Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
MBS Pepin 05.02.2011 15:31
Tak ještě jednou pro vosu. Jestli se audit bude dělat nebo ne snad vůbec nezáleží na Jelínkovi. Tak ho prosím už někdo objednejte. Třeba ho může objednat Řezníček. Ať audit zjistí jestli něco udělal špatně. Jedině on měl totiž tento projekt ve své kompetenci. Možná i to je důvod, proč audit ještě není Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo je Roman Málek? Pepin 05.02.2011 15:28
Roman Málek myslím vyniká ve dvou oblastech. Má přemíru nesmyslnách nápadů (např. rozhledna ve tvaru kašpárkA v Chrudimi, muzeum strašidel, cyklostezky od nikud nikam ...). A snaží se ničit lidi, kteří mají na věci odlišný názor. Proto už při sestavování na koaličním jednání prezentoval seznam úředníků, kteří by měl za "jeho" vlády skončit. Na prvním místě Josef Štepánek, Marousek, Kadeřábek... Postupně na tom pracuje. Jinak je to ambiciózní mluvka prakticky bez vzdělání, pokud tedy pominu integrovanou střední školu v Chrudimi a hlavně bez jakýchkoli zkušeností. V minulosto se holosil dotacemi, které do města přivedl. Jednalo se o projekty, na kterých se nepodílel. Jsem zvědavý, co přivede za peníze ve tomhle volebním období.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS Pepin 05.02.2011 15:19
Tak ať se audit udělá, to záleží jenom na stávající radnici. S tím má těško jelínek něco společného.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo je Roman Málek? Sv. Jiljí 05.02.2011 14:25
Myslím, že nebude na škodu podívat se na osobu smutného hrdiny současné chrudimské politiky. Nic moc jsem o něm nevěděl, ale novinové zprávy z poslední doby mě donutily vyhledat si o něm informace. Na jeho vlastním webu mě zaujala ta, ve které Roman Málek sděluje, že byl ve svých 26 letech zařazen do encyklopedie Who is ... v České republice ? ... http://www.mistostarosta.cz/index.php/informace/575-encyklopedie-who-is-who-se-rozrusta ... Pro ty, co tuto "bibli" zamindrákovaných a ctižádostivých neznají sděluji, že v ní může být každý, do si zaplatí za zveřejnění svého profilu, či odebere předražené a ve zlatě vázané svazky. Inu lidská ješitnost je nekonečná:)
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS vilda 05.02.2011 14:14
Shote nebo šotečko ty už tam musíš mít za celý to tvoje žvanění a exibicionismus na těchto stránkách čárek, že z pekla nevyjdeš. Pan Štěpánek nepodal žádnou výpověď, ale byl bez důvodu Málkem vyhozen. Odbor školství a kultury teď nikdo neřídí. Ještě se chci na závěr zeptat, to běhá Málek za tím Lockerem co je část jeho rodiny v hledáčku Interpolu? Pokud ano pak nezbývá než se před touhle náplavou do města pokřižovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS VK 05.02.2011 00:49
Nedej se otrávit. Držím Ti palce. Věra
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS shot 05.02.2011 00:10
Možná by bylo lepší, kdyby jste přestal psát na tohle diskuzní fórum pod přezdívkami a psal jen pod svým jménem. Sice by ubylo příspěvků, ale zcela jistě by přibylo diskuze.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS shot 05.02.2011 00:07
Vildo, zase? Buď tak laskav a sděl nám koho vyhodil. To, že Jelínka jako koordinátor, to už mělo být dávno. A pan Štěpánek podal výpověď zřejmě proto, aby mohl být zvolen starostou, když na tu fukci kandidoval. Takže dej si pozor, za každou lež máš v knize hříchů čárku, cožpak jsi se nedíval na pohádky o vánocích?
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS shot 05.02.2011 00:03
A co ještě umí? Ví to někdo?
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS dino 04.02.2011 19:34
Kdo podporuje Málka? Podívejte se někdy kam Málek běhá ze své kanceláře alespoň dvakrát denně. Spěchá přes náměstí, tak aby ho nikdo neviděl, přímo do baráku hospodského Lockera. Byl to také jeho největší sponzor při volbách. O čem si tam pořád povídají? Že by křesťani přesedlali z mešního vína na dvanáctku?:)
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS Pepin 04.02.2011 17:08
Ale objednání auditu přece nezávisí, jestli je pan jelínek pro, nebo proti. Ať si ho radnice klidně objedná. Je to jen na ní. A jen tak mimochodem, ten projekt, měl v kompetenci Řezníček. Jelínek byl jen v radě města a komisi, která to řešila. Výběrová řízení zadávalo město a smlouvy podepisoval Dino Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS M.Vohradníková 04.02.2011 16:53
Právě že znám. Zkuste se zeptat lidí, kteří s Romanem spolupracovali. Všichni mluví stejně. Ambiciozní a zlý člověk, mstící se každému, kdo má jiný názor. Nedivte se jestli nikdo z Altusu nechce mluvit. Tato nezisková organizace žije z dotací a Málek je v roli místostarosty může zastavit.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS vutdream 04.02.2011 16:11
Dobře znáte a tlacháte, že v Altusu udělal nějakou nepříjemnost? To ho patrně znáte jenom z babských povídaček To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS Luboš Jelínek 04.02.2011 16:08
Dobrý den, děkuji za podporu. I Pilkovi bych chtěl do jeho archivu předat informaci o mém středoškolském vzdělání. Můžete si ho ověřit ve školní matrice Gymnázia W.Piecka, Náměstí Míru, Praha 2, kde je uloženo maturitní vysvědčení na mé jméno ze dne 28.5. 1980 pod číslem 10 a s výsledkem zkoušek 1,1,2 a 3. Na Filosofickou fakultu UK (dějiny umění) jsem nebyl přijat. Po revoluci jsem si prohlížel v archivu Ministerstva vnitra dokumenty vedené na moji osobu a se zájmem jsem si četl přípis z Gymnázia J. Ressela v Chrudimi. Pochopil jsem … Mám pro vás ještě připraveny výpisy z absolvování řidičského kurzu, zdravotní průkaz a další:) Jinak je mi líto, že se věcné problémy řeší v Chrudimi na pavlačové úrovni. Ale chápu to, je to "Tak trochu jiná politika" ... Pěkný den, Luboš Jelínek
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS Vosa 04.02.2011 15:28
Otázka zní: Pane Jelínek, vido a spol. Jste pro nezávislý audit ??? Ten přeci vyřeší vše. Nebo se obáváte, že audit odhalí to, co naznačuje Málek? Řešení je jednoduché rychlé a účinné. Nač tolik slov.....
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS vilda 04.02.2011 15:06
Ale voso, nech toho! První kdo rozjel nechutnou štvavou kampaň byl přeci sám Málek. Už v den voleb sprostě lhal v novinách o korupci určitých lidí a dodnes nic nedoložil. Na dotazy, o jakou korupci se jedná, odpovídá vyhýbavě, mlží a utíká před nimi. Dokonce i někteří jeho kamarádi mu to mají za zlé a už ho nechtějí příště volit. Potom se taky Málek předvedl při vyjednáváních po volbách seznamem lidí, který chce z radnice vyhodit, až to některým vyrazilo dech. Bezdůvodně teď například propustil z města dva lidi. To že se Jelínek po několika měsících plivání na sebe ozval, je přeci zákonitý. Udělal bych to taky a mnohem razantněji se všemi důsledky pro Málka, který v mých očích ztratil veškerý kredit soudnýho politika. Proto nesouhlasím s tvrzením, že Jelínek vede pomlouvačnou a nechutnou kampaň. Tu začali už před volbami jiní pánové a lidé jim na to bohužel skočili. Věřím, že ani ne za čtyři roky bude všechno jinak, protože je třeba především pro město pracovat a ne politikařit, žvanit, pomlouvat, bořit, útočit a předvádět se ve funkcích. Taková je bohužel současná realita na radnici.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS M.Vohradníková 04.02.2011 15:04
Konečně někdo napsal pravdu o Romanovi Málkovi. Toho člověk dobře znám, kde prošel, tam udělal nějakou nepříjemnost. Ve škole, ve skautu, v Altusu i v církvi. Konečně to někdo řekl nahlas. Jenom se divím, že takto nevyzrálý člověk reprezentuje město Chrudim. Není to spíše takový užitečný hlupák? Kdo za ním stojí, kdo ho podporuje?
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS Vosa 04.02.2011 14:05
Sleduji úpornou snahu pana Jelínka - článek v Chrudimsku- a jeho spřízněnců, kteří ho podporují a dost vulgárně plivají na místostarostu Málka. Přitom audit financování MBS by jejich spor rozhodl rychle a bez zbytečných emocí. Nechápu proč Jelínek s auditem nesouhlasí a odstartoval pomlouvačnou a dost nechutnou kampaň.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS Pilka 04.02.2011 12:40
Máte pravdu, pane Shot. A neni to všechno. Dobročinná organizace Lectus cz. pana Libého je velmi aktivní. Stačí zaguglovat a zjistíte, že patří k těm nejaktivnějším a že předčí i nadaci paní Zuzany Paroubkové. Stovka projektů v Česku a stovky dalščích v celé Evropě. Třebas ve Švédsku spolupracuje s firmou Volvo, kde se podílela na významném snížení nezaměstnanosti. V Chrudimi přispěla diabolkama na odholubení středu města....... Jako minus této charitativní organizace je to, že nezveřejňuje dárce a tím je ochuzuje o uznání okolí. Vidíte, že je vždy co zlepšovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS vilda 04.02.2011 10:55
Super názor, který vede na Chrudimským deníku: Přiznám se, že nerozumím počínání Romana Málka, který zastupuje na radnici křesťany. Měl jsem po shlédnutí Dne otevřených dveří památek v rozestavěném kostele sv. Josefa pocit, že vzniká ve městě konečně něco smysluplného. Přednáška o vznikajícím Muzeu barokních soch byla prostě úchvatná a pokud by se povedlo záměr dotáhnout do úspěšného konce, budeme mít v Chrudimi něco mimořádného, co může přinést do městské kasy peníze, například při restaurování poškozených barokních soch. Málkovo počínání patrně vyplývá z jeho mladické nerozvážnosti a nezkušenosti. Není přeci zdravé, když za sebou člověk, jako Roman Málek, nemá žádné pracovní úspěchy ani životní zkušenosti. Taková minulost není předpokladem pro úspěšné zvládnutí finančně i odborně náročného projektu. Zbytek koalice včetně starosty Řezníčka by si to měl uvědomit co nejdříve, než bude muset Chrudim vracet kvůli současným průtahům evropskou dotaci. To potom Chrudimi nezbudou peníze ani na likvidaci holubů, pro kterou Roman Málek tolik horuje. Nicméně je to úkol, na kterém místostarosta Málek, zatím bez úspěchu, už několik let pracuje. Dopřejme mu ho tedy, ať jej dokončí. Na tohle by mohl stačit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Cyklostezka bikerka 02.02.2011 07:42
Já se přidávám. Ta cyklostezka je zpackaná. Medlešáci z nás mají srandu, že jim ta cesta na chození do Chrudimi před tim stačila, ale když jsme jinak nedali, rádi budou chodit pos asfaltu a s lampami svítícími celou noc. Trochu Kocourkov:)
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS shot 02.02.2011 00:48
Myslím, že hodně mužů má vkus na Ferarri, BMW a podobná auta. Ale většina z nich jezdí ve škodovkách, a podobných levnějších značkách. Doporučuji všem, kterým se nějaký dům nelíbí, tak do té ulice nechodit, případně se dívat na druhou stranu. V dohledné době si ti všichni budou moci spravit vkus pohledem na "barokní" sochy a pokochat se bystami ve vchodu i zajisté vkusným propagačním filmem. Možná k tomu přibude i stínová loutkohra.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS shot 02.02.2011 00:42
Tedy, musí se uznat. Na golf deset melounů, pro Chrudim vrata. Jenom tak matně vzpomínám,neměly to být původně vrata do té kanadské univerzity,co měla být vedle?
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS shot 02.02.2011 00:40
Prosím nejmenovat. Mohla by být opět zaražena diskuze.
Reagovat na tento příspěvek
 
Cyklostezka shot 02.02.2011 00:39
Copak? Další úřada, kterému p. Málek šlápl na kuří oko? Že by biker byl ten co musel odejít a který si myslel, že za 50 tis/měsíc se bude starat o MBS?
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS Pilka 01.02.2011 22:26
Ta vrata darovala městu obecně prospěšná společnost Lectus cz o.p.s. pana Ladilava Libého, která věnovala miliony i na jiné projekty.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS Pilka 01.02.2011 22:16
To myslíte odborníka Jelínka, kterej má nejvyšší dosežené vzdělání ZDŠ?
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Pilka 01.02.2011 22:12
Tak sem i zaslech, že oficielní vznik chrudimské Kuštovy občanské strany je na spadnutí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Cyklostezka biker 01.02.2011 21:18
Tak tady čtu, že cyklostezka z Chrudimi do Pardubic asi nebude. Píšou, že Chrudim svoji část postavila, Pardubice nad tím přemýšlejí a kraj zbytek mezi oběma městy stavět odmítá. Pan Málek přitom v novinách tvrdil, že se o cyklostezku zasloužil on. Neberu mu to, ale zajímalo by mě, jak mohl dát všanc chrudimské peníze, když neměl smluvně zajištěné pokračování cyklostezky do Pardubic. Není to nějaký tunel?
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS pavlicek 01.02.2011 13:57
Ona občanka2 má pravdu, ani mně se ten můj domeček zvenku nelíbí. Její poznámka - a následující ronyho výron ukazuje ještě na něco jiného. Kdo se ve fóru podepíše pod svůj názor, vydává se všanc napadání anonymních ubožáků třeba za to, že má malýho pinďoura. A zvláště to platí o Ronym, se kterým jsem se snažil o vylepšení interiéru nepovedeného domečku poradit. Tehdy jsem holt musel hodně šetřit, což duševní otci MBS zcela očividně nemusí. Neplatí to totiž se svého... pp
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS rony1 01.02.2011 09:05
Tady nebyla řeč o tom, jestli pan Pavlíček stavěl vlastní dům za své, ale o tom jaký má vkus. V tom souhlasím s Občankou.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS shot 31.01.2011 23:22
Předpokládám, že si to pan Pavlíček postavil za své peníze, na svém pozemku, za dodržení všech platných zákonů. Takže, co je komu po tom? Ovšem ty dveře jsou na veřejné budově, za peníze města. Zřejmě se někde muselo ušetřit, aby se jinde mohlo podojit. Zajímalo by mne, kolik stály. Jak prosakují zvěsti o financování, tak bych se nedivila, kdyby je navrhl nějaký výtečný chrudimský návrhář a znalec umění a za svůj návrh pobral menší odměnu, tak řádově několik set tisíc. Prostě pakatel. Jenom zapoměli, soudruzi z ÚV, že projekty financované z unijních peněz lze přezkoumávat zpětně.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS shot 31.01.2011 23:14
Dobrý nápad, krmelče. Možná by se ale, víc hodil chudobinec. Protože co teď budou dělat ti, kteří zajišťovali pro MBS obálku za 80, štítek na dveře za 2000. Z čeho budou živi, když nic jiného, než dojit město nedovedou? Ti aby teď šli o žebrácké holi. Neměl bys taky trochu myslet na sebe? Chápu je to neslušné, ale přeci jenom, přemýšlej.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS občanka2 30.01.2011 19:29
Já se panu Pavlíčkovi nedivím. Stačí se podívat na opičárnu, kterou si postavil a chápu, že je nespokojený.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS Krmelec 30.01.2011 16:29
Podle mně je projekt Mubasa od začátku chybný. Kostel má pořádně tlusté zdi, takže tam mohl být blázinec, což je instituce, která našemu městu chybí. V něm by mohli být internováni shot, Káles a Málek.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS ANO 29.01.2011 18:37
Nelíbí. I přesto si ale nemyslím, že největší pitomec byl ten, kdo je vymyslel. Podle mého jej totiž svou blbostí daleko předčil ten, kdo jejich dodání schválil. Kolem MBS pravidelně chodím a pořád jsem doufal, že je to provizorní řešení - uzavření objektu, než budou dodány (vyrobeny) skutečné dveře - jak běží čas, ztrácím pomalu naději v to, že tam nějaké skutečné kdy budou.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS pavlicek 29.01.2011 16:57
Napsal pan janječmínek zmínku o nelíbivých dveřích na kostele sv. Josefa. Schválně jsem si tam zašel - ta plechvá vrata, to je naprostá šílenost. Rád bych znal jméno člověka který je vymyslel - skoro bych si myslel, že je to stejný neumětel, který vymyslel plechové stoličky v Široké. Pane janječmínku - máte pravdu. Docela by mně zajímalo, jak se ta vrata líbí ostatním diskutujícím - pp.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Kuchař 29.01.2011 09:26
Už to tady někdo napsal. Pan Káles nejdříve otevřel diskuzi jedovatou provokací, pak chvíli diskutuje a když je utlučen argumenty, začíná tu moralizovat o anonymech ... Všimli jste si, že na diskuzi se pár týdnů téměř nepsalo? A nebylo to lepší? Až začali Káles ml. a shot. Oni to totiž potřebují k životu. Provokovat, útočit a pomlouvat. Typický znak neúspěšného a frustrovaného člověka.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty zvedavec 29.01.2011 08:28
Dobrý den, jen pozn. Píši pod svým nickem od ledna 2003. Za své názory se nestydím. Napsal jsem na zdejší forum k dnešnímu dni celkem 25 příspěvků. Raději tedy zjevně čtu, a píši jen v případě, když mám pocit, že mohu cosi užitečného k diskusi přidat. NEMÁM RÁD kádrování! Zajímá mě CO si kdo myslí, ne kdo si TO myslí! Navíc mě štvou maloměstské drbny, které pro klepání na rohu využívají internetové diskuse. K otázce diskuse pod nickem, jsem se již vyjádřil dříve a považuji za zbytečné to znovu otvírat viy link níže. Heyký víkend http://chrudim.info/forum/allmsg.php3?id=304&pid=0&lang=cz#focus
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimský sport fotbal - tenis - hokej - házená shot 28.01.2011 23:33
 
ODS u Kušty pavlicek 28.01.2011 18:30
Reagujete na příspěvek autora J. Káles ze dne 26.01.2011 20:48 Mám pocit, že město vlastnilo kostel sv. Josefa odjakživa, kapucíni jako žebravý řád nikdy nevlastnili žádný majetek. Kostel nebyl odsvěcen - tento akt coby rituál neexistuje. K jakémusi odsvěcení dochází automaticky zánikem stavby, po spáchání nějakého hrůzného činu, kdy je třeba místo znovu posvětit a pod. Klášter coby instituce zanikl prakticky s nástupem rudých, kdy z něho odešli poslední řeholníci. Při předávání prostor ke světským účelům se automaticky počítá, že bude sloužit k počestným účelům, duchovním, kulturním a pod. Nikoliv k provozování restaurace, zvláště ne v případě, kdy uvnitř stavby byly pohřbívány ostatky mnichů. Stavitelé ovšem s umístěním restaurace počítají, jen se čeká až zanikne časové údobí, kdy je tomuto poněkud zvrhlému nápadu bráněno díky použití evropských peněz. pp
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS shot 28.01.2011 17:06
http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/sumy-v-projektu-malka-drazdi--20110128.html Myslím, že by měl být uveřejněn celý rozpočet a proveden audit již provedených prací.
Reagovat na tento příspěvek
 
MBS shot 28.01.2011 16:48
Takhle se schvalovalo: "Rada města Chrudim na 96. řádném jednání dne 9. června 2010 mimo jiné: - schválila výsledky jednacího řízení bez uveřejnění na veřejnou zakázku „Muzeum barokních soch – rekonstrukce kostela sv. Josefa v Chrudimi – dodatek č. 5“, nejvhodnějším uchazečem je firma První stavební Chrudim a. s." Nedivím se, že cedulka na dveře označující WC dle projektu měla stát 2000 Kč, jedna obálka 80 Kč. Kdopak byl odpovědným koordinátorem? Nebyl to náhodou někdo z Chrudimské volby?
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty shot 27.01.2011 23:21
Možná pan Káles přednáší své názory při salonních debatách. Ovšem názor ve kterém někdo tvrdí, že peníze a ne malé nacpané do MBS jsou investicí by neobstál v žádném salónu. Ledy tak v salonku nejmenované chrudimské restaurace za radostného pohihňávání přítomných. Vážený pane, investice je to, co bude vydělávat. V různých knihách a učebnicích, a to buď o investování, či o obecné nebo podnikové ekonomice, se dočtete, co se rozumí pojmem investice, také si tam přečtete něco o návratnosti investice a a o tom jak se hodnotí. Mám dojem že taková kriteria nic na MBS nesplňuje. Spíše ta vydání splňují kriteria činnosti, pro kterou se obecně vžil název tunel. Mám pocit , že i výraz levicové rozhazování zde vůbec není na místě.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty J. Káles 27.01.2011 23:07
Jestli je "kolbištěm dospělých" diskuse, kde se nikdo nedokáže pod své názory a urážky podepsat, pak jsem rád, že jsem "nedospělý".
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimský sport fotbal - tenis - hokej - házená Jolana Nováková 27.01.2011 22:48
piště někdo něco aspon normálního a nehádejte se jako v Kocourkově, co takhle sport, jaké jsou v Chrudimi výsledky, jaké se hrají soutěže, krajské stále třeba tenis??????? tenisti pište, fotbalisté také a pan Kušta at jde někam..........prý skoupil co se dá i na seči sruby a tam se dalo pobýt za 140kč na noc v juniorcentrum - komunistická stavba, která se nezměnila, jen vydělávat, fuj je to ostuda pane Kušta za rozpadlý srub chtít 1400kč na den podívejte se na stránky juniorcentrum seč je to hrozné...........
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Jolana Nováková 27.01.2011 22:43
Myslím, že Kocourkov hadr stále a to jsem roky mimo Chrudim, jen člověk s prominutím vleze na tento server už má po chuti pokračovati a co takhle chrudimský tenis, stále tam jsou ti lumpové asi ano...........
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty shot 27.01.2011 21:47
Rozhodně by tam nějaký průvánek neuškodil.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty shot 27.01.2011 21:45
Možná se za ni schováváme právě kvůli takovým zvědavcům a jim podobným.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty shot 27.01.2011 21:43
1) Možností je celá řada. Preferuji prodat a nezatěžovat rozpočet. Nebylo-li by to možné pak od objektu pro bydlení po obchodní dům. Nic proti využití jako galerie, muzeum. Ale ne v režii města. 2) Pod pojmem kulturní dědictví rozumím význačné kulturní památky. Mezi ně patří ibarokní sochy, ale ne ty, které budou v MBS. Ty, při vší úctě jsou v převážné míře jen řemeslnými výtvory z doby baroka, pokud vůbec z této doby jsou. Některé z nich by se možná lépe vyjímaly ve skanzenu na Veselém Kopci. 3) Město nemá podnikat. Už v samotném slovu podnikat je jeho výzam. Podnikat nemá žádný subjekt, který žije z daní. Město se má starat o chodníky, ulice, bezpečnost a podobně. Rozhodně nemá konkurovat jiným podnikatelům a nemá za tím účelem zřizovat žádné firmy. Majetek, který nepotřebuje ke své činnosti má prodat, případně momentílně nepotřebný pronajmout. 4) Nebylo to srovnání jen s bolševiky, i když i za nich se střílelo. Střílelo se především v období heidrychády, za komunistů se hlavně zavíralo. Nelíbí se mi, pokud někdo vznese svůj názor, byť by byl sebenaivnější, tak je urážen a zesměšňovám. A vždy stejnými lidmi. To se hlavně dělo za komunistů, nejapné karikatury buržoustů, později nejznámější výrok : ona ta Hanička .... ale dál to jistě znáte.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296  295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.