Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? pavlicek 05.09.2006 07:57
Pane Rocku, mate svatou pravdu. Situace s postupem praci je naprosto triskni a ukazuje na velkou nekompetentnost lidi ve meste!!! Jestlize pri vyberovem rizeni prevazily "uspory" na cene zhotoveni stavby (kdo ty vahy stanovil?), pak na kazdych sto tisic ktere mesto usetrilo prichazeji obchody v siroke ulici o milion. Takto se projevuje ta hlasita podpora malym podnikatelum, kterou tak rady politicke strany vyhlasuji ve svych predvolebnich programech. Hlavnim kriteriem takoveto stavby uprostred mesta by samozrejme mel byt termin a kvalita ukonceni stavby, az potom cena. Je to neschopnost! Pavel Pavlicek
Reagovat na tento příspěvek

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? hel 05.09.2006 07:54
Pro mně za mně ať se to táhne třeba několik staletí - započetím rekonstrukce Široké ulice mně tato lokalita vč. zdejších obchodů přestala zajímat - stala se nedostupnou. Co mi ale vadí, je to, že tato rekontrukce mohla proběhnout po výstavbě obchvatu, minimálně jí měla předcházet úprava jízdního řádu a tras MHD. Včera jsem měla tu čest vézt děti do školy - Chrudim zasekaná , že jsme málem dorazili pozdě. MHD z Markovic plné spěchajících důchodců, takže děti jezdí každý den do školy narvaným autobusem, který nezřídkakdy dorazí i o čtvr na devět. Mně to tady v tom městě už vážně nebaví ....

královna věnných měst - chrudim leonid 04.09.2006 23:33
Hoří,má panenko!

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? roman-roman 04.09.2006 22:10
ma se to táhnou t az 3 mesice... no to snad ne !!! Bohužel, škoda opravdu by si měli máknout...zatím žádné výsledky ani práce není vidět HAHAHA!

královna věnných měst - chrudim roman-roman 04.09.2006 22:07
ze odstoupili na poslední chvíli.. ? v tom něco bude Úsměv /

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Jan Roček 04.09.2006 20:13
Očekával jsem, že taková význačná akce bude perfektně zorganizována a připravena. Práce budou probíhat nonstop včetně sobot a nedělí. Prostě že celá akce „pojede“ za přísného dohledu investora (města Chrudim) a bude snaha o maximální možné zkrácení termínu výstavby a tím i minimalizování ztrát zdejším podnikatelům. Namísto toho, co vidím? V devět ráno nikde nikdo, v deset se objeví tři dělníci, jednou kopnou do výkopu, aby se neřeklo a pak jdou na svačinu, oběd a svačinu. V šestnáct odpoledne opět nikde nikdo. Soboty, neděle? Čirá utopie. Být radními, kteří mají lví podíl zodpovědnosti za současný stav, tak tam stojím s bičem a trochu to popoženu…

Myslitel Agarwal 04.09.2006 16:19
Ještě paradoxnější situace vznikne pokud něco prodáváte státní instituci nebo společnosti, kde je většinovým majitel stát a nezaplatí vám fakturu(y). Potom vám stát dluží peníze za dodané zboží/služby, ale DPH (které vám ještě nezaplatil) od vás začne vymáhat s plnou razancí. Jak už jsem psal, sytý hladovému nevěří a kdo si to nevyzkoušel většinou neví o čem je řeč.

Myslitel Lebduška Josef 04.09.2006 15:17
Jenom nesmíte zapomenout, že ten odběratel často zaplatí až po 991 vážném varování. Soudně se pohledávka vymáhá několik let,pokud mezitím na odběratele není vyhlášen konkurz. A k soudnímu vymáhání opět musíte zaplatit soudní poplatek, advokáta a čekat. Ovšem DPH musíte státu odvést ve stanoveném termínu. Tímto způsobem má řada menších podniků a podnikatelů problémy s financováním a přichází o nemalé peníze. Rozhodně by bylo zajímavé provést nějakou úpravu v této oblati.

VÝSTAVBA NOVÝCH BYTU Lukáš Němec 04.09.2006 15:15
Tak například přímo na chrudimském náměstí vyroste 49 bytů, viz. http://www.omegaplus.cz/reality.html Jinak co vím, tak v okolí Pardubic a Hradce Králové je developerských projektů celkem dost.

Nejlepší kandidát na starostu kokotek 04.09.2006 13:45
waw, ty ho snad sleduješ

královna věnných měst - chrudim kokotek 04.09.2006 13:42
měli přivést své dcery a ženy...

královna věnných měst - chrudim zora 04.09.2006 10:32
A co měli podle Vás tedy pořadatelé dělat,když většina dívek odstoupila na poslední chvíli?

královna věnných měst - chrudim Pirát 04.09.2006 08:59
Romane,není se čemu divit.Vždyt je zrcadlo všeho dalšího v tomto městě.Účast??to jen a pouze v organizaci+včasné reklaměKdo se k tomu hlásí??Takhle to dopadnout muselo.Ono se o všem super mluví.Tady se to ale ihned po akci dá potvrdit.Jména-organizátoři??MLUVÍ SAMO.A Hron-nic podobného prý nepamatuje dlouha a nikde!

Myslitel Doležal Jan 04.09.2006 08:54
Johanssone, tváříš se jako podnikatel. Pak bys měl vědět, že DPH, kterou tobě zaplatil tvůj odběratel, tak v nezměněné výši odvádíš státu. Patlat ji do těchto úvah je od tebe zlý úmysl a nás považuješ za pitomce nebo jsi hlupák sám. Raděj sem už ani nepiš ty bláboly.

Nejlepší kandidát na starostu Agarwal 04.09.2006 08:40
Nedůvěra je moudrost hlupáků. G. B. Shaw

Nejlepší kandidát na starostu kocourek 03.09.2006 20:05
On si na nic nehraje.

královna věnných měst - chrudim roman-roman 03.09.2006 19:51
pořádá se to,kvůli tomu,že Chrudim je KRÁLOVSKÉ VĚNNÉ MĚSTO , jsou OBŽINKY, přijedou naši sousedi z Ede... ale kdo to financuje.. ? No,myslím si,že to každý víme HAHAHA!

královna věnných měst - chrudim roman-roman 03.09.2006 19:49
ano,to bylo tak napínave... nikdo jsme nemohli tušit,která z těch dívek bude první ,druhá,třetí... z toho množství Úsměv no takhle,myslím si,že třetí místo je krásné HAHAHA! ale třetí místo ze tří je katastrofa ! Tato akce je fajn,ale při takto mizerné účasti,bych to asi taky zrušil... Moderátor Hron ,si myslím,že si z toho dělal taky tak trochu ,,prču,, ... :-/

Myslitel Pirát 03.09.2006 08:51
Vážený Norei,opravdu za www adresu děkuji super.Mám také jednu-www.Hajda.cz Hezký školní rok.

Myslitel Norei 03.09.2006 08:38
Doporučuji trochu pozitivního myšlení - všechno nemusí být černé ! Zkuste třeba www.pozitivni-noviny.cz

Myslitel Pirát 02.09.2006 20:14
jÁ TO Vydím na erotik-shop v zařízení Vankovy školky-Markovice,Pekárek tam vančí psa,udělá Vám tedy i chrup.Je to bratr Velkého bratra.

Myslitel Pirát 02.09.2006 20:09
Pozor na tohoto pána,já to vidím,že shání holky a o nic jiného mu ani nejde.Nemáš stának zeleniny u Polikliniky??

královna věnných měst - chrudim Pirát 02.09.2006 20:05
Vážený,opavdu škoda,že také krásná děvčata z tohoto mrtvého města utíkají.Nejkásnější je tady ODS-lIBÝ-Pozor!!Miláček je hrozně tlustý??+Čechlovský-křupan,ale poslušný prvního.

královna věnných měst - chrudim Cenzura www.Chrudim.cz 02.09.2006 19:21
No to musel být napínavý souboj.Úsměv

královna věnných měst - chrudim jan k. 02.09.2006 15:35
Romane, to je sranda, že se vybíralo za tří kandidátek. Pokud ano, měla by se soutěž zrušit!!!! Kdo to pořádá a za čí prachy???

Myslitel Norei 02.09.2006 13:45
Ozvěte se na 603560420 a domluvte si termín výběrového pohovoru.

Myslitel SYLVA SEIFERTOVÁ 02.09.2006 13:16
DOBRÝ DEN, JÁ MARNĚ SHÁNÍM PRÁCI, MÁM MATURITU, MŮŽETE SE MI, PROSÍM, OZVAT? RÁDA VÁM POŠLU ŽIVOTOPIS, POKUD BYSTE MĚL ZÁJEM. DÍKY

královna věnných měst - chrudim roman-roman 02.09.2006 09:13
Naší novou královnou se včera stala PETRA ROŽKOVÁ !!! Blahopřeji HAHAHA! Na druhém místě sl.Petra a na třetím Ivana ... Bylo docela zarážející,že soutěžily celkem 3 dívky !!!Snad to takhle katastrofálně nepůjde i v příštím roce Bohužel, škoda Byl bych pro více těchto kulturních akcí Úsměv HAHAHA!

Nejlepší kandidát na starostu Kwajdan 01.09.2006 15:35
Ty si hraješ na chytrého,ale moc Ti to nejde.Čau měj se pěkně

Myslitel myš 01.09.2006 12:03
můj mail je:mirka.mys@centrum.cz a tel 732801352,mám zájem o solidní zaměstnání,prosím,můžete se mi ozvat?děkuji.

Myslitel Agarwal 01.09.2006 09:02
Tak neuvěřitelné se stalo skutkem, tento příspěvek od shota se mi zdá docela rozumný Úsměv . Jen bych dodal, že je dobré se na to podívat i z druhé strany. Pokud cokoliv platím, očekávám, že za to něco dostanu. Placení daní není nic jiného než kupování si služeb od instituce jménem stát. Za to, že něco zaplatím očekávám například zlepšení infrastruktury, zkvalitnění školství pro mé děti, snížení kriminality (třeba i přerozdělením našich peněz sociálně nepřizpůsobivým občanům), atd. Proto bedlivě sleduji jak stát s daněmi hospodaří a co nám za naše peníze nabízí. Pokud to nefunguje, je v celku logické, že se někteří lidé snaží vymyslet jak za to neplatit. Normální člověk si nekoupí za třikrát větší cenu než je obvyklé auto, které navíc nefunguje. V takovém případě není podvodník kupující, ale ten co se auto snaží prodat (přesněji řečeno nutí ke koupi). Takže se dostáváme k všeobecně známé ekonomické poučce. Pokud se práce státu zefektivní, sníží se korupce, atd, celkový objem vybraných daních vzroste i přes to, že se daně snižují.

Nejlepší kandidát na starostu shot 31.08.2006 23:33
Ovšem problém je v tom, že ty bys nic nehrál.

Myslitel shot 31.08.2006 23:31
Docela s tebou souhlasím, že mnoho dělníků nemá sedmičkovou řadu BMW. Ale ono ji nemá ani mnoho podnikatelů. Sedmičkovou řadu BMW koupíš v autobazaru či na internetu i za lepší cenu než Octavii. A tu už někteří dělníci mají. A mají i ty vilky za pár melounů. Tedy pokud jsou šikovní a pracovití. Totéž platí i o podnikatelích. Ale prosím nezaměňuj slovo podnikatel a podvodník. Je ovšem pravdou, že s živnosťákem se lépe podvádí. Stačí se projít po Chrudimi. Chceš mi snad namluvit, že na Rafandě, v Pumberkách, u nemocnice, v Markovicích, Vlčnově a jinde, že tam v těch rodinných domech a řadovkách bydlí samí podnikatelé? Podle mne to jsou většinou lidé, kteří nejezdili na dovolené, nevysedávali po hospodách, ale stavěli si dům. A mnozí se zadlužili se na celý život. Pokud si někdo vydělal na pěkné auto a nový dům pak zřejmě něco umí. Nebo si myslíš, že někdo bude chodit k holiči, který každému ustřihne ucho? I ty máš samozřejmě možnost. Za pár kaček si nech vystavit živnost a začni. Nebo vystuduj vysokou, třebas práva, pár let dělej poskoka a pak si otevři advokátní kancelář. A makej. Od rána do večera, každý den, soboty neděle. A teprve poznáš jaký je snadný život zaměstnance. Zaměstnanec ručí jen do výše 3 měsíčního platu. Živnostník celým svým majetkem i tím co v budoucnu vydělá, třebas jako zaměstnanec. A že někteří okrádají stát na daních? Především nejprve musí platit. Pak si na to okrádání musí vydělat. A teprve nakonec mohou okrádat stát na daních. To, že nějaký podnikatel špatně spočítá daně, tomu se ani nedivím. V našem složitém daňovém systému se nikdo pořádně nevyzná a tak udělat chybu je velice snadné. Já stejně mám pocit, že nejvíce je stát okrádán různými ministerskými úředníky a zaměstnanci státu, poslanci v parlamentu a místní samosprávou. Nebo snad znáš pokrývače, který by dal soukromému majiteli domu úplatek za to, že ten mu zaplatí opravu střechy, kterou nikdo neprovede? Jinak, nepodnikám, jsem zaměstnanec.

obousměrný vjezd na náměstí roman-roman 31.08.2006 22:23
zcela souhlasím !!! předem pořádný parkování ! pak se má člověk divit za ty pokuty...? stání na chodníků,pěší zona... aj. Tak to je fakt na ...

Bydlení v Chrudimi roman-roman 31.08.2006 22:20
Chci se zeptet : plánuje se nějaká nová výstavba bytů v Chrudimi nebo okolí ??? Díky HAHAHA!

Nejlepší kandidát na starostu Kwajdan 31.08.2006 20:56
Lepší je hrát v inscenaci vola,než v maloměšťáckém divadélku kecala.

Myslitel Bond 31.08.2006 19:45
Nevěřím tomu, že si do příslušné kolonky napíšeš "DOVOLENÁ - EGYPT", tak padlej na hlavu opravdu nejsem, ale že se to občůrat dá mi nezapírej, to by byla lež a vy podnikatelé přeci mluvíte pravdu, čistou pravdu a nic než pravdu. Jinak jsem podobné odezvy čekal. Jo, a z mé strany to není závist, jen nas...í, že z někoho daně dostanou a z někoho ne. Bez daní by stát neexistoval na pohádky nevěřím, ani na ty modré ne. A tu o dělníkovi, který si poctivou prací vydělal na sedmičkovou řadu BMW a rodinnou vilku za 5 mil., neznám. Pěkný večer.

obousměrný vjezd na náměstí Pirát 31.08.2006 17:27
Dotaz, POSLANEC LIBÝ to bude mít v kanadských nebo amerických dolarech??Jistě potvrdí druhý muž ODS Čechlovský.Děkuji předem za vyčerpávající odpověd.Také strana.

Myslitel Pirát 31.08.2006 17:21
Norei,Snad si ještě nenyslíte,že někoho schopného seženete.Všechni TI jsou již zaměstnaní,nebo mají své firmy.Ti na které čekáte stojí před Úřadem práce nebo na chobě Sociálky.Určitě by Vám pomohl kamarád Škromach.Mohu dát mobil.

Myslitel zora 31.08.2006 16:38
Ono taky asi přijde na to, o jakou praci se jedna...

Myslitel Norei 31.08.2006 16:17
Já mám opačný problém - hledám nové spolupracovníky pro naší novou kancelář v Chrudimi a asi mám smůlu, nikdo snad nechce makat. Slibuju hory doly (to by se líbilo) ale taky chci hodně práce. A to se moc nelíbí. Tak nevím - jsme už v demokracii, nebo jsme ještě v komunismu, kde byli lidé zvyklí, že práci vždy dostanou a je jedno jakou, vždyť platy byly všude zhruba stejné. A dnes možnost vydělat si 30tisíc a víc - to by lidi zajímalo, ale chtěli by i služební auťák, telefon a fixní základ! Jak z toho ven ?

Myslitel myš 31.08.2006 13:31
tohle bych skoro s vámi chtěla probrat jen mezi námi dvěma-synovi je čtyřiadvacet,na počítač-repasovaný-si sám vydělal už před pěti lety,výživné od otce a ostatní sociální "vymoženosti" jsou zahrnuty do částky,kterou mi doplácí odbor o péči o rodiny s dětmi do životního minima.A věřte,že jiné finanční pomoci skutečně neexistují,na invalidní důchod nedosáhnu,protože nelezu po čtyřech ani nejsem bez končetin.Za INTERNET platíme 345Kč a to ráda dávám,protože mi umožňuje hledání jakékoliv práce a kontakt s potencionálními zaměstnavateli.A pane,dnes,když je daná minimální mzda,tak mi nevykládejte,že rodina se zaměstnanými oběma rodiči je na tom zle.A kolik bere pokladní v SUPERMARKETU vím taky,tuhle práci jsem taky zkusila.Ale pokud mi můžete něco poradit,pište na můj mail:mirkamys@centrum.cz.Jakýkoliv podnět přivítám

obousměrný vjezd na náměstí Administrátor 31.08.2006 11:49
iDnes http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice Pardubický (Kraj Pardubický) Univerzita v Chrudimi? Další zpoždění Chrudim - Chrudim se stále nemůže dočkat chvíle, kdy se stane univerzitním městem. Radní už třetím rokem jednají se zástupci kanadské univerzity Thompson Rivers, která chce ve městě zřídit svou pobočku v bývalém kapucínském klášteře. Kanaďané ji ale neotevřou na podzim, jak plánovali, ale snad příští rok. „Jsme už dohodnuti, že by nám do zářijového jednání zastupirelstva měli poslat žádost o prodej kláštera s tím, že by rekonstrukci provedli za vlastní prostředky,“ uvedl starosta Chrudimi Ladislav Libý. Smlouva s univerzitou bude podle něj ošetřena tak, aby se příchod školy nemohl stát jen zástěrkou pro získání nemovitosti v centru města. „Smlouva bude uzavřena tak, aby se zamezilo spekulativní koupi s následným prodejem. Kdyby chtěli odejít, tak by město mělo na budovu předkupní právo,“ uvedl Libý. Thompson Rivers University, která dnes má univerzitní areály v okolí osmdesátitisícového města Kamploops v Britské Kolumbii, byla založena v roce 1970 jako regionální všeobecná škola. Částečný univerzitní status získala škola v roce 1989, plné uznání statusu se jí dostalo až v roce 2004. Dnes se univerzita chlubí největší šíří studijních programů v Kanadě, které využívá 9600 studentů. Na škole je možné studovat všechno možné, od ekonomie, kriminalistiky, novinařiny a učitelství až po technické obory. Roční školné na univerzitním oboru činí v Kanadě 3820 dolarů ročně. Pro Kanaďany je Chrudim podle radních atraktivní nejenom nižšími cenami, ale údajně i poklidným maloměstským životem, který by neměl odvádět studenty od studia. Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj Autor: (dp)

Myslitel Jan Rydl 31.08.2006 10:20

Myslitel Pirát 31.08.2006 08:07
p.Mysliteli,čtu Váš příspěvek a zjištuji,že dlouho opravdu nikdo v tomto čtenářském klubu kde je rozhodně daleko více blábolů a hloupostí než rozumných,pravdivých-poučných řádek jste po dlouhé době první.Máte téměř pravdu ale pojdme směrem nahoru-sociálky ve většině městech Vám řeknou,že dobře vědí při vydávání příspěvků komu to patří a kdo je podvodník,toto nepotřebuje.Tedy velká část vyhozených peněz.Sistém opravdu vyhovuje těm kteří ani pracovat nechtějí-nepracovali-pouze chodily do zaměstnání již za komunistů.Nikdo hodně let nechce ani nic řešit a sám ministr Škromach se stále na všechno tváří jeko Jelimánek a to mu bohužel vždy vycházelo.Pokud se přesto někdo k něčemu ozve??Dopadne jako p.Tlustá!!A dnešní logo?Kdo nekrade-okrádá rodinu.

Nejlepší kandidát na starostu shot 30.08.2006 22:26
Možná v nějaké moderní inscenaci tam místo mědvěda bude vystupovat vůl. Pak se zkus přihlásit.

Myslitel shot 30.08.2006 22:24
Ano, dávka na 2 osoby činí 7430 Kč měsíčně. Ovšem předpokládám, že díky svému zdravotnímu omezení pobíráte nějaký důchod. A máte-li nezaopatřeného syna (vzhledem k tomu všemu co uvádíte předpokládám, že mu bude víc jak 26 let) i ten by tedy měl mít nárok na nějakou formu důchodu. Také jeho otec má k němu vyživovací povinnost. Takže mám pocit, že o svých příjmech neuvádíte vše. A pokud váš příjem je skutečně pouze tato sociální dávka, domnívám se, že máte nárok na další dávky – třebas podle zákona 132/97 Sb., 075/97 Sb. a jiné. Tím vůbec nechci nic říkat o tom zda jste či nejste rodina, která by měla dostat příspěvky větší či menší, Váš případ neznám. Samozřejmě věřím, že se musíte dost otáčet, aby jste vyšla s penězi. Jen usuzují, že máte-li na připojení k internetu a na počítač, pak rozhodně hlady neumíráte. Je to ovšem lepší než uvedenou částku například prokouřit. Zkuste si spočítat, kolik má taková rodina se dvěmi dětmi, dejme tomu ve věku okolo 10 let, rodiče jeden jako pokladní v supermarketu, druhý jako prodavač tamtéž. Mají na hlavu stejný příjem jako Vy, jen se toho více projí, více se spotřebuje na ošacení, dopravu, na školní potřeby a podobně. A protože jsou lehce nad hranicí sociální potřebnosti, nemají nárok na nic.

Nejlepší kandidát na starostu Kwajdan 30.08.2006 20:00
Vy všichni účinkující v tomto přspěvku by jste mohli hrát v Prodané nevěstě za kecaly.

Nejlepší kandidát na starostu Fidél 30.08.2006 19:14
Vypadá to skutečně tak, že nad pana Čechlovského není. Opět vláda jedné strany. Ti ostatní jsou pouze do počtu. A tak ať rostou její členové do funkcí co nejrychleji, alespoň se jejich stavba co nejdříve zhroutí. Jen musíme my ostatní dávat pozor, aby nás to nezasypalo.Budují si pevné hradby. Ty hlavou neprorazíme, ale budeme-li k nim denně chodit čůrat, tak ty hradby nakonec spadnou. Hrozné, co??????

Nejlepší kandidát na starostu Bohemund 30.08.2006 18:47
Tak pan Čechlovský je jako starosta pravděpodobný. Můžeme s tím nesouhlasit, můžem proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co s tím můžem dělat. A proč? No protože on je přece z té správné strany. Wie einfach meine Freunde.....

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126  125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.