Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Nejlepší kandidát na starostu waterway 27.09.2006 22:22
Nikdy nejsou v obraze všichni členové skupiny. Je mi líto, ani Váš otec nebyl v obraze, byl ale děsně obětavej, a jakkoli si rozdíl mezi starostou Heřmaňáku a Kameňáku, měl jsem ho rád. Takhle, asi by Váš táta do stranických struktur nepronikl, kdybychom o něm byli nezvěděli, že měl nějakou funkci v Novým Jičíně. Tehdy jsem si ještě neuvědomoval, že to coby CV nestačí. Je mi strašně líto, Pepo, že Vám to tu píšu, ale jinde byste mne neposlouchal: Váš táta je děsně hodnej člověk a máma stejně tak skvělá paní. Ale ne pro ODS. Váš táta se rozhodl ODS nenávidět a Vaše mamka pomlouvá a ty pomluvy mi vyprávějí lidi z druhýho konce okresu. Je mi líto. Už vám nikdy věřit nebudu.
Reagovat na tento příspěvek

EDUARD BERÁNEK - KANDIDÁT ODS Č. 2 waterway 27.09.2006 22:08
No promiňte, ale to je fakt děsně průhledný pokus, jak zajistit hlasy ODS... :-/

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 27.09.2006 21:59
Když tak pročítám příspěvky o Široké ulici, tak díky Bohu, že Chrudimská volba rekonstrukci Široké iniciovala.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? waterway 27.09.2006 21:38
Nebo pánové Beránek, Vojtěchovský a Kobetič. Ti také byli v té době a doposud jsou v městské radě. (Nechci vzývat lidi, kteří jsou již mimo aktivní život, ale jejich názor by také nebyl nezajímavý...)

Kušta Ben 27.09.2006 21:11
Kušta je vizionář. Před 6-ti lety se na zóně začalo pracovat. Všichni přítomní zastupitelé mimo jednoho byli pro. V tomhle týdnu jsem četl, že zóna hlásí prvního investora, kterého už schválila rada a že se hlásí další. Já doufám, že se zóna zaplní a pomůže to všem lidem, kteří tady bydlí a nemohou sehnat práci. Jinak tohle město jde do hajzlu. A to Kuštovi bylo jasné už tehdy.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Ben 27.09.2006 21:01
Zase se tady mlží. Jedna věc je silnice a druhá věc jsou chodníky s ní související a napojení na sítě. Radnici vyčítám jednu věc. Špatně informuje občany města. Jinak by celá akce proběhla, kdyby bylo všechno zveřejněmo třeba v Chrudimském zpravodaji. Třeba i s rozpočtem. Ukázalo by se kolik co skutečně stojí. Jedna cena je za výměnu povrchu silnice, jiná za rekonstrukci chodníků a další za kompletní výměnu přípojek. A křiklouni by měly po žížalách. Já si myslím, že rekonstrukce "Široké ulice" je ku prospěchu města. Všichni se bijeme do prsou, jak cenné je historické centrum. Ale protínala ho hnusná asfaltka s rozbitými chodníky. Doufám, že se to změní.

restaurace zima 27.09.2006 20:43
Tak myslím, že je pro můj první víkend v Chrudimi je rozhodnuto a zajdu do Balustrády, kterou všichni doporučujete.....no a Dalibora si nechám na příště

Kušta Ben 27.09.2006 20:43
Prodej katastru byl jedním z mála průhledných obchodů rednice za poslední roky. Pod zemí bude parkoviště pro 90 aut. To parkoviště má stát 35 mil. Kč. Myslím, že právě to bylo podmínkou města. Nikdo jiný nedal lepší nabídku. Tak to příště můžeš zkusit sám. PS. Zatím je volný Kapucín. Tak na tom začni makat. A město ti ho prodá možná i zakorunu. Bude to mít ale jeden háček. Za dalších 50 mil. to musíš opravit. A to po tobě nikdo nechce parkování, protože to už staví Kušta.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Ben 27.09.2006 20:35
Každá koalice je lepší než socani v zádech s komunistama. ČSSD totiž už přestává být růžová a přibarvuje se hodně do červena. Ale máte skvělého šéfa - opravdu demokrat, tak jen za ním pane Trávníčku.

Kdo to je? Kristian 27.09.2006 18:36
Řezníčkovci mají 7 vizí, já jednu, zato neodbytnou. Je po volbách 2006, slavnostně se otevírá Široká ulice. Přijel pan prezident Klaus s chotí. Uvítací výbor města Chrudimě tvoří v čele starosta Mr.Bean-Málek. Má červené boty, růžovou košili a na krku řetěz starosty. Dalším členem je velký učitel morálních zásad a zdravého žití magister Řezníček s družkou za zády. Pan bakalář Čechlovský s rukama v kapsách a zváleném sáčku bez vázanky. A průvod uzavírá sluníčko "Sany" Libý, z rozpaků se dloube v nose. Jen nevím, kdo podá chléb a sůl. Pan Málek rozpráví s panem prezindentem a protože je svobodný, dělá jeho choti společnici první dáma Chrudimě - Rumová pralinka. Přátelé, tady už chybí jen pan Miloš Forman, aby to všechno snímal. To už není žádná sranda.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Kristian 27.09.2006 18:25
Úplný souhlas, kdybyste to nenapsal, napsal bych totéž. Nečekal bych od radních, že budou provádět revizi plynových přípojek. Stoprocentně s Vámi souhlasím.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Administrátor 27.09.2006 16:38
V zásadě takovéto zobrazení je v naší diskusi k dispozici, viz. obrázek: http://www.chrudim2000.cz/zpravy/images/2006/diskuse.gif

Kušta Pirát 27.09.2006 13:56
Já to vidím opačně.Tento pán se umí držet dobrých kamarádů a to potom vše o polovinu lepší výsledek.Dejte opravdu odborníkovi posoudit býv.katastr.To by byla bomba.Pro město kamarád Kušta za této situace najhorší kšeft pro město-ne ale pro radnici.A to starostování mu přeji ale bude muset rozhodovat jako p.Libý z Prahy.Ten má víhodu-Parlament/imunita.Ten druhý?Ještě jsem neslyšel,že by na Pankráci bylo stejné.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Pirát 27.09.2006 13:46
Vážený,to všechno je pouze další z akcí několika jedinců radnice.Tedy jak můžeč někdo na někoho tlačit-vyhrožovat něčím atd.To tito pánové nemohli mít již tučné odměny v bance.Široká ulice,Průmyslová zona,Letiště stav.pozemky města a plno dalších a to ještě budou.Staré přísloví ZLODĚJ KŘIČÍ,CHYT ZLODĚJE.Bože ta imunita to je kouzlo?A to není jediný,další ji nemají a bojí se zvonku u dveří-a to spaní??Tolik je super firem které pracují i v Neděli a je jak říkáte pouze termín A a termín B-konečný.Čím horší podmínky pro firmu tím menší provize.V tomto městě již několik vol.období to však je super pod kontrolou až po Asistentku.Co bude další rána pro občany??Poradte,snad stará nemocnice?

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? janek 27.09.2006 13:22
Milý pane Pavlíčku, máte za domácí úkol, jako lídr Chrudimské volby, která má svého zástupce v Radě města a v zastupitelstvu a která iniciovala rekostrukci Široké ulice zjistit a zveřejnit jména zodpovědných. Vaše stesky na špatný stav věcí veřejných Chrudinských, je poněkud komický. Kdo jiný by to měl udělat, než vy? A nebo "Mlha přede mnou a mlha za mnou "?

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? hel 27.09.2006 12:37
Tady je pouze prostor pro podání trestního oznámení za obecné ohrožení.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? hel 27.09.2006 12:36
Někdo musel ty plynové přípojky vyprojektovat, někdo postavit, někdo na ně dělal revizi, někdo je přebíral od dodavatele. Všechna tato jména firem či osob jsou dohledatelná, proto očekávám, že budou radnicí sdělena veřejnosti i s tím, jak byl viník potrestán a kdo bude nové přípojky platit. Tady opravdu pro výmluvy a mlžení prostor není.

restaurace jurik 27.09.2006 12:29
V Chrudimi opravdu mohu doporučit snad jenom Dalibor, vážně pohodová obsluha a pizzerii Balustrada - pěkné prostředí, vychytaný jídelníček a jídlo už vozí i domů. mají příjemné řidiče na dovážku i obsluhu v restauraci. Já osobně jsem zašel v neděli a dokonce mě dovezli po večeři s rodinou domů zadarmo, myslím že na Chrudim je to moc moc super.

restaurace Glen 27.09.2006 09:03
Určitě bych zkusil zajít do restaurace Modrá hvězda - pěkně stylově zařízena. A mají výborné pivo. Je na křižovatce Poděbradova/Lupáčova http://www.chrudim.info/turistika/mapy/chrudim/index.php3?rozl=1&level=1&x=4&y=2&lang=cs#focus

Kušta Glen 27.09.2006 08:44
Víte, on pan Kušta má v sobě něco co nemá 99% lidí - finančního génia. Nejenže má výborný přístup k informacím, ale on navíc přímo vytváří investiční příležitosti. Kvůli tomu ani nemusí sedět v zastupitelstvu. Můj osobní tip je, že se za takových 10-20let, stane starostou Chrudimi. A pro Chrudim to bude jen dobře. A za 50let se bude některá z ulic jmenovat Kuštova Ok?

Kušta satan 27.09.2006 07:33
Jo, Trávníček. Americký příběh. Z velmi průměrného účetního, přes neúspěšně podnikajícího, přes zastupitele, kterej často nezvládl sestavení holé věty, přes zkrachovalého místostarostu, až po ředitele odboru na ministerstvu. Tak se prosadil díky své nezměrné pracovitosti a vůli! Kdo si myslí, že na ten pašalík usedl jen díky příslušnosti k sociálům, ten se jistě mýlí! A jestli Trávníček představuje průměr s inteligencí všech politicky dosazovaných důležitých úředníků, pak je to hodně smutný zjištění.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? pavlicek 27.09.2006 07:07
Pomala prace na Siroke ulici. Vim velmi dobre, jak jde zivot lidem, kteri na teto ulici podnikaji. Muj kamarad tam ma obchod, mam to z prvni ruky. Nejde tu reprodukovat ani desetinu slov, ktera pri hodnoceni cinnosti radnice pouziva. Kdyby byl investorem soukromnik, uz davno by tu firmu ze stavby vyhnal. A co se tyce firem, ktere na stavbe pracuji? Nejen Grano jako generální dodavatel. Zejmena napriklad onech plynaru, na ktere pry "neni zadna paka", jak je prinutit stavet rychleji. Dbat velmi pozorne na to, zda se neobjevi v nekterem z dalsich vyberovych rizeni! Vyradit ji jako neduveryhodnou a se spatnou povesti jeste pred vyberem. Vi nekdo, jak se ta plyn.firma jmenuje? Je treba ji zverejnit, aby se jeji povest prenesla i k dalsim mestskym nebo obecnim uradum. pp

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? pavlicek 27.09.2006 06:58
Ano, mělo by se prošetřit, kdo zavinil havarijní situaci "celkově" před 10 lety "renovované" Siroke ulice. Co bylo deklarovano jako opravene a co bylo zaplaceno. Tehdy mesto vedly zastupci ODS. Dnes by to mela proverovat opet rada pod vedenim ODS. Tak to se muzeme tesit na vysledek setreni. Nikdo nic nezavinil. Objektivni potize. Mozna, ze jen nejaky urednik, ktery uz stejne na meste nepracuje. Politicka odpovednost neexistuje. pp

Nejlepší kandidát na starostu Leto 26.09.2006 20:58
Vážený,nechci pomlouvat,ale je opravdu jasné,že zkorumpovaný místostarosta-sportov.města-Marousek je ten poslední který by mohl škodit ODS-Libý,Čechlovský.Co jejich volby a pracovníci.Tedy,vše je jenom komedie a věřte,na LIBÉHO bohužel nikdo nemáte.A město-to je Pelikénová,kam vítr,tam kabát,již pouze další starosta.A to se jí vždy pouze báli.Ale opravdu-toto naše téma je směšné-k ničemu.Vše je již rozhodnuto.Nebudme kašpárci-radních.Každý se každého bojí.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Leto 26.09.2006 20:46
Přátelé,je zřejmé kdo dostal tak mimořádnou prov.Jinak by nemohlo být vše jak je.Ato co předvádějí prac.firmy??Oslovte je a zcela jistě nemluví česky.Ale vedení firmy má sídlo přímo v široké ulici.Tedy jistě dobře známá firma z Ukrajiny-Lvova p.V.Kozar+zástupce F.Musil-dříve šéf CIZINECKÉ policie města.Dám 50 000 kč kdo a je to určitě jednoduché - uděláte LIBÉHO. ČSSD.Domorodec.

Kušta shot 26.09.2006 20:42
Pokud vím o tom, zda p. Kušta mluví pravdu, o tom bude rozhodovat soud. Nechme to na tomto rozhodnutí.

královna věnných měst - chrudim shot 26.09.2006 20:40
Proč sem taháš kdo s kým chodí a koho si vzal. Říkej co kdo dělá špatně, nebo dobře a to bez ohledu zda má vysokou či pomocnou. Důležité přeci je co je zač, co umí, jak se chová k lidem, zda je mu možno věřit či nikoliv, prostě jestli je slušný člověk.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 26.09.2006 20:35
123 = prvý druhý a třetí král na radnici?

Kušta Leto 26.09.2006 20:35
Máš pravdu,p.TRÁVNÍČEK mohl by vyprávět ale jak by mohl když je horší než ODS tohoto města,Přitom jistě na každého něco ví ale oni na něho také.!!Komedie.Kdo začne?? Řezníček-kolikrát mu to nevyško a jistě opět nevyjde.Ale má super kamaráda Marouska.Je vrcholem města,že má ještě na tomto místě adresu.Bylo by lepší NIX-BAR.+NEZLETILÉ.Jek řešila i policie města.

královna věnných měst - chrudim Leto 26.09.2006 20:24
Tak ty jsi asi vysokoškolák Červinka-vrchní strážník.Všicni-dolů se tě bojí co jsi se oženil s Dvořákovou.Ato ještě musíš poslouchat Řezníčka-Zorku,reklama města.To ti Libý dovolí,asi ví proč.Jako v dalších městech.Kamarád Střítecký pomůže určitě.Koukají ne sebe za super peníze a ještě se jim daleko víc sype z města.Široká ulice, kdo,kdy bude řešit. Bojí se i Trávníček.Kolik to bude stát-kolik to mohlo stát a kolik mistr dostane???To jsou určitě miliony a ne málo.To je tak mim.strana.Všichni se pouze bojí?Co mistr Trávníček-má šanci.Asi je u konce a již v tomto městě pouze může venčit psa.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Leto 26.09.2006 20:09
Tedy,jste budto Libý+kašpárek,nebo další chudák ODS.Nemáte ani pojem komu složíte.Ten zkorumpovaný poslanec se to jistě brzo doví.Jako jeho kašpárek.To co s majetkem měste předvádějí je vrchol ??

Kušta 123 26.09.2006 19:40
Maxi, myslím, že si rozumíme. I já tvrdím, že jméno pana Kušty je neodmyslitelne spjato se vznikem chrudimské průmyslové zóny. Na rozdíl od Vás, pro mne je to spojení pozitivní. Soudcem mezi námi by mohl být příchod prvních firem do zóny. A jak tak čtu prohlášení radnice a novinové zprávy, tuším že pravdě jsem blíže já. Pokud budu věřit novinám, minimálně dvě firmy v dnešních dnech vyjednávají o podmínkách svého vstupu do chrudimské průmyslové zóny. Jestliže od současných stran nic neočekáváte, máte dvě možnosti. Nekomentovat (chtělo se mi říci nekibicovat) a pohodlněji se usadit při sledování akčních seriálů. Zájmem o věci veřejné se totiž jenom trápíte. Ta druhá možnost je vstoupit do jedné ze stran, či si založit jinou. Tu správnou:) A něco udělat.

Kušta Max 26.09.2006 19:17
Ja ale nezpochybnuju to, ze to neodpovida skutecnosti. Jsem jen pobaven tim, ze si zvolil tohle tema, se zacatkem "zonovani" v Chrudimi je a bude jmeno Kusta neodmyslitelne spjato (jak pro koho, pro me spis bohuzel negativne). Ono se totiz za tu celou dobu sice nic nedokazalo, ale taky nic nevyvratilo. Od Chrudimske volby necekam nic, za posledni roky se predvedli dostatecne, nechci se nechat prekvapit. Ale ono na druhou stranu neni fakt z ceho vybirat... Skoda, skoda pro tohle mesto!

Kušta 123 26.09.2006 19:08
Maxi, to jsme tedy každý četl jiný článek. Pokud mohu soudit, všechny informace, které tam pan Kušta používá odpovídají skutečnosti. Dá se to snadno ověřit usneseníma Zastupitelstva, případně četbou deního tisku. I když nesdílím jeho optimismus co se týká akceschopnosti radnice, rád se nechám překvapit, že se vše povede, tak jak píše.

Nejlepší kandidát na starostu MartinS 26.09.2006 18:57
Zajímavý argument, který mohu použít pro jakoukoli školu v CR - bohužel i základní...Drogy jsou na všech školách a rozhodně je nevyřeší škola (natož ředitel)...určitě se od tebe dozvíme jak takový "nešvar" vyřešit...vděčnost by Ti vyjádřila stovka ředitelů po ČR...prevence,rodina a policie nepomáhá...co by jsi poradil Pepine Úsměv

restaurace msoptik 26.09.2006 18:56
Ahoj zimo sice nejsem pozim ani jaro ale rád bych se připojil k doporučení pizzerie BALUSTRÁDA.Pak osobně není špatná hospoda MORÁVIA je to kousek od BILLY(FIBICHOVA ulice)Je to narohu směr nádraží takoví dvířka do sklepa.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? ANO 26.09.2006 18:50
No mezi náma, pantáto: stačilo by, aby v této diskuzi bylo patrné, kdo na koho reaguje. Ok? Zařídit by se to dalo například zvýrazněním stromu příspěvků - jako je to např. zde: http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=3416

Kušta Max 26.09.2006 18:46
Zrovna jsem docet´ten predvolebni pamflet Chr. volby... Rozhodne to stoji za to, obzvlast posledni strana a nadpis clanku p. Kusty "BONUS JMENEM PRUMYSLOVA ZONA" HAHAHA! A pise tam o tom makovym poli mezi Chrudimi a Markovicema, kde se mela pestovat zelenina... Ok? Ausgerechnet p. Kusta a takovyyyyhle theeeeeeeeeema, pokus o obhajobu. Slabeeee! Tuhle partu voli voli.

královna věnných měst - chrudim Jenny 26.09.2006 16:47
cenzura www.chrudim.cz........co ty seš za blbce...to snad svět neviděl.Plácáš tady nějaký nesmysle o baráku co máš apod kydy,který nikoho nezajímají kamaráde.Jsi asi hodně zakomplexovaný člověk co už neví jak by se zviditelnil.Plácáš opravdu blbosti o kterých vůbec nic nevíš!!! Věřím,že když by jsi zde napsal tvé ctnostné jméno...mohl by jsi mít menší problém.Doporučuji Ti,aby jsi šel zametat vajgle na námestí a pak se zde s tebou budu bavit o nějaké práci pro město.Jsi opravdu guma,která trošku víc přestřelila.Už zde nic nepiš,jsi unavný,nudný a trapný.FUCK OFF!!!!! SOUHLASÍTE ?????????????????

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 26.09.2006 16:17
To jste tedy velmi tajnosnubný. Na Vaše zprávy abych měl vyšší dívčí. Hlavně, že si rozumíte Vy sám:)

Kušta Leto 26.09.2006 16:15
Penny markeřt,snad tržba-lepší uzenina vedle,až na tu odbarvenou zrzku co meje podlahu stejným hadrem s kráješem co celou směnu krájí a zákazníci?Co mě obtěžují,já mám svoji práci.Její slova.O Kuštovi je směšné se dohadovat.Nebylo by Libého tak ani Kušty.Kdo se podívá-projde po městě a pro nás všechny ověří v čem všem má prsty Kušta.To je i Libý a animátor Čechlovský.Kolik ze všeho kdo měl a ještě bude mít.Proč ještě nikdo opravdu spolu s policií neřešil vše jako např.KLADNO+MORAVA.Tolik je toho jasného.To by nestačily ani DVĚ imunity.Proč se všichni kolem bojí.To jše strana tak silná i politicky.Kam se ztrtily třeba odposlechy těch nej nej a bylo co poslouchat-věřte.

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? ANO 26.09.2006 15:33
Ani jedno, brouku. Blahopřál jsem p. Ročkovi - proto jsem asi reagoval na jeho příspěvek, ne? Zkus si přesednout...

Kušta lady 26.09.2006 14:12
Máte recht Pepine. Kušta překáží Trávníčkovi, který kandiduje na senátora a určitě má v Kuštově kauze prsty. Já Kuštovi moc moc fandím.

Kušta Andrea 26.09.2006 13:51
Na stavbu Penny marketu se nadávalo,ale na zákazníky si tento obchod nemůže stěžovat. Co je lepší - válka o "cosi" co je nazýváno architekturou a je věcí názoru a nebo služba lidem? A co to je "podnikat blbě"? Někdo podniká tak dobře,že se člověk až diví.Když je přístup k informacím a šikovně se to využije.....Jde o to jestli to šikovné využití nejsou podvody.

Cenzura www.Chrudim.cz Celer 26.09.2006 13:31
Už si zmenil názor na SDH Chrudim?

Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 26.09.2006 13:19
Milý ANO, zatím jem nepochopil smysl vašeho blahopřání k popularitě. Jestli přejete Městu Chrudim a jeho občanům, nebo firmě GRANO, nebo jestli jen tak vypouštíte z Vašich vnitřností vzduch. V článku Davida Půlpána v mfDNES jsem si přečetl: - velmi sugestivní (až filmový) popis líné a spící scény na Široké ulici. Tarantino by měl ze scénáristy Půlpána jistě radost, otázkou zůstává, jestli se takhle píšou noviny:) - dále jsem se dozvěděl, že Městská rada vyslovila s rekonstrukcí nespokojenost. Budiž. - aktivního ... pana Ročka raději vynechám. Fotky kdy se nic neděje dokážu nafotit i v mraveništi. Rozhodující pro každou smlouvu je splnění termínu, ceny a kvality. - zajímavější ovšem je, co říká místostarosta Čechlovský. Zjednodušeně řečeno - havarijní stav, se kterým málokdo počítal. Toto konstatování většinou znamená změnu harmonogramu - tzn. prodloužení stavby. - nejzajímavějším sdělením však je věta pana místostarosty: ... "necháme prověřit, co všechno v té době bylo opraveno a jakým způsobem ta oprava probíhala" ... Vzpomínáte na ty diskuse, "že není třeba Širokou ulici opravovat, že jsou to vyhozené peníze za opravu nové silnice"? Kdože se tak před časem bil v prsa? Nebyli to staří matadoři radní, z nichž jeden je ve funkci místostarosty již 16 let (zřejmě světový rekord, když vynechám Pobřeží slonoviny a Bhútán). Nebo ten druhý, který ač nenominován mateřskou stranou, stále sní o místě starosty? Kdo z nich převezme odpovědnost za možné prodloužení rekonstrukce Široké ulice? Abych trochu zvolnil:) Zkuste se na tu celou "kauzu" podívat s nadhledem. Není to předvolební "bouře ve lžičce vody"?

Kušta Pepin 26.09.2006 13:01
Teď jsem si vzpomněl, na bývalého místostarostu Trávníčka. To je existence. Soukromě podnikal. Tak blbě, až mu doma málem odpojili elektřinu kvůli dluhům. Pak se stal místostarostou a byl to on, kdo prosazoval stavbu Penny marketu v rozporu s rozhodnutím zastupitelstava. A ta krása tam stojí. A co Trávníček? Teď sedí na ministerstvu aby socanům neškodil. Ale už má alespoň na tu elektřinu. A korupce v souvislosti s Penny marketem. To nikdo neřeší. Pro mě je lepší zabezpečený podnikatel, než sociální případ, který hledá zdroje obživy.

Nejlepší kandidát na starostu Pepin 26.09.2006 12:52
Já bych věděl. Co třeba drogy a neschopnost tyto věci řešit ?

Nejlepší kandidát na starostu Georgina 26.09.2006 12:50
Úsměv No, tak středoškoloská léta mám opravdu hooodně dlouho za sebou. A k těm propadlíkům - je toho plná Chrudim, stačí jen poslouchat...Ok? (Btw. přečti si ten můj minulý příspěvek pořádně a třeba pochopíš...)

Kacafírek František Žalud 26.09.2006 12:43
Velice se omlouváme,všem kteří 20.9.2006 čekali na loutkové představení Pekelná nuda.Stalo se to díky šatné komunikaci ve výboru spolku.Pokud se přihlásí na mailovou adresu kacafírek.cr@tiscali domluvíme se na vhodném náhradním termínu představení.Zároveň zveme všechny zájemce na 10.10.2006 v 17.00h.na den otevřených dvaří.Pokud se někdo nedostal na naší mail adresu sdělujeme že jsme amaterský spolek a nemůžeme denně vybírat schránku.Ještě jednou se omlouváme.Za výbor spolku František Žalud jednatel.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134  133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.