Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
6.10.2006-VÝROČÍ GJR CHRUDIM Freeware 07.10.2006 18:31

EDUARD BERÁNEK - KANDIDÁT ODS Č. 2 Freeware 07.10.2006 18:29
Zdravím všechny, kdož neumějí číst, aby si pořádně přečetli nápis na předvolebním poutači na Širokých schodech. Je tam snad napsáno "Eduard Beránek - kandidát ODS na starostu"? Není. Tak jákepak narušování jednoty ODS! Když budu chtít, pověsím si poutač se svým jménem na dům taky. Dále Benovi a dalším frustrovaným závistivcům, kteří sobotní podvečery a večery svých nudných a nikoho nezajímacích životů tráví u počítače psaním imbecilních příspěvků vzkazuji, aby před tím, než cokoliv napíší, použili mozek (resp. jeho reziduum, kterým disponují). Bude nám pak všem mnohem lépe. GJR TOTIŽ SLAVILO DNE 6. 10. 2006 VÝROČÍ.
Reagovat na tento příspěvek

Eduard Beránek - dvojka ODS Ben 07.10.2006 18:15
Tak tohle je vrchol drzosti. Zneužívat děti k dosažení svých politických ambicí. To by měla prověřit školní inspekce. Pročpak nedělali "rekord" například minulý týden, když byl svátek? To jen svědčí o tom, jaký ve skutečnosti tenhle člověk je. Je posedlý starostováním, nerespektuje výsledek voleb v ODS a myslím, že ji tím i poškozuje. Ale to už je jejich boj.

Eduard Beránek - dvojka ODS xx 07.10.2006 16:22
Mohl by mi někdo vysvětlit počínání Eduarda Beránka, ředitele z chrudimského gymplu? Nevšiml jsem si, že by zvítězil v primárkách ODS. A teď koukám, jakou si dělá kampaň. Transparenty, besedy s voliči, vůbec se netají s tím, že by moc chtěl dělat starostu. A ta show v pátek na náměstí? Nepamatuji, že by všichni studenti gymnázia někdy dostali volno na cokoliv. A najednou za osobního řízení pana ředitele musí všichni táhnout kola na náměstí pod záminkou rekordu? Dost průhledné. Divím se, že ho ODS neumravní. Kde jsou proklamované tradiční konzervativní hodnoty a styl v politice? Respektování primárek? Uznání, že ve volbách prohrál. Kde je týmová spolupráce celé ODS? Nebo si chce pan ředitel Beránek na odchodu do důchodu jenom finančně přilepšit starostováním a utéct z problémů na gymplu?

Kušta hana 06.10.2006 22:01
ještě tu je úřad práce

Kušta hana 06.10.2006 22:00

Kušta hana 06.10.2006 21:57

Kušta hana 06.10.2006 21:55

Kušta hana 06.10.2006 21:53
vždy je to šéf kdo vyhrává

Kušta hana 06.10.2006 21:52

Kušta hana 06.10.2006 21:50
již dnes je to blbákov tak co

Kušta hana 06.10.2006 21:49

likvidace neprohlášené kulturní památky unesco Andrea 06.10.2006 18:48
Už jste viděli přístavbu Karlínského divadla v Praze?

a co správa městských bytů? hana 06.10.2006 17:50
Dnes mi vzalo dech jak si pan správce uspořáddal kancelář.Pultík se zvonkem v tmavé chodbě takže do jeho kanceláře už nikdo z nájemníků městského bytu který by náhodou něco potřeboval nevkročí.Ono mu to vyhovuje nerad totiž něco řeší s obyčejnými lidmi,tak si pořídil tlumočnici.Nevím za kterou stranu kandiduje a jestli ale takhle se nechovali ani za totáče!

Kušta myš 06.10.2006 17:02
Vyprosuji si srovnavani s kymkoliv,to muzete leda v duchu, a pokud srovnavate me s piratem a letem,beru to jako utrhani na cti.

Kušta Leto 06.10.2006 07:44
Vážená,Vaše úspěch jsou dle uvedeného mimořádné.Snad se tomu v dnešní době nedá ani věřit.To ostatní je již ale pouze závist.Vždyt nikdo nikomu nebrání zkusit podnikat jako Kušta.Ani on nenajde 100 kč na ulici.To bylo roků-času kdy jiní odpočívají u moře atd.Má štěstí a dobré ,kamarády,jistě.Ale vše ostatní je na šikovnosti.Být v správnou dobu na správném místě.Je také pravdou,že viz.Žralok+další jsou díla které tady nikdo nedokázal a budou další.Něco jiného je jistě má dáti-dostane.To se Vás ani Váší mimořádné rodiny,tak jako dalších závistivců ani náhodou netýká.Přeji hodně štěstí a úspěchů.

Kušta Pirát 05.10.2006 20:52
XX,Znám xxx ale to je jiné.Jsi asi místní bezdomovec.Také život.Starej se tedy radši o své odpad.koše a nekomunikuj s dospělel.Kdo Ti půjčil internet.??Mám super kamaráda profesora,doktora Bohnice.Jistě Tě vezmou již zítra.Jistě jsi rád po tak dlouhém prošení.!

Frolík - o co tady vlastně jde Ben 05.10.2006 20:13
p. Frolík se asi trochu zbláznil. V dnešní Mladé frontě prohlásil, že sklepení na místě Balustrádfy je to nejcenější co je v Chrudimi. Myslí, že to byl právě on, kdo nechal pohřbít památky pod archivem, které byly tak o 1000 let starší. A mohl by mohl mít i pravdu - kdyby tady nebyly další desítky starých domů se stejnými sklepy. Ale tam ho zase nikdo nepustí s motyčkou ... Navíc se chlubí, že našel chrudimský hrad. To je záslužná činnost. Že by sklep byl cennější, než hrad? Rozdíl je v tom, že ony zbytky hradu stojí v parku, nikdo tam nechce stavět a nemá mu to kdo platit.

Kušta Semma 05.10.2006 19:04
Naprosto souhlasim. Co se tyka spatne prosperujicich obchodu, neni to veci jen techto lokalit. Vezmeme treby Bretislavovu ulici, tam se vystrida mnoho obchodu, vetsinou tam nevydrzi pul roku, ti co tam vydrzi rok si mohou gratulovat. Proste malym podnikatelum a zivnostnikum psenka nekvete. Castecne je to dilem hypermarketu, kterych je na nas "mestecko" opravdu hodne. Male obchody nemohou temto gigantum konkurovat. Vetsinou je zlikviduje jiz jen vysoke najemne. pokud chteli pani radni ozivit stred mesta nemeli povolit stavbu dalsich a dalsich hyper super. Druhou veci je koupeschopnost obyvatel, jak je znamo nas region ma jedny z nejnizsich promernych platu v republice. Semma

likvidace neprohlášené kulturní památky unesco Mikeš 05.10.2006 18:30
Jak to tak vypadá,tak asi za největšího odborníka na těchto stránkách se považujete Vy!!!Vaše arogantní až agresivní komunikace nic neřeší a využíváte pouze svojí anonymity, kterou Vám umožňuje PC k urážení druhých.Měl byste se zamyslet především sám nad sebou, co jste mimo kritiky druhých dokázal v životě VY SÁM!!!!Zkuste chvilku popřemýšlet!!!!

Frolík - o co tady vlastně jde Pepin 05.10.2006 17:14
Jestli tady někdo něčím trpí, tak je to jistě Shot. Shot podle mě trpí všemi možnými duševními poruchami. Jediné čím netrpí je nedostatek volného času. Shote, napiš zase něco podnětného ..

likvidace neprohlášené kulturní památky unesco Pepin 05.10.2006 17:10
Na to vám můžu odpovědět. Arch. průzkum je zákonná povinnost investorů. Jeho výsledkem je záchrana movitých věcí (to jsou ty mince, džbány tad...). Dále by se měly zmapovat archeologické situace nemovitostí. To se myslím i stalo. Ale našel se tam sklípek a torzo sklípku. Archeologové se dohodli s investorem, že zachovají spodní sklípek a torzo sklípku se zříceným stropem bude po prozkoumání odstraněno. Na těchto dohodách byla vydána všechna povolení ke stavbě. Ale p. Frolík podal stížnost. Zajímavé je, že asi dva dny před tím, než měl definitivně odejít. Přitom o sklípku se píše už od května. Copak v tom asi bude ??

likvidace neprohlášené kulturní památky unesco myš 05.10.2006 15:24
Obracim se na vas jmenovite,123,abyste mi osvetlil nasledujici:vcera jsem u budouci Balustrady mluvila se znamym,kteremu jsou zadany zemni prace v tech mistech.Dovedela jsem se,ze archeologove meli byt uz pryc,ze jejich praci financoval p.Kusta a ze cele vykopavky pujdou do haje,nebot se bude hloubit jama hluboka xmetru.Proc se archeologove zdrzuji zbytecnou praci,proc p. Kusta dava penize za napred bezpredmetnou akci a proc se stavba nezapocala bez techto obstrukci uz davno. Predem dekuji za odpoved MYS

Kušta Bluehaze 05.10.2006 12:10
. . Vážení diskutující, domnívám se, že je každého věc, jak se živí, zda podniká . . je zaměstnanec atd., pokud to je slušná a poctivá činnost. To se týká všech, i p.Kušty, který určitě také začínal od píky, a musel ve své činnosti prokázat nemálo šikovnosti, odvahy i pracovitosti. Druhou věcí zůstává, a tam si myslím vede většina kritických příspěvků, je případné hospodaření města a s tím související zakázky "z městské kasy". Mnohdy neprůhledné vazby mezi politickou "elitou" regionu a kapitálově silnějšími podnikateli tamtéž, a netransparentní zadávání veřejných zakázek, nejsou samozřejmě výsadou jenom Chrudimi. . Nechci to víc rozebírat, je to všeobecně známé . . Ale pouze chci upozornit na ten fakt, že za hospodaření města jsou zodpovědni (a také placeni) páni radní ( a z nich ti nejvyvolenější případně nejúspěšnější jdou svou práci dělat i výš, např. do parlamentu :) ). A i v jejich pracovní náplni je budovat koncepci rozvoje města se vším co k tomu přísluší. Pan Kušta může být (asi oprávněně), kritizován za případné využití "informací", ke kterým se třebas dostane časově před jinými (ale pokud by to nebyl p.Kušta, bude to asi jiný kapitálově silný i možná místní subjekt), ale určitě není přijatelná kritika, za málo prosperující obchody v jinak solidně opravených částech CR, zvanými Žralok a Kateřina apod. To není v jeho moci . . a tímto směrem směřované narážky, od kohokoliv, zavání více závistí a nevkusnou kritikou všeho . . Tím se nevzdávám např.své kritiky na budování podzemního parkovište pod Balustrádou, ale zase jde o odlišení - kritika na hlavu zástupců města, kteří nějakou koncepci rozvoje tohoto zanedbaného místa schválili nebo upřednostnili (včetně podzemních úprav), než obrazně vyléváním špíny na hlavu někoho, kdo onu koncepci následně realizuje . .

Kušta Semma 05.10.2006 09:54
Shot pise, ze je sam sobe zamestnavatelem, i kdyz si odporuje dalsi vetou. Zrejme myslel firmu pro kterou dela. To znamena, ze pokud praci neodvede, tak nedostane zaplaceno. Shot zrejme zvlada oboje(drbani na foru+praci), budiz pochvalen, ale uz mene za jeho nazory.;) Vratil bych se k p. Kustovi. Obdivuji lidi, kteri maji odhodlani a chut na podnikani. V dnesni dobe to vubec nemaji jednoduche. Konkurencni boj je neuprosny a bez ostrych loktu a stesti nejde uspesne podnikat. Sam jsem maly podnikatel a kdyz jsem zacinal,(pred tremi lety)hned mi podnikani zneprijemnila konkurence. A mam spoustu znamych s podobnymi zkusenostmi. V soucasne dobe s podnikanim koncim, proste nemam vlastnosti vhodne pro podnikani. Ted uz tedy k p. Kustovi. ;) Nevim jake mel informace o budouci prumyslove zone, ale uz se dalo tusit, po budovani prumyslovych zon v jinych mestech, ze to nevyhnutelne potrefi i Chrudim. Samozrejme lokalit tady neni moc. p. Kusta si to mohl lehce spocitat. Nebudu zde polemizovat o "cistote" pocinani, od toho je tady soud a podobne instituce. Nedam na pomluvy, ridim se tim co vidim nebo slysim na vlastni oci a ne zprostredkovane. Zde p. Kusta odvedl hodne prace pro Chrudim, je temez jedinym, kdo ozivuje toto mesto. S pozdravem Semma

Kušta Andrea 05.10.2006 09:09
Pro 123: Mohl byste nám sdělit jakou máte vy pracovní dobu? Pokud nějakou máte.

Kušta 123 05.10.2006 08:53
Milý Shote, já Vám ten úspěch přeji, stejně tak jako všem na celém světě. Kdo je úspěšný, je vyrovnaný, spokojený a neotravuje vzduch kolem sebe. A jestli jste svým zaměstnavatelem slušně honorován, tak mi je ho líto. Stovky Vašich příspěvků na tomto webu v pracovní době nevypovídají o Vaší loajalitě k jeho firmě. Což Vám ale nezabraňuje poučovat ostatní co je správné, morální a čestné.

Kušta Agarwal 05.10.2006 08:46
Jak už jsem se tady jednou zmiňoval, pokud má někdo potřebu psát na webovém fóru jakou má skvělou práci, jak mu to v rodině klape a jak je psychicky v pohodě, je téměř stoprocentní jistota, že ten člověk má problémy. Úspěšný a vyrovnaný člověk by totiž narážku na "životní neúspěch" přešel bez potřeby komentáře.

Kušta Max 05.10.2006 08:35
...trochu mimo tema Kusta... Soude podle prispevku a jejich "kvality" mi vychazi tato rovnice: Andrea = myš = pirat = leto

Frolík - o co tady vlastně jde shot 04.10.2006 23:34
jenomže to opět byla rada o jednoho či více tvých já.

likvidace neprohlášené kulturní památky unesco shot 04.10.2006 23:32
Protože nic není černé ani bílé, pak tedy existuje ještě další možnost. Odpovídá blbec, nebo ze sebe alespoň blbce dělá.

likvidace neprohlášené kulturní památky unesco 123 04.10.2006 22:20
Shote já Vám opravdu nerozumím. Pokud pan architekt Koucký "pracoval ještě pro někoho jiného než pro město", musím konstatovat: 1. nevím pro koho 2. nechápu, proč by nemohl pracovat pro někoho jiného 3. netuším, čím tato informace obohatí diskusi 4. je mi to upřímně jedno A vaše druhá otázka. Opravdu nevím, "koho prvotně napadlo pana architekta pozvat", takže pouze konstatuji: 1. nechápu proč by to někoho nemělo napadnout 2. když už to někoho napadlo, tak jsem rád, že ho to napadlo Věřte Shote, že není blbých odpovědí, jsou pouze blbé otázky:)

Frolík - o co tady vlastně jde orbit 04.10.2006 22:08
Pokud si pamatuji dobře, tak to není tak dávno co Ti doporučovali tady ostatní ať si zajdeš k lékaři Ty sám.Předpokládám, že jsi jako vzorňas šel,poslechl svých bližních ale výsledek žádný...kde nic, tu nic.

Frolík - o co tady vlastně jde shot 04.10.2006 22:02
Netrpíš náhodou schizofreníí? To je soubor duševních chorob, pro něž je charakteristickým znakem rozštěpení osobnosti. A ty jsi se nám tady tedy rozštěpil mnohonásobně. Sám si odpovídáš, diskutuješ se svým druhým i třetím já, měl by sis zajít k nějakému psychiatrovi.

Kušta orbit 04.10.2006 21:57
Tak tohle je jak z červený knihovny...

Kušta shot 04.10.2006 21:53
Pokud považuješ za úspěch podvádění ostatních, získávání výhod a majetku na úkor ostatních lidí, pak jsem tedy , dle tvých měřítek, velmi neúspěšný člověk. Ale ubezpečuji tě, že ve své profesi mám docela úspěch, jsem svým zaměstnavatelem velmi slušně honorována, má práce mne baví a nejsem v žádné existenční nejistotě. Firma ve které pracuji se úspěšně rozvíjí. Navíc v mém oboru je poptávka po zkušených pracovnících s praxí a výsledky. Rodina je zdráva, máme se rádi a všichni máme řádné a slušné zaměstnání, s dětmi ve škole také problémy nejsou. Takže nemám žádné problémy a zdraví mi taky slouží. Jen doufám, že tě to moc neštve.

Frolík - o co tady vlastně jde orbit 04.10.2006 21:53
Souhlasím a na novou tvář náměstí se těším.Já se jen divím p. Kuštovi že má takovou svatou trpělivost.Boj s našimi zákony a úřady všichni známe, třeba v menším meřítku.A když se k tomu připojí pár hladových krků co by si chtěli ukrojit krajíc pro sebe...křičí,křičí a když nic, tak vytáhnou do boje.Tady v Čechách to je snad tradice..když nemůžu mít já, tak ani on.A podle toho to pak vypadá i na tomhle diskus.foru. A co se týče sklípku, to si teda pište že na Akademii by je s tím vyhodili...

likvidace neprohlášené kulturní památky unesco shot 04.10.2006 21:39
Z tvého projevu mám pocit, že jsi daleko inteligentnější, než jak zde předvádíš. Inu, hra je hrou, že ano? No a má mysl je skutečně prostá, taková obyčejná, nic složitého. Proto také můj dotaz zněl prostě, obyčejně: pro koho pracoval ve stejné době v Chrudimi p. architekt Koucký (tím je míněno pro koho v Chrudimi ještě), protože o tom, že pro město, o tom není pochyb. A také jak se k té městské zakázce dostal. Tím vším bylo míněno to, kdo jej prvotně do Chrudimi pozval a proč, co zde měl za práci. Budeš-li trochu pečlivý a prohledáš-li články v novinách na toto téma a zaznělo to i na tomto fóru (můžeš klidně kopírovat), zcela jistě nalezneš pravdivou odpověď. Ale protože je ti to jasné, tak jako mě, čekám jaká bude tvá odpověď. Budeš mlžit (och, jaký to vznešený výraz pro prachobyčejnou lež), nebo alespoň jednou napíšeš celu pravdu bez příkras?

Frolík - o co tady vlastně jde xx 04.10.2006 21:30
Všem jde jenom o prachy. To se jim to kope, když to někdo jiný platí. Chodil jsem okolo a pracovní morálka - hrůza. Kdyby trochu pracovali, už mohli ten sklípek dávno rozebrat a postavit si ho třeba na Akademii v Praze. Jestli by je s tím ale nevyhodili. Podle mě blafujou a chtějí z investora vytáhnout další peníze. Já se na novostavbu těším a držím mu palce. Nechci žít v rezervaci.

Kušta xx 04.10.2006 21:25
Tak vidím, že k magorovi Shotovi se přidal druhý magor Pirát a sekunduje mu. Orbite, nech je žít jejich vlastními virtuálnámi životy. V Americe dělali výzkum, a zjistili, že nejhalasnější nikové na netu jsou ve svých běžných životech neúspěšní, uťáplí a vyplašení.

Kušta shot 04.10.2006 21:20
Tak mi jenom člověče vysvětlete, jak je možné, že je město prodává z méně než nakoupilo. A vůbec si k nákupní ceně nepřičetlo své další investice. To opravdu ta cena tak nehorázně stoupla? Nebo tam máme úředníky z doby minulé co obchodovali systémem my vám dva trambusy (pro neznalé nákladní auto) a vy nám dva bambusy. Tak jak to je? A taky vidím ta davy nezaměstnaných hrnoucí se do průmyslové zóny. Ukrajinci, Slováci, Bulhaři ale jen málo chrudimáků. V Chrudimi a Pardubicích je zejména v dělnických profesích převis pracovních příležitostí a ne nedostatek.

Kušta orbit 04.10.2006 21:12
To jste mne vážně pobavil. Kupte si učebnici spisovné češtiny a věnujte se tématům na této diskusi. jste únavný a nudný patron.

Kušta Pirát 04.10.2006 21:01
Škoda Orbite,již jsem kontaktoval majitele.Ale jak jste potvrdil,znáte pouze nádražní bufet a zřejmě jich je víc v ČR.Já jsem navrhoval ten docela slušný POD nádražím.Ing.Chrbolka.Staré velice pravdivé-Nejhorší srážka?s blbcem.Kůn je nebezp.ze zadu,ženská ze předu a blbec ze všech stran.!!

Kušta Ben 04.10.2006 20:51
Tak si nás dostal Piráte. Na udici jsem Ti skočil já, Mara, 123 ... A všichni jsme Kušta. Nebo možná jen ta tvoje udice nebyla tak geniální, jak si myslíš.

Kušta orbit 04.10.2006 20:30
Škoda,Piráte, že nejste tak mimořádný...ve westernovém městečku se píše dvojité w! a věřte že bych si Vás tam rád zkrotil...s pozdravem hezkého a příjemného večera vás zdravím do bufetu na nádraží.

Kušta Pepin 04.10.2006 17:10
Myslím, že vydělají všichni. A nejvíce lidi, kteří v zóně najdou práci. Stále jen mlžíte, zajímáte se jestli náhodou někdo nevydělal, když vydělal, tak kolik, ale podstata věci Vám zcela uniká. Zóna je budována za účelem vzniku pracovních příležitostí pro lidi z našeho města. Peníze do ní investované se samozřejmě vrátí. Město zcela správně investovalo do pozemků. Jejich cena se s časem zvyšuje. A bude jen na nové politické reprezentaci, jak tento potenciál využije ve prospěch obyvatel města.

Kušta Pepin 04.10.2006 16:51
Já myslím, že vydělali i původní vlastníci pozemků. O jejich kousky pozemků neměl dlouho nikdo zájem. Občas vykupoval něco p. Vaněk. Ten platil odhadní cenu, asi 12 Kč/m2. Družstvo kupovalo pozemky za mnohonásobně vyšší ceny. A nikdo je k prodeji nenutil. Museli asi dostat takovou nabídku, která pro ně byla zajímavá. Tak proč je kolem toho pořád tolik řečí. Ale o čem by se tady vlastně psalo.

Kušta johhan 04.10.2006 15:53
To určitě alespoň 15 let.

likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Glen 04.10.2006 14:02
Ano, jeden z mála rozumných. Bohužel, diskuse s typy jako Shot a spol. je jako házení hrachu na zeď Bohužel, škoda Bez šance. Snad jeho snahu oceňují alespoň ostatní "mlčící" čtenáři. Snad Hmmm

Trocha historie janek 04.10.2006 13:50
Milý 123, měl byste chválit. Taková role by vám slušela. Moudrý, informovaný osvětář, který diskutující podporuje, inspiruje a koriguje. Nic z toho se ale neděje. Provádíte bohužel jen masáž svého zbytnělého EGA !!!! Což je škoda, pro vás i pro diskutující.Přeju hezký den.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139  138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.