Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Kušta Leto 23.09.2006 07:36
Kocourku,dobrý postřech.Vždy platí-bud chci podnikat nebo dělat politiku.Uněho je to však-hlavní aktiv.orávě v Chrudimi zcela jednoznačná. Kolik domů má již po městě+kolik staví?A další jistě dostane.Jeho super kamarád vše zařídí-zařídil.Je to prostě již sehraná parta-tým a všem se to vyplácí a ještě bude.Atr.oznámení-divadélko.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta shot 22.09.2006 23:47
No, jestli jsi si pořádně přečetl jeho všechny ty články a jestli máš alespoň trochu pamatováka, tak ti zcela jistě dochází proč se tam tak cpe. Proč najednou město muselo koupit silnice v bývalé Transportě, proč najednou alespoň stáčírna piva – opravdu vhodná investice do PZ . A dáš –li si k tomu do souvislosti prodej katastru s tou výhodnou a vyváženou smlouvou, jak prohlásil náš milovaný starosta a nyní i poslanec, naše slunce jasné p.Libý, tak ti možná bude jasno. Alespoň v tom koho a které strany nevolit v komunálních volbách.
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice chrudim shot 22.09.2006 23:46
V chrudimské nemocnici jsou i lidé schopní, ochotní a šikovní. Platí to o celé řadě zejména mladších doktorů a sestřiček. Ovšem mají smůlu, to zdravé jádro tam sedí jak žáby na prameni. Platí to jak pro MUDr Broďáka, tak pro MUDr Půlpána. Podobně tak, jak pracují v zastupitelstvu, tak pracují i v nemocnici. Nemíním tím jejich lékařské znalosti, ale jejich organizační talent. No a naši zastupitelé v kraji odvedli také dobrý kus práce. Nechali si zde zrušit co šlo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu shot 22.09.2006 23:45
Víš Johannsone, také jsme v té době chodili do školy. Povinnou četbu tohoto typu nikdo nečetl, tedy zřejmě kromě tebe, všichni jsme jenom opisovali čtenářský deník (konečně tedy vím kdo byl ten co ty bláboly přečetl). Takže mám dojem, že ty úderné agitky zanechaly něco v tvé hlavě, když se s nimi tak oháníš. Je to sice nevyléčitelné, ale dobře působí, když si poslechneš na projev Grebeníčka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta kocourek 22.09.2006 21:40
V dnešním chrudimským deníku jsem se dočetl,že na pana Kuštu je podáno opět trestné oznámení v pořadí již čtvrté.Kušta míní,že je to určitě spjato s blížícími volbami.Jednou se mu to už stalo.Naskýtá se otázka.Má to zapotřebí kandidovat za Chrudimskou volbu když je tak úspěšný podnikatel jak se o něm tvrdí?Má to asi v hlavě dobře srovnané,protože ví,že informace jsou v dnešní době to nejcennější.Když se člověk dozví dříve než bežný občan co se kde bude stavět,bourat,prodávat z jakého pole se udělájí stavební pozemky atd.
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice chrudim Leto 22.09.2006 21:26
vÁŽENÝ,ŠLÁPL JTE DO .... TEDY JE ZCELA URČITĚ STRAŠNĚ HROZNÉ KDYŽ NA TUTO NEMOCNICI NADÁVAJÍ JEJÍ LÉKAŘI..Vrchol.Bohužel.Zeptej te se v KRAJ. HK KLINICE A NAD práci doktorů v Chrudimi kroutí hlavou.Jak je možné,že např.Mistr Brodák je tam kde je a není tam kde by měl být.Až to koupí Libý + další dva,to bude změna.Už aby to bylo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Budoucí starosta Leto 22.09.2006 21:17
Pokud dáte Beránkovi prostor tak min.ukáže na ty součastné podvodníky na radnici.Věřte Ti se bojí této situace-nedivím se.To se musí hrozně špatně spát.A proč pořád tím Čechlovským už se snad bojí i Řezníček,Marousek a další.Ale jistě není tak zle když velko podnikatel P.Č.má městské zakázky a kamarád Pecina je samý úsměv.Kdo bude další?Snad ing Červinka.Čekají další.Co bude po volbách??
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? msoptik 22.09.2006 20:21
Mám dojem že důležitá je povaha člověka a ne jeho vzhled.Kolikrát lidé s krásnou vyzáží jsou uvnitř prolezlí vším špatným a naopak.Já dávám přednost chování a ne vzhledu a pokud někomu jde o krásu tak at´si předplatí PLAYBOY nebo jinej časopis s podobnou tematikou a neuraží slušné lidi jen proto že se mu nelíbí na obrázku.
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice chrudim msoptik 22.09.2006 20:12
Řekl bych že záleží na oddělení a na lidech.Stačí aby byl na oddělení jeden doktor špatnej a ostatní dobří a stejně už bude celé oddělení špatně hodnoceno(to je stejné jako známá kauza hypernovaHAHAHA! .Ale to je asi všude.A jak se říká vžycky je lepší nenocnice v sousedním městě jak ta domácí.Chrudimáci nadávaj na naší svitaváci na svitavskou atdÚsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Budoucí starosta shot 22.09.2006 17:13
Máte pravdu. Je známý až moc. Ještě není starostou a už stačil prošustrovat 30 miliónů na nákupu silnic, které město nepotřebuje. A zadělat na výdaj okolo 50 miliónů na opravy těch silnic. A slibovaná dotace je v nedohlednu. Možná, že náš milovaný starosta a poslanec, naše slunce jasné p. Libý co nevidět opět vyrazí do Bruselu, aby zase zjistil to, co v Chrudimi ví už každý. Jak dotace, tak obchvat jsou v nedohlednu a pokud budou, tak to zcela jistě nebude jeho zásluhou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? Pepin 22.09.2006 15:02
Myslí, že pan Málek je mladý a ambiciózní. Ale to je bohužel všechno. Nehodnotím ho podle vzhledu, ale zatím nic nedokázal. Šlechtí ho, že se věnuje dětema a organizováním zábavních akcí pro ně. Ale u toho by měl i zůstat. Kdyby si k tomu ještě přibral hokej, tak by mohl být tak skvělý, jako pan Řezníček. A tolik štěstí by už Chrudim neunesla.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? Zizi 22.09.2006 13:57
Prosím vás, já myslím, že moc dobře víte, kdo to je a co dělá - jinak byste to tu takhle nepsal, jen se ho tu snažíte ztrapnit. Určitě jste schopný si o něm informace najít na netu nebo v novinách, tuším, že i do schránek zdarma přišlo několik informací. Přiznám se, že až tak moc netuším, co pan Málek dělá a tak nedoážu posoudit, jestli je to dobrý nebo špatný člověk, ale určitě se o něm nebudu vyjadřovat takovým tónem jako vy jen proto, že se vám nelíbí jeho vzhled. Možná byste mohl nejdřív zveřejnit vaši fotku a pak teprve vyhlásit veřejnou diskusi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? myš 22.09.2006 10:54
Ale vy máte chování,takhle se na veřejnosti vyjadřovat o půvabu či opaku kohokoliv!!Každý nějak vypadáme a jak Romana Málka znám,šlechtí ho jeho povaha,chování a charakter.Asi na rozdíl od vás,který si myslíte,že máte půvabný zevnějšek.Tím jsou možná vaše klady vyčerpány.
Reagovat na tento příspěvek
 
Budoucí starosta Anonym 22.09.2006 10:25
Ačkoliv nejsem žádným vyznavačem J. Čechlovského, přesto bych se připojil k dotazu Georginy: nuž, povězte, jaké má E. Beránek přednosti? Prosil bych konkrétně, ty morální "přednosti", které jste zmiňoval, jsou formulovány opravdu vágně a jsou pružné asi jako policejní pendrek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Agarwal 22.09.2006 08:26
Pokud nazveš zloděje zlodějem, tak to není urážka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"? Leto 21.09.2006 21:00
To je super,Pithart jděte do Neuperského Dvora k majiteli Kadlcovi on Vám řekne jak se při placení útraty domlová na tom aby mu to bylo proplaceno-kašpárek za horizontem.Všude tvrdí,že již nehodlá kandidovat.Já vím,že říká za ty peníze co mám bych byl blázen.Hlavně ho nechte tam kde je.Proboha.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Leto 21.09.2006 20:52
To má být pamlsek,závidíš ty krásné mladé děvčata plné představ a pevného poprsí.Škoda,že to máš za sebou.Nejsi náš milovaný starosta.??
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Freeware 21.09.2006 20:39
Magni animi est iniurias despicere, Johansson.
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice chrudim ANO 21.09.2006 20:32
Oddělení od oddělení se úroveň liší. Paušálně spíše průměr.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu johansson 21.09.2006 20:15
Hezký, svěží styl a rázná slova. Neuvažoval jste o tom, že byste se živil psaním propagačních brožurek? Majíce docházku na zmíněné gymnasium již řadu let za sebou, lovím v paměti, zda jste se při adoraci Velkého kormidelníka inspiroval více Pavkou Korčaginem, Timurem a jeho partou či spíše Vaskou Trubačovem. Dostáváte za ty výlevy servility nějakou odměnu? Jednušku z tělocviku? Nebo alespoň pamlsek? Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? kuna 21.09.2006 20:11
Mám dotaz.Kdo je ten nehezký člověk v tom nehezkém malém a divném autě,který má ta autě svoji fotku? Tuším že se jmenuje Málek? Doufám že to nebude politik.Nebo snad jo?
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice chrudim kuna 21.09.2006 18:34
Říkálo se a říká:bez peněz, do hospody nelez. Co se týká nemocniceCrudim:bez peněz a protekce do této nemocnice nelez.Pokud nemáš jinou možnost. Dobrá rada nad zlato,tady platí obzvlášť.
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice chrudim gulo 21.09.2006 16:44
rád bych se zeptal, jaké máte s touto nemocnicí zkušenosti, resp. s odborností a kvalitou poskytovaných služeb...
Reagovat na tento příspěvek
 
Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"? Katatonia 21.09.2006 13:55
Dámy a pánové, co takhle zkusit nechat pana Pitharta žít jako normálního člověka bez jakýchkoliv výhod? Co takhle nechat ho vrátit se na teoretickou půdu univerzity? A zvolit člověka z Chrudimě, domácího, někoho, kdo to tady alespoň trochu zná a ví, jaké jsou tady problémy? Přeci nestačí, když se problémy vyslechnou, všechno se poctivě sní a vypije, a tím to končí! Co Vy na to, přátelé?
Reagovat na tento příspěvek
 
Budoucí starosta Leto 21.09.2006 13:08
Vážená,čtu a je mě smutno.Tedy opravdu toho kašpárka vradte do muzea loutek.A budte ráda,že ho nikdo nezná-neznal.Věřte,že mu již dal dokonalou školu miláček Libý.Jinak by ani nemohl být již téměř starosta.Občané najde se někdo kdo toto změní.Zaplatím super dovolenou.Akce-vyjádření města v r.2006 ?LIBÝ+ dvojče Čechlovský.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Leto 21.09.2006 13:00
Bluehaze,mimořádné odhalení.Tedy tito dva oslovení pánové jsou již zcela určitě i jinak mimořádně propojeni.Ta imunita-věříme,že pouze dočasná.Ato potom bude šrumec-popularita města stoupne o 100%a to miláček nebude určitě sám.Jinak jsem nerozuměla-stará se o městský majetek a nebo o svůj získaný přes první ??
Reagovat na tento příspěvek
 
Budoucí starosta Georgina 21.09.2006 09:05
Milej zlatej, z Vašeho příspěvku mám pocit, že o panu E.B víte tak akorát to, že je ředitelem gymnázia a to ho ve Vašich očích staví hoooodně vysoko. Můžete nám sdělit, jaké jsou tedy jeho přednosti ( ve Vašem příspěvku jsem vyčetla bohužel jen jednu jedinou, i když tam odkazujete na "Vedle shora uvedených předností" - a to, že je nejsilnějším kandidátem ODS). Předem díky za odpověď. A btw. ten J.Č. zase není tak docela neznámý...už jen to, jak tady zuřivě skloňujete jeho jméno donutí spoustu lidí si o něm info zjistit...holt i negativní reklama se počítá Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Bluehaze 21.09.2006 08:52
I vy jeden . . krásný . . tolik úcty a klanění k budově chrudimské radnice . . a dvojici přemoudřelých hlav pánů L. a Č. reprezentujících tu morálně čistou a neposkvrněnou část místní ODS . . :)) Už delší dobu mám neodbytný pocit, že pod nickem Johansson se nám skrývá tiskový mluvčí a mediální mlžič (nebo krmič)dosluhujícího, všemi ctěného pana starosty . . a proto, klást vám onu neotřelou otázku, komu sloužíte, a kdo vás platí, je nejspíš bezpředmětné :) . . mimochodem, už si dosluhující pan starosta uvědomil, kdo jej platí . . že žije z peněz občanů, o jejichž společný majetek se tak záslužně STARÁ (od toho i název funkce STAROSTA), nepředpokládaje a nepředjímaje, že jej snad dodnes živí jiné aktivity . . Tu poslaneckou nepočítaje, když sotva začala . .
Reagovat na tento příspěvek
 
Budoucí starosta ANO 20.09.2006 23:13
Super agitka, budou další?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? ANO 20.09.2006 23:10
Tohle si možná měli zástupci dodavatele promyslet dřív, než tu smlouvu podepsali, že? Ono např. zbytky opevnění zase takovým překvapením nejsou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jeden malý odpadkový koš.... ANO 20.09.2006 23:08
Ve Slatiňanech jsou koše zamykány, takže nejdou tak jednoduše sundat. Není to 100%-ní řešení, ale aspoň něco. Ok? V Chrudimi o ničem takovém nevím - vy snad ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Freeware 20.09.2006 22:56
Vyspěte se z toho. A zítra již bude dobře, budou opět vycházky. Sbohem, Johanssone.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu johansson 20.09.2006 22:49
I vy jeden.... ošklivý.... tolik neúcty, místo abyste se klaněl směrem k budově reálného gymnasia, tloukl hlavou o asfalt a volal "ó božský, ó neúplatný, ó úžasný- přijď k nám, spas naše malebné město, ukaž voličstvu svou laskavou tvář, očisti ódées od temných a zkorumpovaných sil" ... místo toho vám není nic svaté. Místo toho náš krmíte touto politickou pornografií a já volám společně s Mladými konzervativci: Komu sloužíte!? Kdo vás platí? Komu umetáte cestu k prebendám a pašalíkům?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Freeware 20.09.2006 22:47
No, já jsem vítr nezasel... Ale přeje-li si část členstva MS ODS Chrudim ventilovat problémy MS zde na webu, jak ostatně naznačil waterway svým útočným a lehce trapným příspěvkem, můžeme začít. Např. důkladným rozborem členské základny. Jméno po jménu, uvádět souvislosti...A moho tě ujistit, milý Johanssone, jinak též drahý spolustraníku, že by to nebylo nic pěkného.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu J. Káles 20.09.2006 22:27
Vážený pane, vaše informace jsou velmi nepřesné. Asi jste si nevšiml, že do ODS před volbou lídra kandidátky vstoupilo stějně (ne-li víc) příznivců p. Čechlovského. Jinak máte pravdu: ty poměry byly opravdu strašlivé, proto pro p. Beránka hlasovala necelá polovina. A navíc si asi "Pištorova sk." nebyla moc jistá svým vítězstvím, když musela obcházet některé členy s předem vytištěnými návrhy kandidátek a nebo je velice zajímavé, že posílala kamarády p. Beránka, aby mu rozmlouvali kandidaturu, i když ho k ní nabádali. Také jsem si nevšiml, že by se někdo z "Beránkovců" začal shánět po nějaké funkci či místě na kandiátce. Jediným kandidátem byl p. Beránek a to na lídra kandidátky. To tzv. "očišťování" nezačalo před volbami, ale rok před tímto sněmem byl zvolen předsedou MS ODS Chrudim p. Beránek - to byl konečně ten správný krok.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu 321 20.09.2006 22:23
Jste ubožák Jeníku
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu johansson 20.09.2006 22:08
Vy humoristo. Takže "hrstka statečných" se už nedokázala dál z povzdálí jenom tak dívat na hrozné poměry v chrudimské ODS. Dlouho se strašně přemáhali, ale pak si vykasali rukávy, rozhodli se poměry očistit a šli do toho. Ty poměry musely být opravdu strašlivé a musely být známé v širokém okolí, protože se takových statečných našlo hned dobrých 25 najednou a dokonce víc než polovina nich nebyla ani z Chrudimi. Tito noví členové se začali se v rámci onoho očišťování velmi pilně shánět po funkcích a místech na kandidátce, což se jim i přes velkou snahu a další narychlo přiváděné účelové členy v zásadě nepodařilo. Zajímavé je, že podobné očišťovací kůry se ovšem vyskytují pouze v období, kdy je před volbami a ODS je na vrcholu preferencí Úsměv Po vašem půvabně bezelstném přiznání o plánovaném očišťování se ovšem možná teď role obrátí. Ti, co měli být při čištění odstranění, se teď nejspíš očistí od těch, kteří je původně chtěli odstranit HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 leonid 20.09.2006 21:32
Při této bouřce a lijáku byla vodou smetena část cesty pod Festuňkem. Voda odnesla část asfaltové cesty a odkryla a úplně zdevastovala splaškový kanál. Kanál je otevřený,splašky tečou po povrchu,a nic se neděje. To se čeká na zimu,aby to všechno přikryl milosrdný sníh? Až to zamrzne, bude to pěkná legrace!
Reagovat na tento příspěvek
 
Budoucí starosta Freeware 20.09.2006 21:19
Kdybych nevěděl, že paní J. Ch. z MS ODS Chrudim není zrovna nejzdatnější angličtinářka, řekl bych, že se schovává za nickem waterway. Ale zřejmě se mýlím. Jinak to, že Eduard Beránek rozbíjí chrudimskou ODS, je absolutní nonsens. ODS v Chrudimi poškozují především ti, kdo si dělají z komunální politiky business, ti, kdo před sebou strkají slabé jedince, aby je mohli následně snadno ovládat a přihrávat kšeftíky svým kamarádům, event. sami sobě, nikoliv ti, kdo se těší ohromné důvěře voličů a ti, kdo ji doposud nikdy nezklamali a nezpronevěřili se svému poslání. ODS v Chrudimi poškozuje především to, že sněm MS ODS Chrudim nominoval (mimochodem za účasti dvou členů MS ODS Proseč)těsnou většinou jednoho hlasu do čela kandidátní listiny mladého, nezkušeného a veřejností ne příliš obdivovaného bývalého sociálního pracovníka Jana Čechlovského. Eduard Beránek je, nejen dle volebních výsledků, nejsilnějším kandidátem, kterého chrudimská ODS má, přičemž nepochybuji o tom, že tuto skutečnost v letošních volbách opět potvrdí.Vedle shora uvedených předností má však Eduard Beránek jednu vadu, nenechá sebou manipulovat, nemá rád kšeftaření a lidskou malost. To ho jednoznačně diskvalifikuje v očích části chrudimské ODS, které jsou naopak tyto vlastnosti imanentní.
Reagovat na tento příspěvek
 
Paroubek 321 20.09.2006 21:12
pepe má holt delší vedení HAHAHA! HAHAHA! HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Paroubek pepe 20.09.2006 21:01
Možná jsem na to přišel Tvůj příspěvek je asi tak debilní jako soudruh Paroubek...Nic ve zlýmHAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu J. Káles 20.09.2006 20:16
Milý anonyme, prosím nepište sem takové bláboly a ještě navíc jako anonym, příště se aspoň podepiště. Je to velice zbabělé. P. Beránek chtěl společně s "hrstkou statečných" očistit ODSku a bohužel se jim to nepodařilo. Proč považujete tyto lidi za bořiče? Copak je zakázané kandidovat na lídra kandidátky? Jestli podle vás ano, (a podle vašeho textu to vypadá tak že pokud kandidáta neschválí p. Pištora a spol. tak je bořič) tak potom asi nubudete demokrat. Navíc mezi příznivci pana Beránka byli i zakladatelé místní ODS - např. p. Pelikán nebo pí. Slámová nebo můj otec, který byl místním i oblastním předsedou. Naprosto souhlasím s příspěvkem "Piráta"!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kacafírek Zizi 20.09.2006 19:44
Dnes stálo asi 25 rodičů (prarodičů) s dětmi od půl páté před Divadélkem Mír a čekalo na představení. Marně. Ani se jim nikdo nepřišel omluvit, nebo vysvětlit, proč se nehraje. Ve Vademecu, co chodí do schránek, ve Vademecu na internetu i v přehledu na těchto stránkách se píše, že představení bude. Email divadélka je nefunkční. Na stránkách spolku Kacafírek není o programu nic. Docela mě to vytočilo a to nemluvím o zklamání dětí :o( Tušíte jestli soubor Kacafírek vůbec funguje?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? kuna 20.09.2006 18:57
Jako v Maďarsku.Lžou lžou a lžou.Pro ty co jim to tolik nepálí.První indicie k tématu Paroubek. Tady jim to prochází.Zatím co v Maďarsku už berou do rukou klacky. Přeji všem bezproblémovou noc.
Reagovat na tento příspěvek
 
Paroubek kuna 20.09.2006 18:51
To to je síla.Ale trošku jsem s tím počítal.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? janek 20.09.2006 16:43
Dobrý den, milý, ale taky anonymní 123. Popsal jste přesně kanály, kterými můžeme komunikovat s radnicí, jen jste mi neodpověděl na mou poslední otázku..Místní politici činí jen tolik, kolik my, jejich voliči, jim dovolíme "ČINIT". A myslím,že je možné s anonymem věcně diskutovat!!!Co vy na to? Na blbosti prostě neodpovídejte...Tak se zatí mějte hezky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? kacafírek 20.09.2006 14:52
Tento den v dopoledních hodinách byl v Chrudimi na obhlídce Široké ulice pan architekt Roman Koucký. Nedivte se, odpoledne jistě projednávali zjištěný stav. A někdy se také musí počkat, až slehne zem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Jan Roček 20.09.2006 14:20
Milý waterway, pletete páté přes deváté. Výstavba D 47 nebo začlenění českých vojenských struktur do NATO jsou zcela nesouměřitelné akce s jednoduchým předlážděním pár metrů silnice. Také je mi záhadou, kde jste slyšel, že požaduji kontrolu všech činností, aby všechno bylo pod dohledem? To už zavání demagogií nejhrubšího zrna! Tak aby bylo jasné, požaduji pouze řádné plnění pracovních povinností a dodržení, nebo lépe zkrácení, termínu dokončení rekonstrukce Široké ulice. Uvědomte si prosím, že každým dnem, který je takto promarněn (viz. fotografie v odkazu výše), vznikají místním obchodníkům nemalé ztráty! V případě, že by se situace neúměrně protahovala, dovedu si představit, že poškození podnikatelé by mohli požadovat finanční kompenzace od města Chrudim. Tedy z našich kapes (občanů kteří řádně platí daně). Jde o akci veřejnou, financovanou z veřejných peněz, podle toho se na ní musí pohlížet. Řekl jsem to srozumitelně?
Reagovat na tento příspěvek
 
Dnešní akce pro děti v městském parku... hana 20.09.2006 12:56
Já co vím,tak by měla stačit pouze přilba.Jinak platí 16h
Reagovat na tento příspěvek
 
Jeden malý odpadkový koš.... Blix 20.09.2006 11:00
Jsem z těch, co než zahodit na zem, nosím papírek od žvýkačky stovky metrů a nakonec z toho je často několik dní...Úsměv A snažím se k tomu vést i potomky. Ale absence košů není jen v tom, že by nebyly instalovány. Často je to spíše "odinstalováním" blbečky co si dokazujou svoji nezměrnou sílu a vytříbený smysl pro legraci a recesi (x rozšlapaných košů, x v náhonu atd.atp.)...Takže nezbývá nejen nainstalovat, ale i přijít s technickým řešením, které by odolalo těmto blbečkům...a to je téměř neproveditelné...bohužel...
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132  131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.