Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Myslitel myš 30.08.2006 14:18
Máte,myslím,o sociálních dávkách zkreslené představy.Je mi 55let,mám nezaopatřeného syna a protože nemohu díky svému věku a zdravotnímu omezení sehnat práci,patřím léta mezi pobírače dávek,teď poslední dobou jsem doplácena do životního minima,které je pro nás dva sedm a půl tisíce.Když od toho odečtu náklady na bydlení,což jsou necelé čtyři tisíce,snadno spočítáte,kolik nám zbývá na uživení se a ostatní nezbytné věci.Myslíte,že máme vysokou životní úroveň?!?!
Reagovat na tento příspěvek

Nejlepší kandidát na starostu J. Káles 29.08.2006 23:30

Nejlepší kandidát na starostu shot 29.08.2006 22:47
Vcelku máte pravdu. To že pan Čechlovský nepochází z Chrudimi, to opravdu není překážkou toho, aby mohl být starostou. Překážkou je jeho dosavadní činnost v zastupitelstvu a v pozici místostarosty. Nejenom že při zasedáních zastupitelů nebyl nijak aktivní (zřejmě dává přednost zákulisním dohodám), ale dosti výrazně se angažoval v různých aktivitách typu PZ, předláždění Široké, prodeje katastru, a v jiných naopak statečně mlčel, třeba v případu chrudimského letiště. Nevím co pro Chrudim udělal tak významného, nepočítám-li vypitou kávu během zasedání, ale pro mne je nepřijatelný. Je to člověk bez vize rozvoje města, člověk, který se za každou cenu chce zalíbit svým představeným, podřízeným velice rád dává najevo, že on je někdo. Prostě jeho vlastnosti, jeho postoj a styl jednání typu kam vítr tam plášť, mu v mých očích nedávají šanci. Ovšem, pro některé zastupitele a členy vedení chrudimské ODS právě pro tyto vlastnosti může být tím pravým.

Nejlepší kandidát na starostu michal borecký 29.08.2006 19:48
Možná byste si mohl nejdříve ověřit fakta. Pan Čechlovský nepřišel buhví odkud, ale pokud vím tak pochází z těsné blízkosti Chrudimě. A navíc tu už řadu let působí v neziskovém sektoru a pro město udělal víc než většina "skuteřných" Chrudimáků.

Myslitel Max 29.08.2006 16:20
Jo shote, taky si jednou s Tebou zasouhlasim, jeste k tem profesim: ono je skutecne hooodne velkej problem, sehnat dobryho zamecnika nebo svarece, kterej se po 3 mesicich nehodi marod. Zajdi se zeptat personalistu tech firem... Ti, co chodili jeste pred 10-ti lety z Transporty jsou asi uz vsichni v duchodu, navic by si podle me na soucasny pracovni "tempo" Ukrajincu a Slovaku nezvykli...bohuzel Bohužel, škoda

Myslitel shot 29.08.2006 16:05
Nemám nic proti těm co skutečně nemohou pracovat z důvodů nějakých nemocí či vrozených dispozic. Ovšem jsem proti tomu, podporovat různé nemakačenky. Stát by měl takovým lidem zajistit pouze to, aby byli v teple, nehladověli a nechodili nazí. Nepochopím, proč rodina, ze které nikdo nepracuje – jinak jsou zdraví, pobírá na dávkách téměř tolik, jako jiná rodina vydělává čistého. Navíc přijdou-li jim různé doplatky, okamžitě jdou na sociálku a zřejmě dostanu mimořádnou podporu. Z těch dávek mají na to, aby mohli jet na týdenní dovolenou. Stát by měl především podporovat ty co se snaží. Znám ve svém okolí několik lidí majících zdravotní postižení. Všichni tito lidé mají zaměstnání a platí státu daně. Znám rodiny, kde oba rodiče pracují a jejich děti chodí řádně do školy. Tyto rodiny žijí takzvaně z ruky do huby a na sociální dávky nemají nárok, jejích příjem převyšuje stanovenou hranici o pár korun. K těmto lidem je stát v sociální oblasti příliš tvrdý. Na druhé straně znám rodiny, kde pro rodiče je téměř urážkou, řekne-li jím někdo, že by měli jít pracovat. Po obdržení dávek nakoupí hlavně pití, cigarety a to, zda jejich odchází do školy či ne, je nijak nevzrušuje. Těm současný systém vyhovuje. Bohužel vychovávají další generaci pobíračů dávek. Pokud je mi známo je v našem městě i okolí naprostý nedostatek dělníků. Firmy zaměstnávají Slováky, Ukrajince. Zejména zámečníci, zedníci, obráběči, svářeči – ti seženou práci téměř vždy. Neměl by tedy pro zdravého člověka být problém sehnat práci. A z toho by také mohlo vyplynout komu a jak velkou dát podporu.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Max 29.08.2006 14:19
...tam se nehlas, ti prej oziraj v hypermarketech rohliky se slaninou... Úsměv

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ em 29.08.2006 13:51
Se svym komplexem se hlas u psychouse...

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Administrátor 29.08.2006 11:44
Nová anketa - který z chrudimských supermarketů Vám nejvíce vyhovuje? http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=312

Nejlepší kandidát na starostu Administrátor 29.08.2006 11:38
Nová anketa - koho tipujete jako nového starostu města Chrudim na příští volební období (Volby 2006)? http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=311

Nejlepší kandidát na starostu shot 28.08.2006 21:38
To ano. Řezníčka do čela. Určitě prosadí nějakou další tribunu no a kam s ní? Na náměstí. Pak budeme mít nejlepší prvomájové průvody v republice. Jakožto bývalý učitel střední svazácké školy v Seči má pro jejich organizování ty nejlepší předpoklady. Vždyť vždy když se mluví o voze, on skončí o koze. Neznám sice přesně jeho vize o rozvoji města, ale mám pocit, že jeho vize končí u toho, být u teplého koryta za každou cenu. Pro naplnění této vize vystřídal mnoho politických stran, mnohokrát změnil svůj názor (i na předláždění Široké). No, ale podle přísloví, když se štěstí unaví, sedne i na vola, možná mu to s vydatnou podporou sportovců a jejich příznivců vyjde. Jen doufám, že v tom nebudou plavat nějací kapříci. Ale vážněji, určite je lepší než p. Čechlovský klepající se na teplé místečko. To jsme tedy provedli bezva výběr co? To ať je Chrudim raději bez starosty. A co náš milovaný starosta a poslanec p. Libý? Co ten bude chudák dělat, když mu Topolánek chce zkrátit volební období. Hádám, že jako jednička ODS v hlasování podpoří Paroubka.

Nejlepší kandidát na starostu Fidél 28.08.2006 21:16
Ale jednou se štěstí unaví a padne na Petra Řezníčka. Měl by to konečně zkusit, vždyť být stále pátým kolem v radě města ho nemůže donekonečna uspokojovat. Neznám sice další z jeho tlupy, ale proč je nezkusit??? Vždyť je to jen na čtyři roky. Ing. Ladislav Libý to zkoušel osm let, ale ani v tom repete se to nenaučil. Proto byl vykopnut výše a dále.

Myslitel kocourek 28.08.2006 19:59
Opatrně s tím užíváním slova učitel-ka.

Nejlepší kandidát na starostu zora 28.08.2006 19:15
Tak to je malý omyl-shoda jmen :o)

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ pinochio 28.08.2006 19:08
Spíš jestli si to nebyl ty kdo ožíral ty rohlíky se slaninou!!!!!!

Nejlepší kandidát na starostu Pirát 28.08.2006 19:06
Zorko,to by bylo super vid?To by bylo práce.To ale asi určitě nemůže dopadnout-pokolikáté? Pozdravuj miláčka.

Nejlepší kandidát na starostu zora 28.08.2006 17:06
To není špatný nápad.

Nejlepší kandidát na starostu Ferdinand Všetečka 28.08.2006 16:49
A co takhle dát si Petra Řezníčka?

Myslitel kuna 28.08.2006 14:51
Co k tomu dodat.Snad dokud je čas,navštivte lékaře pro nemoci duševní.

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Katatonia 28.08.2006 14:16
To je slušně nechutné, pokud tohle zmínění "zákazníci" skutečně provozovali.... To bych se potom nedivil, že se ochranka chová tak, jak se chová (alespoň k takovýmto prasatům, pardon klientům).

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ em 28.08.2006 13:27
Neutoc na osobu ani na nazor, ale komentuj a pridej svuj nazor. Principielne to neni spravne jist nezaplaceny rohlik. Vite, proc v hypce uz rohliky zapecene se syrem a anglickou nejsou volne lozene ale s obsluhou? Protoze to tam lide oziraji. Kdyz jsme si je chteli nabrat, bylo mi divne, ze viditelne dobre zabezpeceny manzelsky par (a pekni lide) nas nepusti k regalu. On prekazel a ona ozirala anglickou ze vsech rohliku! Sila! Snad to nejsou nejmenovani znami manzele, kteri si zaridili inovaci sveho shnileho auta fingovanou nevinnou bourackou duchodkyne. Policista rychly a preochotny, pojistovak rychlejsi nez superman. Pro papiry od auta jeli druhym autem domu. V ten okamzik jsem ztratil povinnou uctu i k jeho rodicum...

SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ em 28.08.2006 13:20
Uzeninu v Hypce kupujeme v krajni nouzi... Od te doby, co neni byvaly manazer, je uzenina urcena k OKAMZITE spotrebe a NA VLASTNI RIZIKO. Do lednicky ji nedavejte, druhy den je na nic.

Nejlepší kandidát na starostu Václav Unar 28.08.2006 08:43
Co se týká návrhu na zřízení stálého divadelního souboru, musím reagovat.Pokud si dobře vzpomínám,tak celá situace vznikla tak,že pan Kudrnáč hledal uplatnění pro svoji dceru a její spolužáky a tak přišel s tímto nápadem, který naštěstí neprošel.Měl jsem to "potěšení" vidět jejich představení a bylo to skoro nejhorší, co jsem v chrudimském divadle viděl (horší už byla jen Matáskova adaptace Shakespeara, ani ne snad kvůli hereckým výkonům, ale kvůli celkovému pojetí). Domnívám se, že Chrudim se právě v kulturní oblasti nemá za co stydět a ve srovnání s jinými městy podobné velikosti je na tom velmi dobře.

Nejlepší kandidát na starostu shot 27.08.2006 22:41
To ano. Bylo by rušno. Pan Hofman se zapletl s StB a snad ani on sám pořádně neví co na něj kdo ví. Možná by zde reportéři z podobných pořadů jako Na vlastní oči či Střepiny byli velmi často. Pokud vím podnikal ve velkém stylu, nyní je to skromnější. Že by zděděný majetek a známosti docházely? Asi to s tím podnikatelským duchem nebude tak horké. Ale zkuste se zapátrat jinde. Jsou v Chrudimi osobnosti, které se s StB nezapletly, začaly podnikat z ničeho a podnikají dobře, firmy jim rostou. Jenom nevím, zda by o funkci starosty někdo z nich měl zájem. Takže hledat se asi musí jiné. A opravdu pana Macelu, ani pana Kopeckého nechci. Pan Kopecký pomalu na zasedáních nepromluví a pan Macela???.

Nejlepší kandidát na starostu shot 27.08.2006 22:26
Chrudim nikdy nemůže být satelitní městečko. Už nyní je město. Město s obchody, službami, restauracemi, město v němž je možno nalézt své uplatnění. Takže nestrašte satelitním městečkem, to nic takového nemá. Jinak nevím proč se má Chrudim soustředit na budování průmyslu. To je vize pár rádobypodnikatelů a těch co je podporují na radnici, lidí, kteří si namastili kapsy na vybudování PZ. Lidí, kteří nepochopili, že sousední Pardubice předběhly v průmyslu Chrudim někdy již koncem 19a začátkem 20 století. Pokud by se Chrudim soustředila na kvalitní poskytování služeb, zdravotnictví, kvalitního bydlení, vzdělání a možnosti využití volného času – kultura, sport, zábava, pak by byla příjemným místem pro život. A to dojíždění do Pardubic za prací, to vůbec není problém. Bohužel, ačkoliv v zastupitelstvu sedí mnoho doktorů a jeden dokonce má ambice stát se starostou, rozvoj zdravotnictví v Chrudimi není žádný (spíše úpadek), obdobně jako jejich předchůdci, kteří kdysi prošvihli v Chrudimi železnici. A co se týče kultury, byl zde návrh na zřízení stálé scény v chrudimském divadle, kdy parta mladých umělců měla zájem něco rozjet. Chrudim by to nestálo vůbec nic, jen udržovat divadlo jako dosud. Naši kulturní zastupitelé v radě města tento návrh smetli ze stolu. Bodejť. Jsou přeci pro Chrudim důležitější věci, třeba předláždění Široké.

Myslitel Pirát 27.08.2006 20:54
Vážený,Nejsem sice učitel ale doktor.Vím určitě držte se té ochranky,honte malé děti s rohlíkem.Vaše nemoc je zcela určitě nevyléčitelná.Strášné stadium blbosti!!Přeji hodně štěstí pro zbytek života.

Nejlepší kandidát na starostu Ferdinand Všetečka 27.08.2006 19:58
Naprosto souhlasím. Slibují, že udělají něco navíc... Tak třeba Bc. Miloslav Macela. Patří k proradným lidovcům. Mluví o potřebě změn v dopravní situaci ve městě. A co proto udělal jako stávající radní Pardubického kraje a zastupitel města? Moc ne. Chce další funkci. Je stejnej jako mocipáni před rokem 1990. Jen samé funkce a samé prebendy. A co Mgr. Tomáš Kopecký? Zastupitel Pardubického kraje. Jak se angažoval v budování sportovišť ve městě? Chce prevenci kriminality. A kouří! Tabák je horší droga než marihuana! Volil bych Romana Málka, ale bez těch ocasů! Ale takhle je volit nebudu.

Nejlepší kandidát na starostu ANO 27.08.2006 18:23
Slovíčka? Celá věta je špatně. Co je podle vás "satelitní městečko"? Neviděl jsem satelitní městečko bez spojů s okolím - naopak. A proč bysme tady museli mít nějaký průmysl, když je 10 km odtud?

Nejlepší kandidát na starostu myš 27.08.2006 17:35
Ale to jste se chytil,přispevateli, slovícka,zapomela jsem vlozit "jen" městem seniorů a rodin s malými dětmi.Myslenka spocivala v tom,ze mladí odejdou žít tam,kde je pro ně práce a více živo a z Chrudimi se stane satelitní městečko Pardubic,Hradce,popř. i Prahy,takže bez průmyslu,kultury,spojů s okolím atd.Doufám,že tyhle řádky ve vás zase nevzbudí odpor!!!

Široká ulice kuna 27.08.2006 11:56
A co takhle klece s komunistama.To by jste se divili,kdí tam všechno byl.Ale kdo by v Chrudimi podnikal?

Myslitel kuna 27.08.2006 11:08
Proč líto?Nemáte důvod.Ale pokud jste učitel-ka,tvor pro normální život nepoužitelná-ný,tak se můžete pokochat v rozvitých větách v tomto odkazu.Práci čest a pánbůh s náma. http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=223254

Myslitel Max 27.08.2006 08:48
Ty ses ale srandovni tyypek Úsměv Úsměv Jiste, uplne vsichni jsme socky a ty nas zivis, trumpeto HAHAHA! ))))) Jeste nejakou pohadku, prosim prosim... Ok?

Myslitel shot 27.08.2006 01:05
Zapomněl jste pane Johannsone dodat, že živnostník se také musí otáčet a že pokud platí zdravotní a sociální pojištění, tak v případě nemoci mu prvých 14 dnů nikdo nic nedá, podle zákona prosazeného ČSSD. Že žena samostatně podnikající, platící veškeré odvody ve vyšší výši než zaměstnanec, v případě nástupu na mateřskou dovolenou pobírá podstatně nižší částku, než zaměstnankyně. Také ve svém dalším příspěvku jste zapomněl na ČSA a Tvrdíka. To, že stát vybírá více na daních od zaměstnanců je zcela logické, zaměstnanců je daleko více než podnikatelů. Ale všichni, ať zaměstnanci či živnostníci platí daně spotřební, DPH a tam stát má své jisté vždy. Ano, stát utrácí, utrácí příliš a nemá-li peníze z daní úplně klidně je sebere z důchodového systému. Proto ta nechuť k reformám v této oblasti a proto lidé, kteří budou odcházet do důchodu někdy po roce 2010 –5, se svou pensí nevystačí ani na nájem. To mi chybí v programu pana Trávníčka a celé ČSSD, úspory, plácání přes prsty nepoctivcům (to by Paroubek byl bez rukou), reforma důchodového systému a reforma zdravotnictví

Myslitel johansson 26.08.2006 23:12
Napsal jsem výraz "absurdních detailech nad rámec zákona" Moje zkušenost= snažili se me přesvědčit, že knihu jízd jsem povinen psát ručně a ne na PC a hrozili mi anulovánm cestovních nákladů. Když jsem se neenchal, tak najednou couvli, že mám pravdu. Až mi najdeš, kterej paragraf kterýho zákona tohle nařizuje, omluvím se ti. Přesně ta závist, o který mluvím, z tebe kape- takže soudím, že jsi taky nějaký sociální narkoman závislý na dávkách od Paroubka. Pro zájemce- jsem ochotný sdělit i celkové číslo, který jsem loni zplatil na dani z příjmu a DPH. Z toho, že část končí i v tvý kapse, se mi chce blít.

Myslitel johansson 26.08.2006 23:06
Ty humoristo, asi jsi ještě neviděl grafy, jak narůstaly dluhy veřejných rozpočtů po r. 1998. Dokonce na stránkách MF ČR najdeš přiznání, že dnešní deficity nesouvisí s transformačními náklady. Podle té argumentace vyčtené z propagačních brožurek ČSSD a nekritického obdivu pana T. soudím, že budeš nejspíš píárista z výplatní listiny Lidovýho domu Úsměv

Nejlepší kandidát na starostu Pirát 26.08.2006 22:19
Ten by musel pokračovat v již nastolené činnosti.Jinak by ten co je už v Praze přišel do velkého maléru.To ale sned stejně příjde.Bu dou nové volby a to bude asi stejné jako na KLADNĚ.

Nejlepší kandidát na starostu J. Káles 26.08.2006 18:34
Já bych neřekl, že Roman Málek by byl novým Líbým, myslím si, že by byl spíš novým Libým J. Čechlovský.

Myslitel Norei 26.08.2006 14:13
Něco také zkopírovaného z jiného chatu: Jsem nezaměstnaný a rád ! Česká Republika, 2006 Bydlíme se ženou na mateřské a malým dítětem v menším okresním městě 120 km od Prahy ve zděděném rodinném domku. Ještě nedávno jsem pracoval jako systémový analytik u místního výrobce telekomunikačního softwaru,vydělával jsem na náš region slušné peníze, žena dostávala mateřskou a docela hezky a spokojeně jsme si žili. Vydělával jsem 15 000 čistého, žena má mateřskou 3 630, za 18 630 korun se u nás dá slušně žít. Shodou různých okolností můj zaměstnavatel zkrachoval. Nepříjemné... Slušnou práci u nás neseženu a tak jsem se rozhodl hledat v Praze. Našel jsem si práci hned, jsem profík v oboru, plat je slušný - 38tisíc. Na denní dojíždění to ovšem není, takže si musím pronajmout byt a domů jezdit jen na víkendy a jedenkrát v průběhu týdne, když je třeba ženě pomoci, a taky aby nebyla pořád s dítětem sama. Samozřejmě něco stojí stravování v Praze, máme sice stravenky a žena mi dává jídlo sebou, ale stejně se nevyhnu občas nějaké restauraci. Ale práce mně baví, mám skvělé výsledky, firma je se mnou velmi spokojená a daří se nám. Pracuji v Praze už měsíc a půl a přišla první výplata - 26 600 korun na dlaň. Z toho okamžitě vypláznu 10 000 korun za pronájem garsonky na Jižním městě. Ještě za vodu, plyn, internet (tedy výpalné Telecomu) 2000. Soukromě najedu domů a zpět 1 920km, což mně stojí jen na benzínu 4 800. Za různé další nutné pražské poplatky, které bych doma neměl, vydám asi tisícovku. Počítám, počítám...jsem blázen, abych tady makal celý týden bez rodiny za 8 800? Moje žena bere mateřskou 3 630, náš společný příjem je tedy 12 430 korun. Jak s tím vyžít? Naše životní úroveň upadá. Dávám výpověď, odjíždím domů a přihlašuji se na Úřad práce. Moje odměna činí 10 800 korun za celodenní hraní s dcerou. Protože se večer nudím, skládám známým PC. Udělám tak jeden týdně, na každém vydělám asi 2 000, tedy 8 000 měsíčně na ruku. Uvažoval jsem, že si zřídím ŽL a začnu se tím živit. Tak jsem zašel na úřad. Paní mi vysvětlila, že musím platit minimální zálohy na sociální a zdravotní pojištění, dohromady asi 3000 za měsíc. Minimální daň mi ukousne minimálně 840 korun měsíčně. Počítám, počítám...Z mých vydělaných 8 000 mi tedy zůstane 4 160. Polovina? Pani, nechejte si ten formulář... Podnikám dál na černo, neplatím nic, zdravotní za mne platí stát a sociální pojištění nikdo. Stejně je k ničemu. Dostávám 10 800 od Úřadu práce, 8 000 za služby přátelům, manželka 3630, takže náš celkový příjem do rodiny je 22 430. Naše životní úroveň se rapidně zvedla, letos v létě si konečně dovolíme dovolenou u moře a v zimě lyžování v Alpách. Minulý měsíc jsme si vyřídili sociální příplatek na bydlení a na dopravu MHD, dcera má atypický ekzém a manželka ji musí vozit k lékaři. To udělá 3 000 měsíčně, vyděláváme už 25 430 čistého a koupili jsme si hezkou Fábii na leasing. A hodná paní na úřadě slíbila, že nám příplatek doplatí za rok nazpět, potřebuji nové lyže a manželka si vyhlédla kožíšek. Těšíme se, až manželce zvednou mateřskou na 7 000, možná bychom si pořídili druhé dítě a koupili nové, lepší, zahraniční auto, ten leasing lehce z těch 35 800 čistého lehce utáhneme. Jednou za půl roku se nechám na chvíli zaměstnat a pak hurá znovu na ÚP. No, nějak ten měsíc vždycky přežiji...to víte, už jsem si zvykl na svůj denní režim: v 10 ráno žena zajde pro rohlíčky do pekárny, po cestě mi koupí noviny samé potěšitelné zprávy!), pak si chvíli hraji s dcerou a vyrazíme někam na výlet, podle počasí - do přírody, na koupaliště, na běžky, do akvaparku. Jen mně občas přepadá splín a pak mne trochu mrzí, že moje dvě vysoké školy, inteligence i schopnosti nejsou využity. Nemělo by to mrzet i tu paní na Úřadě? Ale brzy mně to přejde, vždyť se máme tak dobře a já jsem nevděčný! Když se vrátíme z výletu, potkám občas kluky z bývalé práce a pozvu je na pivo. Jsou furt nespokojení, což nechápu. Makají a stále jim nestačí peníze. A přitom je to tak jednoduché... Díky státe, díky vládo, miluji tuto svoji českou socialistickou zem!

Široká ulice Pirát 26.08.2006 14:02
Už mě nevěřím,že nejsi ODS-Libý a spol.To je vrchol.Kdo co rozbíjí.Hlavně už nebude pomalu co ukrást.Nejsou náhodou ještě nějaké ukryté pozemky na prům.zoně??Co asi bude dělat Libý když budou nové volby a někdo konečně situaci v městě začne řešit.Potažmo bude někdo v podvodech správně hledat.??

Široká ulice Cenzura www.Chrudim.cz 26.08.2006 11:59
Historické centrum pohřbili už komouši rozbouráním Kateřinska a přilehlého okolí.Tím, že tam postavili králikárny historické centrum rozbili.Proč je nepostavili mimo centrum Chrudimi?Další rána je to krásé fitko vedle staré nemocnice.Taková úprava pěší zóny je jen mrhání peněz.

Nejlepší kandidát na starostu msoptik 26.08.2006 11:37
Pouhá shoda jmen.

Myslitel Max 26.08.2006 09:01
Tak ty tady vycitas bernaku, ze jde po detailech, co si to vubec dovoluje - vybirat dane, ze jo ...a na druhou stranu tady kricis o schodku statiho rozpoctu. Uz prestan pit a jdi si lehnout!!! Jasne, jak se nekdo vytasi s trosku jinym nazorem, ktery je navic pravdivy, tak je to socka, socdemak, zavistivec. Tvuj jednoduchej pohled na svet je politovanihodnej. Max

Senátní volby johansson 26.08.2006 00:28
Ne, soudruhu, já jen čet noviny....

Myslitel johansson 26.08.2006 00:27
Zkusil sis někdy odepsat dovolenou z daní, nebo vážně nevíš, o čem mluvíš? Finančák jde při kontrole živnostníka po maličkostech a často až absurdních detailech dokonce nad rámec zákona. A sorry- tohle je přesně ta závist cíleně pěstovaná zejména za vlád ČSSD. Zkus připustit, že si na ty auta a domy prostě někdo VYDĚLAL.

CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ??? Nelda 26.08.2006 00:01
myslim si,ze tam chybi jeden urcitej clovicek,bez ktereho to nebude ono Bohužel, škoda

Nejlepší kandidát na starostu waterway 25.08.2006 22:06
To je zvláštní. Ještě před čtyřmi až osmi lety byl Luboš Jelínek zárukou nezávislého pohledu na město. S Vámi (debatéry) je fak někdy prdel... :- )))

Nejlepší kandidát na starostu waterway 25.08.2006 22:03
Málek Roman a Málková Marie nejsou nijak spříznění.

Nejlepší kandidát na starostu Pirát 25.08.2006 19:50
Málek-Málková??Pouze shoda jmen.Kdo by ho dosadil a za co??Kde žijete a čemu věříte.Kolik asi takové místo vynáší.To se neopouští ale prodává dál.Nevěřte na pohádky o kouzelném dědečkovi.Nový-Libý a kdo další.Zcela určitě žádná změna.Takový Kušta zcela jistě ví kdo bude další.Zeptejte se ho.Jinak se stále bavíte o ničem.To je ale asi účel fora.Hezký zbytek prázdnin.

Nejlepší kandidát na starostu Pirát 25.08.2006 19:42
Maxi,opravdu není z čeho vybrat.Pokud to bude někdo,nový tak zcela určitě pouze nastrčený skupinou a ta bude nadále rozhodovat.Znám jediného který by udělal opravdu na radnici nejenom pořádek ale zcela jistě i plno nových lukrativních míst.Hofman!!To by bylo rušno a plno zajímavého v Tel.+tisk.Ten ale rozhodně nemá zájem.Živí se totiž prací-podnikáním.Napište někdo někoho kdo není podobný stávajícím radním.Tedy bude opět pouze někdo z nich.Začarovaný kruh+úzký okruh známých podnikatelů.

Myslitel lika 25.08.2006 18:25
Zksute se taky zivit sami jako zivnostnici, opravdu to neni tak jednoduche. Rad bych vas videl, v jakych autech byste jezdili (pokud byste nechodili pesky)...

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125  124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.