Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Beseda s lídry Pepin 14.10.2006 09:43
Nejvíc ze všeho se mi stejně líbí Řezníček. 16 let na funkci místostarosty. Jak je to možné ? Je to populista. Vždy souhlasí s momentálním hlasem lidu. A vyplácí se mu to. Je jenom škoda, že mu to někteří žerou. Ale vlastně on to se všemi myslí dobře. A pro blaho nás občanů bude makat do roztrhání těla ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry satan 14.10.2006 08:06
Při besedě lídrů se prý pan Řezníček nebojácně vyjádřil ke stavu v Široké ulici. Všichni v radě prý byli překvapení, když zastupitelstvem odsouhlasená částka kolem 9 mega po projednání v komisi ve složení Jelínek, městský architekt Thér a Čechlovský se vyhoupla na dvounásobek! Pan Řezníček je prý označil jako poveenou trojici. Údajně i pan Pavlíček se ocitl v rozpacích nad otázkou, zda považuje situaci, kdy je Thér jako straník zároven i v městské funkci a navíc se nechá jmenovat do komisí. Podle tazatele z publika by se to mělo pojmenovat jako jasný střet zájmů. Pan Trávníček prý nezná program své strany pro městské volby. To je hodně smutná zpráva. Mají prý nejsarší věkový průměr. To je také smutná zpráva. Pan Půlpán, lídr na starostu, prý na debatu nepřišel, protože toho ví ještě mně, než pan Trávníček. Je to bída, je to bída. Další z účastníků hodlá oslnit voliče svým morálním profilem. Už se zapomnělo na aférku před 20 lety, kdy ruce tohoto kandidáta spočívaly na zadečku jedné studentce déle, než vyžadovala záchrana při přeskoku. Tenkrát se prý vyšetřování podmíněně zastavilo. A jeho avantýry s manželkou městského ouřady jsou také obecně známé. No, nakonec ani pan Řezníček nemá co se rodinnho života týče zrovna čistý stůl. Nojo, Chrudim, to je malé město. Je to bída, je to bída.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry kuna 14.10.2006 07:10
Když ji nikdo nedokázal potrestan za to co tady dělala.A když se k tomu hlásí co dělala,tak je potřeba začít jednat.Co to znamená - když se KSČM nedokázala?Žádná vládam a patřičné orgány nic nedělají.Tady u této strany o reformách nemůže být řeč.Oni se začali reformovat tím,že se rozlezli do ostatních stran.A to je neštěstí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimská volba a její program Leto 13.10.2006 23:09
Vážení-starosta a Opat.elektrárna??TO je tedy bomba.Jako VAK+Průmyslová zona.Toto vše je jistě-určitě zcela zbytečné.O čem se tady domlouváme??? Pouze komedie pro pár jedinců.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry J. Káles 13.10.2006 23:00
Když se KSČM nedokázala za těch 17 let zreformovat a hlásí se k tomu co dělala, musí čekat, že s ní nikdo rozumný nebude mluvit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry Bond 13.10.2006 21:57
Mladí konzervativci, dospějete až budete mluvit se všemi. To jen tak na okraj. Potřeboval bych nějaké vysvětlení podle čeho se pozná současná demokratická strana - podle názvu nebo podle něčeho jiného? Prosím vás, ale neargumentujte zase 50. léty minulého století, to je již ohrané, omšelé a primitivní. Komanče nevolím, ale touto izolací z nich za chvíli budou hrdinové. Zdar.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry J. Káles 13.10.2006 19:35
K "podprůměrné" propagaci: Mladí konzervativci nemají dostatek finančních prostředků na billboardovou kampaň nebo na pronájem cityboardů. O besedě se lidé mohli dozvědět z reklamních ploch a bannery byly umístěny na stránkách mediálního partnera www.chrudimka.cz a na těchto stránkách, teda www.chrudim.cz. V Chrudimském deníku a v MF DNES se lidé mohli den předem dozvědět o této akci. Pokud budete schopen sehnat třeba TV Nova nebo CNN, klidně přijďte, rád Vás využiju.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry J. Káles 13.10.2006 19:30
Na naší akci bylo necelých 40 lidí. Co jsem slyšel, tak před rokem jich přišlo 6 (to nepořádali MK). Jak už tady někdo psal, tak na besedu s kandidáty do senátu přišlo něco málo přes 10 lidí. Před půlrokem se uskutečnila krajská beseda se zástupci stran kandidujících do poslanecké sněmovny a bylo jich tam lehce přes dvacet (také to nebylo pořádáno MK). Myslím si, že se tato návštěvnost dá považovat za úspěch, tedy nemluvte zde o neschopnosti organizátorů, navíc dá se říct, že jsem to organizoval sám s pomocí Lukáše Blažka, který dělal moderátora. První částí byl Čaj o páté, kterým jsme chtěli lidem ukázat, že skutečně podporujeme p. Beránka. Poté navazovala nezávislá beseda s lídry (bez KSČ). P. Čechlovský se slušně omluvil, tak jako p. Půlpán, a proto je zastoupily jejich dvojky. Besedy se také zúčastnila pí. poslankyně Páralová, které neskrývá své sympatie k p. Beránkovi. Besedu tedy považuji za zajímavou (více Chrudimský deník, Mladá Fronta DNES) a úspěšnou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry 123 13.10.2006 19:07
Milý Hansi von Blicku, to je velmi zajímavá otázka, zda pan Trávníček je jednička ČSSD. Zkusme si rozebrat situaci: 1. Jedničkou ČSSD je MUDr. Půlpán 2. Mudr. Půlpán je primář v chrudimské nemocnici 3. V případě volebního úspěchu, je málo reálné, že by vyměnil úspěšný primariát za (nejisté) byť placené místo na radnici 4. Trávníčkův úspěch v Senátních volbách je velmi nejistý (alespoň doufám:) 5. Jedna z možností vývoje na radnici po volbách je "vláda" populistů (Řezníček, Beránek ...) I když Ti by se musel zřejmě rozpočítat - oba moc chtějí býti starostou. 6. Ti budou potřebovat kohokoliv aby postavili většinu 7. Hle ... Trávníček prohrává v "senátkách", díky centrálou zaplaceným billboardům vítězí ve své straně a přichází, aby doplnil tuto partičku a vytvořil s nimi (bohužel zřejmě za tiché podpory KSČM)těsnou koalici. Je pan Trávníček jednička, nebo není? Jsou samozřejmě lepší scénáře, ale i tento je možný. Co Vy na to?
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry Hans von Blick 13.10.2006 18:02
Pepine, ty jsi dost bystrý hoch. Jinak Trávníček je jednička ČSSD?To jsou mi novinky. Zřejmě patříš k těm ukecálkům, kteří komentují především to, o čem nic něvědí. Jen tak dál, plno lidí to s touhle metodou práce dotáhlo až na poslance,takže máš šanci.Alespoň v ČR.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry Corkscrew 13.10.2006 17:59
 
Beseda s lídry Corkscrew 13.10.2006 17:57
Opět vás musím opravit - to že tam běhalo jméno p. Beránka neznamená, že to pořádal, což je zřejmé z této pozvánky - http://chrudimka.cz/servery/chrudimka/data/beseda-komunalky2-2.pdf. Eduard Beránek měl původně být hostem jen čaje o páté, ale vzhledem k tomu, že p. Čechlovský se z besedy omluvil, automaticky místo něj nastoupil kandidát č. 2 (p. Beránek). Stejně tak tomu bylo i u ČSSD, kde místo p. Půlpána besedovala dvojka kandidátky pan Trávníček. Počet účastníků besedy byl pokud vím 2x větší než tvrdíte, tzn. asi 40 lidí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry Pepin 13.10.2006 17:23
Já jsem na to přišel např. z tohoto webu, kde byla na akci upoutávka a bylo tam napsáno Mladí konzervativci spolu s p. Beránkem. A běhalo tam jméno p. Beránka. Navíc tam byly jedničky ostatních kandidátek, pouze za ODS tam byla dvojka. A jestli myslíte, že účast asi 20 lidí + nějací novináři je úspěch, tak si to myslete dál.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry Corkscrew 13.10.2006 17:08
Kde jste přišel na to, že besedu organizoval p. Beránek? Organizátory byli Mladí konzervativci. Akci bych za propadák rozhodně neoznačil.
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimská volba a její program Pepin 13.10.2006 13:33
Chrudimská volba má velmi zajímavý program. Navíc myslím, že je realistický. Věci na které poukazujete záměrně zkreslujete a už vůbec se netýkají podstaty jejího volebního programu. Nikde jesem např. na městských stránkách www.chrudim-city.cz neviděl odkazy na galerii p. Jelínka. Městský architekt Thér nesedí v žádné dozorčí, nebo správní radě. Je pracovníkem města na částečný úvazek. Stejně jako spousta dalších lidí. Každé pondělí ho najdete na stavebním úřadě. Navíc architekt města má být v komisích, které se zabývají urbanismem a rozvojem města. Nevím o jediné městské zakázce, kterou by sám realizoval a měl z toho tak neoprávněný prospěch. Ale např. starosta Libý sedí v radě Opatovické teplárny a pobírá statísíce. V tom je ten rozdíl.. U p. Kušty nevím, jaká je jeho bytostná závislost na městském rozpočtu. Ten je závislý na prosperitě regionu, stejně jako další tisíce podnikatelů a živnostníků, kteří zde podnikají.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesco zuzika 13.10.2006 13:21
 
Kandidáti na švestkách! 123 13.10.2006 12:35
Kulatý stůl nachytal dva kandidáty na švestkách! Beseda lídrů přinesla dohady, ovšem i úsměvy na tvářích diváků Chrudimský deník - 13.10.2006 Chrudim - Měla to být debata o budoucnosti města. Někdy to ale vypadalo, že si politici spíše chtějí vyřídit účty z minulosti. Beseda s lídry politických subjektů, které se účastní komunálních voleb v Chrudimi, však nebyla rozhodně nezajímavá. Organizátoři akce - chrudimští Mladí konzervativci, pozvali ke kulatému stolu lídry všech stran, vyjma KSČM. " Tuto stranu nepovažujeme za demokratickou. Proto jsme ji nepřizvali," vysvětlil v úvodu moderátor Lukáš Blažek. Diskuze se zúčastnili Petr Řezníček (SNK- ED), Roman Málek (Koalice pro Chrudim), Pavel Pavlíček (Chrudimská volba) a místo omluvených lídrů ODS a ČSSD dorazil Eduard Beránek (ODS) a Jaroslav Trávníček (ČSSD). Po úvodním představení kandidátů se hodnotilo uplynulé volební období. Spory se vedly především o rekonstrukci Široké ulice a bytovou výstavbu. Pak se ale diskuze stočila k nucenému odchodu Jaroslava Trávníčka z postu místostarosty. Ten se dostal do střetu s Petrem Řezníčkem. Politici se většinou shodli alespoň v základních programových bodech. Jednota panovala například nad dostavbou obchvatu, dostatečném čerpání peněz z Evropské unie či pokračování v bytové výstavbě. " Mělo by ovšem jít o byty určené pro mladé a ne pouze o stavby soukromníka, které jsou pro ně cenově těžko dostupné," podotkl Jaroslav Trávníček. Právě sociálnědemokratický kandidát na senátora, který v diskuzi nahradil lídra ČSSD lékaře Jaroslav Půlpána, vyvolal posléze úsměv na tvářích diváků. " Jaký program má ČSSD, kromě bytové výstavby pro mladé?," zeptal se ho moderátor. " Nachytal jste mě na švestkách. Celý program jsem nesestavoval sám, takže k tomu teď nemohu nic říct. Nevím," reagoval Trávníček. Roman Málek zase nedokázal zhodnotit úspěchy KDUČSL a US- DEU v minulém volebním období a o pomoc požádal mezi diváky přítomného Tomáše Kopeckého. " Tehdy jsem ještě nebyl v politice," hájil se Málek. Politici nenalezli společnou řeč také v otázce, zda se má v souvislosti s přeměnou Resslova náměstí uspořádat referendum. " ODS není obecně pro referendum. Veřejnou diskuzi ale určitě podporujeme," tvrdil Beránek. MARTIN BRABEC
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry 123 13.10.2006 12:24
Milá Petro, konečně jasný názor. Prosím rozveďte ještě Vaše slova,: "Petr Řezníček by si místo zasloužil" a také nám napište něco konkrétnějšího k Vašim slovům: "Myslí to s naším městem skutečně vážně". Jestli by si to místo měl zasloužit za rekord v rámci republiky v době setrvávání na postu místostarosty, za populismus a za mediální talent být viděn a fotografován u všech možných trachtací, potom ano. Jestliže by to mělo být za jeho pracovitost a nápady, potom raději ne. Také kdy by pracoval, když neustále zahajuje schůze, jezdí do družebních měst, odává a stříhá pásky? I jeho program se mi zdá mírně nevyvážený ... K té druhé větě nemám, co bych dodal. O to více se těším na Vaše zdůvodnění:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry 123 13.10.2006 12:10
4O (někdo říká 32) lidí z 25.000.000 obyvatel je úspěch? Děláte si legraci? To je maximálně tragikomedie. Nevím z kolika procent je to oprávněnou nechutí voličů, z kolika neschopností organizátorů (podprůměrná propagace) a nakolik to může být sex-appelem kandidátů. Asi kombinace všeho. Setkání kandidátů byla pouze účelová akce a zástěnka podporující kandidaturu do zastupitelstva Edaurda Beránka, což zřejmě pochopili ti, kteří tam nepřišli.
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimská volba a její program 123 13.10.2006 09:48
Konečně někdo reaguje na to podstatné - volební programy. Myslel jsem, jak se zde budou probírat jednotlivé náměty, vize a nápady a ono nic. Pouze drby, pomluvy a malichernosti. Bohužel do stejné kategorie musím zařadit "rozbor" pana Janga. Ve volebním programu Chrudimské volby je několik diskutabilních námětů, chtělo by to znát detaily. Ale to, co píše pan Jang, jsou úplné marginálie a ještě trochu zmateně vykládané. Snažil jsem se poctivě si přečíst volební programy Koalice, Chrudimské volby a SNKED ... ODS ho zatím nezveřejnila (až na osobní vyznání Eduarda Beránka:), sociální demokracie má na svém webu nějaký podivně rozházený seznam kandidátů. Dá to dost práce, ale zkuste si porovnat u jednotlivých volebních programů chrudimských stran priority v oblasti dopravy, bydlení nebo sociální práce. Je to dost zajímavé čtení, hodně věcí bych bral, někde se střetávají i názory současné koalice, úplné blbosti nejsou snad nikde. Tedy s výjimkou některých tezí na webu pana Trávníčka, ale to je jiné téma a jiné volby.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry Petra Váchová 13.10.2006 09:08
No a divíte se tomu, že to byl propadák? V dnešní MF je krásný příklad, můžeme si přečíst jak to vypadá u nás ve městě, když se nedokážou dohodnou lidé v jedné straně (ODS), jak chtějí vládnout městu? Jen velká škoda, že pan Řezníček je ve straně nezávislých kandidátů, která nění mezi ostatníma tak oblíbená a známá. Ale je to jeden z lidí, který by si místo starosty nejen zasloužil, ale zároveň to myslí s našim městem skutečně vážně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry JangJang 13.10.2006 07:15
No, na besedu s kandidáty do senátu přišlo asi 13 lidí (nepočítám-li novináře), na besedě s lídry jich bylo asi 40...to je v našich podmínkách úspěch...
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimská volba a její program JangJang 13.10.2006 07:13
Tak jsem pouze v rychlosti prolétla program Ch. volby a nevěřila tomu, co čtu. Pouze nejlepší exmpláře: 1) Chrudimská volba je sdružením nezávislých kandidátů s volební stranou Volba pro město. - Jejich nezávislost je proslulá - pan Jelínek si udělal z webu města web galerie Art, pan architekt Thér dostal teplé místečko měst. architekta za 200.000 ročně a 3 hod. týdně., pana Kuštu všichni známe - ten, chudák, žádné zájmy v Chrudimi nemá. 2) Internetové stránky města budou obsahovat veškerá rozhodnutí Rady a Zastupitelstva města. Žádosti a formuláře, pro které musel občan doposud chodit osobně na úřad budou k dispozici k volnému stažení na www stránkách města. Zřídíme sekci otázek a odpovědí, kde na žádosti a podněty občanů budou pravidelně odpovídat starosta a městští úředníci. - Zápisy z jednání zastupitelstva, usnesení z rady a zápisy z jednání komisí a výborů jsou již dávno zveřejňovány, to ale není zásluha Chrudim. volby, potom nikdo z politických reprezentantů nikdy nevolal, k tomu byly dotlačeni zákonnou úpravou. Pokud CH. v. chce něco zveřejňovat, ať zveřejní, kolika výběrových řízení se zúčastnil pan architekt Thér jako člen hodnotící komise. 3) Na základě provedeného auditu zlepšíme činnost MěÚ. Budeme prosazovat princip využití elektronické komunikace občana a úřadu (e-MěÚ). - Dávno zavedeno, problém je, že počet lidí, kteří mají zaručený el. podpis, je přibližně stejný, jako počet členů Chrudimské volby. 4) Zveřejňováním výsledků výběrových řízení města zabráníme jejich manipulaci a možnosti ovlivňování. - Tak od nich to sedí, jsem zvědava, zda zveřejní zápisy z jednání hodnotících komisí u všech výběrových řízení...to by pak byla transparetnost!!! (doporučuji především zápis z jednání hodnotící komise při výběrovém řízení na Širokou ulici). 5) Zrušíme odměny představitelům města, které jsou tradičně rozdělovány za účast ve správních radách s majetkovou účastí města. - Nejdříve by tedy měli zrušit odměnu pro zastupitele a měst. architekta v jedné osbě - pan Théra. a další zajímavosti, doporučuji k četbě...
Reagovat na tento příspěvek
 
Už jste někdo počítal bývalé komunisty? kuna 13.10.2006 07:05
Co se týká města Chrudim,tak to je super koncentrát. A proto to takhle dopadlo. Ale tady je realita.Bohužel je asi už pozdě. http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=257830&tro2_0_0
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry Pepin 13.10.2006 07:00
Oni to nebyli jen lídři. Organizoval to p. Beránek, dvojka ODS. Ale celkově to prý byl propadák ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Už jste někdo počítal bývalé komunisty? Freeware 12.10.2006 23:37
Btw., už jste někdo počítal, kolik jedinců z ČSSD, ODS, Koalice a SNK bylo členy KSČ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Kandidáti se zapletli s komunisty Freeware 12.10.2006 23:28
Kandidáti se zapletli s komunisty Chrudim - Šest z osmi kandidátů, kteří usilují o křeslo v Senátu v chrudimském volebním obvodu a včera spolu debatovali v divadle Karla Pippicha v Chrudimi, mají jedno společné. Všichni se přiznali, že se za minulého režimu zapletli s komunisty. „Když jsem měla obhajovat disertační práci, byla jsem hodně tlačena k tomu, abych vstoupila do KSČ. Tehdy jsem říkala ne. Nakonec, a na rovinu říkám, že se za to stydím, jsem podstoupila školení kandidátů strany,“ řekla starostka Havlíčkova Brodu Jana Fischerová z ODS. Do komunistické strany v roce 1969 na Dubčekovu výzvu vstoupil i kandidát ČSSD Jaroslav Trávníček, který však po roce zase odešel. Lidovecký kandidát a současný senátor Petr Pithart naopak právě v roce 1969 KSČ po devíti letech opustil na protest proti politice Dubčeka. „Můj táta byl předválečný komunista, byl radním v rudém Kladně. Za války byl v koncentráku, byl jsem v tom vychován,“ vysvětloval Pithart. Nezávislý kandidát a odpůrce letního času pekař Stanislav Pecka přiznal, že byl komunistou od konce šedesátých let do roku 1989. Ovšem kandidát komunistů Jiří Šimek, který za bývalého režimu absolvoval vysokou politickou školu, neopustil stranu dodnes. Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj Autor: (dp)
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry Freeware 12.10.2006 23:27
Beseda lídrů nebyla selanka Chrudim - Včerejší beseda představitelů stran kandidujících do zastupitelstva Chrudimi, to nebyla žádná selanka. Například lídr Evropských demokratů Petr Řezníček musel lidem vysvětlovat, proč před dvěma lety podal trestní oznámení na svého kolegu místostarostu Jaroslava Trávníčka z ČSSD kvůli překročení pravomoci veřejného činitele. Ten pak musel odejít do opozice. „Trestní oznámení bylo odloženo. Závěr byl, že jeho podání se jeví jako účelové,“ řekl Trávníček. „Představitel státního zastupitelství mi řekl, že to vypadá na průšvih. Přiznám se, bál jsem se o svoji kůži,“ uvedl Řezníček. Lídr Chrudimské volby Pavel Pavlíček zase prozradil, proč jeho strana nešla do koalice s ODS. „Nesouhlasili jsme s osobou pana Libého na postu starosty,“ řekl. Chrudimská volba přesto po dvou letech šla do koalice s ODS, i když Libý zůstal starostou. Eduard Beránek z ODS přiznal, v čem město selhalo. „Velká průmyslová zóna je prázdná. Je to neúspěch,“ řekl. Tím ale kritika neskončila. „Malá průmyslová zóna byla hanebně připravena,“ uvedl Pavlíček. Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj Autor: (dp)
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta johansson 12.10.2006 22:41
Ale néééé, to mě naopak zajímá..... kolik milionů chtějí ukrást, koho se chystají zavraždit... mluvte, mluvte, nenechávejte si to pro sebe!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Bond 12.10.2006 21:30
No oni si braši z ptákostrany taky pomůžou, když už jsou u těch korýtek. Stačí se podívat na místní partičku, ale to vy asi vidět nechcete. To jsou ti vaši nejsvatější.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beseda s lídry 123 12.10.2006 19:37
Včera prý proběhla v Bohemii beseda s lídry volebních stran? Koukám, že v diskusi je ticho po pěšině. Nebyla akce zrušena? Pokud ne, nemůžete někdo referovat, co pěkného tam včera padlo?
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta johansson 12.10.2006 17:57
No, když to teď celé leze ven, myslím tím tu partičku Doležel, Péťa a spol., tak už víme, proč bylo potřeba se upíchnout na MMR. Tady v Chrudimi asi jen kapalo. Třeba by nám taky pan Trávníček mohl říct, jak to celé bylo, nejspíš se s těmi brachy z ČSSD dost dobře znal.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Administrátor 12.10.2006 17:39
Dobrý den, rád vysvětlím. Máte pravdu, doména www.Chrudim.cz patří p. Kuštovi, není to žádné tajemství. Ten nám ji, musím zdůraznit nezištně!, propůjčil pro provoz těchto www stránek. Ty fyzicky běží u poskytovatele Active24.cz na doménách www.Chrudim2000.cz a www.Chrudim.info, doména www.Chrudim.cz je pouze přesměrována na naši doménu. My se pouze snažíme (já a kolega Petr Pospíšil), aby tyto stránky nedělaly městu Chrudim ostudu. I když faktem je, že diskusní fórum zrovna našemu městu na popularitě příliš nepřidává. Hmmm S přáním hezkého večera, Lukáš Němec
Reagovat na tento příspěvek
 
Předvolební poutače na Chrudim.cz Administrátor 12.10.2006 17:18
Standardní placená inzerce, jako v novinách, na billbordech apod. Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Předvolební poutače na Chrudim.cz JangJang 12.10.2006 16:03
 
Eduard Beránek - dvojka ODS JangJang 12.10.2006 16:00
Chcete vědět, kolik hlasů je třeba na to, abyste se v 60 členném sdružení stal kandidátem na poslance? Jestli hádáte polovinu, tak hádáte špatně. A napovím, není to ani více než polovina....
Reagovat na tento příspěvek
 
Apel na voliče! LukeD 12.10.2006 15:54
Máš na mysli pedofilní zoofil ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? Boban 12.10.2006 15:32
Po včerejší debatě leaderů je odpověď na vaši otázku jasná. Třebaže tu již zazněla. Pan Roman Málek je Mistr Bean. To samo by bylo veselé. Smutné je, že on sám sebe bere vážně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS johansson 12.10.2006 14:35
U vás v ODS lze prosadit kandidáta dvěma hlasy proti většině? Kde rozdáváte přihlášky? Já bych teda přišel ještě s Frantou odvedle a rádi bysme se navrhli navzájem na poslance
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS JangJang 12.10.2006 14:28
Ano! Teď jsi udeřil ten pověstný hřebíček na ještě pověstnější hlavičku! Jednáním zlého a necharakterního Eduarda Beránka trpí charismatický polyhistor Jeník Čechlovský, který jakožto skromný chlapec z chudých poměrů, hnán záchvatem altruismu, vyslechl volání dávů (cca dvou lidí - Jana Chalupová a Ivan Pištora) a ujal se postu lídra kandidátky MS ODS Chrudim...
Reagovat na tento příspěvek
 
Apel na voliče! Mexiko 12.10.2006 14:18
že by pedofilní nekrofil?????
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Pepin 12.10.2006 14:11
Jestli myslíte, že dobře mluvit před cca 20-ti lidmi je nejskvělejším předpokladem vedení města, tak mi Vaše lítost nad mojí osobou nevadí. A líto je mi situace v ODS, kde p. Beránek podlehl osobním ambicím nad rozhodnutím strany.
Reagovat na tento příspěvek
 
Apel na voliče! johansson 12.10.2006 13:42
Já a Leto, teda Leto a já (abych byl spravdelivej) apelujeme na voliče, že jediný, co může zachránit naše město, je starosta co má rád děti a zvířátka!! Kdo s tím souhlasí ať tady udělá čárku!
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS reason 12.10.2006 13:06
Bohužel mě je Vás líto. Pan Beránek umí mluvit a to dobře. Včera večer to prokázal. Mně je líto toho, že lidé nevidí do ODS a neví, jak si někteří členové vydělávají politikou i přesto, že nesedí na žádném placeném postu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS Pepin 12.10.2006 12:20
Podle Vás je tedy p. Beránek uťápnutý člen ODS, který se ve straně nemůže prosadit ? To by byl tedy skvělý starosta. Jak by prosazoval názory ODS ve směsici dalších politických stran. Tak se alespoň prosazuje individuální kampaní. Neskrývanou, jenom pokryteckou.Je mi to líto, býval jsem voličem ODS.
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS ANO 12.10.2006 12:14
To je sranda :-D No a máme vyřešeno! To je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS johansson 12.10.2006 11:50
Leto, ty pašáku, tys na to kápnul!! Příští starosta by měl být pedofil a zoofil, protože kdo má rád děti a zvířátka, musí být dobrý člověk Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Eduard Beránek - dvojka ODS JangJang 12.10.2006 07:24
Bing Fa je má oblíbená kniha, to jste střelil dosti vedle, Blbínku, raději si ji přečtěte pořádně Vy.
Reagovat na tento příspěvek
 
To se pobavíte JangJang 12.10.2006 07:17
 
Eduard Beránek - dvojka ODS reason 12.10.2006 00:03
No oni si všichni myslí, že ten nejhorší je p. Libý (nechci ho obhajovat, nezaslouží si to), ale je tam šedá eminence, která s ním a s Čechlovským hýbe a to je ten jehož jméno nesmíme vyslovit.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143  142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.