Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Paroubek pepe 20.09.2006 10:24
Hm, tak jsem do vyhledávače zadal Paroubek, paprika, vanilka, Chrudim, Maďarsko a kde nic, tu nic, asi vážně někomu kape na karbitHAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek

Dnešní akce pro děti v městském parku... Blix 20.09.2006 10:03
...mělo by být od 16h do 17h na dopravním hřišti. Soutěže, ceny. Nevěděl by někdo podrobnosti či odkaz? Asi nutné kolo? Děkuju předem za případné odpovědi.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Agarwal 20.09.2006 08:35
Ha, ha, ha. No že zrovna ty se ohrazuješ spojením "jedna paní povídala". Bohužel tato diskuze už dávno díky tobě ztratila úroveň a teď pomalu ztrácí i význam. Jediný důvod proč to ještě sledovat je pro pobavení. Jestli to má být o tom, že sem shot nasmaží příspěvek a dalších pět lidí na to zareaguje, že shot je mimo, tak to je určitě jistý signál ke změně. Co se týče Lebdušky, tak s jeho názory jsem nikdy nesouhlasil, ale pravdou je, že na rozdíl od tebe dokáže věci předkládat logicky a věcně (většinou Úsměv ).

Nejlepší kandidát na starostu 123 20.09.2006 08:30

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 20.09.2006 07:04
Milý Janku, ptáte se zcela přesně. Jednou z poviností našich volených zástupců je, vysvětlovat nám kroky a aktivity, které ve výkonu své funkce činí. Pro tuto chválihodnou činnost jsou zřízeny instrumenty typu: vývěsní deska, usnesení Rady a Zastupitelstva nebo tiskové zprávy a pro zpětnou vazbu jsou určeny zejména tiskové konference se zástupci médií, chrudimský Zpravodaj, webové stránky nebo interpelace na Zastupitelstvu. Myslím, že infomačních kanálů máme zřízeno dost. Druhou otázkou je, jak se těchto "kanálů" využívá. Otázka pro Vás. Psal jste někdy do Chrudimských novin, položil jste otázku na Zastupitelstvu? Myslím, že ne. Stejně tak drtivá většina občanů ve městě. Pokud má zkušenost dovolí, troufám si tvrdit, že statisticky vzato připadá na jedno zastupitelstvo jedna otázka občana. V mfDNES se jednou za půl roku dozvím názor někoho z Chrudimě, ale to až mu redaktor položí na ulici otázku. O Novinách Chrudimska je v této věci lepší mlčet. Nezdá se Vám to málo na tu hromadu "otázek" například na tomto webu? Jestliže jste směřoval svoji otázku jinam, například k možnosti, že by místní politici odpovídali na tomto diskusním fóru, prosím Vás nechtějte to. Poslední zbytky vážnosti, které k nim mám, by se rozpadly v jejich objektivním i neobjektivním napadání. Dobrá diskuse musí být "z očí do očí", tak aby si každý za svým názorem mohl stát. Myslíte si, že s anonymem máte možnost rovnoceně diskutovat? Myslím, že to je také důvod, proč sem politici nepíší. Až se v Chrudimi objeví moderované neanonymní forum (třeba jenom s IP adresami), potom se snad na webu něco dozvíte. A ještě jednu bolest mám. A věřím, že i většina těch, kteří by se chtěli do tohoto fóra zapojit. Diskuse by měla mít nějakou úroveň. Věřte, že se velmi těžko odpovídá na demagogické, zmatené a nestrukturované otázky. Je to dřina, prodírat se houštím invektiv, polopravd, výkřiků či pomluv. Myslím, že je velmi nebezpečné zvyknout si na patologický styl této diskuse. Stahuje nás na svoji úroveň. A nakonec ještě slovy klasika: "Není špatných odpovědí, jsou pouze špatné otázky."

Nejlepší kandidát na starostu Pirát 20.09.2006 06:51
Waterway,kdo Tě prosím navedl.Komu sloužíš?? a /Ládík-nebyl kluk z ulice-kanceláře,ale řed.Banky a funkce-starosta mu spadla do klína v hod.12.V té bance už bylo docela horko-dusno.A at je Beránek jakkoliv pomlouván právě odpůrci z vlastní ODS viz.Libý,Čechlovský a další.Je pravda,že v této straně je okolo Libého několik známých podnikatelů kteří jsou tam pro svůj prospěch+hlasování.Dejte tedy Beránkovi hlasy-židly a uvidíte,jak se na radnici začne zametat a těch volných míst.A to ještě tedy postavte vedle sebe Beránka+Čechlovského a hodnotte.Kašpárek mu nesahá ani po kolena.To chcete opravdu město úplně pohřbít??

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 20.09.2006 06:25
Nic moc Shote. Musíte trochu přidat:)

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 20.09.2006 06:23
Shote, stále se do toho zamotáváte. Pokud jde o minulý text, nenapsal jsem nic jiného než: "Doufám, že nechcete vážně diskutovat na téma "dopadu na okolí a životní podmínky" v případě rekonstrukce Široké ulice. Opět přičítám vaší špatné informovanosti, že sporujete existenci vyjádření zúčastněných. Dejte si chvíli pauzu a přečtěte si stavební zákon." Opravdu si přečtěte stavební zákon, obtěžujete svoji nevědomostí ostatní účastníky této diskuse.

Nejlepší kandidát na starostu waterway 20.09.2006 00:55
epíku, nebudu Vám vyčítat souznění s Edou. Stane se, nejen proto, že je to Váš ředitel školy. Nebudu Vám vysvětlovat, že Eda je vzorný a soudržný člen ODS (tedy do loňska byl, neboť si dobře dnes uvědomuje, že stranu rozbíjí), kterého jsme psali na kandidátky a snášeli v radě pro oblíbenost mezi voliči. Oblíbenost mezi voliči nerovná se, jak víme, uplatnění. Donedávna jsem omlouval, již neomlouvám: Eda VĚDOMKY rozbil místní sdružení Chrudim. Jistě. Nic neřekl. Nic neprovedl. Ale dopustil, aby bylo infiltrováno lidmi, kteří mu vzdávali čest (tím, že jim jako naslouchal) a ponoukali jej k vyšším metám. A kteří nejsou ódéesáky. Mohl být starostou. Už dávno. Ale v roce 98, na sinusoidě ODS, to byl Láďa Libý, obyčejný kluk z kanclu, kdo jediný zvedl ruku a řekl, že se pokusí. Hmmm. Úsměv

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? waterway 20.09.2006 00:04
Narozdíl od Vám podobných - - s Milanem se vždy mohlo mluvit!

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? waterway 19.09.2006 23:55
Shote, Vy jste asi nevěděla, že Milan Marenčák zemřel, nicméně svým nepodloženým útokem na jeho jméno jste mne tak nasrala, že toto je provždy má poslední reakce na Vás: Užerte se těmi závistmi k smrti.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? waterway 19.09.2006 23:51
Katatonie, odpusťte, ale obchvat města není ani náhodou záležitostí města. Je záležitostí, a posledních 8 či 9 let byl, státního rozpočtu, takže pokud chcete plakat, plačte u Pitharta, Vokáče, Mandíka, Páralové, Nájemníka, NAZDAR!

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? waterway 19.09.2006 23:44
Žádná akce, ani D47, ani připojení k NATO, ani napojení na euro neproběhne bez zádrhelů. Vy byste chtěl, pane Ročku, aby všechno bylo pod dohledem. Kontrolou. Ale kdyby všechny činnosti měl někdo kontrolovat, nezbyl by, kdo by je vykonával. Řekl jsem to srozumitelně?

Nejlepší kandidát na starostu J. Káles 19.09.2006 23:39
Pozvánka pro Chrudimáky, kterým není lhostejný osud našeho města a kteří se rozhodují koho budou volit. http://www.konzervativci.cz/chrudim/budoucnost.html plakát ke stažení: http://www.konzervativci.cz/chrudim/beseda-komunalky2.doc

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? waterway 19.09.2006 23:34
O přestavbě Široké se mluví a bádá 16 let a po tutéž dobu se o tom hlasuje. Tohle nemůžete vyčítat nikomu. Každé zastupitelstvo by se s tím muselo prát. Že se pokračuje pomalu... no to je vo ceně. Chrudim lpěla na nejlevnějším dodavateli, a jestliže tam Granu tu vyplave nebezpečná přípojka plynu a tam tisíc let stará hradní brána... Já se Granu nedivím, že sakrují, že tu zakázku vůbec vzali...

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Jan Roček 19.09.2006 22:41
Doplňuji několik fotografií z dnešního krásného slunečného odpoledne, obrázek ať si každý udělá sám: http://www.azcomputers.cz/excelia-hifi/grano.html (omluvte prosím nižší kvalitu, foceno mobilem)

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 19.09.2006 22:25
Což znamená, že jsi minule žvanil. Rekonstrukce Široké má vliv na životní prostředí.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 19.09.2006 21:44
Proč se tak unavujete? Měření hlučnosti je součastí stavebního řízení.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 19.09.2006 21:21

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 19.09.2006 21:21
A Vy jste na tom jednání byl? Jak tedy víte kdy a jak kdo a co komu předal? Nebo je to jenom o tom jedna paní ve frontě na maso povídala?

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 19.09.2006 21:14
Omlouvám se. Zejména p, Marenčákovi. Bylo mnou popleteno jméno p, Marenčáka a p. Hejduka. Na tomto fóru v souvislosti s ekologickou havárií nezaznělo jméno p. Marenčáka, ale p. Hejduka a tudíž opravdu ta věta v mém příspěvku je nesmyslná. Ovšem za ostatním si stojím. V příspěvku není míněno, že měla bojovat radnice, ale Colorobia, pokud si byla jistá, že nic z toho co tvrdí zástupci Markovic není nic pravda. Ale právě to, že tak rychle vycouvali , svědčí dle mého soudu, o nevhodnosti jejich provozu pro Chrudim. A také nevím o tom, že by postavili svůj závod někde jinde v Čechách či střední Evropě. I to je důkazem. Ovšem musím uznat, že p. Lebduška na těchto stránkách měl argumenty, které zněly logicky a daly se nějak ověřit. Ovšem radnice neměla nic, kromě povídání o ekologicky nezávadném provozu. Proč tedy v radničním plátku nezveřejnili co a z čeho zde Colorobia hodlá vyrábět? O jakou technologii se jedná? Proč s tím dělali takové tajnosti? Neměli tedy i oni dojem, že ta výroba není tak docela nezávadná? Jejich původní oznámení (o keramické výrobě) na mne působilo dojmem výroby květináčů či záchodových mís z porcelánu.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 19.09.2006 21:12
Ono totiž na blábol o přirozeném finanční vývoji se jinak reagovat nedá. Opravdu nevím co je to za ekonomickou kategorii, funkci, veličinu. Asi to nejspíše bude ona neviditelná ruka (ovšem ne ta trhu) co strká někam peníze a když to praskne tak je z toho půjčka od strýčka Vika. Nebo co to tedy je? No a protože by se mi takový vývoj v případě platového ujednání líbil, tak to bylo mnou převedeno do této roviny, aby byl zřejmý ten naprostý nesmysl. Leda, že jako bývalý učitel marxizmu-leninizmu, vytváříš novou ekonomickou teorii (něco jako Marx kapitál) a pak máš na nové názvosloví pochopitelně právo. A s tím životním prostředím. Jako každá stavba, i rekonstrukce Široké ulice by měla být posuzována s ohledem na životní prostředí. Pokud o tom nevíš, pak jedním z problémů životního prostředí je hluk. Řadou lékařských studií byl prokázán jeho negativní dopad na člověka. Evropská Unie, jejímž jsme členem se zavázala k snižování hlučnosti. A posoudil někdo (kromě našich radních) jaký dopad ona rekonstrukce bude v tomto směru mít?

Paroubek Mexiko 19.09.2006 20:50
Myslím si, že lže každý, kdo tvrdí, že se bez práce a vlastní aktivity můžeme mít dobře a že se o nás někdo postará. Ikdyž .... můžeme se mít dobře, mít slušné příjmy a nic nedělat - ale jen za předpokladu, že rozprodáme všechno, co máme, a zbyde nám holý zadek a žebravé hole v rukou.

Paroubek Cenzura www.Chrudim.cz 19.09.2006 20:11
Používej vyhledávání na internetu a občas si přečti zprávy.

Paroubek garnier 19.09.2006 19:33
Nebuďte tak zvědavý a neztrácejte čas, jak kdeco souvisí s kdečím. Předem děkuji pokud mi nebudete ani stručně odpovídat.Garnier

Paroubek kuna 19.09.2006 19:32
Škoda že jste to nepochopil.Asi Vás bude víc. Ale tady je ta stručná odpověď. Velmi úzce.

Paroubek Max 19.09.2006 18:12
Prosim o zodpovezeni techto otazek: -jak souvisi Paroubek s Chrudimi? -jak souvisi Paroubek s Madarskem? -jak souvisi Madarsko, Chrudim a Paroubek s vanilkou? -jak souvisi Chrudim, Paroubek a paliva paprika? Děkuji za strucnou odpoved. MAx

Paroubek kuna 19.09.2006 17:01
Paroubek se může klidně přiznat že nám lhal.Čecháčci to přejdou. Podle mě, lže už od narození.Škoda že nežije v Hungari.Ale tady?Tady chybí ta příchuť pálivé papriky. Tady je to samá vanilka.A tu přímo nesnáším.

Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"? hel 19.09.2006 13:30
Pamatuji se, že pan Pithart poté, co jej chrudimáci zvolili do Senátu , prohlásil, že za Chrudim lobovat nebude - tato zpráva proběhla i chrudimským tiskem.Bylo to vidět - nic nám nepřinesl. A tak zatímco ostatní senátoři se snažili pro svá města získat co nejvíc ( např. hlinsko bude mít prodlouženou sjezdovku), náš pan senátor se na nás vykašlal. Nevidím jediný skutek, který za celé své volební období pro Chrudim vykonal. Volila jsem proti němu a budu zase. Sice nic nepokazí, ale taky nic neudělá.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? kacafírek 19.09.2006 13:29
Shote, Vaše informace jsou zmatečné. Na jednání mezi firmou Colorobia a radnicí se dostavili zástupci petičního výboru z Markovic a než začalo jednání, předali zástupcům firmy svou petici. A představitelé firmy Colorobia se vypoklonkovali. Zástupci radnice neměli s kým jednat, natož potom o co bojovat. A že by se vzdali? S....e mimo mísu, shote.

Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"? 321 19.09.2006 12:53
Můžete mi říct, co kdy udělal Pithart pro Chrudim? Volte, ale pak si nestěžujte! Chrudimi jedině pomůže, když bude mít v senátu svého člověka, proto volím pana Trávníčka.

Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"? Adalbert 19.09.2006 11:42
Burčák jsem neměl ale chystám se volit Pitharta. Počítat umím (alespoň jsem s matematikou nikdy neměl problém), na laciná gesta nedám. Můžete mi naznačit, co mě bude mrzet? Co se týče pana Málka, ten mi příliš sympatický není, volit ho asi nebudu. Ale dělat aféru z toho, že v rámci předvolební kampaně zaparkoval na náměstí, mi připadá trochu ubohé. Co tak zkusit něco pikantnějšího?

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Mara 19.09.2006 10:04
Copak se děje ?? To se zde už kope i do mrtvých ??? Tak to je fakt na ... Humus a hnus nejhrubšího zrna.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Administrátor 19.09.2006 08:59
Dobrý den, nemohu nereagovat na Váš příspěvek. Prohledal jsem všechny příspěvky a nikde jsem nenalezl, že by vůbec někdo zmínil p. Marenčáka v souvislosti s ekologickou havarií. p. Marenčáka jsem znal osobně jako člověka, který se ekologii věnoval s maximálním nasazením. Bohužel zemřel na jaře tohoto roku. Neznevažujme zde tedy prosím jeho jméno, zejména stylem "kdosi napsal, říká se, atd.". PS. Tématu zamoření spodních vod se věnuje: http://www.chrudim.info/forum/allmsg.php3?id=1511

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? johansson 19.09.2006 01:57
Mám podobný problém. Taky bych rád pochopil, o čem ten Kulhavý Silver píše, ale smysl těch sdělení mi prostě uniká. Doufejme, že když už neudrží větnou skladbu ani základní myšlenkovou linii, že udrží aspoň stolici a moč. A jinak souhlas i v tom, že z výronů pomluv a osobních útoků na zdejších stránkách mi je fakt někdy dost šoufl. Zdá se mi to o to trapnější, když žádného z těch zdejších anonymních hrdinů nenajdete na žádné kandidátce, aby nastavili vlastní kůži - aby tedy předvedli, jak to v našem zastupitelstvu dělat "jinak" a "líp". Místo toho tady pořád dokola čtu kecy a plky- v lepším případě kvality Rádia Jerevan, v horším jako z dílny StB. Ale na jedno se těším.... na jejich protáhlý rypáky a nenavistný řev, až volby dopadnou jak dopadnou Úsměv

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 19.09.2006 00:35
Shote, koukám, že jak neuděláte jednou denně bonmot, tak jste nesvůj. Dejte si ale pozor na to co vlastně bonmot je. Blábol o "nastupování do zaměstnání" bonmotem není, zkuste to jinak a lépe. Milošem Zemanem, ale zřejmě nebudete:) Po marném hledání na co věcného ve vašem příspěvku mohu odpovědět, to vzdávám a čekám na nějaký lepší argument. Doufám, že nechcete vážně diskutovat na téma "dopadu na okolí a životní podmínky" v případě rekonstrukce Široké ulice. Opět přičítám vaší špatné informovanosti, že sporujete existenci vyjádření zúčastněných. Dejte si chvíli pauzu a přečtěte si stavební zákon. Pak zase něco napište. Ale trochu se snažte.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 18.09.2006 23:45
Ano myslím pana Marenčáka. Netuším, jak by mohl být ekolog jeho typu zodpovědný za ekologickou havárii, ale to nechávám stranou, stejně jako spousty dalších nesmyslů, které chrlíte. Zaujalo mne vaše nehorázné lhaní a alibismus se kterým pomlouváte člověka, který se už bohužel nemůže bránit. Zbabělost se kterou se schováváte za formulaci "jak kdosi napsal na tomto fóru" je o vás vše vypovídající. Jestli mi nevěříte, zkuste si dát do vyhledávače na tomto webu jméno Marenčák. Nikdo o panu Marenčákovi a ekologické havárii nic nepsal. Jenom vy. Je mi vás líto.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 18.09.2006 23:18
Myslíte toho Marenčáka, který pracoval na bývalém okrese a jak kdosi napsal na tomto fóru, že je z titulu své funkce zodpovědný za ekologickou havárii - zamoření spodních vod o kterém věděl a nic proti neudělal? Pak je to zcela jistě ten pravý, koho bylo třeba vyslat. Nejsem botanik a tak nevím co olivy potřebují, mám však dojem, že ve Španělsku rostou podobně jako u nás vrby. A Cikády? Ty tam vřeští na každém kroku i u dálnice. Ovšem někteří účastníci prezentovali něco jiného. Vzdálenost od nejbližšího obydli cca 2 km. Asi věděli proč. A také, proč nebojovali za fabriku, proč to hned vzdali, když to byl tak bezproblémový provoz? Nesvědčí to také o něčem?

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 18.09.2006 23:07
Och, kéž by naši politici měli logiku na úrovni prvňáka. To by bylo bílé bílým a čenné černým.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 18.09.2006 23:02
Myslíš něco jako rádní s hlasem poradním? Že by se někdo inspiroval v Našich furiantech? No děkuji, ale s tohle sestavou co tam je?

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 18.09.2006 22:55
Jaké by to bylo krásné. Nastoupit do zaměstnání s příslibem 8 tisíc měsíčně, podepsat smlouvu na 10 a nakonec dostat plat 17 tisíc. A to vše jen přirozeným finančním vývojem. Mám z toho pocit. že tem „přirozený finanční vývoj“ byla jenom blamáž, na kterou se chytla řada zastupitelů a občanů. Nebo si myslíte, že ti co hlasovali pro mají např. připraveno 300 tisíc na nákup nového auta a nakonec koupí auto za 600? Jen tak, přirozeným finančním vývojem. V souvislosti s PZ se zde hovořilo o procesu přípravy investic. Jeden z proradničních přispěvovatelů nás na tomto fóru poučoval jak je to složitý proces, od investičního záměru, přes studie až po vlastní realizaci. A jak do toho všeho v kterémkoliv okamžiku lze zasáhnout. Předláždění Široké se odpálilo na třech zasedáních. Na prvém se schválil návrh, na druhém 10 miliónů a na třetím už jenom navýšení na 17. Kde je ten proces ve kterém se zvažují připomínky všech zúčastněných a připomínky občanů, zvažuje se jaký to bude mít dopad na okolí, na životní podmínky. Zřejmě náš milovaný pan starosta a nyní poslanec, naše slunce jasné p. Libý a jeho podržtaškové jsou tací odborníci, že pouhým pohledem to vše zvládnou a rozhodnou. Milovaný vládce korejského lidu Kim Ir Sen (nevím mám-li to dobře), rozhoduje velmi podobně.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 18.09.2006 16:17
Piráte, Piráte, to je tedy úroveň. To Vás doma neučili chovat se slušně na veřejnosti? Ta čeština, ten styl! To aby prase po Vás četlo. Jak tak koukám, Vy si s tím Vaším projevem těžko objednáte i něco v restauraci k jídlu. A tady se pouštíte do makroekonomických záležitostí. Studuji Váš článek a shledávám, že neudržíte téma déle jak pět slov. Pokud se jedná o začínající paralýzu, potom se omlouvám, ale též doporučuji navštívit obvodního lékaře.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 18.09.2006 16:11
Katatonie, Vy opravdu chcete srovnávat Kolín s Chrudimí? V případě Kolína jde o mnoha miliardovou investici s podstatnými zásahy do struktury zaměstnanosti, dopravní obslužnosti a zcela jistě i se změnou některých ekologických faktorů. V případě Colorobie a Chrudimi šlo o investici v desítkách milionů s minimálním zásahem do infrastruktury, logistiky, demografického složení a pokud se jedná o ekologickou zátěž - zmiňoval jsem již v předchozím příspěvku ing. Milana Marenčáka, člověka, který viděl závod Colorobie na vlastní oči: "Ve fabrice pěstují olivovníky a neslyšel jsem tam hluk strojů, ale cvrčky". Možná byste si také mohl ověřit, co nabízely v minulém období chrudimské strany voličům. Jedna věc, na které se všechny plusminus shodly, bylo vytvoření funkční průmyslové zóny, bez ekologických zátěží, která bude využívat tradiční řemeslný potenciál chrudimských obavatel. Je zbatečné je napadat, že by měly jiné záměry. Prostě už proto, že jim to můžete snadno dokázat. O nic jiného v chrudimské průmyslové zóně nejde a jak mohu sledovat, pomalu se tato situace blíží. Pochopte, ale, že vyjednavači jsou zavázáni vzájemnou slušností nezveřejňovat výsledky svých jednání, dokud se obě strany neshodnou. Kolony aut v Chrudimi budou do té doby než stát opět pořádně otevře kohoutky pro financování obchvatu města. Zpoždění výstavby je v posledních 4 letech dáno jenom a pouze slibováním a oddalováním financí, které Ředitelství silnic a dálnic pro stavbu potřebuje. Proti tomu určitě bojoval v Praze jako lev pan Trávníček:) Nechci Vám ale kazit radost, než k tomu dojde, koupíte si s Vaší ženou ještě druhé auto, a budeme na tom stejně jak jsme dnes:) O transparentnosti, či netransparentnosti výběrových řízení na radnici moc nevím. Kdybyste alespoň řekl kdy a kde. Takhle zase jenom pouštíte mlhu. Pokud Vy něco víte, měl byste okamžitě dát podnět orgánům činým v trestním řízení. Nebo alespoň přijít na Zastupitelstvo a tam jim to říci. Jestli Vás zajímá hospodaření s prostředky města, naznačte alespoň ve které oblasti. Majetek města je v řádech miliard a pochopte, že zde těžko můžeme diskutovat o stavu stovek a stovek nemovitistí a movitých věcí. A buďte nad věcí:) Vím, že Vám je nepříjemné, když Vás kárám, ale třeba Vás přesvědčím o tom, že je lepší se nejdříve informovat a potom teprve pouštět "své informace" dál. Půjde to ztuha, ale určitě se nám to podaří. Věřte mi, Bude Vám lépe.

Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"? msoptik 18.09.2006 15:18
Podle toho co tady pořád čtu tak jsou všichni se všema provázaný.Tenhle se kamarádí s tím,tamten zase s tamtím.Mě přjde jak když tady probíhá soutěž o to kdo najde co nejvíc špíny na toho druhého.Na ničem se nenechá nit suchá nic není dobré.Zkuste taky někdy něco pochválit nebo ocenit ikdyž toho třeba není mnoho.Nechte už být širokou ulici stejně už je pozdě už to jsou slova do větru.Rekonstrukce začala a už s tím nic nenaděláme.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 18.09.2006 15:05
K financování rekonstrukce Široké ulice. Pane Ročku, termín "navýšení" používáte nepřesně. Nevím kde jste na to přišel ale v souvislosti s financováním opravy Široké ulice jsou známá pouze tři čísla. Jedno je 8 miliónů a to padlo před rokem na Zastupitelstvu z úst architekta Kouckého, který konstatoval, že zadláždění (pouze zadláždění, ne výměna přípojek, oprava kufru apod) Široké ulice by mělo být zhruba v ceně osmi milionů. Jiné číslo tehdy neřekl se slovy, že je potřeba nejdříve zpracovat projekt. Po jeho odborném zpracování se město dozvědělo, že oprava bude stát 15,6 milionů. Poslední číslo, které reálně existuje je částka 16,9 milionů, což je částka, kterou nabídla firma GRANO Skuteč a také s ní jako s nejnižší vyhrála výběrové řízení. Tedy nejedná se o žádné navýšení, ale o přirozený vývoj financování akce od konceptu, přes projekt až k vítězné soutěži. Pokud chcete tedy být objektivní, snažte se pracovat s fakty. A ještě by mne pane Ročku zajímalo, odkud takové informace získáváte. Od radních Beránka a Řezníčka? Nevěřím, že by právě oni takovou věc řekli. Nenapadá mne žádný důvod proč by právě oni měli protestovat proti opravě Široké ulice, kde se každý může přesvědčit, že to bylo na poslední chvíli a kde se zřejmě předešlo v případě plynových přípojek a skrytých dutin - "pastí" pod vozovkou, nějakému neštěstí. Možná jeden důvod by mohli mít. Oba byli před lety, kdy se schválila (a špatně kontrolovala) první oprava Široké ulice zastupitelé a pan Řezníček dokonce místostarosta. Že by máslo na hlavě:)

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Katatonia 18.09.2006 15:03
No, když čtu to, co shot prezentuje a posléze Vaši reakci, tak mi spíše přijde, že ta zvláštní logika nelogika je na straně Vaší, nikoliv shotově. Hodně povídání o ničem, neustálé poučování o neznalostech, ale podstatě věci samé (a hlavně té problematické skutečnosti) se vyhnout jako čert kříži (to cítím z argumentace s podpisem 123). Koho zajímá omáčka a krásné řečičky, každý se zeptá na fakta, na skutečnost, ve které žije, na práci, kterou v Chrudimi nemůže sehnat, na kolony aut, které Chrudim ničí, na transparentnost výběrových řízení (v režii radnice) v Chrudimi, na hospodaření s prostředky města Chrudimi atd.... A k tomu srovnání s Kolínem, takováto komparace vůbec není od věci, to je na 200% téma, které lidi v okolí průmyslové zóny v Chrudimi zajímá!!!! Kdopak stojí o to, aby hodnota jeho nemovitosti či kvalita jeho bydlení klesla z důvodu oživení průmyslové zóny v sousedství (prašnost, hluk, otřesy atd....)???????

Jeden malý odpadkový koš.... Zizi 18.09.2006 14:38
Ten email byl adresovaný právě paní Jánské :o( Myslela jsem, že technické služby zajišťují pouze vysypávání ev. opravy, že o umístění rozhodují právě na MÚ. Díky za radu.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 18.09.2006 14:25
Shote, Shote, Vy si opravdu nedáte pokoj. Opět ta demagogická argumentace. Nejdříve najdete nějakou negativní událost zcela odjinud (Kolín), potom poměrně násilně položíte řečnickou otázku "Myslíte, že Chrudim postupuje jinak" a hned poté vydedukujete několik hypotéz, které zakončíte větou: Tak vidíš, že mám pravdu. Logika na úrovni prvňáka. Já se divím, to Vám opravdu stačí k radosti? Nebo si myslíte, že ostatní jsou stejně tak zmatení jako Vy? No, abych se nedivil:)

Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"? kuna 18.09.2006 13:58
Ano.To je rozumný příspěvek.Ale musím bohužel konstatovat,že na tenhle národ stačí rohlík. Ať ten z Hyper-nebo nějakej jinej.Ani to nemusí být burčák.Bohužel.

Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"? Doležal Jan 18.09.2006 13:56
To sice máte pravdu, že přírodu nic nenahradí, ale právě to, že někdo panu Pithartovi skočí na jeho burčák může ty co umějí počítat a nedají jen na laciná gesta mrzet! A co se týče pana Málka, vše svědčí o provázanosti všech zúčastněných osob!!! Jen tak dál, a Chrudim se z toho už nevyhrabe!

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131  130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.