Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Jak se dělá protekce Phopipopi 07.09.2006 22:41
Dlouho jsem váhala zda se mám k vystoupení pana místostarosty Řezníčka vyjádřit. Mne také zaskočil svým zmateným projevem, ve kterém nejdříve uvítal slovy " svoji favoritku" a potom ostatní děti. Pokud zde vystupoval jako zástupce zřizovatele, mohl svůj výrok ohledně favoritky pronést okrajově a ne ještě jednou zopakovat při odchodu. Byl a jistě i bude kandidátem do komunálních voleb za SNK sdružení nezávislých - příznačný název...? Tak ani nevím, co si mám o všem myslet.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se dělá protekce shot 07.09.2006 22:03
Nebude stačit, to že se tahle událost přihodila na ZŠ U stadiónu? A že byli překvapeni jak rodiče žáků, tak i paní učitelka? Kdyby p. Řezníček obcházel všechny prvé třídy v Chrudimi a všude popřál prvňáčkům hodně úspěchů, bylo by to možná milé. Ale to, že neopomenul výrazně zdůraznit proč je právě v této třídě, to bylo trapné a nedůstojné funkce místostarosty. Ale zcela jistě o tom ví všichni rodiče, kteří doprovázeli své ratolesti prvý den do této školy. Všichni totiž při tom projevu po sobě koukali velice rozpačitě.
Reagovat na tento příspěvek
 
všem nespokojencům, rejpalům atd.! Mexiko 07.09.2006 21:21
Budu oponovat a budu to myslet velice vážně!! Protože totiž patřím k těm, kteří rozhodují o dotaci v rámci jedné komise, tak vím naprosto přesně, že VZS nepodalo již léta žadný projekt v oblastech, kde by mohla uspět a kam by i mohla díky svému zaměření spadat. Ale nevím, kolik přesně projektů podala do ostatních komisí nebo přímo radě města. Chyba může tedy být na straně VZS - ani sebelepší úředník nemá křišťálovou kouli, ze které by věštil, co která organizace potřebuje. Tak se prostě rozhoduje a rozděluje podle podaných žádostí a také podle kvality žádostí!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Pepin 07.09.2006 17:20
Jak čtu články některých diskutujících na tomto fóru, tak obdivuji ne jejich odvahu, ale drzost s jakou zde píší. Myslím, že shot konečně našel spojence v pirátovi. Tito dva odhalili spiknutí v našem městě a seznámili s tím veřejnost. Má to ale jednu chybu. Neudělali nic víc. Podle mě to jsou zakompexovaní chudáci, kteří sedí na svých zaprděných židlích u PC a psaní těchto blábolů je asi vzrušuje. Jinak si neumím představit, jakou mají motivaci trávit tím tolik času. Nejspíš neumí nic jiného. Nebo to jsou zbabělci. Jinak by přece museli konat svoji povinnost. Dát podněty k vyšetření těch všech podvodů o kterých tady tak zasvěceně píšou. A nemusí to řešit zrovna v Chrudimi s p. Kuštou. A hned jeden výsledek. Starostu zavřou nejméně do kone života a rázem se nám bude dýchat lépe. Nebude se privatizovat nemocnice, na Skřivánku bude pole, ve VAKu to dál bude jako před 30-ti lety a na náměstí se naplní vize p. Trávníčka. Sociální bydlení, žádné parkování. Ale co potom budou tak zasvěceně kritizovat ? Kdyby tihle hoši, nebo dámy měly o věci opravdu zájem, tak postaví kandidátku do voleb, shot - starosta, pirát - místostarosta (Řezníček by taky mohl jít po 16-ti letech v politice třeba učit). A jedem. Podpora voličů zajištěna a všechno se změníííí. Bude tady skvěle bez těch zkorumpovaných vydřiduchů. Tak jen najít tu odvahu.
Reagovat na tento příspěvek
 
všem nespokojencům, rejpalům atd.! Cenzura www.Chrudim.cz 07.09.2006 13:48
No nevím co má větší cenu,Pozlátko z MS ČR,nebo záchrana lidských životů?Každý má jiné životní priority. O taneční škole vím,že to není nic laciného a pan Novák umí dobře počítat.Navíc mu město vychází vstříc pronájmem muzea.A to,že se sem tam v tisku objeví,že přivezli zlato je sice potěšující,ale nějak velké prioritě to městu nepřidá.A pokud chce někdo podnikat v této branži,měl by se víc snažit u sponzorů a ne somrovat v městské kase. Podívejte se na sportovce jaké štědré mecenáše dokážou oškubat.HAHAHA! Ne.Ted´vážně.Pokud by ten rozdíl nebyl tak velký,aby soukromá opakuji soukromá škola dostala 6x více peněz ze společné kasy než lidé kteří se snaží pomáhat a případně zachraňovat lidské životy,tak o tom pomlčím.Takhle mi to příjde nefér.Imho:Jak jsem to napsal,tak jsem to myslel!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
všem nespokojencům, rejpalům atd.! hel 07.09.2006 13:20
Asi jste to tak nemyslel, ale zrovna Taneční škola Bestanení dobrý příklad nespravedlivě rozdělovaných dotací. Je to jediná organizace v Chrudimi, která každým rokem přináší zlato z Mistrovství ČR většinou ve všech věkových kategoriích, a má účast i na MS.
Reagovat na tento příspěvek
 
CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ??? boboII 07.09.2006 12:19
A kdo to je prosím Tě podívej se na plakát každý týden někdo jiný Úsměv určo ho tam nejdeš HAHAHA! )
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Pirát 07.09.2006 12:11
Shote,bylo to asi namáhavé,je zřejmé,že dost víš-pamatuješ si?Těch hozených tr.oznámení hozených pod stůl na Libého bylo několik.Ale např pávě na tr.oznámení skončil jejich odpůrce Trávníček.Také do dneška nevyřešeno.Další vysoce post.úředník města-svědectví připraveno na jeho trest.činnost odešel vysmátý sám z města a dnes pro město pracuje!!A to možná ještě nevíš,že má známá skupina kolem Libého zájem koupit také STAROU NEMOCNICI!!To by byla bomba kdyby -nové volby,již né parlament-imunita,za minutu dvanáct!!pOZEMKY,PRŮM.ZONA,LETIŠTĚ,VAK+Kušta.Kdo staví a pro koho ten dům proti Liška-prodej.Aco ten dům hrůzy vedle-bude další?Měl někdo zájem vydět výdělky,konta+další p.Libého??Kam se hrabe KLADNO.To by byla bomba kdyby tak 5let zpět byla na domeček Libého kamera a za tuto dobu záznamy.Shote doplním jména-Beránek,Beran.Tan šmudla Mašík je stále stejný a alespon mu kape-kdo dělal Libému volby??Jinak máš přehled.Super téma.Ale v této době zbytečné.Ti se tomu pouze smějí.
Reagovat na tento příspěvek
 
všem nespokojencům, rejpalům atd.! Cenzura www.Chrudim.cz 07.09.2006 11:50
Především vyřešit dopravní infrastrukturu ve městě.To,že se ji nepodařilo vyřešit za dlouhých deset let svědčí o malém zájmu tuto situaci řešit,protože kromě třech kruhových objezdů,které částečně zvýšily bezpečnost provozu v Chrudimi,ale na druhé straně zpomalily průjezd městem se nic jiného neřešilo ani nevyřešilo.Dále podle mě město zbytečně prodalo objekty,ve kterých jako subjekt mohlo podnikat a z těchto zisku částečně zaplnit městskou pokladnu. Snažit se o využití průmyslové zóny,okolo které je mnoho nejasností,dohadů a spekulací.Pokud už se nějaký zájemce najde,vždy se objeví pár dobrodruhů,kteří záměr využití zhatí a snažit se lidem objasnit a vyšetřit,proč se tyto pozemky kupovaly,kdo zy tím stál a komu přinesly největší prospěch.Oni sice všichni vědí,jak to asi je,ale bylo by lepší to zveřejnit oficiální cestou,že. Vyřešit kanalizaci a zabezpečení v sídlišti Stromovka,kde se kromě odbagrování naplavené zeminy a plácání pana Řezníčka,který kolem tohoto problému chodí jako okolo horké kaše také nic nevyřešilo. Polvina chodníku ve městě je v dezolátním stavu,Palackého třída=slalom mezi dolíky,kanály a dírami.To je také obrázek města s kterým městská rada nic nedělala. A těch problémů je víc.Je zde pár pomníku z doby komunismu.Příklad:Zbourání Kateřinského předměstí,Husovy ulice a částečně Palackého třídy.Původní zástavba nahrazena nevkusnými betonovými králikárnami.Proč město netlačí na nájemníka a zároveň jim nepomůže tyto nevkusné krabice oživit např.zateplením a barevně oživit?Je pravda,že první vlaštovka už vylétla naproti základní škole v Husově ulici.Ale bohužel jen jedna. Dále je to onen památník přezdívaný tři údy.S tím se nedá si moc dělat,jedině odstřelit,nebo osázet stromy,které za pár let částečně skryjí tu hrůzu co stojí na kopci Na Větrníku. Ono by se toho našlo mnoho věcí a problémů,které současné zastupitele vůbec nezajímají,nebo alespoň se tak tváří. Turistika na úpadku,státní uředníci přibývají a s nimi stohy zbytečného papírování,situace v Revoluční ulici a tak bych mohl kritizovat donekonečna. Rozum mi zůstává stát nad rozdělováním dotací zájmovým organizacím,kde např taneční škola Besta dostane 30 000Kč a vodní záchranáři,kteří mimo jiné po odchodu policie ze Sečské přehrady zůsali jako jediní,kdo vám na Seči pomůže v nesnázích 5000Kč.To je opravdu ostuda.Tak to je fakt na ...
Reagovat na tento příspěvek
 
všem nespokojencům, rejpalům atd.! kokotek 07.09.2006 09:49
zkuste popsat věci,které byste prosazovali, kdyby jste měli být v čele města - aby jste jen nekritizovali (na což máte právo) ...takový malý volební prográmek. ...a uvidíme co koho pálí a jaké má kdo priority. díky
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? kokotek 07.09.2006 09:47
tak si trochu rejpnu. Copak shot není člověk, kterému by bylo fajn dát hlas ve volbách? Zkouška rozhlasu: Shote milý miloučký - zkus popsat věci,které bys prosazoval, takový malý volební prográmek. Ten si samolitr může třeba na těchto stránkách udělat každý...a uvidíme co koho pálí a jaké má kdo priority. díky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyšetřování nehody v Markovicích. Cenzura www.Chrudim.cz 07.09.2006 09:37
Včera jsem mluvil s kamarádkou,která byla ve vlaku,do kterého narazil na přejezdu v Markovicích dne 9.9.2005 opilý řidič kamionu pan František Krtil .Ten byl obžalovaný z obecného ohrožení a teprve dnes je první stání.Nedovedu si představit,co se na tomhle případu tak dlouho vyšetřovalo.Vina jednoznačně na straně řidiče. Signalizace fungovala,v době střetu jel rychlostí okolo 100km/h,navíc v podnapilém stavu.V normálním státě je to otázka pro samosoudce na 1/2 hodiny,v době Karla IV je to otázka doby,než by mu kat rozmlátil prdel,že by si na ní už v životě nesedl a v našem právní státě se to zatím táhne rok.Pan Judr.Kubašta si jako pravní zástupce poškozeného trochu namastí kapsu a pan řidič dostane podmínku.Ještě že má patronka justice zavázané oči,jinak už ji musely vypadnout z důlků. Pro názornost přikládám pár fotografií,které jsem si po nehodě nafotil. http://img167.imageshack.us/img167/2681/img3732uh3.jpg http://img244.imageshack.us/img244/5267/img3737ty0.jpg http://img167.imageshack.us/img167/2170/img3753xf5.jpg http://img142.imageshack.us/img142/2731/img3769bd9.jpg
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se dělá protekce Agarwal 07.09.2006 08:36
Trochu zavání drbem? Vždyť je do drb jak vyšitý! Co vám je do toho jestli někde někdo někoho vítal!
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se dělá protekce Cenzura www.Chrudim.cz 07.09.2006 08:24
Tak jméno tatínka.Ten by o tom mohl něco vědět ne.Jinak to opavdu zavání drbama.?-((
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Cenzura www.Chrudim.cz 07.09.2006 08:21
Po přečtení takovéhoto příspěvku(je-li pravdivý)má normálně uvažující člověk,který nekrade a poctivě se živý prací svých rukou ,chuť vzít Kalašnikov a udělat pořádek sám.To,že v Chrudimi vládne politická verbež je dlouho známo.To,že se kolem majetku a hospodaření města točí Ti samí politici a podnikatelé je taky všeobecně známo.Tak bych chtěl někoho poprosit,aby mi vysvětlil kdo pořád volí ty samé gaunery do městského zastupitelstva,když koho potkám,tak na ně jen nadává a stěžuje si. Slušným podnikatelům se hází klacky pod nohy a gaunerům se ustupuje.To je bohužel celorepublikový problém.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se dělá protekce hel 07.09.2006 07:44
V tom případě sem takové příspěvky nepiště - zavání to drbem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 06.09.2006 22:27
Jenom příspěvek Colomba z 29. 04. 2005 na tomto diskusním fóru. Takže nejenom Shot je nespokojen. Je mnoho záhad na politickém a podnikatelském nebi Chrudimi. Jednou z nich je koupě pozemků pro PZ, rušení letiště, prodej budovy katastrálního úřadu za podivných podmínek, jinou opět zatajovaný i avízovaný prodej nemocnice v Chrudimi. Jinak to ovšem vypadá podíváme-li se blíže kdo za těmito aktivitami stojí. Stmelovacím článkem na politickém nebi je p. starosta Libý, na podnikatelském úspěšný podnikatel p. Kušta. Jim vydatně napomáhají a vezou se s nimi další. Jmenovat můžeme třeba dva, vyšetřovatel p. Kušta – ne, není to shoda jmen a ředitel státní VZP p. Culek (bývalý úspěšný policista na poli boje s vnitřním nepřítelem). A je zajímavé, že podnikatel p. Kušta, prodává městu – starostovi p. Libému (který se ve věci velmi angažuje) za podivných okolností předražené pozemky pro PZ. Peníze „vydělané“ prodejem protečou agenturou Máša a skončí na soukromých účtech. Čích asi? Veškeré trestní oznámení vyšetřuje vyšetřovatel p. Kušta. Mohlo se tedy něco vyšetřit? Také veškeré další trestní oznámení podaná na p. starostu Libého vyšetřuje stejný vyšetřovatel p. Kušta. Lze se divit, že dodnes nikdo nebyl vyslechnut? Poté se prodává budova katastrálního úřadu. Světe div se, kupuje ji opět podnikatel p. Kušta a za velice výhodných podmínek. Aby nedošlo k nějakému „pochybení nebo opomenutí“ ze strany města, zapomene se několika zastupitelům zasedajícím ve výběrové komisi poslat pozvánka na zasedání. Smlouva se navrhne taková, že město své peníze dostane asi za 20 let. Zřejmě za tyto a podobně „vydělané“ peníze se připravuje prodej Chrudimské nemocnice. Protože je to přeci jenom větší sousto, je nutno opět vydělat. Jak? Jednoduše, prodejem městských pozemků na Skřivánku (opět velmi podivný návrh prodeje), zrušením letiště a jeho následným rozprodejem. A kdo, že je onen zájemce o koupi nemocnice? Přeci p. starosta Libý společně s p. Beránkem a p. Culkem. Nyní p. starosta hodlá kandidovat jako poslanec do parlamentu. Nutně to potřebuje, neboť neví, kdy se mu imunita bude hodit
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 06.09.2006 22:25
Co to je to čecháčkovství? Kdy začalo? Nezamyslem? Přemyslem Otakarem? Karlem IV, Janem Žižkou? Fridrichem Falckým? Masarykem? Gottvaldem? Havlem? Víte, lidé na celém světě jsou stejní. Mají podobné starosti, někteří stejně kradou, lžou, pomlouvají se. A někteří si myslí, že jsou jiní – lepší. A tak používají různé výrazy, kterými to chtějí dokázat. Čistota rasy, krve, Čechy Čechům, vláda do rukou pracujících, případně jiné nábožensky či politicky zaměřená hesla. A jedním z těch hesel je i ono čecháčkovství. Vymysleli jej a používají ho ti co jsou naprosto stejní jako ti okolo nich. Ale při použití tohoto hesla si myslí, že oni ti lepší, ti čistší, zkrátka ostatní jim nesahají ani po kotníky. Nikdy takovýto výraz nepoužili lidé, kteří něčeho dosáhli, lidé kteří měli možnost poznat jiné národy, život v jiných zemích. Proto co to je? Lidi dělím pouze na dobré a špatné.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se dělá protekce shot 06.09.2006 22:24
Je to na 100%. Ale víc nemohu. A jméno té holčičky? Ta za to přeci nemůže.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 06.09.2006 22:21
Nekandiduji. Předně nejsem členem žádné strany i když k volbám chodíme celá rodiny. A vlastní stranu nehodlám zakládat. A tak jenom marně čekám, zda se objeví v komunálních volbách někdo, komu bude stát za to dát hlas.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Cenzura www.Chrudim.cz 06.09.2006 18:53
To nebyl cigoš(i když jinak je tam černo jak v kotelně),ale totálně vygumovanej blonďák.A o Petrrru Volovi mám svoje míňení(asi jako většina rozumně uvažujících lidí-ale chudák něčí se živit musí neHAHAHA! Ale když už jsme u těch morgošů,Grado bude asi hodně odborná firma co?Pokud je pravda,že 80%cigošu je rádo, že má pár tříd základky,tak asi jo.HAHAHA! .Mimochodem,tady je velice poučný web o černých pijavicích sociálních výhod státu.Tak to je fakt na ... http://www.dzeno.cz/?c_id=3417
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Max 06.09.2006 18:19
Jdi zejtra do Siroky a rekni tomu Gejzovi, ze je pako a ja ti prinesu odpoledne do nemocnice bonbonieeeeru (budes-li ji mit cim rozkousat Úsměv A az se ti na zoubek podivat Petrrrrr Uhl, tak i do kriminalu za diskriminaci, OK? Chlape, ses v CECHACH, co bys chtel... "JEJICH TEMPO JE VRAZEDNEE! JEJICH REVIREM JE...Sirokaaaaa ulice" Max
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Max 06.09.2006 18:14
To vis ze jo. Ja te nepodezrivam...kliiiidek. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Cenzura www.Chrudim.cz 06.09.2006 18:10
A není to k smíchu,spíš k pláči.Fušerství a lajdáctví tzv.odborných firem stálo už za mnoha neštěstím.A pokud vidím s jakou profesionalitou a bezohledností se zde setkávám vůči lidem,kteří v této ulici bydlí nebo pracují,tak se mi chce blít.Protože třeba jen naprostý imbecil může postavit nákladní auto tak ,že výfuk míří přímo do dveří obchodu.A přitom stačilo autem kousek popojet,aniž by to ovlivnilo činnost,kterou dotyčné pako vykonávalo.Bohužel, škoda
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Cenzura www.Chrudim.cz 06.09.2006 17:57
Ta paní v tom domě bydlí taky,takže žádné povídačky jasný.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Max 06.09.2006 17:41
Juuuu, to je zpraaava. A povez nam jeste, co ta JEDNA PANI poviiiidala... Dekujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Cenzura www.Chrudim.cz 06.09.2006 15:09
Tak jsem od jedné paní slyšel,že už se nám na rekonstrukci Široké ulice naštval i pan advokát Kubašta. Rozohnil se kvůli plynnové přípojce,kde do domu v němž sídlí jeho kancelář udělali odborníci hlavní uzávěr plynu v chodbě hned za dveřmi bez jakéhokoliv zabezpečení.Vzhledem k tomu,že v domě je docela velká frekvence lidí je možné,že kterýkoliv maník,kterého pan doktor naštve mu při odchodu dole v chodbě vypne celému baráku plyn.HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se dělá protekce Cenzura www.Chrudim.cz 06.09.2006 15:01
Typická ukázka,jak se šlechta nebo jak si říkají ukazuje před lidem,který je živý.Pročpak onen školáček nechodí tedy do soukromé školy mezi dětí promientů a zaclání ve škole pro chudé dělnické děti.Bohužel, škoda Ale nu co bychom od křiváka jako je pan mistostarosta čekali,že?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se dělá protekce Mara 06.09.2006 11:48
To je informace z doslechu a nebo ON LINE na vlastní uši a kůži ??? Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Georgina 06.09.2006 10:22
Souhlas, jenže to Šot nikdy neudělá, protože by potom ostatní mohli napadat jeho/ji a to už by mu/ jí tak moc nevonělo, co? A toho čecháčkovství se třeba jednou zbaví naše vnoučata...aspoň doufám...
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se dělá protekce zora 06.09.2006 09:52
A kteroupak holčičku?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Max 06.09.2006 09:00
Pripojuji se k nazoru pana Dolezala a chtel bych p. Pavlicka poprosit o objasneni obchodu s pozemky pro VELKOU prumyslovou zonu. Tady, ted, prede vsemi, at se uz nesirej´ famy a chimeeery (Shot bude mit o jedno teema min Úsměv ) Dekuji zdvorile a preji fajn den vsem! Max
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? kokotek 06.09.2006 08:44
no myslím, že shot by měl kandidovat v podzimních volbách, protože má informace a nespokojen...tak ať ukáže co umí. Třeba na jaře budou psát o něm na těchto stránkách. ať žije čecháčkovství!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Cenzura www.Chrudim.cz 06.09.2006 07:31
Shote-Ty si mi ale vtipálek.-)Ale jinak vtipně a výstižně řečeno.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se dělá protekce shot 05.09.2006 22:21
Začal nový školní rok. Prvňáčci zasedli do školních lavic a paní učitelky je vítaly ve škole. Ovšem ne ve všech třídách to takhle probíhalo. Do jedné z nich vtrhl zástupce starosty p. Řezníček a překvapené paní učitelce řekl, že jde přivítat prvňáčky. Hlavně tedy jednu prvňačku. Ta asi aby paní učitelka věděla jak se má ke komu chovat a asi také ostatním rodičům ukázat koho, že to mají mezi svými dětmi. No prostě, nabubřelost a trapas až na půdu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 05.09.2006 22:10
Nevidím to tak černě. Jenom je potřeba pozvat p. architekta z Prahy. Širokou nechat tak jak nyní je – auto tam neprojede, účel je splněn. A za ušetřené peníze začít urychleně budovat hradby kolem celého města. Jistá firma zastoupená v zastupitelstvu se toho zcela jistě ráda ujme. K tomu rozkopat Břetislavku, Štěpánkovu a Novoměstskou. A konečně náměstí tak získá původní středověký ráz. Chrudim pak stačí přejmenovat na Kocourkov a to by v tom byl čert, aby se na takovou raritu nejezdili dívat turisté z celého světa. Jenom to poněkud hatí rozhodnutí našeho milovaného p. starosty a nyní poslance, našeho sluce jasného p. Libého, nekandidovat na post starosty. Protože ukazovat toho, kdo je strůjce onoho zázraku vzkříšení středověku a průkopníka tureckého hospodaření v Chrudimi, tak toho ukazovat, to by bylo turistů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 05.09.2006 22:09
Doufám, že jsi sirotek, jinak by ti museli tví rodiče nějakou vrazit. Zamysli se nad tím, co píšeš.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 05.09.2006 22:08
Neznám osobně p. Pekárka a nevím jaké podvody řeší jeho bratr. Nemůžeš být konkrétnější? Ovšem v tom co má společného s Chrudimí, v tom jsi vedle jako náš milovaný p. starosta a nyní poslanec, naše sluce jasné p. Libý. Pokud je mi známo p Pekárek v Chrudimi žije a to již řadu let. Má zde dům, ženu, děti a snad i ty zuby umí spravovat dobře. Není mi známo, že by pil či kradl. Prostě mi připadá jako normální člověk. No a jestli tak moc věříš našemu milovanému p. starostovi a nyní poslanci, našemu slunci jasnému p. Libýmu, tak ti přeji hodně zdraví.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Leto 05.09.2006 21:23
Ty blbečku,co jsi dělal za komun.a co děláš ted.Bud rád,že žiješ.!!Hezký zbytek života.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Leto 05.09.2006 21:20
Vážený,nikdo se na důchodce z Markovic nezlobí.Ani na Pekárka který tak vypadá.Chudák jeho žena.Ato namá s chrudimí jak říká poslenec L.Libý nic společného.Jeho podvody stále řeší jeho bratr-také zubař-stom.komora,nej nej-Jiří.Je opravdu mimořádně neskutečné p.Lebduško co předvádíte.Nejste s Jelínkem+Libým již kamarádi.Pokud ne škoda-mohl jste teké koupit starou nemocnici.??
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? kuna 05.09.2006 21:11
Důchodce je potřeba upozornit na to,že oni jsou hlavní příčinou toho,že všichni jako bývalí komunisti stávali frontu na banány jednou za rok.Dneska je maj každej den a proto spěchají a spěchají a s.... Hlavně v Markovicích.To byla a je největší základna KSČ.Mohu jmenovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
královna věnných měst - chrudim Max 05.09.2006 20:22
Panejo, prebehnout namesti za 20 resp. 40 MINUT, to ji museli mit jako z PRAKU !!! Úsměv Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? hel 05.09.2006 17:11
Omlouvám se, ale nevyčítám důchodcům cestu do města jako takovou, ale to, že jezdí školním autobusem o půl osmé ( a to v hojném množství), když jim před půl devátou jede další. A ty děti musí být ve škole v osm hodin - každý den. Tak jim, prosím , tuto cestu nedělejte nepříjemnější a nebezpečnější. Takový prvňáček , kterého důchodce vyžene ze sedadla ( ano, toto jsem viděla) se na kruháku nebo při brzdění té tyče dost těžko udrží. souhlasím s Vámi, že jezdit MHD v tomto městě, je celodenní záležitost. Není potom Den bez aut v Chrudimi taky trošku mimo? Jako ostatně téměř všechny akce.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Lebduška Josef 05.09.2006 17:01
Máte pravdu, vklidu vše mohlo počkat na rozhodnutí nového zastupitelstva. A výstavbu obchvatu bych také viděl jako potřebnější. Ale těm důchodcům z Markovic nic nevyčítejte, oni se prostě jinak do města nedostanou. A k doktorovi, do lékárny, nakoupit, pro důchod a podobně si dojít musí. Naopak na poslední veřejné schůzi sdružení žádali místostarostu p. Řezníčka o úpravu jízdního řádu, kdy poukazovali na linky, ktré jezdí zbytečně a linky, které jsou přetížené. A protože p. Řezníček si vše poznamenal, věřím, že jízdní řády se změní. A cesta MHD z Markovic do města, to je výlet min. na 5 hodin.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Cenzura www.Chrudim.cz 05.09.2006 12:33
Souhlasím s autorem článku.Radní chtějí lákat do města turisty a přitom,pokud by jediný slušný hotel v tomto městě nevzal do ruky soukromý objekt a kompletně ho nezrekonstruoval tak se návštěvníci tohoto města nemají ani kde slušně ubytovat a pokud se nepletu,tak jedním ze základu turismu je ubytování.Restaurací a hospod je po Chrudimi tři prdele,ale pokud chce někdo v tomto městě přespat,tak moc na výběr nemá.A pokud jste si všimli u hotelu Bohemie,když vynášeli použité postele a sanitární zařízení k likvidaci do kontejnéru,tak se mi chtělo zvracet, co to byl za humus.Pan Šarou si tolik let hrál na hoteliéra a do zařízení Bohemie neinvestoval ani korunu.Co chtějí turistům radní nabídnout.Schody a žulové kostky v Široké ulici.Trochu vzruchu do města přinese jen Loutkářská Chrudim a pouť.A to je žalostně málo,nemyslíte?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Administrátor 05.09.2006 10:10
Původní anketa - Koho tipujete jako nového starostu města Chrudim na příští volební období (Volby 2006)? byla myšlena jako Váš tip na vítěze na post starosty. Na popud návštěvníků našeho serveru otevíráme anketu novou a to Koho byste opravdu chtěli mít za starostu Chrudimi?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? hel 05.09.2006 10:09
Přečtěte si , prosím, tento článek. http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=206&r=mfpardubice&c=573447 Může mi konečně někdo vysvětlit, na co chtějí chrudimští radní lákat turisty ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Doležal Jan 05.09.2006 09:07
Pane Pavlíčku, na Vaši poznámku je zapotřebí reagovat, neboť jste nový lídr jedné ze stran v radniční koalici. Za prvé – podívejte se na Vaši kandidátku za sebe, koho vedete. Nejsou to ti, kteří právě spolurozhodovali o zakázce na rekonstrukci Široké ulice? Bijete do vlastních řad. Za druhé – cena stavby byla proti původní navýšena na dvojnásobek – aniž to bylo seriózně vysvětleno. Nic se nespořilo, ale naopak. Tak to skutečně není o ceně. Konečně za třetí – podnikatelé ze Široké ulice se ozvali, ale radniční koalice vč. Vaší volební strany na jejich názor nebrala zřetel. Kdo nebere tedy ohled na podnikatele? Myslím, že to nejste právě Vy, kdo by byl oprávněn kritizovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Cenzura www.Chrudim.cz 05.09.2006 08:49
Ale pan starosta je spokojený.Pomalu denně ho tam vídám jak znalecky pokyvuje hlavou nad odvedenou prací a tempem jakým práce postupují .Ne nadarmo dělal osm let vysokou školu.Úsměv Asi se řídil tím,že opakování je matka moudrosti.Je pravda,že stavební práce jsou fyzicky náročné,ale to co předvádějí dělníci v Široké ulici je k pláči.Jen tak pro názornost.Minulý týden v pátek jsem pozoroval jednoho pracovníka tmavší pleti jak usilovně něco hledá v zemi.Po půl hodině mu druhý oznámil,že tu trubku co hledá ve středu už zasypali.Nebo-řidič nákl.auta dovezl písek,vysypal ho,ale bohužel tak nešikovně,že polovina nákladu skončila ve výkopu.Vysleděk-dva kopáči tří hodiny vyhazovali písek ven z výkopu.A tak bych mohl pokračovat,ale nerad bych někoho rozplakal.HAHAHA! )
Reagovat na tento příspěvek
 
královna věnných měst - chrudim Cenzura www.Chrudim.cz 05.09.2006 08:23
Tak,tak.Trefná připomínka.Když už jsem u těch soutěží,tak na náměstí proběhla taky jedna.Hasiči soutěžili na čas.A podle mých informací se SDH Chrudim moc nevytáhnul.Teda pokud nepočítám zapíjení smutku v restauraci,ale oproti hasičům ze Seče uběhnout trať za dvojnásobný čas-20minut versus 40 je ostuda.Je pravda,že tam byli ještě pomalejší.Přesto výsledek třetí od konce z asi 20 družstev-nic moc.Bohužel, škoda
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127  126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.