádných volbách neuspěl a pod jehož vedením dosahuje ČSSD silně podprůměrných výsledků ve městě oproti celostátnímu průměru? Toho pana Trávníčka, kterému nakonec jeho braši šibalové přiklepli místo na ministerstvu pro místní rozvoj? Toho pana Trávníčka, jehož manželka se měla stát ředitelkou úřadu práce v Chrudimi, ale ten konkurz proběhl tak skandálně, že ho radši zrušili? Prosim vás, z kterýho ústavu máte ty vycházky?

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Maník.cz 23.08.2006 22:12
Piráte a co děláš ty a za kolik?Nikdy jsem u ochranky nepracoval a asi nebudu,ale taky nepracuju za 20-30 tis.Mám něco kolem 10.500-11.500 když se pán bůh nedívá.Tak to podle tebe jsem asi taky lempl a všichni co pracují jen za pár korun......?

Nejlepší kandidát na starostu J. Káles 23.08.2006 19:59
Já si taky myslím, že Roman Málek by byl velkým přínosem pro Chrudim díky jeho dobrým schopnostem získávat peníze z EU a nemyslím si, že by výrazně záleželo na věku.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ ANO 23.08.2006 15:06
Upřímně? Jestli nemáš větší starosti, než kolik v Hypernově projde dětí s nezaplaceným rohlíkem přes kasu, tak jsi šťastný člověk! Ok?

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Pirát 23.08.2006 14:01
Kun.o,Když jsi tak super chytrý-podívej se na kvalitu zboží-potravin právě tohoto super obchodu.Byl jsem v mnoha Hypernovách ČR ale nic podobného není.Co kvalita uzenin??Druhý den smrdí i Vysočina.Odpověd ved.úseku?Za to nemohu,to je věc dodavatele.A ochranka v tomto domě v Chrudimi?Opravdu pouze lidé těsně před prac.úřadem+před odebráním OP.Věřím,že toto téma je vyčerpáno.Nebo je v Hypernově zdarma internet a čas.Super.Pak tedy to musí být pouze ten nej výše posazený v tomto ústavě

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Pirát 23.08.2006 13:51
kuna?Snad lépe podkan!To ti blbečku vadí,že malé dítě sní v obchodě rohlík??Asi jsi nikdy nebyl jinde než v Rusku.Všude na západě je to zcela běžné.A v těchto hyper-marketech by naši,ochranci,nepracovali ani na WC.V tom má pravdu.Ty můžeš vychovat max.kočku.Nebo rada,dej se na politiku-ODS má volná místa.Nechceš kandidovat na starostu?Máš šanci.

Široká ulice hel 23.08.2006 12:48
Ráda se nechám překvapit, ráda se budu mýlit ...

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ dom 23.08.2006 11:58
HAHAHA! ))) taky jsem si všimla

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ dom 23.08.2006 11:57
ale to jsem si snad ani nevšimla že je tady někdenapsáno že u toho nebyli svědci??HAHAHA! tak do teda jste že to víte??? samozřejmě že každá práce má svá rizika a každý může selhat.,pokud ta paní z té ochranky si uvědomuje,že se nechovala správně,potom dobře,třeba případ p.Nepovímové,která se ozvala pomůže,aby se nad sebou zamyslela a příště se chovala slušněji a lépe. Zákon samozřejmě hovoří o tom že je možné potencionálního pachatele zadržet na dobu nezbytně nutnou,ale pokud k zadržení dojde,MUSÍ být přivolány složky,které mají kompetenci provádět osobní prohlídku-což je Policie ČR a Městská policie-což se v tomto případě nestalo.tak taky zatím nashle

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Katatonia 23.08.2006 11:53
Vážená miholl, paní Nepovímová jistě není jedinou osobou, která se s takovýmto neoprávněným a neurvalým jednáním v Hyperboudě Chrudim setkala. Pochybuji, že by měla potřebu si něco takového vymýšlet, psát to na chrudimský chat a tím negativně působit na stávající či potencionální zákazníky tohoto zařízení, domnívám se, že jde o skutečný problém, který se tam vyskytuje. Všem radím, aby v případě, že budou neoprávněně osočeni, trvali na sdělení konkrétního jména osob, které je fyzicky lustrují a pokud před jakoukoliv neoprávněnou prohlídkou jim toto nebude sděleno, vyvolali zájem ostatních zákazníků jako svědků křikem a fyzickou obranou vlastních věcí, které jim jsou násilně trhány z rukou apod. Je to sice trapné, ale domnívám se, že v konkrétní situaci nejúčinnější. Dále aby trvali na příjezdu policie, sepsání protokolu, že došlo k napadení, k neoprávněnému odebírání osobních věcí a na základě tohoto protokolu posléze tito lidé kontaktovali vedení Aholdu (včetně konkrétních jmen). P.S. Je to malicherné, ale když už někoho napadáte za pravopis, tak už. Někde ve svém příspěvku jste, milá paní, argumentovala tím, že máte střední školu s maturitou, pracujete jako nadřízený pracovník a dále, že ti, kdo přispívají na tento chat, mají umět česky. Prosím o vysvětlení těchto pojmů z hlediska pravopisu: danné diakritika řádový (jakého řádu?) vnadřízený naschle agentůry né

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ msoptik 23.08.2006 11:45
Chvílema mě připadá že tahle diskuze je placená vedením Kauflandu!Jěště pro jistotu přidat leták s aktuální nabídkou a hurá nakupovat.Aco se tíče těch regálovek že jsou rozházené nebo chybí.Nemužete se di vit když je neustále někdo krade s tím že pak na informacích požaduje finanční odměnu za to že objevil zboží bez regálovky.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ kuna 23.08.2006 11:43
Mě by zase zajímalo kolik jich vlastně sež...,zpapá. Doufejme že zůstane jenom u rohlíků.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ miholl 23.08.2006 11:15
Děkuji za Váš názor, ale v tomto případě, je pravidlo, není zloděje, není soudce! Jak jsem vyčetla názory, nemá nikdo na tuto událost svědka, nebo třetí nezávislou osobu, která by mohla vypovědět nestraně a popsat událost. Máte pravdu v tom, že každá práce má i svá rizika, která ale podléhají klasickému lidskému faktoru. Takže-chovám se, tak jak mám, mám na to danné pravidla, ale i ten nejzkušenější člověk někdy selže, nemám pravdu? Když otevřu noviny, dočítám se o selhání pracovníků PČR a to už je podle mne síla, je to jen o lidech. A ještě maličkost. Jelikož více než 5 let nejsem řádový pracovník ale vnadřízený, musím vědět, že zadržet potencionálního pachatele nemohu, mohu pouze ZAJISTIT potenciálního pachatele na dobu nezbytně nutnou. Tak hovoří zákon. Tak zatím naschle

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ miholl 23.08.2006 11:07
jen by mě zajímalo, kolik těch rohlíku se opravdu ve skutečnosti zaplatí?!

Senátní volby Doležal Jan 23.08.2006 10:20
No, nemohu s Vámi až zas tak souhlasit (moje představa o práci senátu je uveřejněna v níž). Nemyslím si, že by pan Trávníček byl vrcholovým politikem, ale já ho spíš řadím mezi ty úspěšné komunální, kteří již něco dokázali a hlavně dokázat chtějí, né však pro vlastní obohacení, ale pro svoje město i celý obvod. A o těch čistých rukou, by se nechalo polemizovat, neboť kdo by si vsadil na čisté ruce pana Pitharta, Libého, Ledvinky, atd.... snad možná jen čisté ruce pana Pecky, ale to je kapitola sama pro sebe.

Nejlepší kandidát na starostu Doležal Jan 23.08.2006 10:14
To sice ano, pan Málek mi nevadí, jenže co ti ostatní kteří se s ním vezou na dalších místech kandidátky?! Ti budou taky přínosem pro Chrudim? Jejich přínos se již myslím za poslední volební období ukázal!!!

Nejlepší kandidát na starostu známá 23.08.2006 07:51
Dovoluji si reagovat na článek, zda pan Málek, který kandiduje za město Chrudim není příbuzný s paní Málkovou (bývalou starostkou ze Slatiňan). Mohu zodpovědně říci, že není a ani spolu nemají nic společného kromě společného příjmení. Mohu jen souhlasit s jeho volbou (popřípadě na místostarostu)i přes jeho nízký věk. Jde ale o zodpovědného člověka, který bude přínosem pro Chrudim.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ René Prchlický 22.08.2006 21:28
Vážená paní neznámá, děkuji za Váš názor. Děkuji také za nabídku k exkurzi. Jen bych Vás rád informoval, že díky své profesi mám možnost již několik let komunikovat se zástupci bezpečnostních agentur a sledovat jejich práci přímo v terénu. A to nejenom v hypermarketech. Těší mne, že považujete svoji práci za perspektivní. Proto bych se Vás rád zeptal, zda si mysíte jestli "zadržení potenciálního pachatele trestné činnosti" proběhlo profesionálně, v rámci zákona a slušného chování a také jaká jsou podle Vás pravidla zákroku v takovéto náročné situaci, která pro tuto profesi není ničím neobvyklým. Domnívám se, že jako kvalitní profesionál, za kterého se jistě považujete, musíte mít v tomto směru naprosto jasné instrukce. Děkuji.

Široká ulice Pirát 22.08.2006 21:15
Vážený Hel,musím souhlasit,tedy začínám věřit,že život centra města si p.starosta vezme sebou do Prahy.Komu vlastně dnes opravdu záleží na budoucnosti města pokud z toho není zisk.Kdo z radních se zajímá o věci města.Chci na koupaliště?Zavřené-asi není dost teplo.A kdo to řeší.Nebo se opravdu v tuto dobu před volbami nikdo nechce vyjadřovat k ničemu.A co zimák.Jistě by nám hodně mohl vysvětlit p.Řezníček,on je ten hlavní.Proč se v tuto dobu ke všemu dění v městě vyjadřuje mist Čechlovský-už se cítí starostou?Nebo ho už Libý do tohoto stavu pasoval.Tak to je opravdu bomba.To už by byl snad opravdu lepší p.Jelínek i když neudělá zadarmo snad ani krok.

Senátní volby shot 22.08.2006 20:43
Pana Trávníčka snad. Ale to bychom podpořili pány Rátha a Paroubka. A ani jeden z nich nemá zrovna čisté ruce.

Široká ulice kuna 22.08.2006 20:19
Máš smůlu.Ještě jsem nepoznal chytrou Zoru.

Široká ulice zora 22.08.2006 20:10
Právě že jsem :o)

Široká ulice kuna 22.08.2006 20:08
Já se tam nemusím stěhovat.A rady si nech pro ostatní. Ale pozor.Tak chytrá nejseš aby jsi mohla radit.

Senátní volby Lebduška Josef 22.08.2006 18:52
Určitě to nebude p. Pithart, koho budu v senátních volbách volit. Byl nerad bych vybíral opět jen to menší zlo. Rád bych volil někoho, kdo v tomto regionu skutečně žije a zná jeho problémy. Rád bych volil někoho, kdo svými postoji a dosavadním životem prokázal, že něco umí, že má rovná záda a že mu veřejný život není lhostejný. Zkrátka, že je slušný člověk. Neznám sice zatím mnoho kandidátů, ale mám pocit, že moje kritéria jsou příliš náročná.

Široká ulice Lebduška Josef 22.08.2006 18:44
Docela s Vámi souhlasím. Většinou, je-li někde pěší zóna, je poblíž vyřešeno parkování, mnohdy za poplatek a je lehce dostupná MHD. V Chrudimi tohle vše chybí. Mám-li jet někam do středu města, zaparkovat a jít málem kilometr pěšky, to je pro mne skutečně výhodnější zajet někam jinam. Jak časově, tak finačně. Ale nechme se překvapit, neboť o tom zda dojdou vize těch, kteří za předlážděním vidí oživení centra či nikoliv, o tom rozhodne pouze život.

Široká ulice zora 22.08.2006 18:21
Ja bych měla jednu dobrou radu - odstěhuj se tam...

Široká ulice Max 22.08.2006 18:07
A-ha! Nemam doplnujicich otazek...

Široká ulice hel 22.08.2006 17:46
Nevadí, mně totiž v Pardubicích nevadí vůbec nic )))

Široká ulice Max 22.08.2006 13:42
Diky za nazor. Docela jsem se pobavil pri predstave, jak svym autem jezdim kolem Chrudimi a dstiiiim splodiny... Úsměv Az tak docela Vasi obhajobe nerozumim, kdyz jste jela Sirokou nahoru, tak Vas tlacili? A nebo jste to tam turovala na dvojku a traaadaaa az se auta hulilo? "Vypoustela" jste splodiny primo v centru, fujtajbl!!! Ok? A Vam nevadi, kdyz chcete jet od Zeleny brany k nadrazi, ze musite Tridu miru "objizdet???"

Široká ulice hel 22.08.2006 13:26
Nevadí mi jít po Třídě Míru a vůbec po celém centru Pardubic pěšky, protože je zde plno zajímavých obchodů - s oblečením, kosmetikou ... a kaváren, cukráren. V chrudimi na náměstí je pošta. Nic víc. jistěže jsem na Široké ulici několikrát zastavila na rychlý malý nákup,a věřte, že mi to nebylo nijak příjemné, proto mně tam nic neláká. A jestli Vám nevadí objíždět město ( mimo jiné vypouštět splodiny kolen celé Chrudimi) , tak mně ano. Malý nákup udělám v supermarketu "dole", velký nákup v Pardubicích. Ještě byste mohl namítnou, že mohu použít MHD - Bohužel, na to nemám dostatek volného času. Jedna jízda do města = 40 minut, zpět za dvě hodiny. No díky.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ hel 22.08.2006 13:14
Děkuji za rady. Asi máte pravdu, že dítě je v tomto případě bezbranné. Proto bych prosila dospěláky, pokud toto uvidí, aby se zastali i cizího dítěte. Naštěstí do chrudimské Hypernovy nechodíme - není proč.

Senátní volby Doležal Jan 22.08.2006 11:31
Dobrý den. Ano, pravda, nadávat můžeme, ale to je asi tak vše, co proti senátu můžeme udělat. Jednou byl senát ustanoven a nemyslím si, že by kdokoliv mohl ovlivnit jeho zrušení. Jde spíš o to, jací lidé v tom senátě jsou. Pokud by senát opravdu pracoval tak jak má, a hlavně se každý ze senátorů staral o svůj obvod, myslím si, že by se leckteré problémy nechaly vyřešit. Hlavně pak problémy s případnou úpravou jednotlivých zákonů. Jak již jsme napsal, je třeba, aby v senátu zasedli odborníci, kteří budou vědět, o čem poslanci hovoří a co projednávají a budou schopni na základě případných konzultací s dalšími odborníky zákon schválit, či připomínkovat. Senát by měl plnit kontrolní funkci Poslanecké sněmovny. Rozhodně by si v něm něměli jednotlivý senátoři zvyšovat svoji osobní prestiž, jak se tomu v současnosti děje. Proto řikám, že se zrušením senátu nic občané udělat nemohou, mohou však ovlivnit to, kdo v senátu zasedne a co to lidem přinese. Jestli hezkou tvář, kerá bude bojovat za zvýšení poplatků z autorských práv, nebo zrušení KSČM, či zasahovat do dění na Kubě. Druhou variantou je volit toho, kdo bude řešit čerpání financí z EU, bude se zabývat rozvojem venkova, bude řešit nezaměstnanost a to vše v návazosti na připomínkování a změny občas nesmyslných pasáží v nově připravovaných zákonech. Vím , že takových je málo, proto čtěme jejich programy ale hlavně jděme k volbám, neboť nadávkami a urážkami nic nevyřešíme.

Je cenzura na těchto stránkách? Administrátor 22.08.2006 10:53
Tak zbývající záznamy opraveny. Admin

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ ANO 22.08.2006 09:16
Ale jistě, že všiml. Ten rohlík je prostě taková zábava pro dítě, zatímco maminka nakupuje. Jasně, dalo by se to řešit třeba hrkačkou, jenže u té je zase riziko, že jí v tom marketu budou prodávat taky a to se na tebe zase budou dívat jako na zloděje a budeš muset vysvětlovat, že opravdu NENÍ od nich a že jsi jí tedy neukradl... Kdežto ten rohlík zaplatíš a je klid.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ kuna 22.08.2006 08:42
Vím jak na to.Nakupujte v Kauflandu.Ale ještě jedna poznámka.Proč dávají maminky s kočárkama nebo košíkama dětem do ruky rohlík,který ještě neprošel kasou? Všim si toho vůbec někdo?To je asi špatný příklad budoucí generaci.To nechápu.

Senátní volby Max 22.08.2006 08:02
Misto senatnich voleb bych vypsal referendum o zruseni tyhle saskarny! Kdyz clovek vidi tu luuuzu, ktera tam je...hnus fialovej.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ pinochio 22.08.2006 00:01
Co tu psala paní Nepovímová je pravda pravdoucí. Ona je slušná paní, ale nejen ona, ale i celá její rodina. A nemají zapotřebí si něco zbytečně vymýšlet. Nevím v jaké době to žijeme, že ochranka takhle zachází se slušnými lidmi. Plně souhlasím, že chrudimská hyperbouda je fakt na nic. Po každé mé návštěvě se nám vždy něco přihodilo. Zaměstnanci nejsou o ničem informováni a jen tam běhají mezi regály a nemají pojem o ničem. Nemají ani pořádně předělaný ceny zboží, které právě jsou v akci. Člověk místo toho, aby si zakoupil zboží v akci levněji tak ho zakoupí za tu samou cenu. Cenovky nemají předělaný na vahách a pak se člověk jen diví. Zkrátka je tam pořád něco. Proto již chodíme už nějaký čas raději do Kauflandu. Paní Nepovímové držíme moc palce!!!

Senátní volby Bond 21.08.2006 21:53
No, na potopu se ti po nich ještě dost, dost, hodně napakovali. Po nich ještě zbylo, ale nyní jsme v pr...i. Nemluvím o morálním balastu, ale ta naše tržní společnost není taky žádný výkvět.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ dom 21.08.2006 21:12
já osobně paní Nepovímovou znám,ale naštěstí ji znám jako pracovitou a spolehlivou kolegyni,která se rozhodně nenudí na Md,právě naopak.A zakomplexovaná tedy určitě není,stejně tak jako nejsou ani 70 leté paní zakomplexované-proč taky jako? Situaci jaká se stala v tomto obch.domě znám,vím že ta paní,která byla nazvána K...ou za mnou po tomto incidentu přišla totálně zničená,ubrečená a zaražená tím,jak je možné,aby Se někdo takhle choval k lidem pro nic za nic,aniž by něco špatného provedl.Asi proto,že tato paní pracuje v oblasti,kde se musí chovat k jiným lidem maximálně slušně a dobře,dovolila se ohradit proti tomuto jednání.Zajímavé je že příspěvek jisté miholl se tady objevil až DŃES!! po OSOBNÍCH VÝHRUŽKÁCH A HROZBÁCH TRESTNÍHO OZNÁMENÍ! Chtěla bych dodat jen,aby nebylo zapomenuto,co se vlastně stalo-žena s malým dítětem v kočárku byla nařčena z krádeže,která se nepotvrdila.Ochranka odmítla prokázat svoji totožnost,po požádání o kontakt bylo vyhrožováno policií,škoda že nebyla přivolána-to totiž je vaše povinnost ji přivolat ještě předtím,než jste se vubec do tašky podívali,za vzniklou situaci se nikdo nijak neomluvil-do doby než si p.Nepovímová SAMA sehnala kontakt na majitele agentury a manažerku prodejny. Chápu,že vaše práce je náročná,shledáváte se s ruznými lidmi,určitě máte i mnoho zkušeností s maminkami,které si zboží strkají do kočárků a kradou,ale HLaVNĚ BY JSTE si měli uvědomit,že i k potenciálnímu zloději se musíte chovat v první řadě jako ke slušnému člověku a pokud pracujete v tak náročném zaměstnání,kde dochází k takto citlivým situacím-musíte se umět omluvit, na místě by byla vhodná omluva písemnou formou a snažit se udržet si zákazníka na prvním místě. Pokud toto ani za 11 let práce v agentuře neumíte a nebo jste se to na střední škole nenaučila,potom by jste měla zvážit nějaké nástavbové studium psychologie,kurs asertivity a nebo alespoň slušného chování.Protože někoho koho urazíte nazývat ještě ke všemu k..ou je zrovna dukazem,co se tam vlastně odehrálo a na čí straně je pravda-viz vaše vyhrožování. Umím si představit situaci,kdy se něco takového stane-přijde za mnou ochranka,představí se SLUŠNĚ celým jménem,požádá mě abych s nimi odešel NĚKAM KDE NEBUDE koukat obecenstvo u pokladen,tam mě požádá zda jsem ochoten jim tašku ukázat-pokud ne-přivolá policii.Pokud někoho nařkne neprávem,slušně se omluví slovně nebo písemnou formou a nabídne kompenzaci-to by bylo aspoň slušné jednání a nikdo by neměl potřebu se bránit někde jinde.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ dom 21.08.2006 20:25
pokud velice dobře znáte povahu a vlastnosti této paní,což já třeba nemohu říci o mnoho lidech,potom nechápu,proč se o takové DOBRÉ ZNÁMÉ zmiňujete tak ošklivě?Potom by jste se asi měla sama zamyslet nad svoji povahou a chováním...

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Pirát 21.08.2006 19:56
Maxi,souhlasím.Jsem dobře informován o tom jací lidé dělají ochranku v supermarketech.rOZHODNĚ NEJSOU STEJNÍ,ALE-jsou to ti kterým se nechce pracovat rukama-za těch pár korun tam může stát celý den pouze lempl.Chtěl bych poznat jejich manželky.A vždy se říká-zloděj křičí-chyt zloděje.Jaký pán,takový krám.Když se zeptáte některé prodavačky na výběr zboží??Od toho tam prý není,že mám vědět co vlastně chci.Jinak tu Chrudimskou převzali-koupili.V Pce se pro Hypernovu přimo tento stavěl.Kdo vlastně v tak malém městě tolik obchodáků povolil a za co.!!

Senátní volby kuna 21.08.2006 19:51
A ještě něco.Politici v této zemi si oblékali pionýrské šátky,potom mávali rudým praporem,přivítali sovětskou armádu a když se ujme vesla ďábel,tak si přilepěj rohy a budou předstírat že jsou celý život čerty.A to za vydatné omoci svých peněz chtivých manželek.No není to tak?Ale je.

VÝSTAVBA NOVÝCH BYTU roman-roman 21.08.2006 19:39
Ahojky,chtěl sem se zeptat,jestli se v Chrudimi nebo okolí... (Pardubice až Hradec) ... neplánuje nějaká výstavba nových bytů ??? popř. : nevíte někdo nějaký odkaz ??? Díky Roman

Senátní volby kuna 21.08.2006 18:50
To by mě zajímalo,kdo v téhle republice dokázal něco v politice.Kromě rozkradení republiky.A jestli myslíte staré bolševické kádry,tak ti dokázali to co tady po nich zbylo.Potopa.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Max 21.08.2006 18:34

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123  122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.