Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Pro pisatelé tohoto fora Ben 11.10.2006 20:53
Já jsem pro silné osobnosti. Je pro mě spíše přijatelná kontraverzní osobnost, než nekonfliktní šeď. Šeď totiž zůstane šedí a ve své obavě aby si to nerozházela s černým nebo bílým bude ustrašeně přežívat v koutku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Ben 11.10.2006 20:48
100% souhlas. A vzkaz pro Shota: už by bylo dobré otevřít nějaké nové téma. Tohle je dávno ohrané.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pro pisatelé tohoto fora Leto 11.10.2006 19:53
Kamaráde,super materiál.Pokud těmto,jak říkáš chudákům poradíš koho mají volit Zloděje nebo podvodníky?Jistě Tě poslechnou a budeš mít plno bodů-bereš?
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Leto 11.10.2006 19:40
Přátelé,to je super divadlo.To má jistě společný přítel-starosta p.Libý radost i v Praze.Takto mu určitě nikdo nic nevyfoukne a dál dohodnuté poteče.Jinak bych řekl-jeden Čechlovský / Libý+Beránek-spol.Škoda internetu.Větší škoda-to co běží v televizi? Topolánek až po pucfleka starosty-Chrudimi Libého komedianti.Pane Libý,kolik ti sype z toho přiblblého sezení v Praze.V našem městě ? T o vím dobře-opozice / radnice /
Reagovat na tento příspěvek
 
Pro pisatelé tohoto fora kuna 11.10.2006 18:18
Prosím Vás,raději nechoďte k volbám.Protože Váš přehled o politické situaci je tak nepatrný,že udělá te více škody nežli užitku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS johansson 11.10.2006 17:52
Až takhle jednoduché že by to bylo, si myslíte? Úsměv Četl jste od Sun Tzu Umění války? Víte, co tam říká o rozkoši z úskoku? Hledejte někde mezi stranami 1 a 296, pak možná budete blíž Úsměv Nicméně vám napovím, abyste pochopil, jak jste asi uspěl se svou střelbou do lesa... dovolte mi, abych vám prozatím říkal láskyplně Blbečku Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS janek 11.10.2006 12:59
Milý 123, a jak jste na tom vy? Jaký výsledek komunálních voleb by byl podle Vás ta nejlepší varianta pro Chrudim? A prosím žádnou mlhu. Stačila by jasná řeč.Tak jak? Troufnete si?
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Leto 11.10.2006 12:57
JangJangu,opravdu super.Ty fenoméne,kdo tady bude starostou.Čechlovský-nastrčený,imunita má své mezery!!Beránek prý podvodník a pedofil,viz manželka za horizontem.To je tedy nadělení.Navrhni tomuto městu-občanům co je zachrání??
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS JangJang 11.10.2006 12:12
Tobě hráblo, Jeníku. Já se ti vůbec divím, že do té kandidatury na starostu vůbec jdeš,když máš takové závažné psychické problémy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS johansson 11.10.2006 11:40
Proto říkám, že sme byli doteď měký... zvlášť, když se teďkonc dozvídáme, co se tam děje a leze to z nich ven, z chlapů nečistejch. Kluci z aeroklubu by měli příště vzít stíhačky a Pepa Káles by měl spolehlivejm chlapům rozdat bouchačky. Bylo by na čase to tam trochu vyčistit! Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Agarwal 11.10.2006 09:39
Opravdu! 1) Nenapsal jsem, že mě programy nezajímají. Zajímají mě i v komunálních volbách. 2) Ano, mají pravdu, to vám potvrdí každý politolog. 3) Na kandidátkách schopného člověka nepoznám, pokud ho neznám osobně, což je na komunální úrovni možné. 4) Opravdu jich znám jen několik a pokud mezi nimi bude někdo schopný tak mu dám hlas. 5) Ne, to nebudu. 6) Ani mluvou, ani vzhledem. Nebo si myslíte, že si všech těch 162 lidí půjdu někam poslechnout a prohlídnout? To je ale blbost HAHAHA! 7) Taky si myslím, že je program velice důležitý. 8) Hahaha. Vymahatelný veřejný slib? Jsi tak naivní? Možnost kontroly za 4 roky samozřejmě máš, ale jediné co pak můžeš je volit někoho jiného. Jestli máš jiný způsob jak vymoci nesplněný volební program, tak sem s ním. Zatím zdar, jdu vydělávat na důchodce a socky Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS 123 11.10.2006 09:19
Opravdu ?! Volební programy komunálních stran Vás nezajímají? Takže mají pravdu ti, kteří říkají, že voliči jsou stádo, které jde za mediálně "udělaným" kandidátem? Jak poznáte schopného člověka na kandidátkách? Upozorňuji, že vybíráte mezi 162 lidmi. Netroufl bych si vyhodnotit schopného člověka ze skupiny 20 blízkých známých. Kolik z těch 162 opravdu znáte? Nebo si budete vybírat podle toho, jak na Vás působí? Mluvou, oblečením, nebo že říkají to, co chctete právě Vy slyšet? Myslím, že program je velmi důležitý. Proč? Je vymahatelný, protože strany jeho představením učinily veřejný slib. A Vy máte možnost za 4 roky zkontrolovat jestli program splnily nebo ne.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Agarwal 11.10.2006 08:41
Komunální volby jsou ale spíše o těch lidech. Zatímco program je pro mě důležitý při parlamentních volbách, tak při těch komunálních jsem ochoten dát hlas schopnému člověku a to i přes to, že kope za stranu s jejímž programem se úplně neztotožňuji.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS 123 11.10.2006 08:12
Vidíte už jsme zase u těch lidí. Ten je takový, ten jiný, ten má pěkný oblek, ten vypadá jak ochmelka ... Nebylo by lepší, přečíst si jejich programy a nutit je k jejich dodržování? ČSSD http://pardubicko.socdem.cz/vismo/dokumenty2.asp?u=422017&id_org=422017&id=14567&p1=&p2=&p3= ODS http://www.chrudim.info/ods/uvod/uvod.html Chrudimská volba http://volba.chrudim.cz/ SNKED Evropští demokraté http://chrudim-snked.wz.cz/ KDU-ČSL + Nestraníci http://www.koalicecr.cz/
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS 123 11.10.2006 08:06
Milý Johne, miluji Vaši bezelstnost a upřímnost. Na Vaše příspěvky není třeba vůbec odpopvídat! Vy to zvládáte sám. Nejdříve řeknete jednu tezi, trochu pomudrujete, potom ji vyvrátíte jinou myšlenkou a jako bonus prohlásíte: ... "ač je to tak trochu popření té mé první věty" :))) Pokračujte dál, jste oživením v této diskusi!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta 123 11.10.2006 07:54
Jenom si myslím, že není nic špatného na obchodu, kdy prodávající je spokojen (nezaznamenal jsem jedinou negativní reakci ze strany prodávajících) a kupující je spokojen též (cena obvyklá, zastupitelstvo ji mimo ing. Nového odhlasovalo jednohlasně). Co se Vám na nákupu pozemků pro průmyslovou zónu nelíbí? Nebo je Vaše argumentace postavena na novinových zprávách mfDNES, které o tomto nákupu psali zhruba 60 x za posledních několik let? Vzpomínáte si, jak mfDNES distribuovala po Chrudimi barevné letáky se slovy: "Zítra čtěte! Skandál s průmyslovou zónou!" Nezaznamenal jsem v celé republice podobně nechutnou akci novin nebo televize. Vzpomínáte si kolik žalob bylo podáno a jak jedna podruhé byly odkládány? Prosím neodpovídejte mi, že všichni byli podplaceni. To by v tom jel celý kraj:) Nepodezírám Vás z toho, že patříte do skupiny, která tuto mediální akci připravila, živila a rozvášňovala Chrudim. Ti lidé již v komunální politice nejsou. Musím je ale pochválit, ale že kampaň byla dobře udělaná (i když podobné téma se v Čechách prodává dobře - někdo zbohatl nepoctivě). Jestli na tomto foru někdo prohlásil, že je pravicově smýšlející a peníze nikomu nezávidí, chtěl bych ho požádat aby si také zvykl na myšlenku, že kapitalismus je mimo jiné o tom, jak levně nakoupit a se ziskem prodat. Tento elementární cyklus funguje několik tisíc let a až na krátkodobé rovnostářské excesy drží společnost na nohou. (Freeware, prosím zdržte se v tomto případě citací J. S. Milla., nebo raději založte vlákno s názvem Filosofický kroužek, já tam za Vámi hned přijdu:) Abych to zkrátil. Družstvo AgroEco levně nakoupilo (proč a na co, do toho s prominutím nikomu nic není), pozemky zcelilo a se ziskem prodalo městu za cenu, kterou obec akceptovala. Takhle probíhají miliardy obchodů po celém světě a takto proběhne i Váš nejbližší obchod, který milý Johne za pět minut uskutečníte. Koupíte si po cestě do práce na Široké ulici rohlík za 2 koruny. Paní prodavačka ho koupila za 1 Kč a Vám se stoprocentním ziskem prodala. Žalobu na ní nedávejte, tohle by Vám vrátil i okrskář.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS 123 11.10.2006 07:16
Tak to se nám ti chlapci z ODS pěkně vybarvují. Koukám na pár posledních příspěvků, evidentně všichni autoři jsou členy ODS - velmi barvitě popisují schůze jejich strany. Pan "Léto" odhalil starostu Libého jako zlatokopa, Jang-janga nejvíce zajímá pan Čechlovský se svým drbáním na hlavě, Freeware útočí na téhož za volební plakáty ODS. Prostě mela jak z Ladovy české hospody. Chvíli jsem to s chutí četl, znáte to, po ráno se člověk rád zasměje. Za chvíli jsem začal být trochu rozpačitý. Kde jsou konzervativní hodnoty Eduarda Beránka, jehož tito chlapci velmi razantně prosazují? Kde je styl, který nám slibuje na volebních plakátech? Taková radnice nás pod jeho vedením čeká?Smutno mi je, smutno ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Leto 11.10.2006 06:57
Johanssone,škoda,že jste nezkoušel u filmu,talent jistě máte.Tedy mohu Vám upřesnit jak to opravdu toho PAMÁTNÁHO dne bylo.Jeden pověřený navrhl,že by se měla dát dohromady kandidátka na volby.Dvě skupiny-kolem Čechlovského a kolem Beránka.Jeden č.2 si vzal slovo a navrhl,že kdaž jsou tak pěkně pohromadě,bude dobrá aby byl zvolen i Lídr strany na komun.volby.Sám navrhl p.Beránka.Lidé kolem P.Libého nař.přestávku tohoto super sněmu a o této starosta poslal za p.č.2 svého člověka s tím,že pokud opět nepotvrdí-opak,že seo Lídrovi bude hlasovat jindy / Libý si opravdu s svým KLUBEM / velice dobře spočítal,že v této situaci by byl p.Beránek většinou hlasů zvolen Lídrem a Čechlovský by byl mimo.Co více p.starosta velice dobře ví co by následovalo na radnici,pokud by byl starostou kdokoliv jiný než Čechlovský.Tomu toto místo již připravil,on s tímto počítá a mezi oběma pány je vše dohodnuto předem.Tedy dále se bude v tomto městě pokračovat v již začatém!!Ještě je tady zlata dost-věřte.Tedy p.č.2 byl takto donucen tuto super,náhodnou situaci zrušit a to proto,že mu bylo také vysvětleno,že se bude ihned hlasovat o jeho VYLOUČENÍ z této mimořádné strany-ODS.P.Libý-starosta se bojí na postu starosty p.Beránka jako čert kříže.To by byl asi opravdu velký malér na radnici-ostuda pro město a několik vyvolených.Chci ale věřit,že p.poslanec počítá s tím,že se ze svého města odstěhuje jinam.A to v době až toto pro něho již nebude zajímavé.Z pracovního procesu na místo starosty tohoto města šel zcela určitě pouze z politických důvodů.ODS tak začala ovládat většinu měst-ragionů a těmto lidem potvrdily ,že časem budou sedět tam kde právě sedí Libý.Hezký den a rozum do voleb.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS JangJang 11.10.2006 06:48
...drbal se na hlavě, protože byl v tu chvíli sám, nikdo mu neradil, co má udělat, jak se má zachovat, co má říct....a to on je pak vždycky moooc bezradný...Ještě, že je kolem něho tolik "hodných" lidí, kteří jsou neustále připraveni říkat mu, co má dělat a jak má mluvit. Problém ovšem je, že tito lidé jaksi nebyli nikým zvoleni a říká se jim lobbisté. Nejhodnějším z těchto pánů je pan Ing. Ivan Pištora.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS JangJang 11.10.2006 06:43
Přesně tak to bylo. A J. Čechlovský se celou dobu u toho drbal na hlavě jak opička.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS johansson 11.10.2006 01:21
Ano, ano... přesně takhle to bylo, já jsem to viděl. Pan Beránek chtěl říct, že taky kandiduje, ale ještě něž mohl vstát, tak přiskočil Pištora, ucpal mu ústa nějakým roubíkem. A při tom pana Beránka hrubě ještě okřikl. Ostatní se lekli a hned odhlasovali Čechlovského. Pár do morku poctivých lidí se sice snažilo přiskočit panu Beránkovi na pomoc, ale tu se jich už zmocnili pochopové Pištory, Čechlovského, a Libého. A začala mela. Ale poctiváků bylo málo a těchhle mizerů přesila. Přesně takhle to bylo, to mohu dosvědčit!
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS johansson 11.10.2006 01:10
Ano, ano... jen lži, samé lži...! Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta shot 10.10.2006 22:59
Pepine, zase něco skrýváš. Něco zavádíš na jinou kolej. A to, že vlastníky družstva jsou družstevníci a ne statutární orgán. Takže vydělalo-li družstvo = vydělali družstevníci a nikdo jiný. Jenom by mne zajímalo, zda ono družstvo stále provozuje pěstování ekologické zeleniny. A jak ta paní z Prahy ji jezdí okopávat a zalévat. Víš co? Zveřejni seznam zakládajících družstevníků a družstevníků z doby nákupu a prodeje pozemků pro PZ. To bude zajímavější.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Freeware 10.10.2006 22:52
Pěkný plakáty, Jeníku, to jsi vymýšlel sám?
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Freeware 10.10.2006 22:45
Klid, Bene, pro tvůj hlas nikdo brečet nebude, klidně ho dej komunistům.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS johansson 10.10.2006 22:44
Ježíš... tak snad v takhle ubohé straně nebudete!? To je pod vaší úroveň, ne?
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS shot 10.10.2006 22:14
Bodejť. Někoho přijmou a on jim přeroste přes hlavu, bude lepší než oni. Co by si pak chudáci počali. Takže jen nikoho nového, pokud možno jen členy vlastní rodiny a příbuzenstvo, či členy závislé na vedení strany. A k získání potřebných hlasů se svezou lidé z celého okresu, ačkoliv pomalu neví o čem hlasují. Je s podivem, že tak demokratická strana jako ODS přijímá či nepřijímá členy na základě rozhodnutí dvou, tří členů. Inu ať žije demokratická diktatura.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta orbit 10.10.2006 21:59
Vaše příspěvky jsou vždy věcné a k "tématu", to uznávám.Ale i přes to všechno mi vpodstatě přijdete jako patolízal, nezlobte se na mě , ale je to můj pocit z Vás a z vašich obehraných písniček. Pořád se Vám jen něco nelíbí, vyjadřujete se k jakémukoliv tématu na této diskusi(inu dobře, je to váš prostor jak se realizovat) a jen Váš názor považujete za ten správný a nejlepší.Proč tu vlastně ztrácíte čas když již předem počítáte s možností že v Chrudimi nebudete? jak sám píšete...když vše dobře půjde...a mj. nikdo Vás ani nenutí, ani nezve chodit do Široké ulice, natož za p.starostou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta shot 10.10.2006 21:39
Billboard s PZ mít nebudu, mnou na ní milióny vyzískány nebyly. Pádu ze schodů se nebojím, nikam nešplhám, ani nikomu nechodím nalhávat věci, které nejsou pravdou. A ani ze schodů sletět nemohu, prostě do Široké ulice nepůjdu, za naším milovaným starostou a nyní poslancem (snad jen dočasným), našim slunkem jasným p. Libým nedolézám. Práci mám i bez PZ a za pár let, když vše dobře půjde už v Chrudimi nebudu. Komu by se chtělo žít ve věčně ucpaném městě, kterém bude projíždět jeden kamión za druhým. Ovšem chápu, že občas zde píši věci, které se někomu nelíbí. A jeno Orbit=123 a další? je to ten co má onu velkou obrazovku na prohlížení příspěvků?
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta kocourek 10.10.2006 21:25
Trefa do černého.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta orbit 10.10.2006 21:10
Shote, když se budete snažit, za pár let můžete mít svůj vlastní bilboard...Průmyslová zóna díky ní mám práci a i s vlastní fotografií.Hodně štěstí a dejte si pozor ať z těch schodů nesletíte brzy Vy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS shot 10.10.2006 20:59
Přeci dnes v Neuperském dvoře za účasti našeho milovaného pana starosta a nyní i poslance, našeho slunka jasného p. Libého jste si dali úkol: dohodnout se, že ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
JAKÉ VLASTNOSTI MÁ MÍT STAROSTA?APEL NA VOLIČE shot 10.10.2006 20:54
Ale já na ta zasedání chodím a všímám si.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta shot 10.10.2006 20:52
Vůbec mi nervy nepovolují. A pokud umíš čít, tak naopak už v mých minulých příspěvcích (týkajících se projektu domu na náměstí) byl p. Kušta mnou chválen za přestavbu Žraloka. A také bylo mnou řečeno, že si staví za své a je to hlavně jeho problém co postaví. Ovšem vždy mnou bylo vystupováno proti způsobu nabytí pozemků pro PZ, způsoby zcizování majetku města a zvláště pak smlouvy o prodeji VAKu a katastru. Déle mnou bylo vystupováno proti neschopnosti vedení města vůbec toto město vést. A to co mi pokoušíš vložit do úst, to jsi vytrhl opět něco z kontextu - ve větě předtím bylo řečeno, že v Chrudimi je opraven nejen Žralok. Musíš si pamatovat více než jednu větu. A rozpočet, ten samozřejmě bude vyrovnaný. Na straně příjmů půjčky a na straně výdajů výdaje. Rovnat se to bude. Protože i obce, které mají obestavený obecní majetek měly (dokud banky půjčovaly) rozpočet vyrovnaný. Pokud si myslíš, že okrádám svého zaměstnavatele, pak máš možnost mu to sdělit. Nezapomeň s sebou vzít rozbor mých příspěvků, nejlépe s daty a hodinou. Jen si dej pozor, abys pak neletěl, že ti schody nebudou stačit. A v souvislosti s článkem Lorda Johna o IP adresách, skoro mám dojem, že jsi jedním z těch co okradli tohle město, proto tak křičíš, překrucuješ, lžeš, hledáš jak koho očernit. A když už tak všechno dobře víš, nemohl bys mi vysvětlit, kterýže to bývalý nezaměstnaný dal vytisknou billboardy s nápisem: Průmyslová zóna – díky ní mám práci? Dle mého názoru by tam spíše sedělo: Průmyslová zóna – díky ní mám milióny a k tomu něčí fotografie.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta shot 10.10.2006 20:51
Podle nahrávky z jednání zastupitelstva města, na kterém byla PZ schválena, jak náš pan milovaný starosta a nyní poslanec, naše slunko jasné p. Libý, tak pan Kušta se velice angažovali. P. Kušta na tomto zasedání prohlásil, že OHK připravila pro město PZ. Pak se mi také jeví ona varianta o logické úvaze jako méně pravděpodobná.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Pirát 10.10.2006 20:09
Vážení,toto je opravduna zvracení.Tedy,Libý velice dobře ví,že pokud by mohl být starostou Beránek-jeho likvidace a jeho madam by se s ním mohla stěhovat.Tento pán spolu s Trávníčkem ví o hodně jeho podvodech v městě.Vak.-Prům.zona,Letiště a budoucí-Stará nemocnice a to ani není to co je - jeho přátelé KUŠTA,Beran,Beránek a Ti co k němu chodí na kávu SO-NE.Trávníček mu sice stále vyhrožuje,ale poslanec ho má v hrsti.Škoda pro město.Opravdu-pokud se starostou stane,šupák,Čechlovský?Chudáci Chrudimáci+Romové.
Reagovat na tento příspěvek
 
JAKÉ VLASTNOSTI MÁ MÍT STAROSTA?APEL NA VOLIČE Pirát 10.10.2006 19:55
Přátelé.Probudte se.'!!Starosta-kašpárek již dříve zkorumpovaného předchůdce-starosty-je již dohodnut.Tedy-bude hůř.Nejen úředníci města-již likvidace,ale celé město+firmy mimo přátel Libého pocítí co je Čechlovský a od kud přišel do města a proč a pro koho dělá to co dělá a jistě bude dělat.Chudáci Chrudimáci a Firmy-Skokan+Marousek.Kde jste ho vyhrabal p.Poslanče-ODS.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS reason 10.10.2006 19:38
Navíc p. Beránkovi ani nebylo "dovoleno" kandidovat na lídra kandidátky, i když o to byla Rada ODS CR požádána. Prostě se hlasovalo Čechlovský ANO nebo NE. A ti, kteří by radši viděli p. Beránka jako lídra, ale nevěděli, že chce kandidovat na lídra (protože mu na vol. sněmu ani nebyl dán prostor se vyjádřit) dali ANO, protože nikdo jiný tam k dispozici nebyl. Pišora a spol. se báli natolik, že ani nedovolili, aby se hlasovalo mezi p. Beránkem a p. Čechlovským. A navíc ty jejich praktiky před volbou ... bez komentáře. Také na sněmy ODS CR chodí jen tak hrstka aktivních okolo p. Beránka a zbytek chodí jen na sněmy volební, aby podpořili p. Pištoru. Je to ubohé.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Ben 10.10.2006 19:28
Tebou preferovaná koalice ODS+ČSSD+SNK je cestou do pekla. ODS - rozpolcená a nejednotná, kde jednotliví členové sledují jen svoje osobní zájmy (jako např. pan Beránek) ČSSD - to tady bylo, Trávníček byl místostarosta. Zbyl po něm skvělý Penny market a jinak jen spousta slov SNK - kapitola sama pro sebe. Věčný lídr jakékoli v pořadí už asi střetí strany Řezníček obklopený lékaři a učiteli, kteří mu vždy pomohou dostat nějaké to křeslo. Navíc tenhle člověk pro město neudělal už vůbec nic. Jeho práce sestává ze zviditelňování své osoby a populistických keců. To je vše.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Lord John 10.10.2006 19:11
Pak vám doporučím se skřípáním zuby volit ODS kvůli tomu, co na celostátní úrovni předvádí pan Paroubek. Výrazný neúspěch v komunálních volbách a naopak úspěch ODS by ho mohl velmi oslabit... Jinak na komunální úrovni jedinou možnost vidím ve výrazném oslabení Chrudimské volby a návrat ke koalici ODS+ČSSD+SNK (ač je to tak trochu popření té mé první věty - na zdejší úrovni to jinak nepůjde). Jako nejhorší variantu vidím nějakou formu spojenectví mezi ODS (panem Čechlovským) a Chrudimskou volbou. Chrudimská volba má poměrně dost populistický program, v němž za nebezpečnější požaduji nabídku, že by v Radě zasedaly všechny strany. Tato komunální Národní fronta by zdejší špatnou situaci mohla zabetonovat navždycky...
Reagovat na tento příspěvek
 
JAKÉ VLASTNOSTI MÁ MÍT STAROSTA?APEL NA VOLIČE Lord John 10.10.2006 18:56
Těch nových členů na zasedání bylo opravdu nezvykle mnoho....
Reagovat na tento příspěvek
 
JAKÉ VLASTNOSTI MÁ MÍT STAROSTA?APEL NA VOLIČE JangJang 10.10.2006 18:54
Nedemokratickou...to se obecně ví, neboť se tím samotní příznivci pana místostarosty J. Č. téměř veřejně chlubí...
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Lord John 10.10.2006 18:54
Vidím, Bene, že jsi nic nepochopil. Reaguji zde pouze na apoštoly páně Kušty, neboť jsou to právě oni, kdo se zde snaží předestřít, jaký je pan Kušta podnikatelský génius a současně nezpochybnitelný filantrop, který myslí pouze na prospěch našeho města. Na konkrétním příkladě jsem dokázal, že se ony dvě možnosti u pana Kušty vylučují. Pan Kušta je jistě schopný podnikatel, ale o zájmy města mu nejde, což stačil již několikrát ukázat. Jakýsi z jeho apoštolů dokonce prohlásil, že by pan Kušta byl vhodným kandidátem na starostu a že podle něho jednou určitě bude pojmenována ulice. Nemyslím si, ledaže bychom přejali dobrovolně ironickou přezdívku, jíž je naše město poslední dobou častováno: Kuštov. Pan Kušta coby starosta bude vždy podezřelý, jestli sleduje spíše vlastní podnikatelské zájmy, nebo zájmy města. A teď ještě drobnost: nehodnoťme zde nyní, zda ten obchod byl nevýhodný, či byl výhodný. Pan Kušta jej ovšem kritizuje a tvrdí, že on by jej provedl lépe. Jenže to nemluví pravdu: on byl jeden z účastníků toho obchodu a lépe jej neprovedl. To o něčem svědčí, nemyslíte? Vy jste možná svého Spasitele Chrudimě našel, já nikoho takového nevidím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Lord John 10.10.2006 18:47
Pepíku, a když je tam vidíš ty, co přesně děláš, aby tu trávu nekouřili? Nebo ti to zas tak nevadí, ale aspoň že sis konečně našel nějaký bič na ředitele Beránka? Anebo ti to vadí, ale jsi srab?
Reagovat na tento příspěvek
 
JAKÉ VLASTNOSTI MÁ MÍT STAROSTA?APEL NA VOLIČE Lord John 10.10.2006 18:41
Pepíku, tys na tom hlasování byl? Předpokládám, že nikoli, jinak bys toto nebyl schopen napsat. Takže se radši nevyjadřuj k něčemu, o čem nic nevíš, ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Max 10.10.2006 17:44
Pepine! Kdyz tak ctu Tvoje prispevky, jsi zhrzeny zacek zdejsiho gymnazia, kterej uz si nejakej patek neslehnul, vid? Sebrali ti tvoje pracne zabaleny jointiky...? M. Kusta je podle Tebe "svetaspasitel" a takovej nas chrudimskej Nostradamus a E.Beranek jakozto ridici na gymplu levak Bob... Uff. Ty budes tezkej pripad!
Reagovat na tento příspěvek
 
JAKÉ VLASTNOSTI MÁ MÍT STAROSTA?APEL NA VOLIČE JangJang 10.10.2006 17:20
Máte pravdu, ono to ale asi bude tím, že právě uvedené dvě skupiny obyvatel (lékaři a učitelé), představují elitu národa (Toto velmi dobře věděl již Hitler, takže když v září 1939 vtrhl do Polska, v každé obci nejprve nechal zatknout učitele, lékaře či lékárníka a faráře. A nechal je popravit, neboť plánoval likvidaci polské inteligence.) Nikoliv inženýři, těch je jaksi všude plno, nejenom na kandidátkách pol. stran (schválně se mrkněte na kandidátku ODS v Chrudimu:) Takže jedině dobře, že lidé učitele a lékaře volí. Teď mě napadlo, snad byste nechtěl, aby lidé volili Vás, když tu citujete Josepha Goebbelse? A ještě k tomu chybně.Doufám, že to byl Váš poslední příspěvek, více bych jich jaksi neunesla...
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS JangJang 10.10.2006 16:32
A to je věcí ředitele školy, když žáci kouří trávu před zahájením výuky a mimo areál školy (před podchodem)? To jsou mi novinky, to snad nemůžete myslet vážně. Neměl by je říďa náhodou kontrolovat i doma? Trochu přemýšlejte, než něco napíšete, máte-li ovšem čím přemýšlet.
Reagovat na tento příspěvek
 
JAKÉ VLASTNOSTI MÁ MÍT STAROSTA?APEL NA VOLIČE JangJang 10.10.2006 16:28
A že by volili vašeho manžela, ne?Myslím, že by spíše měli procitnout a nevolit Chrudimskou volbu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Baby a jejich věčný procházky karamád 10.10.2006 16:15
Co třeba Košumberk se šmajdáním po okolí - lesy, židovský hřbitov, Luže s poutním kostelem? Co takhle Veselý Kopec a celý ten soubor lidové architektury? Nebo Lichnice a lesy a klídek okolo? A co vlastně na Podhůru, do lesů, které patří městu? Je tam teď nějaká nově otevřená Lesní stezka, docela prima? Nebo to má být ještě jinak?
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142  141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.